|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ženska intuicija
21.5.2010 13:48:48   
Amelaa RR
Drage moje kako i da li se oslanjate na nasu zensku intuiciju, predosjecaje, znakove koji vas upucuju na nesto..
Ja licno sam imala dobra iskustava s svojoj intuicijom...poslusala sam tu zensku intuiciju i neke stvari uradila kako sam mislila da treba..i bila u pravu... Kakva su vasa iskustva?


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ženska intuicija
21.5.2010 13:53:54   
mimh
da, da, da čak i mm nekad kaže da ne može da vjeruje kako sam "vidovita",  često mi se desi da se pouzdam upravo u taj neki smao meni znani osjećaj i da se ispostavi tačan

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ženska intuicija
21.5.2010 13:56:37   
Nedi
Uglavnom se oslanjam na svoju intuiciju kad je user posted image u pitanju i do sada mi je to uvijek bilo najbolje rjesenje zbog kojeg nisam požalila. Nekako sam imala osjećaj koji me vodio posebno u njegovoj prvoj godini života.  A i u drugim stvarima znam slijediti taj osjećaj.
OT Krenulo te sa otvaranjem tema user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ženska intuicija
21.5.2010 14:30:56   
marny
Mi smo se od nas samih udaljili, vise nismo u stanju cuti onaj unutarnji glas, postali smo gluhi i slijepi na mnoge stvari oko nas, pa su eto i zivotinje na visem stupnju od mnogih ljudi. Covjek koji sa samim sobom nije u kontaktu, ne moze ni imati, a jos manje obracati pozornost na predosjecaje.
Imam neku svoju intuiciju,nekad pogodim,a nekad bude čista iluzija, ali ja bih se više bazirala na znakove.
Npr. kada sam bila trudna s drugim djetetom, mislila sam se kojeg je spola.
Rješenje u vidu znakova je stiglo, samo ga je trebalo prepoznati i ja jesam
evo jedan primjer tog znaka; ujutro se dignem krenem uzeti nešto sa komode kad tamo mali muški kamiončić. Pretpostavljam da je nečije dijete od moje prijateljice ostavilo taj isti kamiončić, ne znam ni danas.
Tad sam znala da je muškić.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ženska intuicija
25.5.2010 20:08:46   
sarisari
Ja se cesto oslanjam na intuiciju i do sada me nikada nije iznevjerila pogotovo kada su u pitanju neki ljudi

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ženska intuicija
25.5.2010 20:43:47   
Hanady RR
meni je nadimak ''evlija''user posted image
a često puta znaju reći ''...eno vještice opet si pogodila...''user posted image

intuitativna sam strašno...ali samo kada to hoću....odnosno o onim suituacijama i ljudima koje me zanimaju intuicija me često uputi na pravo odgovor. e sad jeli to zaista u pitanju intuicija ili iskustvo neko ili neki znakovi koje prepoznajem pa usporedbom dolazim do zaključka...to već nisam sigurna.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ženska intuicija
25.5.2010 21:03:08   
rose 87
ja je cesto poslusam kada su u pitanju neki ljudi i ne grijesim,a za user posted image upocetku nisam htjela jer mi je prvo dijete pa reko sta imam pametovati ali kad sam se par puta opekla i vidjela da sam bila upravu sad samo sebe slusam,mislim da niko bolje nemoze znati i imati taj osjecaj oko user posted image pored majke

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *