|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 13:04:38   
Adana
Ne znam sve detalje, čekam da mi jave, ali znam da je rodila sina! user posted image  I to mislim još juče... A javiće s eona već. user posted image

ČESTITAM Majo, kao i ponosnom tati, i želim vam sve naaaajbolje!!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 13:06:19   
Anoniman
Cestitamo i mi !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 13:21:12   
Latinka
Čestitam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 13:23:35   
milenium
čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 13:28:22   
Zoe
Čestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i želimo sve najbolje sretnoj trojciuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 14:14:19   
reallove
iskrene cestitke,sve najljepseuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 16:24:15   
Sulty
Cestitam mamici i tatici, a malenom decku zelim predivan, dug i sretan zivot.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama rodila svoju sjajnu zvijezdu 22.05.2010., a najmirisljaviji cvjetic 26.07.2012.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 18:52:13   
SdZ
Najljepse cestitke od srca :) :)

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 18:55:08   
Anoniman
cestitamooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 18:57:35   
rose 87
cestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 18:58:01   
acudesa
Čestitamouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
26.4.2010 22:15:39   
Adana
Evo jos par informacija dok se mama maja ne javi. user posted image

Maleni princ se zove Gabriel, na porodjaju je bio tezak 3,80 kg i 53,5 cm dug. danas je dosao svojoj kuci i prvi put spavao u svom kreveticu. user posted image

Cmoka za malenog djecaka i njegovu mamu. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
28.4.2010 2:55:38   
nasa princezica
user posted image user posted image user posted image Čestitke od srcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
28.4.2010 7:50:56   
taurus
user posted image user posted image user posted image iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
28.4.2010 13:31:35   
Meri29
hehhee a ja taman krenula da otvorim temuuser posted image user posted image

Uglavnom cestitkama se pridruzujemo i Majda i ja, neka nam bude uvijek sretan i zadovoljan i da ga mama i tata slusaju , puno vole, maze i paze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
28.4.2010 23:53:57   
Anoniman
Čestitamo!Uživaj u svom malom princu user posted image

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: MajolinaTZ je rodila svog princa!!! :)
16.5.2010 17:58:57   
MajolinaTZ
Evo da se napokon i ja javim,i prvo da kazem hvala svima koji ste se javili ovdje,i od srca vam hvala za sve cestitke. Izvinjavam se sto mi je toliko trebalo da se konacno javim,ali ove tri sedmice su mi bile toliko okupirane svim i svacim,da nisam imala vremena apsolutno ni za sta. Gabriel je super,veoma dobra beba,spava vecinu dana,dva puta se budi po noci,tj jednom u toku noci,jednom u pola 6 ujutro,ali jos uvijek se navikavamo na raspored i promjene. U zadnjih sedmicu dana je dobio pola kilograma,i vec neke stvarcice koje smo kupili da oblaci su mu kratke,jos malo pa mu nece moci nikako user posted image .
Sto se tice poroda,mogu samo reci da je hvala Bogu proslo bez ikakvih komplikacija,iako je sam proces od pocetka trudova do samog kraja trajao 3 dana. Srecom,u bolnici nam je bilo super,i zahvaljujuci Epidural-u,ja nista osjetila nisam. PREPORUCUJEM SVIMA user posted image user posted image user posted image !!! Detaljniju pricu cu postaviti jedan od ovih dana,posto sad stvarno nemam vremena.

Uglavnom,opet hvala svima ... imate velike pozdrave i ogromne poljubce od nas do sljedeceg pisanja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *