|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
11.5.2010 9:51:44   
Anoniman
ja sam napola luda sto se tice ovih vakcina...odugovlacim sa ovom mpr evo sad ce dva mjeseca...mozda i na svu srecu posto se razbolio ...zapravo svi smo bili bolesni...a sad jos ovo....user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
11.5.2010 23:44:24   
Esmica
Straaaaaaaaasno.Pogledajte..


http://iansvoice.org/default.aspx

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
12.5.2010 6:23:33   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  majko draga

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
12.5.2010 9:44:38   
enna
Uzas i zalosnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
12.5.2010 9:59:21   
R&T@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mrzim vakcine....

Moja starija kcerka je primala sve jednu po jednu komponentu
(znaci ne odmah odjednom tri vakcine, nego svakih 6 sedmica po jednu), s tim da smo poceli kad je napunila 6 mjeseci...

Tako smo poceli zbog sumnje na konvulzije i kad smo promijenili pedijatricu, nova nije htjela da nastavi tako jer:
"Znate li vi kako je to skupo?"user posted image user posted image user posted image user posted image

Kad tad nisam ubila nekoga, necu nikada...

Jos nesto(izvinjavam se sto je OT):
Nikada nisam pristala na inhalacije jer znam bebu koja je pokupila plucnu infekciju od onog aparata...user posted image user posted image
Kad ih odbijem i navedem taj slucaj odmah promijene "ploču"... 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
12.5.2010 10:00:07   
Aki Sa
Ovo je da se zaledis.

Kazu da nijedan naucinik koji radi na izmisljanju vakcine nije svoje djete vakcinisao, to mi je rekla jedba doktorica a ja i dalje vakcinisem i umrem od straha svaki put


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
13.5.2010 14:15:57   
acudesa
danas čitam apel za pomoć djetetu koje se oduzelo nakon vakcine...user posted image user posted image user posted image user posted image  treba na fizikalne terapije, roditelj kaže dijete je bilo normalno, nakon te neke vakcine se počelo kočiti i postepeno je došlo do totalne oduzetosti, ne može ni glavu držati...ljekari su mu rekli da je to "zbog genetike"user posted image user posted image user posted image user posted image  znate kako me potreslo...
možda se radi o istom djetetu...roditelj je Muhidin Ćosović, ne znam ime djeteta

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
13.5.2010 14:24:09   
frenkoza
joj zene covjek ne moze biti pametan.... sta vise da se radi??? vakcinisati ili ne vakcinisati???? joj mene tako hvata strah user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
13.5.2010 14:32:50   
ena23
ponekad naprosto mrzim sto znam sta je internet... da sam postala glupa zatucana seljanka bilo bi mi 100 puta lakse. ne bi se brinula o alegijama na hranu, neispravnostima u motorickom razvoju, antibioticima, opasnostima hodalica, mogucih reakcija na vakcine.... 

< Poruku je uredio ena23 -- 13.5.2010 14:33:14 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
13.5.2010 14:36:52   
koka i po
Ne govorim ja džaba ,što manje znaš ,manje te glava boli.Ja sam imala tu sreću ili nesreću,da sam odrasla u "medicinskoj"porodici i znam dosta toga.Zato glava boli počesto

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
13.5.2010 14:43:34   
ena23
i ja sam odrasla u takvoj... izvinite na OT

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
13.5.2010 14:50:35   
leona81
ovi su se prezivali Prohic sto su doveli dijete tako da nije isto...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
1.6.2010 16:00:34   
Anoniman
Danas smo bili na vakcinaciji (MRP)...trazila sam da mi pokaze kutiju, ali sam naisla na dosta ruznu reakciju gdje.sestre.. iako sam je fino zamolila... odgovorila mi je, citiram:"ja da na nesto sumnjam, ne bih ni dovodila dijete"...e na to nisam mogla ostati ravnodusna pa smo se malo poreckala ali mi je ipak na kraju dala kutiju

Fakat mi nije jasno u cemu je problem...sta ima njih da vrijedja moja zelja da provjerim datum ili proizvodjaca...ko da je ona praviuser posted image nego valjda ocekuju da samo klimas glavom ko stoka i da nista ne pitas u stilu...sta hoces...dzaba jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
1.6.2010 16:13:02   
ena23
Uopste me ne iznenadjuje. cak sta vise... nase zdravstvo...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
2.6.2010 1:41:33   
edijevamama

JOj i mi trebamo na vakcinu a sve odugovlacimo...Jeli se bas zakonski  mora primit ta vakcina? Sta kad dijete podje u vrtic, u skolu tamo traze da je dijete redovno vakcinisano. Iskreno ja bih odgodila te vakcine bar do 1. godine.

Dali biste vi to uradile na svoju odgovornost?

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
2.6.2010 2:32:21   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Danas smo bili na vakcinaciji (MRP)...trazila sam da mi pokaze kutiju, ali sam naisla na dosta ruznu reakciju gdje.sestre.. iako sam je fino zamolila... odgovorila mi je, citiram:"ja da na nesto sumnjam, ne bih ni dovodila dijete"...e na to nisam mogla ostati ravnodusna pa smo se malo poreckala ali mi je ipak na kraju dala kutiju

Fakat mi nije jasno u cemu je problem...sta ima njih da vrijedja moja zelja da provjerim datum ili proizvodjaca...ko da je ona praviuser posted image nego valjda ocekuju da samo klimas glavom ko stoka i da nista ne pitas u stilu...sta hoces...dzaba jeuser posted image user posted image user posted image



bravo draga... user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
2.6.2010 2:33:41   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: edijevamama


JOj i mi trebamo na vakcinu a sve odugovlacimo...Jeli se bas zakonski  mora primit ta vakcina? Sta kad dijete podje u vrtic, u skolu tamo traze da je dijete redovno vakcinisano. Iskreno ja bih odgodila te vakcine bar do 1. godine.

Dali biste vi to uradile na svoju odgovornost?



na ovoj temi imas razne komentare ...pa sam odluci ...sretno!
http://www.ringeraja.ba/forum/MMR_vakcina%28Morbili%2C_Rubeola%2C_Parotitis%29/m_13130/tm.htm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
2.6.2010 3:29:36   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: Esmica

Straaaaaaaaasno.Pogledajte..


http://iansvoice.org/default.aspx

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   pretuzno


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vakcini istekao rok - opasnost!
2.6.2010 9:32:47   
niki83
mi bili na vakcini (kasnimo onu sa 6mj) i naravno da sam zatrazila da vidim rok trajanja, i naravno da sam naisla na negodovanje user posted image ali bitno je da su mi pokazali

_____________________________

N&N

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *