|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 0:47:37   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svi smo mi različiti pa su nam tako i različiti razlozi za razvod.... pored već navedenih meni je razlog za razvod  i neodgovornost, nemar, ljubomora prekomjerna, drskost, svakodnevno tersanje, ponižavanje žene u društvu i van njega, psovanje, omalovažavanje, netrpeljivost prema prijateljima žene i njenoj familiji bez da postoji opravdan razlog i tome sl user posted image user posted image user posted image user posted image



Potpisujem! Ne podnosim kad se muskarac pravi lav u drustvu i pokusava zenu poniziti.Jak razlog za sto brzi razvod.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 1:01:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svi smo mi različiti pa su nam tako i različiti razlozi za razvod.... pored već navedenih meni je razlog za razvod  i neodgovornost, nemar, ljubomora prekomjerna, drskost, svakodnevno tersanje, ponižavanje žene u društvu i van njega, psovanje, omalovažavanje, netrpeljivost prema prijateljima žene i njenoj familiji bez da postoji opravdan razlog i tome suser posted image user posted image user posted image user posted image

ma sta razvela za ovo bi ga ubila hahhahah , ali eto ako mu je stalo do mene onda se ovo nece ni desiti.



ja bi majke mi preko prevare radije prešla nego preko ovakvih stvari, al svi smo različiti
meni nije prevara aman glavni i jedan od prvih razloga na listi za razvod


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 1:01:48   
veeseelaa
ustvari uopće mi nije na listi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 1:04:01   
veeseelaa
a šta nije razlog ta razvod?
ma sve što ti smeta i svakodnevno se nerviraš zbog toga je razlog za razvod

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 1:05:22   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ustvari uopće mi nije na listi user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahahah dobra si , ja kazem uvijek ima razlike je li to bio samo sex to bih oprostila  user posted image user posted image user posted image (mislim) , ali emotivnu vezu i da niej bilo sexa ni na pomolu eeee to je za mene izdaja i to velika.

< Poruku je uredio Mirkica -- 6.9.2010 1:09:04 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 1:12:23   
veeseelaa
ma kad bi me prevario i kad bi to saznala ne bi puno detaljisala, svakako bi me lagao user posted image user posted image user posted image user posted image a ja opet nisam tip žene koja bi njuškala odnosno istraživala, to mi je nekako ispod mog nivoa
Ovisi o raspoloženju al tog dana kad bi saznala donijela bi odluku dal da odem ili ne i ona bi bila definitivna, ne bi se više vraćala na priču o prevari u slučaju da ostanem a ako odem osobito....
Šta znam, bit je i dokučiti zašto je do prevare došlo, svi mi znamo kad postoje "šanse" za prevaru od strane našeg partnera, mislim ne može ti neko biti vjeran godinama i odjednom postati nevjeran....user posted image user posted image
Muškarcu nikada ne treba vjerovati u postpusnosti, uvijek treba graditi život kao da može doći do razvoda, ako ne dodje hB al ako dodje da znamo kako i gdje, jer mnoge žene se ne odlučuju na razvod zbog prevare jer su zatečene
Mene bome ne može ništa iznenaditi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 8:51:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

-alkoholizam
-prevara
-narkomanija
-kocka
-fizičko ili mentalno maltreitranje
-kriminal i kradje

pod ovim podrazumijevam: kontiunirano, svakodnevno, svjesno-ponizavanje, omalovazavanje, bespotrebne svakodnevne kritike sa ciljem povrijedjivanja, zabranjivanje stvari koje po svom nahodjenju supruznik bira-bez stvarnog opravdanja, patoloska ljubomora koja ugrozava drugog....itd

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 11:35:12   
D_K
IZVORNA PORUKA: Yuna

Koji su po vama razlozi za razvod? A što nisu?


djeca - kada su tu djeca treba se boriti do kraja i probati sve da brak opstane..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 12:17:03   
veeseelaa
ne smatram da zbog djece treba pristati i trpiti sve i svašta u nadi da će biti bolje jer i djeca trpe u takvom braku gdje nema razumijevanja, sloge, dogovora itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 13:33:16   
Iceman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedan moj prijatelj se razveo jer mu je žena stalno kasnila, ja sam se tome smijala al kasnije kad mi je objasnio u potpunosti ga razumijem...
on je inače operski pjevač i često je imao nastupe i premijere, tako da je morao u određeno vrijeme biti na određenom mjestu.
Zbog nje je bio stalno kritiziran od strane ostalih, molio ju je da poradi na navedenom i da se na vakat organizuje tako da ne kasne, medjutim ona je nastavila po svom i njemu je pukao film i nakon par svadja iselio se....
razveli su se sudski da bi se nakon 1-1,5 godine pomirili, sad je kaže situacija ok


Citam, pa reko' da se javnem. Taj mi tvoj haver ispade nekako smijesan, bas smijesan, al' vazno je da ne izgubi glas!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 13:38:50   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

-alkoholizam
-prevara
-narkomanija
-kocka
-fizičko ili mentalno maltreitranje
-kriminal i kradje

pod ovim podrazumijevam: kontiunirano, svakodnevno, svjesno-ponizavanje, omalovazavanje, bespotrebne svakodnevne kritike sa ciljem povrijedjivanja, zabranjivanje stvari koje po svom nahodjenju supruznik bira-bez stvarnog opravdanja, patoloska ljubomora koja ugrozava drugog....itd

i ja se slazem s ovim .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 13:39:21   
Iceman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jedan od najvecih razloga za razvod mi je udaranje... Boze moj, u zadnje vrijeme samo cujem, muz pretukao zenu, doslovno je ubio, a ona mu se opet vratila jer ga voliuser posted image Kakva je to ljubav, to ko ono "Ko se tuce taj se voli", malo sutra, kada bi me jednom udario ja bi uzela prvo sto mi padne pod ruku i klepila gauser posted image user posted image user posted image Ne, ozbiljno, kakav je to muz koji udara zenu i to pred djetetom i kakva je to ljubav i ponos pa mu se opet ona vrati.... 


Svi znamo da ima zena koje vole "grubosti", tako da nije nikakvo cudo sto se iste nakon "vaspitnog" tretmana vracaju svom muzu!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 13:50:30   
D_K
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne smatram da zbog djece treba pristati i trpiti sve i svašta u nadi da će biti bolje jer i djeca trpe u takvom braku gdje nema razumijevanja, sloge, dogovora itd



nisam to ni rekla. rekla sam da treba probati sve da brak opstane. npr. ako pocnu problemi, pocnu neki nerealni zahtjevi, promjeni se ponasanje partnera itd. treba ipak imati na umu da se te promjene ne ticu samo muza i zene nego i djece koja bi ni kriva ni duzna patila i trpila. znaci, odgovornost je na oba partnera da imaju na umu ovu cinjenicu i da ucine sve da se situacija izgladi. ako to znaci uvodjenje i nekih promjena u bracni zivot ili drugacije organizovan zivot i to ukljucuje neke promjene na obje strane - zasto da ne - samo da djeca ne trpe.
ukratko - ako se ponasanje partnera promjeni to ne mora nuzno da dovede do razvoda braka - mozda neki kompromisi sa obje strane mogu da spase situaciju i da se nastavi zajednicki zivot - mozda malo modifikovan u odnosu na prije. ovo je po meni pozeljno i potrebno ako partneri imaju djecu..
ako se radi o prevari ili nekim drugim stvarima koje ja ne bih tolerisala (kocka, alkohol, kradja itd.) onda je na onom koji to radi da prestane a drugi treba da mu da podrsku..
a kada se brak pretvori u patnju ili kada djeca imaju vise stete nego koristi od tog 'zajednickog zivota' onda je stvar jasna..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 13:51:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedan moj prijatelj se razveo jer mu je žena stalno kasnila, ja sam se tome smijala al kasnije kad mi je objasnio u potpunosti ga razumijem...
on je inače operski pjevač i često je imao nastupe i premijere, tako da je morao u određeno vrijeme biti na određenom mjestu.
Zbog nje je bio stalno kritiziran od strane ostalih, molio ju je da poradi na navedenom i da se na vakat organizuje tako da ne kasne, medjutim ona je nastavila po svom i njemu je pukao film i nakon par svadja iselio se....
razveli su se sudski da bi se nakon 1-1,5 godine pomirili, sad je kaže situacija ok


Citam, pa reko' da se javnem. Taj mi tvoj haver ispade nekako smijesan, bas smijesan, al' vazno je da ne izgubi glas!


pa i meni je bio hahahhaha al kad te neko intenzivno zeza s ovim ili onim jednostavno poludišuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razlozi za razvod braka
6.9.2010 13:53:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jedan od najvecih razloga za razvod mi je udaranje... Boze moj, u zadnje vrijeme samo cujem, muz pretukao zenu, doslovno je ubio, a ona mu se opet vratila jer ga voliuser posted image Kakva je to ljubav, to ko ono "Ko se tuce taj se voli", malo sutra, kada bi me jednom udario ja bi uzela prvo sto mi padne pod ruku i klepila gauser posted image user posted image user posted image Ne, ozbiljno, kakav je to muz koji udara zenu i to pred djetetom i kakva je to ljubav i ponos pa mu se opet ona vrati.... 


Svi znamo da ima zena koje vole "grubosti", tako da nije nikakvo cudo sto se iste nakon "vaspitnog" tretmana vracaju svom muzu!


daj ba Icemane, prije će biti da nemaju gdje otići jer nisu situirane a i ovo je Balkan pa gdje ćeš se razvesti, odmah si kriv iako nisi kriv

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razlozi za razvod braka
7.9.2010 13:46:35   
emma.L
O alkoholizmu, prevari i ponižavanju bilo koje vrste ne bih ni pomišljala razgovarati. Kocka, droga, financijski problemi .. sve to bi se dalo zajednički rješavati. I nikada, nikada zbog djeteta ne bih ostala u lošem braku. Rasla sam u ne baš uvijek lijepoj atmosferi. Znam da se svi ponekad zakače, ali vjerujte da mi još nikada nismo povisili ton jedno na drugo. Jednom kad bi mi Ema to čula, ili neke riječi kao "odj..., ne ser..., je.. se, jed.. gov..." (što je nekim mojim prijateljima normalno user posted image ), mislim da bih prvo otplakala 24 sata, a onda pravac advokat.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razlozi za razvod braka
7.9.2010 21:19:35   
Taha0608
podržavam sve navedeno...al postoje jednostavno idioti kojih se teško ili skoro pa nemoguće otarasiti,a takvih je malih milion-čitamo u novinama kako se žene rastanu od takvih-KAD ŽENE ODU POD ZEMLJU NAŽALOST..zato sve žene moraju-htjele ne htjele ići vuku niz dlaku i davati sve od sebe da izglade situaciju kakva god bila!!!
i svaka čast ženama koje pored takvih uspiju izgraditi nešto!!

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razlozi za razvod braka
7.9.2010 21:45:15   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: emma.L

O alkoholizmu, prevari i ponižavanju bilo koje vrste ne bih ni pomišljala razgovarati. Kocka, droga, financijski problemi .. sve to bi se dalo zajednički rješavati. I nikada, nikada zbog djeteta ne bih ostala u lošem braku. Rasla sam u ne baš uvijek lijepoj atmosferi. Znam da se svi ponekad zakače, ali vjerujte da mi još nikada nismo povisili ton jedno na drugo. Jednom kad bi mi Ema to čula, ili neke riječi kao "odj..., ne ser..., je.. se, jed.. gov..." (što je nekim mojim prijateljima normalno user posted image ), mislim da bih prvo otplakala 24 sata, a onda pravac advokat.


Kocka i droga ufff to nije bas nesto sto se da srediti , nedao Bog nikome


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razlozi za razvod braka
7.9.2010 22:45:52   
neki
Kad bi mi rekao da vise nema hemije izmedju nas,ili kad bih ja to osjetila...
Kad ne bi mogli biti prijatelji,kad ne bi imali o cemu razgovarati,i kad bi me udario ja bih mu uzvratila udarac,pa bih se pokupila i otisla...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razlozi za razvod braka
8.9.2010 11:57:20   
bebbe RR
Ako se dvoje ljudi voli, sve se riješi, za svaku nesuglasicu ili problem ima lijeka. Ako nema ljubavi, koja automatski za sobom vuče poštovanje (ne vjerujem u onu ko se tuće taj se voli), sve, baš sve je problem... I sve je razlog za razvod braka...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razlozi za razvod braka
8.9.2010 12:04:19   
veeseelaa
bebbe ne mislim da ako se dvoje ljudi voli da se sve riješi user posted image  jer partneri su živjeli po 25-30 godina s određenim navikama i svako iz svog ugla gledišta smatra da je on u pravu i da bi ona druga strana trebala preuzeti njegove adete odnosno način življenja, samim tim dolazi do problema...
ljubav je tu al razumijevanje može da izostane...
evo imamo temu svekrve na kojoj je evidentno da svekrve pojedine snahe ugnjetavaju a sinovi tj muževi ne reaguju, vole oni svoje žene pa ne bi ih oženili da nema ljubavi al ne reagiraju na situaiciju jer je njima normalno da se svekrva miješa u sve ko vegeta user posted image  oni čak i ne kontaju na šta se njihove žene uopće žale, pa po njima je sve ok

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razlozi za razvod braka
8.9.2010 12:13:36   
Hanady RR
pa muškaric i žene su različiti...
logično je da su i drugačije navike stekli do trenutka ženidbe...

ja smatram da iskerna ljubav koja je najača iz poštovanja koje jednom drugom pokazujemo preduslov da se svi porblemi mogu zajendičkim snagama rješiti...
kada je to tako hemija neće iszostati...
ako se neki od partnera ogluši tu hemija može ostati na margini....

tu će doći do porbelma....

ja razmiujem jaz između svekrva i snahi donekle...bore se za ljubav istoga muškarca...
ali ako izrazite poštovanje prema njegovoj mami koja ga odgojila on će nakon porblema na koji se požalite reagirati drugačije....

recimo ja sa staijom zaovom nisma na istoj talasnoj dužini...
ali poštujem je ona je sestra moga muža...ni ja nebih dala na moju sestru da bilo šta kaže moja je savršena....

ja nju poštujem saslušam nemalo puta joj odgovorim tihim i blagim tonom...
kupim poklon...
skuham kad dođe što voli da jede ona i djeca
pazim joj djecu....ispunjavam želje kada sam u mogućnosti...

onoga trenutka kada je rekla na mene ...moj suprug je rekao...
kako te nije stid...nije mogla biti bolja kolika si ti jezikara....

i dalje je poštujem...u to što joj je rekao ja se ne mješam...to je odnos njega i njegove sestre...

moj suprug me poštuje i voli ovakvu...znam da mu godi kada mu pazim sestre ...a on zauzvrat pazi moju majku i moju sestru...poštuje ih...to sam i tražila kada sam se uadavala...
poštovanje ...ljubać ćemo graditi na njemu da nam bude jača i duža....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *