|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bivsi muz i ocuh se druze!?
19.8.2010 19:53:15   
Anoniman
Naime ovako ugrubo cu vam reci situaciju a zatim nadam se da ce te mi dati svoje misljenje...jer pomislim da stvarno sam ja problem,a ne ljudi oko mene.
Naime na 2 rocistu za mirenje sam..znaci razvodim se..a moj ocuh pije kafu i prica sa mojim ne jos bivsim muzem..a ja i moj ocuh i moja curica(moja cerka) i moja mama zivimo zajedno....i ja svom ocuhu kazem da meni to smeta..a smeta mi sa tim razlogom sto moj ne jos bivsi muz niti daje para mome tj nasem djetetu niti je vidza..i jos mi ocuh kaze da sam ljubomorna tj da on misli da sam ja ljuibomorna..na sta na to sto se njih dvoje vidzaju...ne svatam stvarno zar moj ocuh ne vidi koji je problem...kako to moze uopste da radi kad taj tip sa kojim on kafu pije ne zeli da ucestvuje u odgoju naseg djeteta....jos mi ocuh kaze pa to sto ti imas sa njim je tvoja stvar on je meni jaran ko i svaki drugi..svasta bas ja vise neznam jesam li ja i pocinjem li ja da ludim..molim vas dajte mi svoje misljenje...jer vi mislite da je sve to ok..i da treba da se tako malo malo vidzaju ili ..u cemu je fol

vel pozz i hvalaaaaaaaaaaaaaa vamm

< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.8.2010 21:08:03 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   Bivsi muz i ocuh se druze!?
19.8.2010 21:01:43   
Trnoruzica
Pa ako hoce da piju kafu, neka piju, njihova stvar. Sve dok se to ne dotice tebe i tvog djeteta. Ja bas i ne vidim problem

< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.8.2010 21:08:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
19.8.2010 21:07:34   
Visnja RR
tvoj ocuh ima pravo da se vidja s kim hoce , pa makar to bio tvoj uskoro buduci muz...mozda ga bas na tim kafama nagovori da ucestvuje u fnansiranju djeteta...ali meni se cini da ti je i ocuh ko bisi muz... (izvini)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
19.8.2010 21:45:40   
Mona Mohamed
Sad je pravo vrijeme da se okrenes sebi i svom djetetu a ne da energiju ulazes u odnos izmedu ocuha i bivseg muza.
Nisu oni vazni. Vazni ste ti i tvoje dijete. Nemoj se pretjerano zamarati. Mozda ipak takav njihov odnos u sebi nosi pozitivnosti. Neka te ne dotice i ako nosi negativnosti. Nisu tvoja krv. Briga o sebi i djetetu su na prvom mjestu. Zelim ti uspjeh aBd.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
19.8.2010 21:55:47   
Anoniman
Ne znam fakat off situacija, uskoro bivseg necu komentarisati ali ocuh kao sto su zene prije mene navele ima pravo da pije kafu s kim hoce ali ipak mislim da bi trebao biti vise fer prema tebi i malo bolje razmisliti da taj odnos koji ima sa tvojim bivsim vodi samo konfliktima...
Ti ipak treba da pazis na sebe i na svoje dijete, njoj si najpotrebnija , tu ulazi energiju kao naravno i u sebe...

Poz

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
19.8.2010 21:59:14   
teacher75
ma briga te, samo dok tebe ne uzimaju u usta i ne prave ti neke smicalice... ja bih ih na distanci obojicu drzala i ne ulazila previse s njima u neke diskusije...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 1:25:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Naime ovako ugrubo cu vam reci situaciju a zatim nadam se da ce te mi dati svoje misljenje...jer pomislim da stvarno sam ja problem,a ne ljudi oko mene.
Naime na 2 rocistu za mirenje sam..znaci razvodim se..a moj ocuh pije kafu i prica sa mojim ne jos bivsim muzem..a ja i moj ocuh i moja curica(moja cerka) i moja mama zivimo zajedno....i ja svom ocuhu kazem da meni to smeta..a smeta mi sa tim razlogom sto moj ne jos bivsi muz niti daje para mome tj nasem djetetu niti je vidza..i jos mi ocuh kaze da sam ljubomorna tj da on misli da sam ja ljuibomorna..na sta na to sto se njih dvoje vidzaju...ne svatam stvarno zar moj ocuh ne vidi koji je problem...kako to moze uopste da radi kad taj tip sa kojim on kafu pije ne zeli da ucestvuje u odgoju naseg djeteta....jos mi ocuh kaze pa to sto ti imas sa njim je tvoja stvar on je meni jaran ko i svaki drugi..svasta bas ja vise neznam jesam li ja i pocinjem li ja da ludim..molim vas dajte mi svoje misljenje...jer vi mislite da je sve to ok..i da treba da se tako malo malo vidzaju ili ..u cemu je fol

vel pozz i hvalaaaaaaaaaaaaaa vamm



Nemoj zamjeriti draga,ali nemas sta da se ljutis na ocuha.On moze da se druzi s kim zeli,bez obzira odgovaralo to nekome ili ne.Isto sto ne bi tvoj muz trebao da se ljuti kada bi se npr.njegova maceha druzila s tobom.Vjerujem da ti je tesko sto se tvoj muz ne brine za kcerkicu,ali to nije razlog zbog kojeg bi tvoj ocuh trebao prekinuti svaki kontakt s tvojim muzem.Jedino nemoj dozvoliti da ti spletkare,a sve dok mirno piju kafice,pravi se da ih ne primjecujes,:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
20.8.2010 1:59:07   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: teacher75
ja bih ih na distanci obojicu drzala i ne ulazila previse s njima u neke diskusije...


e upravo obvako!!
A ne vidim razlog zasto bi se nih dvoica distancirali zbog tebe?? Problem tvog muza i tebe je samo vas...i nije za ocekivati, bez obzira na cinjenicu da je on neodgovoran otac, da tvoj ocuh prekine druzenje sa njim..
e sad sad kako neko moze smatrati za prijatelja osobu koja ne vodi racuna o sopstvenom djetetu...to je vec druga prica...


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
20.8.2010 2:44:59   
milenium
da on(taj tvoj očuh)ima imalo poštovanja prema tebi on sa njim nebi ni sjeo!
još bi nešto napisala ali nesmijem...


(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
20.8.2010 8:43:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: milenium

da on(taj tvoj očuh)ima imalo poštovanja prema tebi on sa njim nebi ni sjeo!
još bi nešto napisala ali nesmijem...





upravo tako i ja bas tako mislim..jer taj moj ocuh zna sve sta sam predeverala sa usporo bivsim muzem..i sve se samnom lsagao da sam upravu da zna i vidi kroz sta prolazim i on opet sa njim nema mi tu bas tako postovanja prema meni ni malo....a hajd napisi jos sta si htjela slobodno....ja volim da cujem razlicita misljenja pogotovo o ovoj situaciji jer me bas zanima sta ljudi vide i misle

pusaaa

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!
20.8.2010 9:12:08   
Trnoruzica
A ne kontam vas, stvarno user posted image
Ma moze tvoj ocuh s kim god hoce na kafu, draga moja, nije na tebi da odlucujes user posted image
Isto kad bi ti sad sa ex muzevom majkom otisla na kafu. To je tvoja stvar, a nije od tvog buduceg bivseg muza.

A koliko shvatih, nisi se javljala dok se ostale nisu slagale sa tvojim misljenjem. Cim milenium napisa da to ne valja, odmah si se primila, a opet govoris da volis da cujes razlicita misljenja user posted image

Ali kako god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 9:17:02   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

..a moj ocuh pije kafu i prica sa mojim ne jos bivsim muzem..a ja i moj ocuh i moja curica(moja cerka) i moja mama zivimo zajedno....i ja svom ocuhu kazem da meni to smeta..a smeta mi sa tim razlogom sto moj ne jos bivsi muz niti daje para mome tj nasem djetetu niti je vidza..i jos mi ocuh kaze da sam ljubomorna tj da on misli da sam ja ljuibomorna..na sta na to sto se njih dvoje vidzaju...


I ovdje bas ne skontah? user posted image Kakve veze ima tvoj ocuh sa tim, sto tebi tvoj bivsi muz ne daje pare

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 9:29:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

..a moj ocuh pije kafu i prica sa mojim ne jos bivsim muzem..a ja i moj ocuh i moja curica(moja cerka) i moja mama zivimo zajedno....i ja svom ocuhu kazem da meni to smeta..a smeta mi sa tim razlogom sto moj ne jos bivsi muz niti daje para mome tj nasem djetetu niti je vidza..i jos mi ocuh kaze da sam ljubomorna tj da on misli da sam ja ljuibomorna..na sta na to sto se njih dvoje vidzaju...


I ovdje bas ne skontah? user posted image Kakve veze ima tvoj ocuh sa tim, sto tebi tvoj bivsi muz ne daje pare





sto se tice ne javljanja..postavila sam post i tek se jutros ukljucila....znaci to da sam se javila tek veze nama..postujem i to sto ti kazes..ali de se stavii u situaciju i malo poredi sa sobom stvari...pare veze namaju ti ocigledno nisi svatila....navela sam da on ne ucestvuje...u odgoju svog djeteta niti vidzanjem niti parama....a on odjednom pije kafu sa mojim ocuhom....mislim da tu sa ocuhove strane nema postovanja jer mi dodze i prica sta on sa njim razgovara i to mi nema smisla jer on zna kroz sta sam ja prosla sa svojim djetetom..a on se tamo sa njim nalazit i ja znam i jednog i drugog...oni su nema raja nevidzena kako specificno da se bas cesto sada vidzaju kada ja vise nisam sa njim

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 9:34:47   
sarayka
Anonimna ja te potupuno razumijem...ja imam rodjaka koji se druzi sa mojim bivsim, meni to naravno smeta a pogotovom mojoj mami jer je to njena familija.
Ona je do diskretno ukazala da se ne slaze s tim...
Znam da nije jednostavno pogovoto kad si zivis sa ocuhom i on ti dodje kao otac skoro.
Mom tati uopšte ne pada na pamet da sa mm pije kafu niti njegovim ocem s kojim je bio jako dobar.
Jednostavno ukazi ocuhu da ti to jako smeta i promjeni ponasanje prema njemu pa cekaj reakciju.
Sretno!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 9:35:58   
Trnoruzica
E, pa vidis, to nisi navela u svom postu, tako da je vecina forumasica vjerovatno te pogresno shvatila. Nisi rekla da se oni prije nisu vidjali, pili kafe zajedno, i "druzili". Nisi navela da ti ocuh prica sve u vezi sa njim kad se vrati sa te "kafe". Oprosti mi, ja sam te prva pogresno razumjela, a i sama si gore napisala (ono sto sam i boldirala)., da ti smeta jer tvoj buduci bivsi ne daje para, tako da sam ja shvatila bas onako kako si napisala, a izostavila si (bar meni) bitne detalje.

Jel moguce da ocuh pokusava da sredi situaciju, i da vas dvoje pomiri, pa zato ide na te kafe?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 9:43:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

E, pa vidis, to nisi navela u svom postu, tako da je vecina forumasica vjerovatno te pogresno shvatila. Nisi rekla da se oni prije nisu vidjali, pili kafe zajedno, i "druzili". Nisi navela da ti ocuh prica sve u vezi sa njim kad se vrati sa te "kafe". Oprosti mi, ja sam te prva pogresno razumjela, a i sama si gore napisala (ono sto sam i boldirala)., da ti smeta jer tvoj buduci bivsi ne daje para, tako da sam ja shvatila bas onako kako si napisala, a izostavila si (bar meni) bitne detalje.

Jel moguce da ocuh pokusava da sredi situaciju, i da vas dvoje pomiri, pa zato ide na te kafe?




ok do mene je...ama jok sto ne najzalosnije i bivsi prica ama kakva ja nece on bit ce mjesec dobro pa ponovo sve isto...ama moj ocuh zna da necu ni ja ...ne ne ama kakvo mirenje nema sanse nista od toga..jer moj ocut nije taj tip da mene miri sa njim...
Krivo ti bude jer kad mu kazes sta ces s njim..mislim hajmo realno..o cemu ce pricat...prica mu bivsi ..o tome kako stalno radi..o autima i o nebitniom stvarima a ja ga vidam u skroz drugim izdanjima...non stop hoda...zafrkava se...a njemu prosipa suplju i onda ocuh mi dodze i kaze pa znas on samo radi..nema vremena ni zasta ama laze mu i na kraju ja ispadam krivac za sve .....ispade on dobrica do juce nije znao sta je posao a sad ko fol odjednom on radi...dzaba mu sve to moze milijone imat i sa kim god se vidzat kad covjek odbaci djete a bogami i zenu dzaba mu je sve...ali eto samo sam rekla da mi je krivo jer stvarnoi jeste kad bi ja to u detalje objasnila razumili bi vi mene...ali hajd duga je to prica...krivo mi je i zbog toga sto samnom i malenom ne moze se vidjet uvjek radi i umoran je a sa njim leti tj sa svima osim sa nas dvije nece ...ama ima tu jos svasta krivo mi je i tu ja ne mogu nista...izgleda pomorit se sa tim i to je to user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 11:13:46   
Nedi
Anonimna tvoj očuh hoće da se riješi tebe jer sad živiš sa njima ( a kome ćeš nego mami svojoj?). Vjerovatno hoće da se ti naljutiš, napraviš scene i da odeš a da on ne bude kriv za to nego ti. Znači da te se riješi a da ne ispadne crn u očima tvoje mame. Ja sam recimo bila ubijeđena da  moja maćeha istinski voli mog sina. Ma haman bi se zaklela u to jer ipak beba je beba i šta dijete zna ko je čiji. Sad sam otvorila oči i vidjela da ustvari nisam dobro gledala i uopće ne znam kako nisam ranije vidjela.

Oprosti na iskrenosti i da te poštuje i malo nebi se družio sa njim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 11:52:52   
dacy
Ja te razumijem, i meni je skroz ne prihvatljivo da njih dvojica zajdno piju kave.
Ja na to gledam ovako: Ja sam tvoje dijete (valjda te smatra svojim djetetom), on je muškarac koji me je povrijedio, koji se ne brine o svome djetetu, kojemu nije stalo do nas. Ti kao moj otac/očuh si bezuvjetno na mojoj strani i samim time nemaš šta da radiš sa njim.

Evo neki banalan primjer. Ja ima prijateljicu koja se nedavno razvela, bivši muž ju je dobro povrijedio. Iako sam ja sa njim bila koliko toliko dobra, nakon razvoda smo ostali zdravo za zdravo. Zašto? Zato jer je ona moja prijateljica dugo godina i normalno je da sam na njenoj strani, i nikad sa njim ne bih išla na kave jer bi ona to shvatila kao izdaju nje same. Što je meni normalno. Osobe koje su nama bliske u takvim situacijama trebaju biti uz nas i na našoj strani.

Nemam neki pametan savjet da ti dam u vezi tvog očuha, jedino da opet pokušaš razgovarati sa njim i da mu probaš objasniti koliko ti to smeta i da si očekivala da će se on kao tvoj očuh drugačije ponašati


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
20.8.2010 14:20:07   
milenium
slažem se s dacy.sama kažeš da govori kako nema vremena da viđa malu,a ima vremena za ispijanja kave s tvojim očuhom.ok,nek se svatko druži s kim hoće,mi to nikom ne možemo zabranit,ali samim tim je ta osoba (u ovom slučaju tvoj očuj)je pokazala tko je i šta je.takav bi sa mnom davno završio sve priče.umjesto da mu nos razbijeuser posted image i kaže:''''sram te bilo,šta radiš svome dijetetu i ženi,dijete ti nije ništa krivo,niti se brineš za nju,a ne moraš se ni brinuti ni pomagati ali bar se udostoji da je posjetiš''''... eto tako bi nešto pravi očuh rekao.user posted image
a šta ti majka kaže na to?

< Poruku je uredio milenium -- 20.8.2010 14:31:43 >

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
21.8.2010 11:54:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

slažem se s dacy.sama kažeš da govori kako nema vremena da viđa malu,a ima vremena za ispijanja kave s tvojim očuhom.ok,nek se svatko druži s kim hoće,mi to nikom ne možemo zabranit,ali samim tim je ta osoba (u ovom slučaju tvoj očuj)je pokazala tko je i šta je.takav bi sa mnom davno završio sve priče.umjesto da mu nos razbijeuser posted image i kaže:''''''''sram te bilo,šta radiš svome dijetetu i ženi,dijete ti nije ništa krivo,niti se brineš za nju,a ne moraš se ni brinuti ni pomagati ali bar se udostoji da je posjetiš''''''''... eto tako bi nešto pravi očuh rekao.user posted image
a šta ti majka kaže na to?







neznam vise vjeruj mi u takvoj konfuziji sam da to nema vise mi gdje stati...ispade da su svi protiv njega ali da se ne razvodim..kaze mi mama da se ne razvodim da ce mi biti gore i da moja djete  nece vise imat oca,a djete u godinu i po je je vidio max 10 puta po 5 nepuni minuta....mama kaze pa sta ..ono neznam otkad je ocuh tu sve se promjenilo situcaija sve...bas se sama osjecam..kakve mi fajde biti i sa njima a i sa njim iskreno da igdje imam sa svojim djetetom bi otisla negdje drugo ali nazalost nemam gdje...a biti sama jos 10 godina pa da on mene ostavi mi ne pada na pamet..vjeruj mi da mislim i osjecam se da je sve oko mene samo zlo....i ljudi koji zele da me povrijede....user posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.8.2010 11:58:35 >

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
22.8.2010 10:03:55   
nikita
nisam procitala predthodne postove ali prvo sto mi je palo na pamet očuh ti nije otac, pravi otac to nikad ne bi uradio nego bi prije tvog bivseg izmlazio jer se tako ponsao prema svojoj kceri i sto se lijepo ne ponasa prema njegovoj unuci . Iako zivis sa očuhom ja bih pokusala da se ne obazirem na to da oni piju kave sve dok ti ga on ne spominje i nepametuje u vezi muza ...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
22.8.2010 15:06:19   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: nikita

nisam procitala predthodne postove ali prvo sto mi je palo na pamet očuh ti nije otac, pravi otac to nikad ne bi uradio nego bi prije tvog bivseg izmlazio jer se tako ponsao prema svojoj kceri i sto se lijepo ne ponasa prema njegovoj unuci . Iako zivis sa očuhom ja bih pokusala da se ne obazirem na to da oni piju kave sve dok ti ga on ne spominje i nepametuje u vezi muza ...



bas tako cijelo vrijeme i razmisljam da mi je otac prije svega ziv znam da muza ne bi na mapiu bilo bas zbog tog ponasanja i ophodzenja prema meni i nasem djetetu..ali eto ja mislim i dalje i drzim se da to po meni nije uredu i da mi to faakat u glavu ne ide.,..jel ni jedan normani insan koji me voli ako nista postuje i mene i moje djete to ne bi uradio..ali eto ja sam sto kazu oguglala i sve pustila..jer vidim da se samo nerviram ....a niko me ne bena user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
22.8.2010 15:08:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: DZANINI


IZVORNA PORUKA: nikita

nisam procitala predthodne postove ali prvo sto mi je palo na pamet očuh ti nije otac, pravi otac to nikad ne bi uradio nego bi prije tvog bivseg izmlazio jer se tako ponsao prema svojoj kceri i sto se lijepo ne ponasa prema njegovoj unuci . Iako zivis sa očuhom ja bih pokusala da se ne obazirem na to da oni piju kave sve dok ti ga on ne spominje i nepametuje u vezi muza ...



bas tako cijelo vrijeme i razmisljam da mi je otac prije svega ziv znam da muza ne bi na mapiu bilo bas zbog tog ponasanja i ophodzenja prema meni i nasem djetetu..ali eto ja mislim i dalje i drzim se da to po meni nije uredu i da mi to faakat u glavu ne ide.,..jel ni jedan normani insan koji me voli ako nista postuje i mene i moje djete to ne bi uradio..ali eto ja sam sto kazu oguglala i sve pustila..jer vidim da se samo nerviram ....a niko me ne bena user posted image user posted image

(odgovor članu DZANINI)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bivsi muz i ocuh se druze!?
4.9.2010 12:50:08   
Yuna
Meni to nije normalno. On nema šta viđati se s tvojim mužem ako te imalo voli.

Ne znam kakav je odnos između tebe i tvog očuha, ali ako je dobar onda bi on trebao biti uz tebe.


_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *