|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mirkica se porodila :)
13.9.2010 13:55:29   
Anoniman
Da ti i ovdje cestitamuser posted image
Draga moja, cestitam ti tvog malenog Meleka...Da ti ga dragi Allah sacuva od svakog zla, a tebi zelimo brz oporavak i bezbrizne dane majcinstva koji slijede...
Jubimo vas puno, puno.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Mirkica se porodila :)
13.9.2010 16:28:29   
vila_7
Mirkice cestitam ti od srca i sva sam se najezila kad sam vidjela da si se porodila i nesto sam posebno sretna zbog tebe! Veliki zagrljaj tebi i tvom djecaku saljemo Eva i ja! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Mirkica se porodila :)
13.9.2010 16:47:50   
nemo
mirkice draga cestitke! sve najljepse vam zelimo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Mirkica se porodila :)
13.9.2010 20:31:51   
Mirkica
drage moje ne mogu dugo neda mi rana :( , zelim da se zahvalim svima na ovako lijepim cestitkama moj Ishak Benin je masallah super , ne mogu prestati da se zahvaljujem Bogu na ovakom daru,  cim se oporavim pricam vam moju porodjajnu pricu (hvala Bogu sto je dao Carski rez al ne trebao nikome)  , sad moram lezati i pasu dojiti BOgu hvala s dojenjem sam imala samo 2 dana probleme 3 dan dade Bog kao iz cesme a Ishak vucel vuce.

Jos jednom ljubim vas punooo, hvala vam na cestkama hvala i Mustulugdziji i postmustulugdziji za ovu temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu nemo)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Mirkica se porodila :)
13.9.2010 21:06:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

drage moje ne mogu dugo neda mi rana :( , zelim da se zahvalim svima na ovako lijepim cestitkama moj Ishak Benin je masallah super , ne mogu prestati da se zahvaljujem Bogu na ovakom daru,  cim se oporavim pricam vam moju porodjajnu pricu (hvala Bogu sto je dao Carski rez al ne trebao nikome)  , sad moram lezati i pasu dojiti BOgu hvala s dojenjem sam imala samo 2 dana probleme 3 dan dade Bog kao iz cesme a Ishak vucel vuce.

Jos jednom ljubim vas punooo, hvala vam na cestkama hvala i Mustulugdziji i postmustulugdziji za ovu temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image duso user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Mirkica se porodila :)
13.9.2010 21:44:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

drage moje ne mogu dugo neda mi rana :( , zelim da se zahvalim svima na ovako lijepim cestitkama moj Ishak Benin je masallah super , ne mogu prestati da se zahvaljujem Bogu na ovakom daru,  cim se oporavim pricam vam moju porodjajnu pricu (hvala Bogu sto je dao Carski rez al ne trebao nikome)  , sad moram lezati i pasu dojiti BOgu hvala s dojenjem sam imala samo 2 dana probleme 3 dan dade Bog kao iz cesme a Ishak vucel vuce.

Jos jednom ljubim vas punooo, hvala vam na cestkama hvala i Mustulugdziji i postmustulugdziji za ovu temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Mirkica se porodila :)
14.9.2010 7:59:27   
kanita25
user posted image Mirkice duso AllahMubarek Olsunuser posted image
user posted image prelijep je tvoj Ishak Benin masAllah..user posted image
user posted image zelim ti brz oporavakuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Mirkica se porodila :)
14.9.2010 12:13:36   
miny
Mirkice iskrene čestitke na rođenju sinčića, da vam bude zdrav, živ, sretan i veseo punoooooo,punooo godina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

27.07.2010 mama je zagrlila i poljubila svog sina, i od tada ga ne prestaje grliti i ljubiti :=)

Apsolutno sve znacis za mene
i bilo gdje da krenem
ne mogu bez tebe
i svaki novi dan zivim za tebe
jer ja ne mogu i ne znam drukcije

(odgovor članu kanita25)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Mirkica se porodila :)
16.9.2010 10:45:58   
Emmy
Draga Mirkice cestitam i zelim tebi, tvom djecaku i porodici sve najljepse!!!!!!!!!!!

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu miny)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Mirkica se porodila :)
16.9.2010 15:43:58   
Nedi
Čestitke i od nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Mirkica se porodila :)
22.9.2010 11:40:38   
Mara
Čestitam draga,user posted image tebi ,mužu i Isaku Beninu  (btw, jako lijepo ime za malog princa) user posted image
Nas "soon to be 4" vam želimo da uživate u vašem zajedničkom druženju user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 111
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *