|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:36:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ena23

cuj ti nje, kako cu? fino, ev sad cu da ti kazem: kazes da si ga toliko pozelila da zelis da se igras malo ljubavnih igrica sa njim, svezes ga za krevet (golog, naravno) , svezes mu oci, poturis mu serpicu i kazes da je to predigra. Ako jajasca krenu dole imati pri ruci ostar ili tvrd predmet, zavisno od nijeta user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo da dodam ako je zpter šerpica nema potrebe za nabavkom drugih oštrih ili tvrdih predmetauser posted image user posted image user posted image

e noa nemoj se više izvlačit...imaš sve savjete svijeta...moraš uspjetuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:43:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: bananica

Moja poznanica ima sina od 8 god., razvedena je, svako ljeto ide po vise puta na more, a sin joj ostaje kod roditelja, zimi skija, dijete opet kod nene i dede, cesce joj dijete spava kod roditelja nego kod nje,tj kod svoje kuce, ovo je za svaku osudu, eh to sam i htjela i reci...


A ko si ti da joj sudiš?!



imas pravo, niko,....ali mi zao djeteta.....par puta smo nas dvije razgovarale na ovu temu, mada ne idemo u detalje jer i nismo nesto bliske, ali ona je svjesna da zapostavlja svoje dijete i da joj je zao, bar meni tako kaze

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:47:17   
bananica
i jos da dodam.....ne sudim nikome, svak moze da radi sta misli da je za njega licno najbolje, ja samo iznesem svoje misljenje ako smatram da neciji postupci nisu ok....inace sam jako slaba na djecu i ne volim vidjeti da pate

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:47:25   
hanabanana
Izvini ali mi od tvoje lažne dušebriznosti dolazi slabo.

Ja sa osobama s kojim nisam bliska pričam o vremenu i fudbalu, a ne o djeci.
Ovo što ti radiš ovdje je čisto tračanje.
No more, no less.


< Poruku je uredio hanabanana -- 13.8.2010 13:48:16 >

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 13:59:25   
ena23
hanabanan kad je rjec o dohrani, bolesti, dojenju, odgoju ja prvo citam tvoje postove i uvjek poslusam i primjenim ono sto si ti napisala, prije nego iciji drugi savjet, al brate na ovim skakljivim temama si drska.

(nemoj se i na mene naljutiti, ja imam malo samopouzdanje pa me psihicki optereti svadja na forumu, ozbiljno) 


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:01:31   
bananica
ne znam samo kako mozes pricati o meni kao da me poznajes
nemam namjeru tebi se pravdati i uvjeravati te u nesto sto jesam
prvo upoznaj pa komentarisi
trac????

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:01:37   
hanabanana
user posted image
Ma nije ovo škakljiva tema, za mene je ovo čisti trač.
MOžda griješim.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:01:55   
snijeg
IZVORNA PORUKA: ena23

hanabanan kad je rjec o dohrani, bolesti, dojenju, odgoju ja prvo citam tvoje postove i uvjek poslusam i primjenim ono sto si ti napisala, prije nego iciji drugi savjet, al brate na ovim skakljivim temama si drska.

(nemoj se i na mene naljutiti, ja imam malo samopouzdanje pa me psihicki optereti svadja na forumu, ozbiljno) 



Duša slatka što me nasmija, Hanabanana nemoj Enu dirati molim te user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:02:32   
koka i po
Iceman dosta je sa novim temama,ne bacaj uvijek ulje na vatru .

Pobićemo se uzmeđu sebe user posted image

Jesmo žene al nismo kečeri user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 13.8.2010 14:05:33 >

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:05:23   
malena27 RR
Cure, zamolicu vas da se drzite teme user posted image  

LP, RR tim


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:31:39   
ena23
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: ena23

hanabanan kad je rjec o dohrani, bolesti, dojenju, odgoju ja prvo citam tvoje postove i uvjek poslusam i primjenim ono sto si ti napisala, prije nego iciji drugi savjet, al brate na ovim skakljivim temama si drska.

(nemoj se i na mene naljutiti, ja imam malo samopouzdanje pa me psihicki optereti svadja na forumu, ozbiljno) 



Duša slatka što me nasmija, Hanabanana nemoj Enu dirati molim te user posted image user posted image user posted image




a ja ovo ozbiljno a znam da je hanabanana ostra pa iz predostronosti, da je upozorim user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 14:39:02   
milenium

IZVORNA PORUKA: bananica

.zasto bih ja uzivala, a dijete ostavljala na uzarenom asfaltu, meni je veca zelja da mi se dijete provede na moru, da se iskupa

user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 15:03:10   
veeseelaa
joj ena user posted image user posted image user posted image  zahebavaš se user posted image user posted image user posted image user posted image
a govoriti o tome ko je bolja mama mi stvarno takodje nije ok, ako je neko ostavio dijete da bi otišao par dana na more mislim da je van pameti donijeti zaključke koje pročitah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 18:11:39   
Anoniman
ena 23, ti si meni super, ali zaista!!!user posted image baš bih te voljela upoznati.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 18:18:46   
Anoniman
mlim vas za savjet .Svaki dobro dosao.Naime od sinoc A.povraca mi odvela ga jutros dobio inf.i dobro je sada ....Jede sve dijetno,mlijeka takodje pomalo...Ima mi manjak kalija nal.jutros radili ostalo o.k.
Nego sutra smo,mislili navecer ici na more i sve vidi ispa da Bog sacuvauser posted image ja umorna ,on slab.Mada je on veseo zaigran dobro,nema proliva.
Ped.kaze mozes ici al na svoju odg.al mene sad strah sta ja znam bili isla i jel se kome ovako,sta desilo pa da je isao ili ne???
Neznam povracami,se vise od  razmisljanj.auser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 18:21:57   
sporty mamaa
Ja bi isla, naravno u mjesto u kojem ima dom zdravlja... Ako nema temperaturu zasto ne. Moja je isla prehladena i za dva dana joj sva prehlada izasla na nos, bas se fino ocistilo sve, a i prijao joj je morski zrak. Nemoj se brinut, samo spakiraj kucnu apoteku....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 18:24:33   
Anoniman
Joj,bas ti hvala na brzom odg.user posted image nema ture,rekla mi da ga pratim sutra abd.ako nebude povracao,bude veseo zasto neuser posted image al,kad rece moja odgovornost mene ulovi malo panika a nece valjda
I tamo mu,planiram abd.sve kuhati kao kod kuce,nista od kasica ...Samo kuhat,kuhat,nije mi za njegov stomak nista tesko...
Tako,sam i planirala nekako ako,samo bude o.k abd.Apoetaku lijekova ponijeti!!!!!
Al,opet u sebi imam neki strah al nece valjda abd.

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 18:27:26   
Dida79
Kako sam akontala sutra putujete...ako danas i sutra ne bude povracao i nemao temperaturu zasto ne biste isli...samo obavezno ponesi onu infuziju u prahu da imas za svaki slucaj i naravno sve ostalo od lijekova za skidanje ture

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 18:43:25   
sporty mamaa
Felix nemas se sta brinut, bit ce to sve dobro, more ce mu prijati vidjet ces...
Mi smo jos s busom isli, zamisli 5h se vozili, neki zastoj bio, pa onda trajekt sat vremenauser posted image

A sto se tice male "prepirke" na temi, ja bi samo dodala da nismo svi hvala Bogu isti i da jesmo da nebi nikako valjalouser posted image user posted image Mojoj drugarici je cudno sto mm izlazi vikendom sa rajom, i sto ja mogu izaci kad god pozelim i ostaviti dijete s mm, a meni je to sasvim normalnouser posted image Meni je recimo cudno sto ona svog ne "pusta" nigdje i sto meni pokusava dokazati kako je ona u pravu... Ok ona se mozda boji da ce biti prevarena ili slicno, a ja mislim da je nekome stalo do prevare da ce to uciniti na bilo koji nacin...
I ovo sa djecom... Znam mama koje djecu vode svugdje sa sobom, koje ne mogu zamisliti da ih cuva baka, tata...
Koje tvrde kako su mame koje "ostavljaju" djecu neodgovorne, ovake, onake.... Dok ja imam suprotno misljenje... Ja najbolje znam koliko volim svoje dijete i nista mu ne uskracujem, prvo udovoljim njoj, pa onda mm i sebi... Vodim je i na more, i u igraone i u setnju svaki dan, nista joj nije uskraceno... A naravno da volim provesti vrijeme i nasamo sa mm ili na miru popiti s prijateljicama kavu...user posted image user posted image A sto ne i otici s muzem koji dan na more, mala ionako obozava svoje bakeuser posted image Ako neko ovo smatra cudnim i ako je to na neki nacin zapostavljanje djeteta bas me brigauser posted image user posted image user posted image To je moje misljenje i ne mislim ga mijenjati samo zato sto se nekome ne svidauser posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 19:28:02   
Mirkica

i bananica je rekla svoje misljenje ne znam sto stre odmah opalile po zeni kao ovdje neko ima pravo reci svoej misljenje i to je svassim normalno a neko ako izlozi svoje odmah se smatrate uvrijedzenom , svako ima svoje misljenje i nema se sta na koga ljutiti bananica nije nikoga napala sam je zena rekla svoje misljenje tako da ne vidim razlog zbog cega je se neko nasao uvrijedzen .


Bananice dobro ti nama dosla na forum user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 19:59:13   
bananica
hvala Mirkice!!
Lijepo sam rekla sta meni ne bi palo na pamet uraditi, a to je provesti godisnji odmor bez djeteta na moru, sada vi mozete pisati i pricati o meni sta god zelite, ali za mene je to van pameti....nisam spomenula da nije ok ostaviti dijete na cuvanje ako se treba u kupovinu, na svadbu, itd.
Hanabanana smatra da ja tracam svoju poznanicu time sto smatram da je okrutno to sto ona radi svom djetetu, ako vec ide 10 puta sama na more, bar jednom moze krenuti i sa djetetom,ovom izjavom ja nikoga ne tracam, to je moje misljenje i ostat ce tako, a ta moja poznanica ga odlicno zna.
sa suprugom za vikend na more, ni protiv toga nisam, al pod uslovom da je dijete vec bilo i uzivalo(moje misljenje, mada nisam nikada pomislila takvo sto uraditi)



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 20:57:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

hvala Mirkice!!
Lijepo sam rekla sta meni ne bi palo na pamet uraditi, a to je provesti godisnji odmor bez djeteta na moru, sada vi mozete pisati i pricati o meni sta god zelite, ali za mene je to van pameti....nisam spomenula da nije ok ostaviti dijete na cuvanje ako se treba u kupovinu, na svadbu, itd.
Hanabanana smatra da ja tracam svoju poznanicu time sto smatram da je okrutno to sto ona radi svom djetetu, ako vec ide 10 puta sama na more, bar jednom moze krenuti i sa djetetom,ovom izjavom ja nikoga ne tracam, to je moje misljenje i ostat ce tako, a ta moja poznanica ga odlicno zna.
sa suprugom za vikend na more, ni protiv toga nisam, al pod uslovom da je dijete vec bilo i uzivalo(moje misljenje, mada nisam nikada pomislila takvo sto uraditi)




slazem se s tobom, i ja sam ista takva user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:03:57   
Visnja RR
nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:05:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nego vratimo se temi...pitanje je da li bi nase muzeve "pustili" u provod sa jaranima na more... user posted image





samo ukoliko pristane na test sa šerpomuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Odlazak na more!?
13.8.2010 21:07:00   
Visnja RR
slazem se user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pusaci
gvendolina

Da li konzumirate ili ste konzumirali cigarete?

ne nikada (52%)

bivsi pusac (16%)

pusim ,ali samo 5-6 cigareta na dan (9%)

pusim kutiju dnevno (16%)

2 kutije dnevno (2%)

drugo (4%)


Broj svih glasova: 128

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *