|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 14:52:40   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Mila_80

eh ovako, treba mi savjet, ideja, bilo šta jer sam ja skroz bez idejeuser posted image
situacija je sljedeća: trebam da kupim trpezarijski stol i stolice našla sam sve samo još da odaberem boju stolica...trezarijski stol i stolice će biti u sklopu dnevnog boravka a u njemu je bijeli kožni ugao, pod je hrastov parket...planirala sam ljubičaste trpezarijske stolice i crni stol ali sad mi je problem što ne znam kojom bojom da okrečim zidove u toj dnevnoj sobi a da odgovaraju tim ljubičastim stolicama i bijelom ugluuser posted image user posted image ...pomozite ...svaki savjet je dobrodošao



e, ne bi vjerovala kako se to da iskombinovati,

mi smo ove godine napravili ludilo od zidova, ali doslovno, moram slikati pa Vampokažem,

dnevni boravak smo uradili u varijanti 2+2, dva veća zida svjetlija nijasna, dva maja tamna nijasna, ispalo ekstra, mi mješali boje, krečili, prezadovoljna sam, spavaća isto tako varijacija lila boje, hodnik ponovili neku lijepu žutu, ispala ista kao i prije, samo što smo ukrasne lajsne uradili u boji dinje, i oko šaltera,

e ova u dnevnoj trebala je da bude bež + boja čokolade, ali nestalo mi smeđeg tonera i dodam malo ljubičastog, ispala boja smeđa, ali nije baš ona čokoladna i super izleda, i kod mene je u dnevnoj bež namještaj i super se uklopilo, tako da i ti možeš raditi te varijacije sa ljubičastom bojom, samo neka ti ne bude pretamna,

sretno

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 15:38:37   
Mila_80
hvala mama alma user posted image ...super si ti to uradila kod sebe, i ja sam razmišljala i o čokoladnoj boji jednog zida samo se malo bojim da mi ne učini prostoriju pretamnom i mračnom ali fazon je samo potrefiti pravu nijansu...joj stalno pokušavam u glavi da posložim sve te boje i nijanse i odaberem dobitnu kombinaciju...hehhe...prvi put namještam stan ( do sad smo živjeli sa mojim roditeljima i još uvijek smo ) pa želim da baš ispadne dobro i da se u njemu ugodno osjećam

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 15:40:41   
M kao Mama
MA, ima da bude dobro vjeruj mi, nema fule, ja sam ti bolja za mješanje boja od one njihove mašine, samo se ti meni javi, evo muž me već nudi po familiji da im mješam boje, hahahahaha.

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 15:44:54   
damma
i ja sam ove godine kombinovala boje. pošto mi je namještaj narandžasti, stavila sam na neke zidove narandžastu a na neke žutu. nije mi soba baš četverougana pa ni boje nisam stavljala 2 onako 2 onako, a sve mi je izjedna, boravak, trpezarija a kuhinju dijeli zid, ne do plafona tako da se zid i u kuhinji vidi. kombinacija je ispala super. ja prezadovoljna.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 15:49:39   
Visnja RR
kod mene su zidovi trebali da budu narandzasto (njezna ) i kiivi zelena...e kivizelnu smo dobili ali ova njezna narandzasta vise ide na zuto user posted image e sad jos MM i ja treba da obojimo s narandzastom i zelenom nesto po zidovima..imamo par figura koje cemo nacrtati...
a kuhinja je bas u jako narandzasto i zeleno

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
19.9.2011 16:20:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kod mene su zidovi trebali da budu narandzasto (njezna ) i kiivi zelena...e kivizelnu smo dobili ali ova njezna narandzasta vise ide na zuto user posted image e sad jos MM i ja treba da obojimo s narandzastom i zelenom nesto po zidovima..imamo par figura koje cemo nacrtati...
a kuhinja je bas u jako narandzasto i zeleno
Visnja, a gdje su fotke novog doma? Nemoj misliti da smo zaboravili, mi jos cekamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 13:09:16   
henna ze
trebam help..uskoro krečim..htjela sam boje..
sad mi treba savjet..prvi put kad smo krečili dnevna je neka oker najsličnija...namještaj je bukva i sjedeća garnitura...skroz tamno smeđe skoro crno sa bijelim..eko koža...
kakve bi zidove mogla...s tim da bih najvjerovatnije kupila tepih u odgovarajućoj boji..
može li crveno? palachinken help!!!!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 13:26:43   
zvončica
Ja bih ljubicanstveno.......to mi je tako super boja za zid, jos i tepih, cini mi se kao dobar kontrast user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 13:32:33   
Lejla Ka
I meni treba savjet. Ja bih samo naglasila pojedine zidove. I dopada mi se ideja o ovako nježnoj zelenoj kao što je podloga postova. Imam puno jelovih ukrasnih greda i klupa koje su sad vremenom postale malo crvenkaste pa nešto mislim da bi mi to lijepo izgledalo?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 13:52:11   
R&T@
Lejla Ka, mm i ja smo prosle godine postigli bas ovu boju u spavacoj sobi i to onim tonerima od 2 KM...

Heena, crvena je lijepa u tvojoj kombinaciji, ali jaku crvenu je tesko postici (osim ako kupis gotovu boju)... Lijepa je u toj kombinaciji i narancasta...
Ljubicasta i smedja se bas i "ne vole"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 14:06:09   
lotos
Ovu zelenu smo i mi imali u proslom stanu i 100 % zadovoljni,smirujuca boja.. a sto se crvene tice mi je postigli tonerima ali ode puno tonera..Mada pravo vrijedi...Imamo i ljubicas_to smedju kombinaciju i to je za 10 ispalo..

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 14:07:31   
hanabanana
Ja volim bijele zidove, ali ih razbijam tapetama.

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 14:11:27   
Hanady RR
Mi smo imali zelen zidove...
bila je kombinacija žute-zelene i bijele u kućo
evo na ovoj slici ima malo koja je nijansa bila

lijepo jeste ali mene bjelina oduševljava...
a i kad ko šta počini na zidu bijelo operem prije krečenja bez posljedicauser posted image

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1052283419644&set=a.1052281099586.2009490.1002520942&type=3&theater


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 15:25:53   
Blue rose RR
Ja sam i ove godine ponovo experimentisala sa bojama:
- radna soba - ljubičasta :) i užasno mi se sviđa, u kombinaciji sa bijelom je fenomenalna (žao mi što je nisam stavila u dnevni boravak),
- kuhinja blago zelena;
- dnevna soba - boja bijele kahve,
- predsoblje - drečava zelena,
- spavaća- bordo;
- dječija - kombijacija tamno ljubičasto i roze :)

I opet sam zadovoljna sa izborom boja :) ja volim promjene i volim šarene boje :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 15:30:15   
emma.L
Dječija je žuta, spavaća zelena, hodnici i trpezarija boja kapućina, ali jedan zid u trpezariji je jarko zelen (zid oko šanka iza kojeg je narančasta kuhinja) i dnevna je 3 zida breskva a glavni zid karmin crvena :-D eto što ja mislim o zidovima u boji.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Zidovi u boji,sto vi mislite o tome??
21.5.2012 15:58:01   
palachinken
IZVORNA PORUKA: henna ze

trebam help..uskoro krečim..htjela sam boje..
sad mi treba savjet..prvi put kad smo krečili dnevna je neka oker najsličnija...namještaj je bukva i sjedeća garnitura...skroz tamno smeđe skoro crno sa bijelim..eko koža...
kakve bi zidove mogla...s tim da bih najvjerovatnije kupila tepih u odgovarajućoj boji..
može li crveno? palachinken help!!!!

Generalno, tamno-smeđa, bijela i drveni dekor dobro podnose boje. Ja sam uvijek za boju :) ali s ukusom, ne treba ni pretjerivati.
Ja tu vidim jedan zid u jačoj boji neka boja cigle ili kiwi zelena (ako baš hoćeš da vrisne) ili mišija sivo-smeđa, a ostale u ubijeno-bijeloj tj krem ( i plafon u toj boji - slično osnovnoj boji bukve samo svjetlije, uglavnom da uhvatiš "ton" bukve) Inače, boje ti mogu po ton karti zamiješati u Almiju ili na Peru, da se ne mučiš sa tonerima, a tu je ngdje sa cijenom, ako ćeš jedan zid, i jeftinije nego toneri u domaćoj varijanti.
Kupi par jastučića u toj glavnoj boji, tepih (ako može kako da bude jednobojan) i eto user posted image
Ove sezone su apsolutni hit tirkizna i ciklama i tako dobro razbijaju one monotone krem-smedje-bež enterijere.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 116
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *