|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 8:10:36   
emma.L
mnn, mi smo htjeli i na kraju kupili drveni krevetic, koji je super. Nekako mi je zdraviji zbog cvrstoce i madraca. A sada smo na poklon dobili graccov putnicki krevetic, i zaista je odlican. Ima donji nivo za vece bebe i gornji koji se namontira kao mreza za ljuljanje pa u njega dodje podloga. Podloga je cvrsta, zaista, i vibrira, sto bebu jako umiruje, moze se lagano i ljuljuskati jer visi u kreveticu. Osim toga dodje i neka napravica koja se zakaci na rub i svijetli, moze svirati lagano, ima zvuk valova i cvrčaka... Ma odusevljeni smo i sljedeci vikend cemo ga probati. Ali ako bih se odlucila za taj, ja bih svejedno ubacila barem madrac u njega (tu opciju sam cula tek nedavno, inace bismo vjerojatno to i uradili da ne kupujemo dva, ali eto).

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 10:20:53   
Arijana2
dadada gdje se moze vidjeti taj namjestaj           

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 10:22:28   
Arijana2
U Titovoj,i tamo ti pokazu katalog pa mozes naruciti? izvini sto dosadjujem sa pitanjima user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 12:02:09   
Anoniman
ma ne dosađujesuser posted image neg ja nisam vidjela post...mislim da imaju katalog u svakom TL...ja sam ga listala na Dobrinji u Mercatoru ...samo trazi katalog s kreveticima...tamo imaju te talijanske programe

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 12:10:14   
Anoniman
A ima i u ikea-i odlicnih rjesenja s odlicnim cjenama....design nije kao taj italijanski ali se isto moze sobica srediti da bude bombonica ili ako nista maznuti koju ideju user posted image pa jos dodati nesto svoje....a i ima lik koji dostavlja ikeine proizvodeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 12:21:46   
mnn
hvala ti puno na savjetu.user posted image user posted image  meni se sviđa isto drveni a onaj putnički mi imaju prijatelji.kažu da je dobar. budemo taj za putovanje jer drveni čemo dobiti od prijatelja.i naravno obložit čemo ga sa nečim mekanim.može spužva ili baš ima nešto za to?

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 16:26:50   
shejla
dadada,
ko dostavlja Ikeine proizvode?
I da li znas iz koje Ikee, iz koje zemlje (grada)?

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 16:37:33   
Ilhana RR
Ja sam kupila drveni, prvo sam kontala besiku al to mozes koristiti vrlo malo a ovde besike skupe ko ista.

Ja sam uzela ovaj krevetic
user posted image

od kojeg se moze i ovako kasnije uraditi plus se kupi jedan dodatak da nemoze ispasti iz njega...

user posted image

Po mom misljenju je praktican pravo...

Mrezni imam u Bosni i skroz sam nezadovoljna sa njim, ovaj mi nekako sigruniji i ljepsi.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 16:56:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: shejla

dadada,
ko dostavlja Ikeine proizvode?
I da li znas iz koje Ikee, iz koje zemlje (grada)?


www.ikea.at

saljem ti broj cim ga nadjem user posted image

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 16:59:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ja sam kupila drveni, prvo sam kontala besiku al to mozes koristiti vrlo malo a ovde besike skupe ko ista.

Ja sam uzela ovaj krevetic
user posted image

od kojeg se moze i ovako kasnije uraditi plus se kupi jedan dodatak da nemoze ispasti iz njega...

user posted image

Po mom misljenju je praktican pravo...

Mrezni imam u Bosni i skroz sam nezadovoljna sa njim, ovaj mi nekako sigruniji i ljepsi.





Krevetic je prva ligauser posted image user posted image user posted image

upravo smo takav i mi trazili da se skroz stranica moze skinuti da ne kupujemo jos i prelazni krevet

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 20:16:17   
Ilhana RR
Ako ikako mozete naci negdje iz Ikeje da narucite onda je idealan. Nije ni skup sa madracom kosta 200 KM, a moze se do trece godine koristiti ako ne i duze. Moja braticna 2,5 godine neki dan je lezala u njemu i moze jos jedno 20-ak cm da poraste i da joj ipak bude komotno. Odlican je.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Krevetic... ?
4.12.2008 20:26:43   
mnn
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ja sam kupila drveni, prvo sam kontala besiku al to mozes koristiti vrlo malo a ovde besike skupe ko ista.

Ja sam uzela ovaj krevetic
user posted image

od kojeg se moze i ovako kasnije uraditi plus se kupi jedan dodatak da nemoze ispasti iz njega...

user posted image

Po mom misljenju je praktican pravo...

Mrezni imam u Bosni i skroz sam nezadovoljna sa njim, ovaj mi nekako sigruniji i ljepsi.





Krevetic je prva ligauser posted image user posted image user posted image

upravo smo takav i mi trazili da se skroz stranica moze skinuti da ne kupujemo jos i prelazni krevet

  potpisujem sve.user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Krevetic... ?
5.12.2008 9:38:48   
Anoniman
Ovo je broj lika koji transportuje ikeine proizvode...mislim da je njegov procenat 30 %...ma najbolje je nazvat pa pitatiuser posted image

061 500-329 ( Lik se zove Igor)

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Krevetic... ?
5.12.2008 18:55:16   
Arijana2
dadada       bila sam danas u TL i vidjela katalog sobica,stvarno su slatke,a prilicno su poskupe,ali su super.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Krevetic... ?
5.12.2008 19:05:43   
Anoniman
ma znaam... ukrv su skupe....user posted image

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Krevetic... ?
17.12.2008 19:12:03   
baklavicaa
prošli vikend smo bili u TL u Dobrinji i baš uzeli katalog a lik koji nam je dao isti kaže da nije baš pametno narucivati komplet sobe jer treba dugo vremena za dostavu, kaze zena narucila i dok joj je narudžba stigla, do tada dijete imalo vec tri mjeseca....tako da to i nije bas pouzdano. S druge strane imaju krevetiće koji se narucuju odvojeno i nisu bas nesto specijalno skupi (oko 220km) mada me se nisu dojmili nista posebno. Ja planirala sad u subotu u skenderiju u onu prodavnicu sto mi je svi nahvalise, tako da sam skoro sigurna da cu tu pronaci ono sto trazim za svoju curicu...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Krevetic... ?
17.12.2008 20:23:14   
Anoniman
to da traje dostava to vjerujem..premda dovlace iz Italije...tj. vjerovatno cekaju da se nakupi naridzbi iz ostalih prodavnica i gradova, posto su sobe jako skupe pa vjerovatno su rjetki oni koji mogu tako nesto da priuste....a sto se tice krevetica, te nisam tamo ni gledala...u skenderiji jesam...imaju fakat veliku ponudu, e jedino (nisam 100 % sigurna ali koliko mene moje pamcenje sluzi...koje je inace upitnouser posted image ) pogledaj i u Mimsu na Otoci u radnji na prvom spratu...mislim da su dosta jeftiniji...a da je to to po kvaliteti...ali opet ovi na skenderiji imaju vec ponudu...ja sam svoj kupila (bijeli, drveni, obicni,bezveze)ali mislim da ce sluziti svojoj svrsi u Hipermarketu na Mojmilu...platili smo ga 120 KM bez madraca, a tamo isto  imas raznih ali nije kvaliteta ko na skenderiji i otoci

(odgovor članu baklavicaa)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Krevetic... ?
17.12.2008 21:14:12   
Amrino
Jest da moj Hamza samo preko dana i jedan dio noci spava u kreveticu- vec me prpa hvata. Jako je zivahan i bojim se da ne skoci iz krevetica i ne padne na glavu user posted image .
O tome nesto nisam ni razmisljala jer kontam pa valjda su krevetici napravljeni tako da se to ne moze desiti- dok mi mama nije ispricala da sam ja tako njoj iskocila iz krevetica kad sam imala nekih 10 mjeseci. Sad me pravo strah...
On spava s nama- ali ne znam koji slijedeci krevet da mu kupimo...Ne mislim ih kupovati deset...nego neki koji ce moci i poslije koristiti- kad naraste...
Odoh bas da gledam onaj ikea katalog user posted image .

P.S poenta je da razmisljate pri kupovini i o tome...Zaista mislim da se ne isplati davati mnogo para na krevetic...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:15:30   
Nunichi
Evo i nama su stigli krevetic i komodica za princezu... user posted image user posted image
Naruceni su preko jednog butika za bebe u Tz iz Subotice ja mislim,firma je Bambino.
Eto mozete pogledati kakvih sve ima,meni se bas svidja izbor.
www.bambino.rs

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:20:23   
Ilhana RR
koji je krevetić što ste uzeli princezi?


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:23:37   
Nunichi
Taj smile sa fiokom user posted image user posted image user posted image Bez-bijeli i ista komodica.

user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:24:16   
Nunichi
Kad stavim posteljinicu lijepo cu slikati,ovako mi nesto ko golo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:26:00   
Ilhana RR
hehe znam lijep... ima lijepši nego vamo... a volila bih da imam tu fijokicu ispod... evo vec nekoliko puta kupujem one kutije plastične lijepe sa točkovima al još nisam potrefila sa tačnom visinom...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:37:18   
Nunichi
Vjeruj da sam je vec natrpala dekicama i tetra pelenama,eno vec je puna,a danas je sve stiglo. user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Krevetic... ?
14.1.2009 19:41:30   
Ilhana RR
haha nesikiraj se, trebat će ti jedno 50 takvih fijokica heheheh... ja ovoj mojoj nemam više mjesta gdje da stavim pa sam odnijela ono veliko kod mojih u moj stari ormar i stavila pa donosim po potrebi a imak uvijek kutiju jednu za ono iz čega je izrastla...

grehota je ja mislim imati ovoliko stvari a neki nemaju ništa...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *