|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
8.9.2008 23:02:09   
neki
I ja mislim takodje na KREVET

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Krevetic... ?
10.9.2008 22:27:30   
dacy
mojoj bebici je krevetic spreman sav je u tonu, posteljina i ogradica su plavi sa medama, a baldahin bijel sa plavim obrubom user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Krevetic... ?
11.9.2008 15:31:47   
emma.L
Nama su jucer stavili tapete, zute sa gomilom meda koji imaju olovke i saraju po zidu user posted image , tako da se nece puno vidjeti kada im se Ema pridruzi u umjetnickom izrazaju, hehe. Komoda za presvlacenje je vec tu, a danas idemo u Skenderiju po krevetic i posteljinu.user posted image  mama jedva ceka. Iako sam umorna od posla i bole ledja i prepone, nema sile da me sprijeci da vec danas pokupujem ostatak stvari!! Osim, ne daj Boze, da ona krene ranije, LOL.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Krevetic... ?
11.11.2008 16:17:54   
Puslica
drage moje pozdravljam vas
i molim ako m i neko moze dati preporuku nosim blizance
kakvo je rijesenje za krevetic ????
ja sam za onaj platneni a mm za drveni
ali sad je pitanje da li jedan ili dva?
ja kazem jedan a mm dva
molim vas za savjet

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Krevetic... ?
11.11.2008 16:20:11   
beni29
Ja ti savjetujem drveni krevetic. Jedan moj kolega sa posla je nedavno dobio blizance i ovdje su mu proporucili da ij jedno vrijeme stavi skupa u krevetic a poslije da ih polako razdvaja.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Krevetic... ?
11.11.2008 16:30:20   
nesanica
Drveni u svakom slucaju a kako god okrenes 2 krevetica ce ti trebati!
Sretno!!!

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Krevetic... ?
12.11.2008 8:58:52   
Puslica
HVALA MOJE DRAGE

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Krevetic... ?
26.11.2008 13:17:51   
shejla
pozdrav svima :)
ne znam da li je ovo jos aktuelno, s' obzirom da odavno niko nije odgovarao, ali eto da pokusam.
Da li je neko vidio negdje u Sarajevu one korpice za spavanje, kao kolijevke, ali ne moraju se ljuljati.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Krevetic... ?
27.11.2008 10:09:07   
Anoniman
Ja sam vidjela....ali mislim da se bas ljulja, u Merkuru na Otoci...prodavnica djecije opreme na prvom spratu ....joj boze jel' to bilo na Otociuser posted image ...ma jeste,jeste

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Krevetic... ?
27.11.2008 22:10:46   
mynxlee
imas za kupiti kolijevke koje se ljuljaju, ali imaju sa strane jedan klin i kad ga uvuces one se fiksiraju, pa se ne mogu ljuljati. te su bas prakticne.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Krevetic... ?
27.11.2008 22:18:31   
shejla
ok,
super.
hvala vam :)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Krevetic... ?
27.11.2008 22:23:39   
mnn
ja bi kupila krevetić drveni...što je bolje?kažumi prijatelji da je dobar drveni krevetić...user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Krevetic... ?
28.11.2008 12:16:20   
mynxlee
kolijevke su male i dijete iz brzo preraste, a u kreveticu moze duze da boravi. po mom misljenju bolje je uzeti krevetic. ja sam uzela krevetic, a MM je htio da kupimo i kolijevku. kako nam je sobica mala, bilo bi tijesno, a nekako je suvisno imati takve dvije stvari za boravak bebe. 

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Krevetic... ?
28.11.2008 14:36:30   
shejla
jeste, to je samo za par mjeseci, i ja sam o tome razmisljala. ali krevetic drveni nije preporucljiv zato sto se dijete moze udariti, kad malo naraste, ili zavuci ruke i noge izmedju resetki.... prijateljica mi je savjetovala da kupim onaj platneni, sa mrezom, ona je imala drveni, pa promijenila, iako je imala zastitne ogradice platnene, opet se moze ozlijediti.  A taj platneni je prenizak za pocetak, i tako da sam skontala kolijevku za prvih par mjeseci, dok bebica ne drzi glavicu sama, pa je tesko izvaditi iz tog platnenog krevetica.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Krevetic... ?
28.11.2008 18:45:20   
mynxlee
za drveni krevetic imas zastitu. meni je to doslo uz krevetic. od spuzve je i zaveze se za ogradicu. sto se proturanja glave tice i tomu slicnog, zato se ne preporucuje da razmak izmedju letvica na ogradici bude veci od 10 cm. u tom slucaju, nema sanse da dijete proturi glavu.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Krevetic... ?
28.11.2008 22:10:33   
dinciii
IZVORNA PORUKA: mynxlee

za drveni krevetic imas zastitu. meni je to doslo uz krevetic. od spuzve je i zaveze se za ogradicu. sto se proturanja glave tice i tomu slicnog, zato se ne preporucuje da razmak izmedju letvica na ogradici bude veci od 10 cm. u tom slucaju, nema sanse da dijete proturi glavu.


potpisujem....ipak je najbolje uzet drveni krevetic a za te ograde dobijes rastitu uz posteljinu,barem je kod mene tako da sam dobila u kompletu sve..


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Krevetic... ?
28.11.2008 22:24:29   
almasan
Ja govorim iz iskustva i nisam bas zadovoljna drvenim kreveticima.Moja curica je bila u njemu svega 3.mjeseca.Zavlacila je nogice medu resetke a i cim pocnu ustajati jako je rizicno i mogu pasti.Mislim da je platneni krevetic puno prakticniji i sigurniji.Pa vi ipak same izaberite al to je moje iskustvo. Sa drugim djetetom ako bogda necu eksperimentisati vec odmah uzimam platneni.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Krevetic... ?
29.11.2008 11:04:00   
Anoniman
ma to je sve stvar kvalitete proizvoda...ima drvenih krevetica koji nisu dobro osmisljeni tipa : sirina izmedju resetki, tezina, nivoi...
kao i platneni, koji znaju biti prelagani ( opasnost da se sam  sklopi, prevrne...) da nemaju dodatak za novorodjence tj. jos jedan nivo...sve ima svoje pro i kontra

dobar drveni se moze koristiti sve do trece godine ( i drvo je drvo)
dobar platneni se moze nositi svugdje

(odgovor članu almasan)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Krevetic... ?
29.11.2008 12:32:17   
Amrino
Ja jos nisam cula da se neko dijete povrijedilo u drvenom kreveticu. Moj Hamza i skace u njemu, protura ruke i noge...ali nikada se nije povrijedio. Koliko je nemiran i koliko skace- nisam bas sigurna da bi onaj sklopivi "platneni" sve ovo izdrzao...
I kada mu proleti ruka ili noga kroz ogradu dok spava- on sam vrati bez problema- tako je naucio i njemu je to normalno kao i meni.
Sa ostale tri strane je ona "ogradica".
Preporucila bih svima da kupe sto jeftiniji krevetic- jer ko zna moze vam se desiti da dijete uopste nece da spava u njemu. Ja sam svoj drveni platila u TL oko 90 KM i prezadovoljna sam.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Krevetic... ?
29.11.2008 17:52:39   
lamka
I ja sam za drveni krevetic. Em je prezivio vec godinu dana skakanja. A platila sam ga u Fisu 77 Km. Ja sam svoju zastitnu ogradicu s posteljinom kupila u Fisu i dobila za sve cetiri strane krevetica. Probala sam obe solucije i imam i platneni ali ipak sam ostala na drvenom. I nikada ni ja nisam cula da se dijete povrijedilo u njemu.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Krevetic... ?
29.11.2008 18:11:55   
demiana
Samo da dodam, ukoliko se odlucis za platneni i to onaj sa dva nivoa, nemoj kupovati onaj pravi debeli madrac zato sto kada ga stavis na drugi nivo dostigne visinu ogradice. Pokusaj naci neki malo tanji madrac...
Eto da znas za svaki slucaj..user posted image

_____________________________

11.11.2008 KRISTIANE
mamina reka zivota, mamin zubor...

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Krevetic... ?
30.11.2008 0:17:03   
Visnja RR
ja sam svoj platila jako puno (950km) i ne bih ga dala ni za jedan drugi (inace je upotrebljiv do 10 ili 12 godine djeteta ...ima fotka na pocetku teme)
Asja je jos uvjek na visem nivou.... ogradica je s jako malim razmakom... i stavila sam i zastitu... mislim da cu uskoro spustati na nizi nivo...
Sto je najvaznije uvjek ali uvjek spava u njemu i po noci i po danu...
savjet: ako izmedju ogradice moze da se provuce limenka fante ne kupujte...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu demiana)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Krevetic... ?
1.12.2008 10:16:43   
mnn
mm zapeo za kolijevku u kojoj je on spavao kad je bio mali..kaže njegova mama da je nova..nije istrošena i od hrastovog je drveta...ma ja sam za krevetiče...nekako su mi ipak sigurniji.naši prijatelji imaju plastični krevetič, ima ga i prijateljica ali u njemu se mala igra a u drvenom spava kaže ona da je stabilniji..a joj više nisam pametna...ali ovog savjeta se držim kako si napisala Višnja da limenka ne smije proči.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Krevetic... ?
3.12.2008 15:26:55   
Arijana2
Na ovoj stranici ima pravo lijepih sobica samo ne znam moze li se kod nas poruciti www.babymania.com

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Krevetic... ?
3.12.2008 15:45:25   
Anoniman
ma moze sigurno al' bi to sigurno jako puno kostalo...ako si mozes priustiti skuplju sobu imas u TL katalog ...talijanske su sobice- ma mrak...mislim na design...ali sobica kosta oko 3000 km ....krevetic, ormar i komodica za presvlacenje....ali sta jeste jeste..design je boli glava.....

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *