|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:40:34   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Ja nekontam u cemu je kompromis da mi on odredjuje sta cu ja obuci???
Ili da mi se zagleda po ormaru??? Pa pobogu, nisam valjda tolika kurava da cu gola izaci na polje. A i da jesam-sigurno nisam od juce, tako da me je takvu upoznao i sada mora sa tim ziviti!!!
Samo sto sam udata nemora da znaci da cu da navucem sebi dimije da mi se slucajno nebi ocrtalo dupe i sto vecu blusu da se nevidi da imam dobar dekolte. E brate taj film nikad gledati nece! Ja te zene stvarno nekontam.

user posted image user posted image user posted image user posted image


meni se moj nepetlja u oblacenje, jedino sto nevoli to je kad je dekolte sirok al ja postujem i izbjegavam to, ako je presirok ja uzmem bros i stavim da bih se spojilo... on zna kako sam se ja oblacila prije, minjak kratak pola stomaka viri (tinejdzersko doba) a zna isto tako da cim smrsam ako Bog da da cu istog dana obuci minjak opet i to njemu nesmeta...

Nikad mi nista nije zabranio, jeste iznio ono sto mu se nesvidja i naravno ako je u granici da nije pretjerano ja to postujem i mogu bez toga....

U inat nista mu neradim nit bi, to je za mene nije brak vec neznam ni sama sta kad neko u inat nesto radi...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:43:17   
hanabanana
A šta to fali ženi u dimijama?!


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:44:35   
fatimica09
IZVORNA PORUKA: hanabanana

A šta to fali ženi u dimijama?!




nista! Al samo ako je to njen izbor! Bas kao i onoj u minjaku!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:46:02   
sara.at
IZVORNA PORUKA: hanabanana

A šta to fali ženi u dimijama?!




nista draga moja samo ove godine nisu IN user posted image user posted image  

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:46:37   
malena27 RR
Molim vas da se drzite teme... user posted image

LP, RR Team


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 18.5.2010 13:11:19 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:48:06   
frenkoza
nista ne fali zeni u dimijama..... ja ih rado obucem,.... meni su kul.... ali problem je kad je cura valjala u minjaku prije braka, a kad se udala e sad minjak zaboravi sad ces u dimije... to nije u redu da se nikome namece u braku.... znam mnogo zena koje su se uozbiljile i promijenile vremenom, pa vise ne nose minjake nego suknje do koljena... i tako su napravile same neke izmjene.... ali da ti neko nesto namece to nije ok....
ja se licno oblacim skromnije.... nekad u srednjoj sam nosila i minice i dekolte i go pupak.... ali sam se kasnije promijenila i pocela se oblaciti "zatvorenije" e u takvu mene se mm zaljubio, takvu me upozno i zavolio... i naravo da bi ruzno bilo da se ja sad "skinem" a znam da on to ne odobrava i da je htio takvu zenu takvu bi i ozenio....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:48:36   
hanabanana
Kad iščitam ovu temu ja nigdje ne nadjoh kompromis.

MOžda ja to shvatam pogrešno. Ali odakle uopšte energija za gubljenje vremena u nepotrebnim stvarima?
Čemu to naduravanje jel po mom ili nije?!
To dodje ko rivalitet - a pričamo o odnosima bračnih PARTNERA.



(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:53:13   
salmy
Ja nemam tih problema ,cak sta vise moj MM voli da sam dotjerana cak voli dekolte i kratke suknjiceuser posted image user posted image ali ja nisam taj tipuser posted image user posted image user posted image
U svakom slucaju sta god da obucem on vice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa cak i dimije!
proslo ljeto ih nisam skidala,meni su super ugodne i lagane!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:54:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Kad iščitam ovu temu ja nigdje ne nadjoh kompromis.

MOžda ja to shvatam pogrešno. Ali odakle uopšte energija za gubljenje vremena u nepotrebnim stvarima?
Čemu to naduravanje jel po mom ili nije?!
To dodje ko rivalitet - a pričamo o odnosima bračnih PARTNERA.





neznam ni ja draga moja šta mi biuser posted image user posted image user posted image
svak nek devera kako misli da mu je dobro

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 12:44:14   
Blue rose RR
Ovdje imamo sa jedne strane tjeranje inata, sa druge "boli me uvo šta ti misliš", a sa treće kompromis olimiti dogovor.

I neko reče da ne vjeruje u bračnu harmoniju - očito taj neko je nije doživjeo, jer ona fakat postoji.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 13:12:30   
Amelaa RR
Molim forumasice da se drze teme
Koliko kompromisa u braku je previse? U protivnom tema ce biti zakljucana i bit ce brisani svi postovi koju su OT.
LP

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 18.5.2010 13:13:10 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
21.5.2010 18:49:33   
A Iman
previse kompormisa je kad skontas da je previse. user posted image

_____________________________

Idemo dalje....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
26.5.2010 20:33:24   
Husic10
IZVORNA PORUKA: fatimica09

ma da....trebala bih da ga pitam sta cu obuci, ili da se recimo dogovorimo oko toga user posted image
ili da ga pitam da odem kod mame, ili on mene....ma vala malo i pretjerasmouser posted image

pa nije niko malouman, za sve postoji vrijeme i nacin, ali nije mi tutor ako je muz, bas kao i ja njemu.....nisam za nametanje sopstvenog ukusa i misljenja ni djetetu, a kamo li odrasloj osobi......isti se pronalaze user posted image



Ima ti i ova mjesta fatimice..ali dosta puta vidim svasta sto se tice odjece kod zena...ne pristoji jednoj majci i zeni vala da sad obuce minjak ili buddy shorts , majica kratka da joj pupak izviri i ide sa muzem i bebom u setnju a frajeri joj zvizde user posted image ...to mi se cisto zgadi i kontam ima li ona ikoga pametnog oko sebe( muza , oca , majku)  kad ona nema mozga da je malo posavjetuje

A ni jednom muskarcu to nije jednostavno, nek se pravi budala koliko hoce...

Druga je prica kad se zena fino i prikladno  oblaci i muz joj ne zvoca i ne pravi probleme....kao sto je u mom slucaju a i u dosta zena ...znam sta je za mene , obucem se ljepo i moderno a da mi ne viri ni guz ni grudi i zasto bi se dogovarali ili ga pitala mogu li obci ovo ako i samo znam sta mi je da a sta ne za ulice....

a po kuci mogu i tangice ...sve ide u kuci  i muz mi jos ni jednom nije progovorio sto se tice toga user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
26.5.2010 20:36:30   
Husic10
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Moj babo fino kaze: Muz je glava kuce, a zena je vrat, koja glavu okrece gdje ona hoce!!!
I tako je. U pravu je Husic sto kaze, da u svakoj vezi je jedan partner dominantni! U nasem slucaju sam to ja, zasto? Pa zato sto je mm na kraju vidio da sam u mnogim stvarima, gdje je on drugog misljena bio, bila u pravu! I tako da se on i dan danas malo protivi ali ipak poslusa sta mu kazem.

Evo primjer: Zvao je neki tio mm od osiguranja, kao da dodje da popricaju ovezi tog osiguranja sto mm ima kod njih, da se pravo promjeni adrese, jer smo se preselili bla bla. Kazem ja mm, ja sam davno vec promjenila adresu, dolazi samo da nam jos neko osiguranje uvali. Tvrdi mm da nije tako. Eh reko kad dodje da nisi pisno, ja cu pricati. Dosao je covek, posle 2 minute vec pocinje on imamoli osiguranje za stan ovo ono. Kad sam ja njemu ocitala bukvicu on se posle 5 minuta pokupio preko vrata. I kazem mm, eto vidis kakvi su prevaranti, a ti da si sam bio potpiso bi jos minimalno 2 ugovora. On suti. I od sada se nemjesa u te stvari!


user posted image user posted image user posted image user posted image    Ova ti je zlatna o glavi i vratu..user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
9.6.2010 15:04:59   
amanullah
tekst mi je pravo simpa no ako moderator smatra da nije za ovu rubriku ili pak da je bio negdje neka izbrise...

Muškarac je došao doma sa posla i pronašao troje svoje djece vani na dvorištu, još u pidžamama,
sva blatna a prazne kutije hrane i omota čokolade razbacane su po cijelom travnjaku.

Vrata ženinog auta su bila otvorena, ulazna vrata kuće također a nigdje nije bilo ni njihovog psa.

Ušavši u kuću pronašao je još veći nered. Lampa je bila srušena a tepih zgužvan pored jednog zida.

Televizor je radio na najglasnije u dnevnoj sobi, a soba je bila zatrpana raznim igračkama.

U kuhinji sudoper je bio nakrcan prljavim suđem, hrana je bila razbacana po stolu i podu, vrata frižidera su bila otvorena, na podu je bilo razbijenog stakla u sredini kuhinje nalazila se mala hrpa pijeska.


Brzo je krenuo na kat preskačući preko hrpa igračaka i odjeće. Tražio je ženu sav zabrinut;
možda je bolesna ili joj se nešto dogodilo.

Iz kupaonice je tekao mali potočić.

Zavirio je unutra i vidio hrpe mokrih ručnika, voda je tekla iz lavaboa a u kadi je bila prljava voda prepuna pjene.

Kilometri toaletnog papira bili su razvučeni cijelom kupaonicom.

Požurio je u spavaću sobu i tamo je našao ženu u pidžami kako čita knjigu.

Pogledala ga je, nasmijala mu se i pitala ga kako mu je bilo na poslu.

Gledajući je u nevjerici pitao ju je; "Što se ovdje dogodilo danas??"

Ona se opet nasmijala i rekla; "Znaš kada svaki dan dođeš živčan sa posla i izdereš se na mene, od čega si umorna?! Što si radila po cijeli dan?!"

On kaže; "Znam!"

"E pa danas to nisam radila!" kaže ona i nastavi čitati.

user posted image



_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
9.6.2010 15:06:22   
amanullah
Ponekad uistinu ima ovoga, moja bi nana reci, sine ako ne radis u firmi ko da nista nisi radio, hvala Allahu pa ne razmisljaju svi tako i cjene trud domaćice.

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
9.6.2010 15:07:36   
koka i po
IZVORNA PORUKA: amanullah

tekst mi je pravo simpa no ako moderator smatra da nije za ovu rubriku ili pak da je bio negdje neka izbrise...

Muškarac je došao doma sa posla i pronašao troje svoje djece vani na dvorištu, još u pidžamama,
sva blatna a prazne kutije hrane i omota čokolade razbacane su po cijelom travnjaku.

Vrata ženinog auta su bila otvorena, ulazna vrata kuće također a nigdje nije bilo ni njihovog psa.

Ušavši u kuću pronašao je još veći nered. Lampa je bila srušena a tepih zgužvan pored jednog zida.

Televizor je radio na najglasnije u dnevnoj sobi, a soba je bila zatrpana raznim igračkama.

U kuhinji sudoper je bio nakrcan prljavim suđem, hrana je bila razbacana po stolu i podu, vrata frižidera su bila otvorena, na podu je bilo razbijenog stakla u sredini kuhinje nalazila se mala hrpa pijeska.


Brzo je krenuo na kat preskačući preko hrpa igračaka i odjeće. Tražio je ženu sav zabrinut;
možda je bolesna ili joj se nešto dogodilo.

Iz kupaonice je tekao mali potočić.

Zavirio je unutra i vidio hrpe mokrih ručnika, voda je tekla iz lavaboa a u kadi je bila prljava voda prepuna pjene.

Kilometri toaletnog papira bili su razvučeni cijelom kupaonicom.

Požurio je u spavaću sobu i tamo je našao ženu u pidžami kako čita knjigu.

Pogledala ga je, nasmijala mu se i pitala ga kako mu je bilo na poslu.

Gledajući je u nevjerici pitao ju je; "Što se ovdje dogodilo danas??"

Ona se opet nasmijala i rekla; "Znaš kada svaki dan dođeš živčan sa posla i izdereš se na mene, od čega si umorna?! Što si radila po cijeli dan?!"

On kaže; "Znam!"

"E pa danas to nisam radila!" kaže ona i nastavi čitati.

user posted image






Pametnicauser posted image

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
13.7.2012 11:59:28   
Anoniman
koliko je previse ????-sto vise to gore , to dosadnije , ne moramo se za sve dogovarat

kod nas nema kompromisa, kad bolje razmislim ,
kod nas je ko zna bolje po njegovom bude


< Poruku je uredio triputmama -- 13.7.2012 12:02:13 >

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
13.7.2012 12:02:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika



to je to.....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
13.7.2012 12:04:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika



to je to.....




ja kazem " ne znam sto , tako mm rekao" user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
13.7.2012 12:15:19   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: triputmama

koliko je previse ????-sto vise to gore , to dosadnije , ne moramo se za sve dogovarat

kod nas nema kompromisa, kad bolje razmislim ,
kod nas je ko zna bolje po njegovom bude



i mi se ovako dogovaramo, a ponekad jedno ponudi izbor drugom ili ; ili user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *