|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pedijatar u Tuzli
20.5.2008 21:19:15   
ebru
Zna li neko vec adresu ili br.telefona nekog privatnika pedijatra(pedijatrice) u Tuzli?
Uskoro dolazimo u Tuzlu,pa reko da se obezbjedim informacijama za nedaj Boze!

Hvala unaprijed!user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pedijatar u Tuzli
20.5.2008 21:59:44   
rozi
Moja rodica je svoju djevojcicu cesto vodila doktoru (e sad ne znam kako se pise) koji se  zove Alabajdzi. Ima izuzetno opremljenu ordinaciju u Tuzli , a hvali ga i kao strucnjaka, samo je dosta hladan , ne prica puno, ali odradi posao kako treba. To su njena iskustva. Sigurno jos neko iz Tuzle ima informacije o njemu. 
Ne znam broj telefona, ali se mogu raspitati ako zelis , pa ti javiti. user posted image


(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pedijatar u Tuzli
21.5.2008 6:47:18   
ebru
Aj rozi raspitaj se ak ti nije tesko
Pusa

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pedijatar u Tuzli
21.5.2008 10:23:44   
Aminad
i ja sam čula za tog doktora mi nismo bili kod njega jer idemo u Dom zdravlja ali znam ljude koji ga hvale br. tel. se može dobiti na informacijma
dr. Alabajči 



(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pedijatar u Tuzli
21.5.2008 21:40:01   
rozi
Drago mi je cuti pozitivno misljenje o njemu, jer ce i meni zatrebati sigurno. Kod nas u DZ rade samo dvije pedijatrice koje stalno djeci prepisuju iste sirupe i mnoge moje prijateljice su zavrsile u bolnici sa djecicom. To gledam godinama i necu se puno oslanjati na njih.
Hocu, Ebru, sad sam tek dosla kuci i upalila racunar, pa mi kasno zvati. Javljam ti uskoro, u ova 2-3 dana, a ako krecete ranije javi da sutra nazovem.   

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pedijatar u Tuzli
21.5.2008 22:04:26   
ebru
o rozi hvala ti
ma ne zuri
krecemo aBd 2 juna

kako tvoj tibo,mrdal se bebica?
negdje sam procitala (mozda grijesim)da ti je sad 7.mj?!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pedijatar u Tuzli
21.5.2008 22:48:09   
triplemama
Ima i Dr Tobudić Mirela ordinacija joj je na Stupinama B-11 
br. tel. 061 / 184-261 radi i u DZ ali i privatno svaki dan kada nazoveš. Stvarno je prijatna i OK sa lijekovima

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pedijatar u Tuzli
22.5.2008 9:21:27   
ebru
Hvala triplemamauser posted image
Svakako sam zapisala br.telefona!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pedijatar u Tuzli
22.5.2008 9:30:59   
Sweety
Ebru, ja sam takodjer cula za doktora Alabajčija. Kazu da je dobar, znam gdje mu je ordinacija pa ti to mozda moze pomoci, ali nemam kontakt telefon (mislim da ga mozes dobiti na informacijama). Inace on ima privatnu ordinaciju u kuci, koja se nalazi u Ši Selu. Zao mi je sto nemam vise informacija.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pedijatar u Tuzli
22.5.2008 9:31:57   
ebru
Hvala swetty,jel otprilike kod dzamije u si selu ili...?

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Sweety)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pedijatar u Tuzli
22.5.2008 9:44:12   
Sweety
U blizini dzamije se nalazi, vidi se kuca sa ulice (sa glavne saobracajnice), velika zuta kuca, mislim da je na sprat. Ako cak i nekog pitas vjerujem da ga svi znaju.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pedijatar u Tuzli
22.5.2008 21:04:27   
rozi
Evo i telefon Alabajcija 061/ 168-282. Pozdravcic user posted image

(odgovor članu Sweety)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *