|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
2.6.2011 23:49:22   
M kao Mama
I moja se znoji nenormalno, i ljeti i zimi, počinjem vjerovati da je to nešto do organizma

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
2.6.2011 23:52:14   
bebacha
moji se obadvoje znoje puno.Ajla dok zaspi ljeva joj znoj niz lice.ona vec spava u kratkim rukavima

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
2.6.2011 23:53:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emina*

Kako oblacite vasu bebu preko dana dok ste kuci,a  sta obucete kad idete napolje??
Koja vam je temperatura u kuci/stanu preko dana, a kako je navece?

Ja ovom svom sto god obukla, sve kontam vruce mu,
a kad mu obucem nesto laganije, opet kontam zima mu......
Sta oblacite vasoj bebi navece, u cemu spava??
Sva sam se raspametila user posted image   user posted image
Molim detaljne opise odjece user posted image

Hvala vam....  user posted image   user posted image


moja kći spava u štramplama i maici dugim rukama cijelu zimu, odnosno sve do sada hahahha šta ću kad je vrijeme promjenjivo
Čarape kratke skida stalno tako da bez štrampli ništa.... kad je ugrijalo ona 2-3 dana obukla sam joj potkošulju - bodi + maicu kratkih rukama i opet štrample hahah i preko šorčić
Inače stan nam je topao ali imamo jako puno parketa a ona čas skida pokućnice čas ne, tako da na njih ne mogu računati
Kada vani izlazimo oblači potkošulju bodi + maicu + jaknicu ili gornji dio trenerkice i to kad nije puno hladno a ako je puno hladno jakna mor abiti izuzetno topla i udobna afkors i ide naravno neki prslučić, dole idu štarmple + pantalone

Helem ne znoji se.... mi inače idemo jako rano iz kuće, oko 7 - 7,30 tako da je tada baš svježe



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
3.6.2011 10:13:27   
kolacic
vesela...

kad bih joj obukla strample mislim da bi svisnula i ja i onauser posted image user posted image user posted image , koliko se znoji, sinoc je ostavila u bodiju i tankim hlacicama ko gegice i pokrila tankom dekicom ono bas tankom i nije se znojila jer je bilo svjeze padala kisa..sad vec je problem kako je obuci sto manje odjece to boljeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
6.7.2013 14:58:36   
Apotekarka
Kako vi oblacite bebe kuci kako kad idu vani,moja u kuci obicno ima bodi dugi rukav,majicu ili kratki ili dugi rukav i trenerkicu,carapoe kad idemo vani zavisno od temp pokrijemo se dekicom,po potrebi dukserica i klapica ili trakica....Kazu da bebe trebaju imati sloj vise nego mi kontam da je prem,ala za kratki rukav jer i ovo ljeto nije uopce ljeto pravo....Kad su bile velike vrucine onih 10-ak dana spavala samo u bodiju dugi rukav,carape i tanka deka i zavrsili na antibiotiku...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
6.7.2013 15:21:32   
ksena
Mojoj bebi će za koji dan godinauser posted image . Od kako se rodila oblačim je kao i sebe, izuzev prvih 15 dana, tada sam dodavala jos jedan sloj. Strample mrzim iz dna duše, mene stežu i ne nosim ih, pa ih ni svojoj djeci nisam oblačila. Kada zimi izlazimo u setnju obučem joj hlačice, trenerku, šta već dugih nogavica i čarapice dokoljenke, ili ako je baš, baš hladno onda skafander, ali bila je mala ove zime, pa i nismo nešto šetali.
trenutno je u majici kratkih rukava, nema bodi i dolje ima neke bermudice- helankice do koljena. Pokušnjače isto ne obuvam, nisam ni starijem sinu, neću ni njoj ( i njih mrzim, nemam pojma zašto).
Svi kažu da su moja djeca uvijek slabo obučena, ali stariji sin je imao pet i po godina kada je prvi put u životu popio antibiotik user posted image . Bebi je par puta curio nosić, doktorica joj dala neke antibiotike, ja joj nisam dala ( curenje prošlo za par dana), uglavnom ih izbjegavam koliko mogu.
nisu boležljivi, pa ih oblačim kao što i sebe.

_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako oblačite vašu bebu?
6.7.2013 15:25:11   
Teddy Bear
I ja svoje oblacim kao i ksena, i hvala Bogu zdravi su mi, mada za ovu mladju uvijek se pitam da joj nije hladno user posted image Meni rece jedna stara pedijatrica da je bebaba toplije nego nama, jer im je brzi metabolizam... Apotekarka u potpunosti te razumijem, jer i mene je uvijek strah, opustim se kad je bas zvizdan napolju, onda znam da joj nije hladno user posted image

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *