|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 11:02:05   
denny
ja nikako ne bi mogla biti financijski ovisna o njemu.
ja jednostavno volim sebi priuštiti neke stvari (a i djeci naravno) a znam da bi ispao problem da od njega to tražim, ai ne bi doteklo za to, da imamo samo jedno primanje.
zato nikako ne bi mogla biti doma.

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 11:02:20   
mama75
vesela evo odgovora na tvoja pitanja:
1. obzirom da sam istovremeno kada sam postala majka postala i domacica, to mi nije tako tesko palo, jer su nove obaveze zamjenile stare
2. kada sam postala domacica postala sam i "finansijski direktor" u nasoj kuci, tako da apsolutno raspolazem novcem, cak dajem muzu "deparac"  user posted image
3. ukoliko to finansije dozvoljavaju mislim da je super biti sa djetetom do njegove 3. godine; ako ne onda mi je bolje raditi nego se patiti i gledati na svaki dinar
Moja situacija je sljedeca: muz ima stvarno dobru platu, ne placamo kredit za stan jer sam ga ja "donijela u miraz" tako da mozemo priustiti da ja ne radim. nisam domacica u pravom smislu te rijeci, organizovala sam sebi i izlaske i druzenja. Starija kcerka je krenula u vrtic sa 2,5 godine, ja u tom periodu privela fax kraju ( imam jos 2 ispita sram me bilo!!!), rodila prosle godine drugo dijete i nadam se dok njoj bude 2 godine da cu aBd diplomirati i onda poceti raditi. Do tada sam sretna kucanica!

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 11:11:40   
mama75
I imam djevojku kaoja mi pomaze oko kucanskih poslova, kada je "generalka" znaci 1 mjesecno ili u 2 mjeseca mi dodje da opere prozore, vrata, plocice... ono veliko spremanje, jer mi vikendima uglavnom nismo kod kuce i zao mi je da mi vikend "propadne" na spremanje kuce. Nedavno sam imala kritiku od strane prijateljice, kao ti ne radis a dovodis nekoga da ti cisti, ali ja vise volim nesto ne kupiti i dati toj djevojci da mi ocisti, sevap i njoj da zaradi koji dinar, a i meni lakse kad to ona za 1 dan sve zavrsi.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 13:37:02   
koka i po
evo je još jednauser posted image ,manje više sretna kućanica.
Ja sam i domačica, majka,supruga,financijski direktor,bankar a bome i čistačica(nedam da mi niko prčka po stanu.)i hebet drugih zvanja.user posted image
Prema navedenom imam dosta "titula" i ne smatram se nezaposlenom nego prezaposlenom.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 15:25:50   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pitanje za kućanice koje su nekada radile


1. kako vam je bilo naviknuti se na činjenicu da više niste u radnom odnosu i da ste domaćice?
2. jel teško navići se na to da nemaš svoja lična mjesečna primanja, da li je to negativno uticalo na vas, na   
vaše samopouzdanje?
3. smatrate li da je bolje biti u radnom odnosu i pridonositi, samim tim za svoje dijete obezbijediti bolji život
  ili  biti domaćica i pružati svu ljubav i vrijeme svom djetetu a ipak mu ne moći ispuniti možda i neke   
  osnovne i  normalne željice?

sve se moze kad se hoce radila sam 10 godina sad sam samo majka i kucanica i vjeruj napokon se osjecam ispunjenom mojoj djeci nedostaje nista jer imam divnog muza a meni ne nedostaju djeca jer im se maksimalno posveti pare jesu potrebne ima i kriznih situacija u zivotu ali nista nema ljepse nego kad si ispunjen ljubavlju i paznjom a to nemozes da kupis ni u jednom marketu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 15:38:56   
mamaajna
cujte kaj:tak je divno biti kuci s djecom,da ih pratis kako rastu.i ja sam od septembra u kuci,jedino se tesko navici da nemas obaveze ranog ustajanja jurnjave za djecom,ko ce ih cuvati ili ne.zato imam skolu Kur ana 3 puta sedmicno,3 puta sedmicno derseve u vecernjim satima.a posto od septembra necu raditi planiram upisati kurs arapskog,a mozda i kakav fax,cisto da se osjecam korisno.a sto se tice finansija ja muzu kazem treba mi,on da.tako da mi finansije i ne nedostaju mi puno isto kao da i radim.Allah daje nafaku.

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 15:41:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamaajna

cujte kaj:tak je divno biti kuci s djecom,da ih pratis kako rastu.i ja sam od septembra u kuci,jedino se tesko navici da nemas obaveze ranog ustajanja jurnjave za djecom,ko ce ih cuvati ili ne.zato imam skolu Kur ana 3 puta sedmicno,3 puta sedmicno derseve u vecernjim satima.a posto od septembra necu raditi planiram upisati kurs arapskog,a mozda i kakav fax,cisto da se osjecam korisno.a sto se tice finansija ja muzu kazem treba mi,on da.tako da mi finansije i ne nedostaju mi puno isto kao da i radim.Allah daje nafaku.

bas tako novac dodje i ode a normalno je da treba ali nisam ocanja to sam kucanica naprotiv...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 15:45:15   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: koka i po

evo je još jednauser posted image ,manje više sretna kućanica.
Ja sam i domačica, majka,supruga,financijski direktor,bankar a bome i čistačica(nedam da mi niko prčka po stanu.)i hebet drugih zvanja.user posted image
Prema navedenom imam dosta "titula" i ne smatram se nezaposlenom nego prezaposlenom.

znam moja ti kako je,nekad kazem eeeeeee ko nam je kriv pa smo se borile za svoja prava.i muskarci rade,i oni i koji pomazu po kuci nisu obavezni svaki dan skuhati oprati presvuci bla bla.vec oni ti pomognu kad je nima "dobra".zena je sve sebi natovarila na ledza i karijera,i kuca i djeca

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 15:47:16   
mamaajna
ma ja sam dok sam radila bila ocajna,neznam kako mi je ovo djete poraslo sada vala nisam,sad samo lagano,dorcak,parkic,rucak pospremis sta,kafica,lagano bez srkleta

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 16:00:07   
veeseelaa
baš mi je drago čuti da su naše kućanice sretne i zadovoljne, neka tako i treba, obje strane imaju prednosti a izbor ovisi od osobe i nafake



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 16:03:04   
Visnja RR
svaka žena je kućanica bez obzira da li radi ili ne user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 16:04:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

svaka žena je kućanica bez obzira da li radi ili ne user posted image


e to si u pravu....ode ova kućanica kući paprike da ispeče noćas pripremljene, pa suđe da opere, pa sa djecom da se poigra pa veš ispegla...
jarane jes muškima lako...
ni pola ko mi...pih


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 16:07:49   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

svaka žena je kućanica bez obzira da li radi ili ne user posted image


e to si u pravu....ode ova kućanica kući paprike da ispeče noćas pripremljene, pa suđe da opere, pa sa djecom da se poigra pa veš ispegla...
jarane jes muškima lako...
ni pola ko mi...pih



o tome ti i pričam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
29.6.2010 20:50:41   
mamaajna
ovo ti dode ko 5 u 1

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
30.6.2010 0:23:29   
veeseelaa
nama uposlenim je puno puno teže
Trčimo na posao, vozimo djecu u obdanište, idemo po njih ili naši muževi, rintamo na poslu, dodjemo kući ajmo ručak/večera, usisavanje, peglanje, pranje ....user posted image
vikendom u nabavku i ponedjeljak se vraćaš na posao još umorniji nego si otišao u petakuser posted image
zato kul je vama kućanicama user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.6.2010 0:27:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
30.6.2010 0:32:46   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nama uposlenim je puno puno teže
Trčimo na posao, vozimo djecu u obdanište, idemo po njih ili naši muževi, rintamo na poslu, dodjemo kući ajmo ručak/večera, usisavanje, peglanje, pranje ....user posted image
vikendom u nabavku i ponedjeljak se vraćaš na posao još umorniji nego si otišao u petakuser posted image
zato kul je vama kućanicama user posted image


e tačno majkmi ja sam najuomrnija ponedeljkom...a petak sam poečal mrzit jer mis tiže vikenduser posted image
svak živ dođe u onu kancelariju kaže odmorio vikend ( dosuše većinom muški u ofisu sam manjina) a ja sa podočnjacima i fali mi jedno 6 sati sna vidno...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
30.6.2010 7:58:23   
Anidae
Da me neko ne shvati pogresno, nisam protiv toga da zene rade, i sama cu vjerovatno jednog dana poceti raditi jer ne planiram citav zivot biti domacica, ali zelim reci to u vezi "svog  dinara" da covjek sto vise ima (para) ima i vece prohtjeve... Mi hvala Bogu imamo krov nad glavom, auto nam ne treba jer sve nam je blizu, a ima i prevoz po gradu za male pare, namjestaj smo se takodje skucili prije djeteta, tako da ja licno npr. i da imam platu potrosila bi je na neku sminku, garderobu, djetetu bi kupovala tantavice i sl. i ja licno mislim da meni radi toga ne vrijedi ostaviti dijete nekom na cuvanje, da ga ne gledam dok odrasta ako ne moram, tj. da bi imala malo luksuza u zivotu... Naravno, postoje izuzeci, gdje ljudi nemaju kucu pa se od jedne plate mora platiti kirija i sl. ili neki drugi uslovi gdje je zena prinudjena da radi, i tu zena zasluzuje svaku pohvalu od mene evo prve, ali opet kazem, ostavljati dijete nekome samo da bi imale malo vise luksuza to je meni haos... Ja sam ludila za tudjom djecom, cuvala ih svijetu dzabe, a mogu misliti tek svoje kad budem imala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
30.6.2010 16:23:40   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Anidae

Da me neko ne shvati pogresno, nisam protiv toga da zene rade, i sama cu vjerovatno jednog dana poceti raditi jer ne planiram citav zivot biti domacica, ali zelim reci to u vezi "svog  dinara" da covjek sto vise ima (para) ima i vece prohtjeve... Mi hvala Bogu imamo krov nad glavom, auto nam ne treba jer sve nam je blizu, a ima i prevoz po gradu za male pare, namjestaj smo se takodje skucili prije djeteta, tako da ja licno npr. i da imam platu potrosila bi je na neku sminku, garderobu, djetetu bi kupovala tantavice i sl. i ja licno mislim da meni radi toga ne vrijedi ostaviti dijete nekom na cuvanje, da ga ne gledam dok odrasta ako ne moram, tj. da bi imala malo luksuza u zivotu... Naravno, postoje izuzeci, gdje ljudi nemaju kucu pa se od jedne plate mora platiti kirija i sl. ili neki drugi uslovi gdje je zena prinudjena da radi, i tu zena zasluzuje svaku pohvalu od mene evo prve, ali opet kazem, ostavljati dijete nekome samo da bi imale malo vise luksuza to je meni haos... Ja sam ludila za tudjom djecom, cuvala ih svijetu dzabe, a mogu misliti tek svoje kad budem imala user posted image user posted image user posted image


Kao nekadasnja biznis vumen, a sada uglavnim sretna, a ponekad na rubu ocaja kucanica user posted image , ovo moram potpisati.
Osim zadnje recenice, nikad nisam nesto voljela djecu, bar dok ne narastu toliko da znaju govoriti user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
30.6.2010 16:34:32   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Anidae

Da me neko ne shvati pogresno, nisam protiv toga da zene rade, i sama cu vjerovatno jednog dana poceti raditi jer ne planiram citav zivot biti domacica, ali zelim reci to u vezi "svog  dinara" da covjek sto vise ima (para) ima i vece prohtjeve... Mi hvala Bogu imamo krov nad glavom, auto nam ne treba jer sve nam je blizu, a ima i prevoz po gradu za male pare, namjestaj smo se takodje skucili prije djeteta, tako da ja licno npr. i da imam platu potrosila bi je na neku sminku, garderobu, djetetu bi kupovala tantavice i sl. i ja licno mislim da meni radi toga ne vrijedi ostaviti dijete nekom na cuvanje, da ga ne gledam dok odrasta ako ne moram, tj. da bi imala malo luksuza u zivotu... Naravno, postoje izuzeci, gdje ljudi nemaju kucu pa se od jedne plate mora platiti kirija i sl. ili neki drugi uslovi gdje je zena prinudjena da radi, i tu zena zasluzuje svaku pohvalu od mene evo prve, ali opet kazem, ostavljati dijete nekome samo da bi imale malo vise luksuza to je meni haos... Ja sam ludila za tudjom djecom, cuvala ih svijetu dzabe, a mogu misliti tek svoje kad budem imala user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
30.6.2010 16:44:29   
mamaajna
jasta je nego kul,ja sam prije zavidila zenama koje su u kuci,pa covjece ja sam prvo djete ostavila kuci s 6 mjeseci,nit sam ga mogla dojiti,niti sam vidjela prva zub,niti sam vidjela prvi korak,ja tek sada imam vremena za njega,svih 10g su ga odgajali drugi ljudi.

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 0:50:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kao nekadasnja biznis vumen, a sada uglavnim sretna, a ponekad na rubu ocaja kucanica user posted image , ovo moram potpisati.
Osim zadnje recenice, nikad nisam nesto voljela djecu, bar dok ne narastu toliko da znaju govoriti user posted image .


user posted image user posted image user posted image Dobra si,a ja ih tad nekako prestanem voljeti user posted image

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 1:22:36   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kao nekadasnja biznis vumen, a sada uglavnim sretna, a ponekad na rubu ocaja kucanica user posted image , ovo moram potpisati.
Osim zadnje recenice, nikad nisam nesto voljela djecu, bar dok ne narastu toliko da znaju govoriti user posted image .


user posted image user posted image user posted image Dobra si,a ja ih tad nekako prestanem voljeti user posted image



Grozne smo kako god okrenes user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 1:41:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Kao nekadasnja biznis vumen, a sada uglavnim sretna, a ponekad na rubu ocaja kucanica user posted image , ovo moram potpisati.
Osim zadnje recenice, nikad nisam nesto voljela djecu, bar dok ne narastu toliko da znaju govoriti user posted image .


user posted image user posted image user posted image Dobra si,a ja ih tad nekako prestanem voljeti user posted image



Grozne smo kako god okrenes user posted image


Otkud mi na ovakvom portalu?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 8:08:36   
mala86
ja sam kucanica,ali sa primanjima,vodim se da sam na porodiljnom(navodno bila zaposlena kod ujaka mm kao kucna pomocnica user posted image user posted image user posted image ),ovu godinu sam "sigurna" a za sljedecu cemo vidjet

prije 2 godine kad sam napustala poso koji sam tad radila-bio je to obostrani dogovor,jer smo isli dalje,a zbog te moje platice nije vrijedilo razdvojeno zivit

nije mi tesko palo,prije je bilo dosadnije,nikad dan proc,ali kako je malac stigo-nekad mi treba duzi dan-sta bi bilo tek da radim,i definitivno se divim mamama radnicama

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
1.7.2010 8:41:04   
Anidae
malena sharena, mamine oci, mamaajna, mala86 Nadala sam se da cu ovdje naici na otpor pojedinih zena medjutim sad vidim da nisam jedina sa ovakvim razmisljanjem i osjecam se jos sretnijom... U svom okruzenju nemam bas podrsku za svoje stavove ali uostalom to opet ne mijenja moje stanje srece, pogotovo zbog dolaska mog sina, akobogda za mjesec i po user posted image Prva moja mama je stava da je zeni bolje biti van kuce, pa makar i za 300 KM radila, ali kad uzmes u obzir da svaki posao zahtjeva odredjenu odjecu, sminku, prevoz, pa placanje za cuvanje djeteta, ja ne vidim koliko se to ustvari isplati... I mene i mog muza su odgojile nene manje vise, mene pomalo i vrtic, i iskreno receno, ostala sam zeljna svoje rodjene matere... Ona je morala raditi jer je bila razvedena ali to ne umanjuje tu moju prazninu... Opet kazem to ne zelim svome djetetu jer ako mogu bolje mi je u obicnoj majci izaci s bebom u setnju u posudjenim kolicima i gledati njegove osmjehe, prve provale i sl. nego da me neko g...i za 300 KM user posted image

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *