|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
25.7.2010 21:38:05   
koka i po
Taho...mislim na tebe da znašuser posted image nedaj se i čuvaj se.

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
26.7.2010 0:02:11   
klemzi
Taho, sretno draga, nemoj energiju trošiti da bilo kome objašnjavaš svoje razloge zašto se boriš ili zbog čega trpiš neke postupke svog muža, energiju čuvaj za ono što je zaista bitno...tebi. Btw, dobar potis user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
26.7.2010 3:11:46   
Anoniman
Taha0608 sama si napisala sta i kako ja sam dala samo svoje misljenje, ne sudim, ali ipak imas svoju djecu oni su ti najvazniji, cuvaj ih, jer djeca od nas uce....

Anonimna zao mi je sto si u takvoj situaciji, imam u familiji osobu koja se takodje naglo promijenila, pa je mojoj rodici zabranio bas kao sto rece, bazen, setnje po danu, frizure i svasta nesta sto je po meni u nasem dijelu svijeta sasvim normalno, jadno dijete nikad ekskurzije nije vidjelo, pa cak ni kina,user posted image al haj da ne zalazim previse u te vode Jasmin je lijepo objasnila sta i kako...Bori se za svoju djecu prvo, njima si najpotrebnija, a svoje roditelje nedaj nikome pod nogu....

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
27.7.2010 21:12:29   
Taha0608
e hvala vma na podršci,bila sam baš izrevoltirana ovih dana ma ujedala sam sve oko sebeuser posted image i ev da prenesem par detaljićauser posted image ..izvrištala sam mu se pred svekrom i svekrvom za svaku sitnicu koja me mučila, i možete misliti da su me podržali u svemu..jedno sat vremena sam mu drobila užaasss..jutros dobijem cipeliceuser posted image user posted image user posted image user posted image valjda sam čekala i čekala pa pogodila momenat kad m,ogu i hoću postići ono što sam htjela..danas nafatam jednog momka koji je sa njim bio ovih dana,izlajem se ko keruser posted image zaprijetim mu haman,ma ostao je bez teksta..pa do guše su mi svi redom!!!izvinjavao mi se,kao nikada niko nije imao namjeru da ga oduzima djeci i meni,potrudiće se da mu se nejavi više nikada,mada meni nije niko kriv do njega hajvana...i eto mile moje,ako imate podršku njegovih roditelja,skupite muda i hrabrosti pa mu nemisleći na posljedice kažete sve što mislite-ALI BEZ SUZE IJEDNE JEDINE,samo bijes,ja faktički bjesnilo dobila,vene me bole oko vrata hahha...javljam rezultte i koliko su dugoročni..ljubim vas i pozdravljamuser posted image

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
27.7.2010 21:17:56   
Hanady RR
Taho...svaka ti čast...tu hrabrot koju ti poakzuješ u uslovima koji su zadesili tvoj život rijetka je.
ja sada kažem nebih ja živjela tako ali neke stavri kod mene i tebe nisu iste...i zato kada posmislim na sve one koje žive u toj razlici mene i tebe a nisu ni upola hrabre kao ti...skidam ti kapu
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
27.7.2010 21:27:26   
Taha0608

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Taho...svaka ti čast...tu hrabrot koju ti poakzuješ u uslovima koji su zadesili tvoj život rijetka je.
ja sada kažem nebih ja živjela tako ali neke stavri kod mene i tebe nisu iste...i zato kada posmislim na sve one koje žive u toj razlici mene i tebe a nisu ni upola hrabre kao ti...skidam ti kapu
user posted image user posted image user posted image



Hanady draga, ništa se nedešava slučajno, a Bog nam daje samo onoliko koliko možemo podnijeti-ni zrno više vjeruj...uvijek ima gore-naravno i bolje-ali hoću da nađem NA i u SVOJOJ SITUACIJI rješenje za mnoge žene koje proživljavaju slične stvari iz dana u dan..i da svoju misiju na ovoj planeti usavršim i ostavim tragauser posted image ..a nisam jedina koja trpi radi tzv.ljubavi,jer ustvari to nestaje vremenom-ali makar iz osvete-nači ću mu slabu tačku i napraviti od đavola anđela...Ako Bog da INSAALLAH...eh evo ko smije,bez teretane i steroidauser posted image user posted image

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kako muža odvojiti od lošeg društva??
4.9.2010 13:05:59   
Yuna
Moj savjet: ne petljajte se s takvim likovima!!!






_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *