|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
9.8.2010 13:08:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   Krvarenje od vaginalnog pregleda
9.8.2010 13:13:43   
Hanady RR
Može doći do krvarenja nakon pregleda....
mene uglavnom nisu ni pregledali vaginalno do pred sami kraj..... Ali to nije ništa strašno...posteljica je u drugom stadiju zrelosti i nije nikakav frka da i porod krene.

nedavno je čini mi se Mona Muhamed imala krvarenje prije nego je očekivala i rodila divnu djevojčicu....

nema potrebe za panikom...
da je bilo šta opasno doktor bi te zadržao...
sigurna sam samo je pregled razlog krvarnje a  beba će još malo sačekatiuser posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 9.8.2010 13:18:15 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   Krvarenje od vaginalnog pregleda
9.8.2010 13:17:08   
Skvo RR
Draga moja meni se to redovno desavalo, kada me je vaginalno pregledao kada sam usla u deveti mjesec...i zaista je od pregleda...sutra ce se sve smiriti...
 
 
 
Vezano za stepen zrelosti posljedice, evo teme KLIK

< Poruku je uredio Skvo RR -- 9.8.2010 13:18:01 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krvarenje od vaginalnog pregleda
9.8.2010 15:16:32   
snijeg
Samo da te ohrabrim, ja sam redovno nakon pregleda krvarila. Ništa pretjerano, malo krvi tamnije boje. Možda je važno da ti napomenem da je mene doktor upozoravao na mogućnost krvarenja nakon pregleda i govorio da ne brinem sve dok nije u pitanju svježa krv i u većim količinama (nedaj Bože) tad se javi doktoru.
Kod tebe je to sve ok, koliko god su oni nježni i oprezni pri pregledu, mi smo za nijansu nježnije user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krvarenje od vaginalnog pregleda
11.8.2010 2:07:50   
Magicze
Iman, i meni se to danas bas desilo i kontam hocu li da napisem na temi u ocekivanju djeteta .....ja sam u 34toj sedmici i nikad nisam krvarila poslije pregleda...jeli tebi pregledao sa onim kljestima ili prstom? meni je prstom i nakon jedno 2 sata malo krvi bilo na tolet papiru a stvarno je bio njezan dr...ne razumijem od cega...kad su mu njabolniji pregledi bili sa kljestima nisam krvarila a sad ovo.....sad stalno pratim kad odem u wc ima li jos krvi....nadam se da nece biti bar jos koju sedmicu, i ja bih voljela da beba ostane u stomaku jos malo.......ali bas sam se nasekirala danas.....:(((

_____________________________

Rodila se nasa Ayla, 16tog Septembra...

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
11.8.2010 10:56:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Magicze)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krvarenje od vaginalnog pregleda
11.8.2010 15:41:39   
Magicze
Meni je termin 22og Septembra....evo vec mi nema vise krvi...sigurno je od pregleda....

_____________________________

Rodila se nasa Ayla, 16tog Septembra...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
12.8.2010 16:10:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Magicze)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *