|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
6.3.2009 22:27:06   
Ummuisa
Naravno da sam bila diskriminirana, tako je to...ako ne želiš da se nekome uvlačiš u stražnjicu tada te diskriminiraju... a živo me zaboli za to user posted image

(odgovor članu _fairy_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
6.3.2009 23:32:41   
Ilhana RR
od 92.e ja sam diskriminirana svaki dan...

Kada smo stigli u svedsku smjestali su nas u barake metalne, narod je dolazio tu da nas gleda kao u zoloskom vrtu...

U skoli radi mog imena i prezimena nikad nisam mogla dobiti zavrsnu ocjenu kao svedjani... iako sam imala vecinom (ne da se hvalim) sve tacne na ispistima, cak i iz gramatike svedske....

Kad sam trazila faks, htijela upisati zurnalistiku, moju aplikaciju su bacili cim su procitali moje ime jer nezele strance na tom faksu...

Na poslu konstantno sam diskriminirana... plata najmanja uvijek bila jer ja se zovem Ilhana a ne Johanna Svensson...


Diskriminacija je kod mene svakodnevnica... ali na sve se covijek navikne pa i na to....

p.s. diskiminirana sam takodjer i kad odem u svoju domovinu jer zivim vani...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
6.3.2009 23:51:16   
Crvena
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Osim zdrave rasprave o feminističko-šovinistističkim stavovima sa drugim spolom, NE, nisam bila diskriminirana, i sebi ne dozvoljavam tu glupost ljudskog uma.


Ista stvar


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jeste li bili ikad diskriminirani?
8.3.2009 20:01:10   
dana3
da te potpisem ilhana(johanna)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *