|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:15:27   
batterfly
Shee, kraljiceeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Falili su jakooo, tvoji postovi na RR!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:19:45   
vjestica
naravno svako ima svoje mišljenje i svoj stav , a meni se nimalo nije svidjelo ovo što je She napisala žena ne mora da puno brine o sebi kad ima nekog drugog da brine o njoj, jer mi to zvuči ko da je u pitanju malo dijete, a ne odrasla osoba
ali ima drugih stvari koje me zanimaju, malo ko se sad može pohvaliti nekom platom, si smo u nekim kreditima, jer je to jedini način da dođeš do stana, auta i sl, pogotovo koga ne mogu pogurati roditelji, jer su penzioneri, pa njih treba pogurati i sl. pa se nekad zapitam kako jedna porodica može živjeti od jedna plate
naravno da se svako protegne koliko je dug, ali mislim da je u današnje doba to jako teško
jer i ove primjere domaćica koje ja imam oko sebe su žene koje ne rade, a njihovi muževi da bi pokrili sve troškove života, moraju pored redovnog posla i odrađivati i gomilu privatnog posla, pa imaš ženu koja je samo u kući, a muž rinta 12 sati dnevno i ne zna ni koji mu je razred dijete ili na šta je alergično



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:23:42   
Hanady RR
mislim da je Shee sve napisla sa svog aspekat...ona je u mnogo povoljnijoj poziciji trenutno...
mene moj muž pazi i mazi...ja pazim na sebe najviše...na sve to kuham što volim, pravim tortice a škole sam izučila bar za sada...i opet radujem se svakom radnom danu.user posted image
ja sam ovako zadovoljnija...na trudničkom sam sama sebi bila mrska...a pomisao da čekam poštara pa da karticu ne mogu provuć sama godinu dana me izluđivalauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:26:48   
Anoniman
pa vještice nadam se da nisi shvatila bukvalno.:)
Ne mislim ono maloumno da se brine za tebe.user posted image
Već da se ne moraš grčevito boriti za neki svoj status i poštovanje i nabijati na nos da si sposobna, nazavisna, da ti niko ništa ne može zato što zaboga sjediš u nekom ofisu 8 sati dnevno, ako imaš nekog ko to čini sam od sebe, brine o tvojim osjećanjima, pomaže ti i za koga se podrazumijeva da te cijeni bila ti zaposlena, neškolovana, ma kakva god.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:27:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mislim da je Shee sve napisla sa svog aspekat...ona je u mnogo povoljnijoj poziciji trenutno...
mene moj muž pazi i mazi...ja pazim na sebe najviše...na sve to kuham što volim, pravim tortice a škole sam izučila bar za sada...i opet radujem se svakom radnom danu.user posted image
ja sam ovako zadovoljnija...na trudničkom sam sama sebi bila mrska...a pomisao da čekam poštara pa da karticu ne mogu provuć sama godinu dana me izluđivalauser posted image user posted image user posted image




ti si posebna vrsta hanady, ja mislim da imam sto života ne bih stigla ono što ti.user posted image
Ali mislim da bi ti sebe mogla više pripaziti, u smislu da malo popustiš i opustiš.:)
Drago mi je ko god je ispunjen.user posted image
A što se tiče maženja i paženja muževa, poenta je u tome (neko je za primjer naveo forumašicu sa problemima u braku) da ima sto poslova ako je ne cijeni kao osobu i kao svoju ženu, majku svoje djece, e neće vala ni tada.


< Poruku je uredio Shee -- 1.7.2010 15:34:01 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:39:05   
vjestica
e ne mogu ni s te strane da gledam kao borbu za svoju nezavisnost, status i poštovanje, jer školovanje dosadašnje, i doškolovavanje na koje idem, moj posao i ostalo je nešto što radim radi sebe, a ne da nekom drugom nešto dokažem
ko što ne sjedim u nekom ofisu 8 sati, jer sebe ne vidim na takvom radnom mjestiu, već radim na malo drugačijem radnom mjestu, koji jeste nekad težak, ali je pun izazova, koji meni treba
jedno kratko vrijeme sam bila bez posla i ludila sam u kući, ja nisam taj tip
a nezavisnost mi jeste uvijek bila bitna stavka, i dok sam bila kod roditelja, jer sam radila čim sam mogla (dok sam išla u srednju školu i na fakultet), ali opet kažem nije samo poenta u finansijskoj nezavisnosti, nego nečemu što je meni bitno mene radi (npr u srednjoj školi nisam radila za pare, jer nisam mogla, već sam volontirala u bolnici kao učenica tokom raspusta)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:41:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: buba29

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e hajd sad mene nešto zanima...

kada bi svakoj od kućanica sada na varat došla osoba i rekla ...nudim ti posao u državnoj firmi sa platom cca.1000 KM....od 8 do 16,00 KM
šta bi vi odgovorile.

jel bi opdbile i ostale kućanice ili prihvatile i bile i kućanice i mame koje se odvajaju od dijece i idu na posao?


ja sam kao kućanica na trudničkom ludila...posla u kući ima dovoljno...ali sam kao žena koja doprinosi i u drugom obliku dosta zadovoljnija. iskerno ja sam možda i radoholičar...ali mislim da meni posao donosi smiraj.

u krajnjoj liniji...ni ja nisma razmišljala o razvodu kad sam se udala...ali kad mi je žao što djecu ostavim 8 sati bez mene...nekada i 12...svjesna sam da će ta djeca ostaviti mene...kao što smo ja i sestra napustile mamu...
i šta onda kada djeca odrastu...sjediš, čekaš...poradiš po kući i skuhaš...i ostatak dana uživaš...al kako i u čemu...djeca u pubertetu...pogotovo curice imat će želje...dok njihove želje sa jednom platom stignem gdje sam tu ja i skrroman vikend u prirodi.

Suviše teška su ova vremena da bih izrazila želju i potajno da budem samo kućanica...
možda sam ja realna i gledam malo unaprijed...ali ja sam ovako zadovoljnija, ne samo radi finansija...mene raduje i put od kuće do posla...i dogovor sa mžem tlefonom...i jutarnje šminkanje i kafa prije posla...sve mene to raduje...ja se kao mama,žena, radnica i kućanica najbolje osjećam...sve u jednom





potpisujem,i zareze i tačke i kvakice i sve ostalo u ovom postu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PPPPPPPPPPotpisujem
A ti bubice reče da nemaš šta reći na ovoj temi, koja si ti user posted image user posted image user posted image
Pahuljice možda si pravi za spominjanje forumašice B na ovoj temi, a ni ništa strašno jer bi isto napisala i na temi gdje je ona iznijela svoj problem, sasvim svejedno gdje to napisah, sve je u skladu s tematikom, zar ne?
ja sam jako pozitivna i imam savršen odnos sa mm, ako sam za posao ne znači da se nešto valja iza brda
Ja sam samo oprezna, samostalna, razmišljam o svim solucijama i ne želim se dovesti u situaciju da mi neko "uskače" u slučaju potrebe u pomoć! bilo da se radi o mojoj mami ili bratu, radije bi da ja pomažem kako njima tako i ljudima okolo, nekako bi se loše osjećala da dodjem u nezavidan položaj pa da me neko sažaljeva ili kaže "jesmo li ti rekli"
Osim toga najgore bi mi palo da mi neko "skine" ovu sreću koju imam kao žena koja privređuje
Hanady dobro si rekla, djeca odrastu i šta onda postanemo čangrizave svekrve ili punice koje svojim zetovima/snahama ne daju mira hahahahah i da im non stop ko svekrva forumašice sludjena kuckamo na vrata s kolačima, pitom itd user posted image user posted image user posted image  (opet ja spominjen nickove forumašicauser posted image )
mislim samo iznosim argumente ZA i PROTIV
Hanady je to super rekla, juh Hanady što ti je dobra plata, hahahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:44:09   
Hanady RR
vesela ba  rekla sam cca... nije ovo tačan iznosuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:45:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vesela ba  rekla sam cca... nije ovo tačan iznosuser posted image user posted image user posted image user posted image


pusti šuplju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:48:22   
veeseelaa
Shee da te ne citiram, lijepo si sve rekla al rijetki su u takvoj situaciji, tm očito zarađuje fino da može priuštiti tebi i malenoj lagodan život i to je suuuuuuuupeeeeeer, eto sad će otvoriti firmu pa ne budel slušao ti mu daj otkaz user posted image  i ta firma nije bezveze, to si ti skontala da se osiguraš za ne daj Bože user posted image  (šala afkors)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:49:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: batterfly

Shee, kraljiceeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Falili su jakooo, tvoji postovi na RR!user posted image

Ne zezaj leptire. Bila sam rekla sebi neću da se javljam jer kad god kažem šta osjećam i mislim, uvijek naiđem na osudu onih koje žive suprotno. Ali rekoh svašta, jer tako je  i želim da i druge žene shvate da postoje drugi senzibiliteti i ambicije.
Bila je nekad slična tema. Možda sam ipak ja previše patetična, romantična, tradicionalna, luda drugim riječima.
Hvala Bogu, opet kažem, pa imam mogućnost da lagahno živim i sanjam.
Život je kratak i možda me lupi po glavi, i neka lupi dok god sam bar djelićem živjela ono šta sam željela.

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:54:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

e ne mogu ni s te strane da gledam kao borbu za svoju nezavisnost, status i poštovanje, jer školovanje dosadašnje, i doškolovavanje na koje idem, moj posao i ostalo je nešto što radim radi sebe, a ne da nekom drugom nešto dokažem
ko što ne sjedim u nekom ofisu 8 sati, jer sebe ne vidim na takvom radnom mjestiu, već radim na malo drugačijem radnom mjestu, koji jeste nekad težak, ali je pun izazova, koji meni treba
jedno kratko vrijeme sam bila bez posla i ludila sam u kući, ja nisam taj tip
a nezavisnost mi jeste uvijek bila bitna stavka, i dok sam bila kod roditelja, jer sam radila čim sam mogla (dok sam išla u srednju školu i na fakultet), ali opet kažem nije samo poenta u finansijskoj nezavisnosti, nego nečemu što je meni bitno mene radi (npr u srednjoj školi nisam radila za pare, jer nisam mogla, već sam volontirala u bolnici kao učenica tokom raspusta)


ispade da ja zagovaram da ne treba raditi na sebi i biti ispunjen- što nije tačno.
Nego u posljednje vrijeme, žene baš agresivno nastupaju kao moraš raditi ili si niko, pa daaaj.user posted image Ako je motiv ispunjenje sebe-ok, ako su motiv pare-Bože moj, ako je motiv- da imaš titulu cool nezavisne žene, a poniziš suprotno- onda neee.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:55:29   
mamine oci
velikiuser posted image  i za zene koje rade i za domacice kako Visnja rece sve u svemu sve smo domacice sa poslom ili bez njega od kucnih obaveza nemozes pobeci sem koji ima previse pa placa da to drugi rade a malo je takvih,treba samo biti zadovoljan onim sto se ima jer svako ma svoju nafaku,ja znam da je bolje za zivot kad rade i muz i zena ali nemoze svako da radi nemoze svako da ima posao fakultet jednostavno Bog nas je dao da nas ima i domacica,ucetiljica,zubara itd..da ne nabrajam ja samo podjem od onog da ima i gorih situacija da ljudi zive i sa 200Km pa sam zadovaoljna i sa ovim sto imam netrazim previse a muskarac kao dobar radnik i zena kao domacica koja zna da raspolaze novcem moze solidno da zivi opet kazem u zivotu sve ima gore od goreg i treba biti zadovoljan onim sto se ima...najprece je zdravljeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 15:58:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Shee da te ne citiram, lijepo si sve rekla al rijetki su u takvoj situaciji, tm očito zarađuje fino da može priuštiti tebi i malenoj lagodan život i to je suuuuuuuupeeeeeer, eto sad će otvoriti firmu pa ne budel slušao ti mu daj otkaz user posted image  i ta firma nije bezveze, to si ti skontala da se osiguraš za ne daj Bože user posted image  (šala afkors)

nemoj mi odmah na muža, joooj, što ste se okomile na muške.
Neće mi otvoriti firmuuser posted image , i ne mora me slušati- nije mi cuko.user posted image
Rekla sam za ne daj Bože, zdrava prava- čistila bih ako treba.
A i to za njegovu zaradu, ne mogu pričati iz ove perspektive, ali da imamo jesti, popiti, priuštiti osnovno djeci, ja bih bila zadovoljna i jedno vrijeme bih ostala sa djecom, a da nam zatreba zasukala rukave i hajmo.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:00:31   
tea lana
ja bi voljela da nemoram raditi,i drago mi je za Shee sto ima i takvih.
Za par godina aBd cilj mi je takodje da nesto pokrenem,sa fleksibilnijim radnim vremenom.pa ako mi se bas i ne cefne da radim taj dan necu ni otici.
po meni postoje dvije vrste kucanica one koje sjede kuci i tuguju nad svojom sudbinom sto zato jer nemaju para da izadju prohodaju negdje sto jednostavno nemaju ni zivotnog elana.I one koje su u kuci kao i one koje rade,mozda i manje

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:03:49   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Shee

sorry na dužini, tek primijetih, ali tema je škakljiva i morala sam iscrpno da je sa svih strana pogledam.:)


Kad otvoriš firmu, javi da predjem...vrlo rado ću raditi za tebe. user posted image

btw - vratili smo se sinoć user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:04:29   
batterfly
IZVORNA PORUKA: vjestica

naravno svako ima svoje mišljenje i svoj stav , a meni se nimalo nije svidjelo ovo što je She napisala žena ne mora da puno brine o sebi kad ima nekog drugog da brine o njoj, jer mi to zvuči ko da je u pitanju malo dijete, a ne odrasla osoba
ali ima drugih stvari koje me zanimaju, malo ko se sad može pohvaliti nekom platom, si smo u nekim kreditima, jer je to jedini način da dođeš do stana, auta i sl, pogotovo koga ne mogu pogurati roditelji, jer su penzioneri, pa njih treba pogurati i sl. pa se nekad zapitam kako jedna porodica može živjeti od jedna plate

naravno da se svako protegne koliko je dug, ali mislim da je u današnje doba to jako teško
jer i ove primjere domaćica koje ja imam oko sebe su žene koje ne rade, a njihovi muževi da bi pokrili sve troškove života, moraju pored redovnog posla i odrađivati i gomilu privatnog posla, pa imaš ženu koja je samo u kući, a muž rinta 12 sati dnevno i ne zna ni koji mu je razred dijete ili na šta je alergično




Uhhhh, draga moja vjestice, potegnu ti mene pravooouser posted image , iako nisam imala namjeru iznositi neke svoje "dublje" stavove na ovoj temi(inace, na RR-u sam odavno izgubila zelju pisati opsirnije i konkretnije), ali u pitanju je stara rajauser posted image , pa moram....
Eh, prvo boldirano, cini mi se da ne kontamuser posted image  ili sam na pogresnom putu, mozes li biti preciznija(jel se bas odnosilo na post od shee, pa si donijela zakljucak ili si mislila opcenito???, jer ni ja se ne bih slozila s tom konstatacijom...da zena o kojoj se ima ko brinuti dodje k'o malo dijete...
ZASTO?
A sad ovo dole boldirano sto te zanima...jer sam ja bas jedna od onih koji su u toj situaciji....Dakle, ja ne radim(SRETNA KUCANICA-kojoj ide radni stazuser posted image ), plata nije Bog zna velika, u kreditu smo(za stan), otac(penzioner)- nedavno preminuo, mama (penzioner) i sama...moram je "pogurat"....pa, opet, moja porodica zivi od te jedne plate(pardon dvije, jer je jedna podjeljena na dva dijela,user posted image ) i dvoje male djece..KAKO??? Nemam neki konkretan odgovor, osim FINO!, nema nekih Bog zna aman cejfova, ali smo zadovoljni i sretni, ali stvarno, onim sto imamo i onim sto si mozemo priustiti..Covjek kad nauci da bude zadovoljan onim koliko i sta ima, "dobio je bitku", jer znas kako se kaze, nije bogat onaj koJi ima NAJVISE, VEC JE BOGAT ONAJ KOME NAJMANJE TREBAuser posted image  I da , valjda, imamo svoju nafaku...taka nam je kakva je...i mi smo zadovoljni...
Ali, nije uvijek bilo ovako...Imala sam ja zelju i da radim, i da imamo vise i da....odemo na more svake godine, i da hodamo na zimovanje...i sl..ali nismo mogli...I eto, kad se pomiris s tim da nemas mogucnosti, da ne mozes sebi priustiti taj luksuz, kad jednostavno zivis s onim sta imas, zivot postane jednostavniji...I "kapne" nafaka, kada se najmanje nadas i eto, ove godine cemo ici na more, aBd, i jos na nekoliko lokacija po Bosni, ali opet kazem, i ako ne odemo, pa sta??' Sustina je(po meni), da ces imati i otici ako ti bude sudjeno, Boze ti samo zdravlja...i biti u dusi zadovoljan onim sto imas..ostale se kockice same slazuuser posted image ...I, ako se ne ispuni ovaj cejf, i ne odemo nigdje, ja cu opet biti sretna kucanica, jer cu sa mm moci uzivati u kuci, ispijajuci kafe na balkonu, setajuci i igrajuci se s nasom djecom....jer imamo jedni druge...i nase vrijeme...


Samo jos da kazem da nisam jedna od onih kojih razmisljaju ko veeseelaa, s tim da ne kazem da je to pogresno, NE, vec ja jednostavno nisam taj tip...i da bi imala svoj dinar i isla radila, samo radi "ne daj Boze", i imala vise para za sebe(i djecu),..Al' isto tako ne kazem, da necu nikada raditi, hocu i zelim, samo jos nije vrijeme za to....i trenutno sebe ne vidim kao poslovnu zenu, vec kao sretnu kucanicu...user posted image


Sorry zbog posta....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:05:25   
Nedi
OT Shee kako tebe ugleda u trenutku sam ogladnila pravooooooouser posted image user posted image user posted image na um mi pale  slike ukusnih specijaliteta by Sheeuser posted image user posted image



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:09:51   
Anoniman
ALI, uvijek ima ovo ali, ne znamo kako se život može obrnuti, nemojmo misliti da imamo sve konce u svojim rukama ako radimo, ne radimo ali nam je fino, imamo nekretnine, finog muža, kad razmišljamo tako: ne daj Bože razvoda, ne daj Bože bolesti, ne daj Bože nema posla, ne daj Bože ovo, ne daj Bože ono... Pa poludila bih sa svim ovim opcijama. Nego uživajte u onom šta vas ispunjava i hajde... sve će ovo proći- brže nego što mislimo. A jesmo li se obezbjedili?
Neću da vas plašim, ali tako je.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:11:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Shee

sorry na dužini, tek primijetih, ali tema je škakljiva i morala sam iscrpno da je sa svih strana pogledam.:)


Kad otvoriš firmu, javi da predjem...vrlo rado ću raditi za tebe. user posted image

btw - vratili smo se sinoć user posted image

hahahahah, hajde sad ste me uhvatile zafrkavati,user posted image user posted image user posted image
Najvjerovatnije da ću se baciti u šverc-komerc, nije to za ženu kao što si ti.user posted image
Dobro nam došli!

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:12:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

OT Shee kako tebe ugleda u trenutku sam ogladnila pravooooooouser posted image user posted image user posted image na um mi pale  slike ukusnih specijaliteta by Sheeuser posted image user posted image




joooj, eh pa vidite po čemu me pamte!user posted image Bujrum na pečenje.user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:14:53   
Amelaa RR
Vakat je da nas malo vise castis ....svojim postovima naravno...ljubim

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:16:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

ja bi voljela da nemoram raditi,i drago mi je za Shee sto ima i takvih.
Za par godina aBd cilj mi je takodje da nesto pokrenem,sa fleksibilnijim radnim vremenom.pa ako mi se bas i ne cefne da radim taj dan necu ni otici.
po meni postoje dvije vrste kucanica one koje sjede kuci i tuguju nad svojom sudbinom sto zato jer nemaju para da izadju prohodaju negdje sto jednostavno nemaju ni zivotnog elana.I one koje su u kuci kao i one koje rade,mozda i manje


ma ja dižem glas da se ne omalovažavaju sve fine poštene žene koje se brinu za svoju porodicu, porodica za njih, koje su zadovoljne, koje nemaju posao sa radnim, već doživotnim vremenom.user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:16:40   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: batterfly

Shee, kraljiceeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Falili su jakooo, tvoji postovi na RR!user posted image

Ne zezaj leptire. Bila sam rekla sebi neću da se javljam jer kad god kažem šta osjećam i mislim, uvijek naiđem na osudu onih koje žive suprotno. Ali rekoh svašta, jer tako je  i želim da i druge žene shvate da postoje drugi senzibiliteti i ambicije.
Bila je nekad slična tema. Možda sam ipak ja previše patetična, romantična, tradicionalna, luda drugim riječima.
Hvala Bogu, opet kažem, pa imam mogućnost da lagahno živim i sanjam.
Život je kratak i možda me lupi po glavi, i neka lupi dok god sam bar djelićem živjela ono šta sam željela.




Uhhhhhhh, samo te molim ne tipkaj vise "MOJOM RUKOM"user posted image ....
Od-do te potpisujem...i da ne bi presla u "patetikuse" potpisivajuci svaki dole tvoj post, pogotovo recenicu:Život je kratak i možda me lupi po glavi, i neka lupi dok god sam bar djelićem živjela ono šta sam željela.

....a da nam zatreba zasukala rukave i hajmo.

zavrsit cu na ovomeuser posted image ...Ajd sad zdra'ooo!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 16:17:06   
tea lana

IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: Nedi

OT Shee kako tebe ugleda u trenutku sam ogladnila pravooooooouser posted image user posted image user posted image na um mi pale  slike ukusnih specijaliteta by Sheeuser posted image user posted image




joooj, eh pa vidite po čemu me pamte!user posted image Bujrum na pečenje.user posted image



OT meni naumpale one tvoje kifle sa sjemenkama i kuglice od sira i jogurta
joj poguzije

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *