|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:20:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

i mi smo se upoznali u Kinemi user posted image
a bilo je daaavno, prije fb, mobitela i sl user posted image user posted image user posted image
u prošlom vijeku user posted image user posted image


user posted image user posted image
i mi zvanično...al kasnije smo skontali da smo se i u max-u ko nekad upoznaliuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:25:39   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: koka i po

mm je godinama bio zaljubljen u moju najbolju i nerazdvojnu drugaricu(nasu vjencanu kumu).mene nije ni primjetio user posted image
jedne prilike sam ga srela u prodavnici i kontam....duga kovcava kosa a usnice koooo namazane user posted image ..i fino i kulturno ga cmoknem user posted image .
nakon zavrsetka srednje skole sreli smo se tri dana za redom na istom mjestu ispred suda.treci put sam ga pozvala na kafu ...i fino i kulturno ga pitala.."A jel imas li ti curu?"user posted image ...i to je bilo to user posted image


I mm se svidjala moja najbolja drugarica,cak mu je ja "stimala" user posted image djevojka je inace samnom isla u osnovnu i srednju skolu i naravno bila kuma na nasem vjencanju user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:27:38   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: vjestica

i mi smo se upoznali u Kinemi user posted image
a bilo je daaavno, prije fb, mobitela i sl user posted image user posted image user posted image
u prošlom vijeku user posted image user posted image


user posted image user posted image
i mi zvanično...al kasnije smo skontali da smo se i u max-u ko nekad upoznaliuser posted image user posted image



Joj sjecam se kineme, nisam izlazila iz nje jedno ljeto hahahah =) znali smo biti do zatvaranja ja i rodica a svu noc plesali... sorry za OT =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:47:32   
Leena
tekja, hvala sto me volisuser posted image user posted image user posted image user posted image , ma ne, sve su meline divneuser posted image user posted image

Mislim da nema komplikovanije price od nase user posted image Mi smo se upoznali na putu za Maribor u autobusu, znala sam svu njegovu raju, jer sam radila s njima, samo njega nisam... Vidim slobodna 2 mjesta na kraju autobusa (ono kao secija, pa 2 slobodna) i odem tamo ne bih li uspjela zaspati i odmoriti se, jer sam to jutro doputovala iz njemacke i uspjela samo zamijeniti stvari u koferu. Kad on sjedi pored ta dva mjesta i prica viceve, pjeva, i tako to... Ja, ipak, uspijem zaspati, kad osjetim nesto mokro po nogama, budim se, cojek drzi flasu vode, i kao:"Izvini, naglo zakocio bus", ja sva tako mokra doputujem, dobije upalu svega sto imam... Tamo se nađem sa svojom drugaricom i 4 dana ga izbjegavam. Nakon toga smo dobijali neke projekte da radimo zajedno i sve strogo poslovno. Zove on mene jednom "da popricamo o poslu", odem ja i pricam o svom momku nesto, vidim ja njemu nesto nije pravo... Poslije (a po godina razmak između svega hehe) on mene na msn svako malo trzne i kao:"Super ti frizura sa te i te slike(a ja ispeglala kosu), kao ne voli on cickave cure... Poslije "Jest ti fino kad se nasminkas, hajd jednom ispravi kosu i nasminkaj se, pa da izađemo vani ono "zaoprave", a meni sve to sega... A sve vrijeme pricamo mi o svemu, on o svojim curama, ja o momcima, kao mi neka raja, a i blizu zivimo, pa nekad idemo na fax(nije isti fax, ali blizu) zajedno i tako... I jedan dan, imam ispit i trebala mi pomoc njegovih kolegica, one otkazu, ja padnem u depresiju i pita me mama:"A je li ti ne moze to onaj tvoj drug pomoci?"-ja ga se ne bih ni sjetila... Na kraju radimo moj momak, mm, i covjek koji je tadasnjem momku cimer, a mm rođakuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ugl. meni to sve nekako "nije nista"... Ja zivjela sa 2 cimerice, svako malo eto mm, te jednom na kafu, te jednom nesto zaboravio, pa nesto drugo zaboravio, pa cimerici (danasnjoj kumi) nesto treba pomoci, pa tako to... a jadni moj momak ode kuci za vikend, u Dalmaciju, a Valentinovo bilo i mm me pita hocemo li mi izaci, kao da ne budem sama... I kad smo izasli kaze mi da je raskinuo sa curom. Bili na nekom koncerticu nesto... Ali sve nesto i nista. Onda jedan dan nepozvan dođe i kaze mi da misli da znam sta on od mene hoce i da se odlucim sta ja hocu i to sto prije... I tako ja raskinem sa momkom, i od tog trenutka smo nerazdvojniuser posted image ... a tek kako me zaprosio, ali to je za neku novu temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:58:30   
Galicia
Odakle da pocnem....
Upoznali se 98 ljeto, igrali bilijara zajedno. Tad sam ga vidjela i ne pamtim posle kad opet. Nije ostavio nikakav utisak na mene osim da sam primjetila da je luckast. 4 godine kasnije, stizu pozivnice mojim roditeljima za njegovu svadbu. Zeni se covjek. A pozivnice smo dobili od strane mladinih roditelja. I bum ja uhvatim buket. user posted image  Kasnije nekih 5 godina su se razveli. Igrom slucaja moja najbolja drugarica se pocela zabavljati sa njegovim najboljim drugom. Samo da napomenem, da posle njegove svadbe, nisam ga vidjela ni jednom. I tako, malo po malo nas 4 smo poceli izlaziti skupa. Pocnemo se zabavljati onako tinejdzerski po stare dane. Drugi sastanak sam ga poslala u pm i raskinila s njim. Al je on sve izgladio, naravno. I evo vec dugo godina zivimo u sreci i veselju. Ispunjavamo jedno drugo. Rekao mi je da je popio samar posle svadbe, jer me navodno "gledao". user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 13:16:29   
koka i po
IZVORNA PORUKA: koka i po

mm je godinama bio zaljubljen u moju najbolju i nerazdvojnu drugaricu(nasu vjencanu kumu).mene nije ni primjetio user posted image
jedne prilike sam ga srela u prodavnici i kontam....duga kovcava kosa a usnice koooo namazane user posted image ..i fino i kulturno ga cmoknem user posted image .
nakon zavrsetka srednje skole sreli smo se tri dana za redom na istom mjestu ispred suda.treci put sam ga pozvala na kafu ...i fino i kulturno ga pitala.."A jel imas li ti curu?"user posted image ...i to je bilo to user posted image


i da dodam...on je mene zaprosio nisam ja njega Tite mi user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:16:12   
Medić*
Evo nase kratke price...

Upoznali se u ovdje u Sarajevu gdje sam dosla studirati. On bio zavrsna godina fakulteta u Pristini.

Par njegovih drugara iz Skoplja i C.Gore ( studenti )  pozvali ga u goste ovdje. To mu je bio prvi dolazak u Sarajevo.

Ja sam radila neko istrazivanje na fakultetu i trebao mi neko ko ce mi to uraditi na kompjuteru jer tada nisam znala raditi na jednom statistickom programu user posted image

Predlozise mi da to on extra radi. Odemu njemu, sve je to on super zavrsio. Nije htio naplatiti nista zbog nekih zajednickih prijatelja.

Nisam ga vise vidjala jedno vrijeme. Nisam ni imala potrebe, nisam imala decka ali me ni on nije privukao. Nekad bi ga srela u prolazu, zastali malo promuhabetili koju i svako svojim putem.

Dan za danom, stalno mi je bio u mislima, nikome nisam govorila nista. Kasnije mi prijatelji govore da sa bi volio samom popiti kafu i da za par dana se vraca u Makedoniju. Izasli smo, razmijenili brojeve tel, popricali, nista konkretno.

Par dana nakon toga nazvao me, pricali smo par sati i rijesili da se vidimo na kafici. Popili kafu i nakon iscrpnog razgovora rijesili da budemo u vezi.

3 godine bili u vezi. On je u meduvremenu okoncao studij, dobio posao ovdje, godinu dana kasnije ja sam diplomirala  i odlucili se na brak

Nikada nisam ni pomisljala da ce nas takvi putevi spojiti,  da ce decko koji je prvi put dosao u Srajevo svojim drugarima u posjetu, naci djevojku svoga srca, zaljubiti se i ostati ovdje zajedno. Oboje mso imali drugacije planove, cekali su nas poslovi i porodice u svojim rodjenim mjestima, ali odigra se onako kako je zapisano user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:23:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: koka i po

mm je godinama bio zaljubljen u moju najbolju i nerazdvojnu drugaricu(nasu vjencanu kumu).mene nije ni primjetio user posted image
jedne prilike sam ga srela u prodavnici i kontam....duga kovcava kosa a usnice koooo namazane user posted image ..i fino i kulturno ga cmoknem user posted image .
nakon zavrsetka srednje skole sreli smo se tri dana za redom na istom mjestu ispred suda.treci put sam ga pozvala na kafu ...i fino i kulturno ga pitala.."A jel imas li ti curu?"user posted image ...i to je bilo to user posted image


I mm se svidjala moja najbolja drugarica,cak mu je ja "stimala" user posted image djevojka je inace samnom isla u osnovnu i srednju skolu i naravno bila kuma na nasem vjencanju user posted image



user posted image user posted image user posted image  a joj pa vas dvije ste otimačice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:26:23   
koka i po
nemozes uzeti necije kad njegovo nikad nije ni bilo user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:32:44   
Lulu_08
Studirala sam International Business & Management u Holandiji, gdje sam i živjela.

Rođak se zabavljao sa djevojkom iz BiH.

U trećoj godini sam morala raditi praksu od 6 mjeseci u međunarodnoj kompaniji u inostranstvu. Aplicirala i prihvaćena za IBM u Briselu. Mjesec pred polazak rođak predlaže da odem u BiH (jer sam izrazila želju da bih voljela provesti neki period u BiH jer su mi tu korijeni a tu nikada živjela nisam) jer otac od njene rodice ima vezu kod direktora kompanije koja je rezultat fuzije BiH-Indijske kompanije. Pristajem i odlazim u BiH.

Prvu noć po dolasku u BiH izlazim u kafić sa djevojkom od rođaka, koja mi postaje prijateljica. Upoznajem se sa društvom a ona mi pokazuje momka koji stoji u drugom ćošku kafića za šank stolom i smješka se, kaže "vidiš njega, e on ti je super, pravo zabavan momak!".

Narednih dana i sedmica ja radim, izlazim sa društvom i uživam u novonastaloj samostalnosti. Često poslje posla odlazim u "Game" (Play Station ) klub koji je prijateljica držala, pa joj malo pomažem i družimo se.

U isti "Game" klub dolazi društvo od tog "super, zabavnog" momka. Raja su svi, zezamo se i upoznajemo se.

Svaki dan se družimo.

Jednog dana odlazim natrag za Holandiju na odmor od 7 dana kod svojih roditelja, imala sam nekog posla na faksu.

Po povratku dobijam od njega poruku, gdje sam bila (primijetio je da me nema) a meni prilično godi osjećaj da sam mu "nedostajala". Od tada se dopisujemo svaki dan, svi tvrde da smo zaljubljeni ali mi ne, jer mi smo raja.

Jednog dana smo skupa u kafiću, pije se, pjeva se skače do iza ponoći. Tu noć me on prati kući. Pred ulazom se želimo pozdraviti, onako kultuno se rukujemo, ja mu dajem poljubac na obraz a on mene ljubi kao što samo u filmovima izgleda. Od tog dana "french kiss" je za mene dobio novi pojam!!

Narednih sedam dana se sramežljivo srećemo, dopisujemo porukama i sl. Opet me nakon izlaska prati kući, sa istim rezultatom prilikom pozdravljanja. Od tada pa do dan danas je taj "super, zabavni" momak moja ljubav, moj život, moj muž sada.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:41:28   
balasgirl
i mi smo se upoznali u Kinemi user posted image
a bilo je daaavno, prije fb, mobitela i sl user posted image user posted image user posted image
u prošlom vijeku user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: vjestica

i mi smo se upoznali u Kinemi user posted image
a bilo je daaavno, prije fb, mobitela i sl user posted image user posted image user posted image
u prošlom vijeku user posted image user posted image



Ja svog muža nisam upoznala u Kinemi, al sam zato "visila" tamo. Vala baš, lijepa vremena bez fb, čatova, mobitela i sl.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:44:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

nemozes uzeti necije kad njegovo nikad nije ni bilo user posted image


user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 14:49:10   
Maya_K
Mene nije bilo dugo da pišem, više čitam ali ovdje moram ostaviti komentar:
Mm i ja smo se upoznali davne 2003 godine. Zajedno smo radili on imao dugu vezu kao i ja, tad ga čak nisam posebno ni simpatisala  jer su sve cure bile lude za njim i zvale ga na izlaske a on sa svima toliko ljubazan, tako da mi je ponekad išao na živce. Ja prestanem raditi tu i nisam ga viđala neko vrijeme. Jednom se sreli na mom novom radnom mjestu, ono pozdravili se i ja mu saopćim da sam se udala, čestitao mi i tako ništa. Poslije par mjeseci ja se razvedem i nisam ga nikako viđalaj er je on odlazio u Njemačku nije ga bilo tu. Ja bježala od veze, muškarcima nisam vjerovala, Jedne subote kaže meni rodica kao doći neki lik (moj bivši šef koji nju non stop proziva) sa jaranom pa da odemo negdje, hajd ok, zbog nje. Kad ide mm s tim likom. A meni nešto nije se svidjela njegova frizura (mi smo njih vidjele a oni nas nisu) i mi odlučimo da se ne javljamo njima, i oni odoše kontali nema nas.  Poslije par dana ja s tom istom rodicom bila u kupovini poslije posla, bilo je vruće katastrofa i morala se mami svratiti u konzum (mislim mogla sam se svratiti bilo gdje, ali što je sudbina) po limun. Onakva nikakva kupim to i kontam kući konačno tuširanje ja već na kasi kad ide on, sav fensi-šmensi obrijan, miriše, u bijeloj majici zubi se bijele kao biseri i mi se ono srdačno pozdravljamo (on konta ja udata) gdje je tko i tako ja njemu kažem da sam se razvela i traži on moj broj da odemo nekad na kafu. Hajd ja "dadnem"user posted image i nisam uopšte razmišljala o njemu. Kad sutradan zove on mene da vidi šta imauser posted image . Ja sva user posted image user posted image user posted image . Pa šalje sms i vidim ja vrag odnio šalu on se zagrio (ja poludila, neću vezu i onda zovem moju rodicu i pričam joj šta mi se dešava, a ona pa neće te pojest otiđi s njim na kafu). Hoće on da dođe po mene a ja neću reko naći ćemo se negdje a on insistira.I odemo mi na kaficu petak naveče, i priča tamo vamo ništa konkretno ja sretna. I hoćemo da promijenimo lokal ali idemo s autom i sjedamo u auto on se okrene prema meni i poljubi me da mi se zamantalo i otad smo non stop izlazili zajedno. I 3 mjeseca poslije se vjenčamo i sad imamo i bebu od 18 mjeseci i jako smo sretni. i dan danas imam leptiriće u stomaku kad se sjetim zog perioda. Oprostite na dugom postu ali morala sam....user posted image


_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 15:37:06   
mala86
mm se mene sjeca kad sam bila mala,i igrala se u pijesku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ja njega tada ne!7 godina stariji u to doba se druzio sa mojim ujacima

nakon nekoliko godina srecemo se na jednoj oprostajnoj,nista tad nije me ni prepozno,ali to ljeto 2003 srecemo se ne oprostajnoj od moje prve ljubavi,i bla bla otprati me kuci

poslije mi je prico da kad sam stigla nije vjerovo da sam to ja,ona mala curica user posted image i da sam ga odusevila te da nikad nece zaboravit onu moju haljinu od te veceri(obicna draga teksas haljina koju jos uvijek cuvam i nadam se da ce mi nekad mociuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2011 22:39:14   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: koka i po

mm je godinama bio zaljubljen u moju najbolju i nerazdvojnu drugaricu(nasu vjencanu kumu).mene nije ni primjetio user posted image
jedne prilike sam ga srela u prodavnici i kontam....duga kovcava kosa a usnice koooo namazane user posted image ..i fino i kulturno ga cmoknem user posted image .
nakon zavrsetka srednje skole sreli smo se tri dana za redom na istom mjestu ispred suda.treci put sam ga pozvala na kafu ...i fino i kulturno ga pitala.."A jel imas li ti curu?"user posted image ...i to je bilo to user posted image


I mm se svidjala moja najbolja drugarica,cak mu je ja "stimala" user posted image djevojka je inace samnom isla u osnovnu i srednju skolu i naravno bila kuma na nasem vjencanju user posted image



user posted image user posted image user posted image  a joj pa vas dvije ste otimačice user posted image user posted image user posted image




Nisam ni ja otimacica user posted image nego sve mi se cini da ce od mene biti otet user posted image jbt bivsa mu se upucava u 16 user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *