|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:17:15   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: Nedi

OT Shee kako tebe ugleda u trenutku sam ogladnila pravooooooouser posted image user posted image user posted image na um mi pale  slike ukusnih specijaliteta by Sheeuser posted image user posted image




joooj, eh pa vidite po čemu me pamte!user posted image Bujrum na pečenje.user posted image



Moje kulinarske sposobnosti nisu baš nešto pretjerano izražene zato su mi oči ispadale kad ti postaviš slikuuser posted image user posted image ma i kad pogaču napraviš ja bih je kroz monitor pojela a kamoli pečenjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:17:43   
salmy
Neznam jesam li sretna ili ona druga kucanicauser posted image user posted image samo znam da me trenutna kuca UBI, jednostavno nisam navikla da sam vezana za kucu non-stopuser posted image user posted image user posted image user posted image
Trenutno nije nimalo zahvalan posao kojim se sad bavim.Defitivno je biti majka najveca uloga u zivotu jedne kucaniceuser posted image i nimalo jednostavna, neznam kako stizem obavljati kucne poslove biti OVJDEuser posted image i brinuti o user posted image
Obrnutouser posted image user posted image brinuti o user posted image a zatim sve ostalo!
Kad pocnem da radim iskreno neznam kako cu sve tada da stizemuser posted image
definitvno nama ZENAMA-MAJKAMA treba trodupla dnevnica + Nobelova  nagrada za zivotuser posted image +dosta toga sto zasluzujemo!
Ali bez obzira koliko MM zaradjuje definitvno nisam tip kuce! ipak je zena ZENA kad radi i zaradjuje sebi i ukucanima!
Pare pare pare......ko ih ne voliuser posted image user posted image user posted image user posted image
šuške su šuške! još svoje vlastiteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:20:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana RR


IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: Nedi

OT Shee kako tebe ugleda u trenutku sam ogladnila pravooooooouser posted image user posted image user posted image na um mi pale  slike ukusnih specijaliteta by Sheeuser posted image user posted image




joooj, eh pa vidite po čemu me pamte!user posted image Bujrum na pečenje.user posted image



OT meni naumpale one tvoje kifle sa sjemenkama i kuglice od sira i jogurta
joj poguzije

user posted image user posted image user posted image user posted image
Eh, pa da ja otvorim restoran, i da ga nazovem "sretna kućanica"!user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:21:12   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Shee

ALI, uvijek ima ovo ali, ne znamo kako se život može obrnuti, nemojmo misliti da imamo sve konce u svojim rukama ako radimo, ne radimo ali nam je fino, imamo nekretnine, finog muža, kad razmišljamo tako: ne daj Bože razvoda, ne daj Bože bolesti, ne daj Bože nema posla, ne daj Bože ovo, ne daj Bože ono... Pa poludila bih sa svim ovim opcijama. Nego uživajte u onom šta vas ispunjava i hajde... sve će ovo proći- brže nego što mislimo. A jesmo li se obezbjedili?
Neću da vas plašim, ali tako je.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  e, FaKaT, neka teeeeeeee!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:26:31   
Anoniman
hvala leptiru, ameli, nedi i ostalima na toplini.
Meni je haman čitav život za šporetom biti!user posted image
Kome se sviđa super, kome ne - svoj fazon nek fura!user posted image

p.s. haman da su vama slike falile, a ne postovi.

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:28:25   
malena sharena
Slazem se sa Shee i leptiricem, od rijeci do rijeci, k'o da sam ja pisala. Jest lijepo kad ovako neko drugi prije tebe napise, pa se ti ne moras zahmetit user posted image .






_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:33:21   
salmy
IZVORNA PORUKA: Shee

. Samo ću reći da ženi nije potrebno da se puno brine o sebi, kad ima nekog ko to od srca radi umjesto nje.
  jako velika razlika je kad zena zaradjuje,bez obzira sto je situirana dobro!  svi mi imamo nekoga ko brine o nama user posted image ali svoj novac je SVOJ!
Imamo svoj vlastiti stan poveci + auto(novo) ..bez kredita.MM ima posao za pozeliti.Ali ja JEDVA cekam da pocnem da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:40:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Shee

. Samo ću reći da ženi nije potrebno da se puno brine o sebi, kad ima nekog ko to od srca radi umjesto nje.
  jako velika razlika je kad zena zaradjuje,bez obzira sto je situirana dobro!  svi mi imamo nekoga ko brine o nama user posted image ali svoj novac je SVOJ!
Imamo svoj vlastiti stan poveci + auto(novo) ..bez kredita.MM ima posao za pozeliti.Ali ja JEDVA cekam da pocnem da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

kako već rekoh nisam mislila na materijalno, već da se brine o tome da se ona ne osjeti ugroženo, manje vrijedno, da ne misli da to nisu njene pare itd.
A jeste zapele sa tim MOJE pa MOJE! Kako rekoh, ima nas i naivnih koje stvari dijele na NAŠE i NAŠE.

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:42:25   
vjestica
IZVORNA PORUKA: batterfly

IZVORNA PORUKA: vjestica

naravno svako ima svoje mišljenje i svoj stav , a meni se nimalo nije svidjelo ovo što je She napisala žena ne mora da puno brine o sebi kad ima nekog drugog da brine o njoj, jer mi to zvuči ko da je u pitanju malo dijete, a ne odrasla osoba
ali ima drugih stvari koje me zanimaju, malo ko se sad može pohvaliti nekom platom, si smo u nekim kreditima, jer je to jedini način da dođeš do stana, auta i sl, pogotovo koga ne mogu pogurati roditelji, jer su penzioneri, pa njih treba pogurati i sl. pa se nekad zapitam kako jedna porodica može živjeti od jedna plate

naravno da se svako protegne koliko je dug, ali mislim da je u današnje doba to jako teško
jer i ove primjere domaćica koje ja imam oko sebe su žene koje ne rade, a njihovi muževi da bi pokrili sve troškove života, moraju pored redovnog posla i odrađivati i gomilu privatnog posla, pa imaš ženu koja je samo u kući, a muž rinta 12 sati dnevno i ne zna ni koji mu je razred dijete ili na šta je alergično




Uhhhh, draga moja vjestice, potegnu ti mene pravooouser posted image , iako nisam imala namjeru iznositi neke svoje "dublje" stavove na ovoj temi(inace, na RR-u sam odavno izgubila zelju pisati opsirnije i konkretnije), ali u pitanju je stara rajauser posted image , pa moram....
Eh, prvo boldirano, cini mi se da ne kontamuser posted image  ili sam na pogresnom putu, mozes li biti preciznija(jel se bas odnosilo na post od shee, pa si donijela zakljucak ili si mislila opcenito???, jer ni ja se ne bih slozila s tom konstatacijom...da zena o kojoj se ima ko brinuti dodje k'o malo dijete...
ZASTO?


da ta moja rečenica se odnosila na post od She jer je napisala, citiram
"Samo ću reći da ženi nije potrebno da se puno brine o sebi, kad ima nekog ko to od srca radi umjesto nje. "
ja sam samo rekla kako sam ja doživjela tu rečenicu,a daleko od toga da mislim kako su žene koje ne rade ko djeca koju treba paziti
znači mislim na svoj lični doživljaj te rečenice


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 184
   [Obrisana poruka]
1.7.2010 16:43:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:43:52   
salmy
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Shee

. Samo ću reći da ženi nije potrebno da se puno brine o sebi, kad ima nekog ko to od srca radi umjesto nje.
  jako velika razlika je kad zena zaradjuje,bez obzira sto je situirana dobro!  svi mi imamo nekoga ko brine o nama user posted image ali svoj novac je SVOJ!
Imamo svoj vlastiti stan poveci + auto(novo) ..bez kredita.MM ima posao za pozeliti.Ali ja JEDVA cekam da pocnem da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

kako već rekoh nisam mislila na materijalno, već da se brine o tome da se ona ne osjeti ugroženo, manje vrijedno, da ne misli da to nisu njene pare itd.
A jeste zapele sa tim MOJE pa MOJE! Kako rekoh, ima nas i naivnih koje stvari dijele na NAŠE i NAŠE.

pa to se podrazumjevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:44:49   
vjestica
a što se tiče toga moje i naše i ja uvijek govorim NAŠE, jer nema u braku nema moje i tvoje, sve je naše, bez obzira ko radi, imovina u braku je zajednička

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:45:41   
Anoniman
isto kao što sam i imala lični doživljaj kada sam je pisala.user posted image
Daleko od toga da sam mazlum, ali mi imponuje što se i način na koji ja privređujem za svoju porodicu zna cijeniti.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:54:07   
Anoniman
 
IZVORNA PORUKA: vjestica

a što se tiče toga moje i naše i ja uvijek govorim NAŠE, jer nema u braku nema moje i tvoje, sve je naše, bez obzira ko radi, imovina u braku je zajednička

user posted image
uostalom, znaš kako kažu- mora neko i ulice mesti... Ne možemo sve biti uspješne, lijepe, obrazovane, uz to stizati i kuhati i oko djece, mora neko i ovo.:)
A ja se samo sjetim svoje mame, koja je radila do rođenja svoje djece, a poslije bila sa nama i svi je volimo, cijenimo, poštujemo, ma spomenik bih joj podigla! Ona uvidjela prolaznost svega i bez mrlje odigrala svoju ulogu. Bilo joj je i teško i lijepo, i imalo se i nemalo, a ona sretna i zadovoljna, sad joj je uvijek puna kuća djece koja znaju cijeniti to što im je posvetila čitav život.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 17:00:19   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Shee

A ja se samo sjetim svoje mame, koja je radila do rođenja svoje djece, a poslije bila sa nama i svi je volimo, cijenimo, poštujemo, ma spomenik bih joj podigla! Ona uvidjela prolaznost svega i bez mrlje odigrala svoju ulogu. Bilo joj je i teško i lijepo, i imalo se i nemalo, a ona sretna i zadovoljna, sad joj je uvijek puna kuća djece koja znaju cijeniti to što im je posvetila čitav život.


ja apsolutno isto mogu reći za svoju mamu koja je isto sve postigla uz posao


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 17:04:03   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: vjestica

a što se tiče toga moje i naše i ja uvijek govorim NAŠE, jer nema u braku nema moje i tvoje, sve je naše, bez obzira ko radi, imovina u braku je zajednička

user posted image
uostalom, znaš kako kažu- mora neko i ulice mesti... Ne možemo sve biti uspješne, lijepe, obrazovane, uz to stizati i kuhati i oko djece, mora neko i ovo.:)
A ja se samo sjetim svoje mame, koja je radila do rođenja svoje djece, a poslije bila sa nama i svi je volimo, cijenimo, poštujemo, ma spomenik bih joj podigla! Ona uvidjela prolaznost svega i bez mrlje odigrala svoju ulogu. Bilo joj je i teško i lijepo, i imalo se i nemalo, a ona sretna i zadovoljna, sad joj je uvijek puna kuća djece koja znaju cijeniti to što im je posvetila čitav život.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 17:15:41   
Anoniman
vještice, izgleda da svaki post moram dodatno pojašnjavati.
Svoju majku sam navela kao primjer žene koja je znala kako je raditi, udala se i nastavila raditi, željela je puno djece, pa nije htjela da ih rađa i ostavlja nekome jer smo imali dovoljno za život, već da im se posveti u potpunosti, naravno uz svu moguću podršku i pomoć moga oca. A nikad nije bila ni čangrizava, ni ovisna o nekom, ni zapuštena, zapostavljena, imala vremena za sebe, radila i na svom obrazovanju itd., a da ne pričam o tome da je uvijek, ali baš uvijek bila tu za nas.

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 17:37:37   
Amelaa RR
Draga ne trebas dodatno objasnjavati...ako si ti sretna i zadovoljna i mi smo ...i ako Bog da, da nam uvijek budete zdravi, sretni i veseli...... I naravno od srca svima nama zelim da uvijek budemo  u zdravlju, rahatluku...sretne ..zato uzivajteee
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.7.2010 17:40:02 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 17:47:00   
vjestica
She ne znam na osnovu čega si zaključila da svaki post trebaš dodatno objašnjavati user posted image user posted image
ili ja trebam objašnjavati zašto sam se nadovezala na tvoj post
poenta je da svaka žena može biti zadovoljna, nezavisna i sretna žena i dobra majka, bez obzira dali je zaposlena ili ne


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 19:05:07   
malena.
zar o ovom treba raspravljat...moj zivotni san je da imam svoje pare i da ne zavisim ni od koga...sta bi li prihvatila posao,naravno da bih.naravno biti uz dijete koliko se mora...a onda postoji vrtic i dobar posao bi naravno prihvatila.imam fin zivot ne zalim se...muz mi ima pristojnu platu...rade mi i svekar i svekrva...studiram pa mi i moji cesto daju i uvijek me pitaju treba li ti...al moje pare bi ipak bile uhhh ma jedva cekam...da zavrsim fakultet i da nadjem dobar posao...e tada bi rekla da sam postigla sve u zivotu...jer tada bi sigurno i mom djetetu bilo bolje jer bi i ono imalo vise.muz mi naravno nikad nebi rekao da nesto ne kupim ako ja to zelim...cak me nagovara da kupujem nesto sto ne zelim.ali zelim da budem svoja...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 20:44:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Shee

Svoju majku sam navela kao primjer žene koja je znala kako je raditi, udala se i nastavila raditi, željela je puno djece, pa nije htjela da ih rađa i ostavlja nekome jer smo imali dovoljno za život, već da im se posveti u potpunosti, naravno uz svu moguću podršku i pomoć moga oca. A nikad nije bila ni čangrizava, ni ovisna o nekom, ni zapuštena, zapostavljena, imala vremena za sebe, radila i na svom obrazovanju itd., a da ne pričam o tome da je uvijek, ali baš uvijek bila tu za nas.


shee, po tvojoj smirenosti i samouvjerenosti se očituje ovo boldirano, njen trud se isplatio...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 20:46:30   
veeseelaa
ajmo sad svi kolektivno dati otkaz, meni tako nadošlo user posted image user posted image user posted image user posted image
a i tudju njegu bi dobile ako ništa od socijalnog jer smo slupane u mozak mi koje radimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ja
sad ozbiljno hmmmm ja kad ovo sve iščitah pitam se jesam bila luda pa radih ovih 10 godina, mogla sam i ja drugačije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za šta koji prst služi? ovaj srednji da ga stavim na sljepočnicu i kažem: jesi li ti bre normalna!



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 20:55:52   
acudesa
napisah post koji nije prošao, evo ponovo:
od danas sam sretna kućanica, do kraja godišnjeg doduše, ali jedva sam čekala da se budim i mazim sa malcem, da natenane spremim doručak, jedem, igram se sa njim, šetam, bojim, crtam...opušteno, bez pritiska: jojjjjj..sutra na posao...
neko je spomenuo izdržavanje, sad bih potpisala da sjedim u kući a da me neko finasira...meni nikad nije dosadno, slikala bih, pisala...zabavila se svojim hobijima, koje nisam ni pogledala godinu dana, sve bih obilazila po gradu...jedan dan jedno, drugi drugo, sva sa malim...ma...kako bi mi bilo extra...
suština je: bitno je da si zadovoljan, ili na poslu ili kao kućanica...kad nisi-džaba ti...ali, sve ti džaba kad si isfrustrirana i nezadovoljna

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 20:59:20   
koka i po
Raditi i biti kućanica je neuporedivo,
Ja radila i znam.Sad ne radim pa opet kažem da mi je bilo lakše,bila smirenija i staloženija dok sam radila.
Prema tome....žene ne zamarajte se ovakvim stvarima,uvijek je nešto od nečega preče.
Hajd sad zdravo

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 21:00:11   
mama75
Ma vesela nemoj tako. Sve ima svoje dobre i lose strane. Mozda je dobro dok dijete ne napuni 2 godine da se bude s njim i bilo bi super kada bi sve mame mogle sebi priustiti da uzmu makar ono "neplaceno".
Ja sebe evo svrstavam u kategoriju "sretnih kucanica" ali ipak planiram da pocnem raditi aBd kada malenoj budu 2-3 godine, jer ipak... 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *