|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jeste li znali?
24.3.2011 11:17:33   
Anoniman
jesteli znali  da u Papua- Nova Gvineja u nekim  tropskim sumama jos uvek postoje  /zive ljudozderi ?!

kako na anketi odgovorih setih se

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jeste li znali?
9.9.2011 22:26:21   
Anoniman
......da ako nema ima konstantno dugu kosu da vremenski ne moze da glava izdrzi tezinu i pocinje intenzivno opadanje kose, vremenski , da moze da adodje do celavosti user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jeste li znali?
20.10.2011 17:29:46   
chantal
Zasto se vencani prsten nosi na domalom (4) prstu ?

Palac predstavlja vase roditelje..
Kaziprst - vasu bracu i sestre..
Srednji prst ste vi sami..
Domali prst je suprug(a)..
Mali prst su vasa deca..

Sada spojite prste leve i desne ruke, a srednje prste uvucite nazad, kao na slici..
Pokusajte prvo da odvojite samo palceve .. Moze ? Naravno ! Vasi roditelji su vas oslonac u zivotu, ali vi uvek mozete da se odvojite od njih i zivite odvojeno..
Sada isto pokusajte sa kaziprstima ? I vasa braca i sestre, ma koliko vam bili dragi, zasnovace sopstvene porodice i zivece daleko od vas..
A kako ide sa malim prstima ? Da, i vasa deca ce se jednog dana odvojiti od vas, i zivece odvojeno..
A SAD PROBAJTE DA ODVOJITE SAMO DOMALE PRSTE !!
Je li vam sada jasno, zasto vencani prsten ide bas na taj prst !?user posted image



Hehe,zanimljivo,iako silom prilika uspiju se razdvojiti i domali,malo teže ali ide  user posted image


< Poruku je uredio chantal -- 20.10.2011 17:33:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jeste li znali?
22.10.2011 22:16:32   
Anoniman
imadoh potrebu user posted image

Znate li zasto je Gadafi morao biti ubijen evo zasto :

Evropska Unija i Amerika duguju Libijskoj državi 200 milijardi ... dolara za isporučenu naftu !!! 2012 godine ističu koncesije velikih naftnih kompanija koje polažu pravo na Libijsku naftu. Gadafi je zatražio vraćanje duga i zapretio je ...da će u suprotnom da sklopi međudržavne ugovore s drugim zemljama i kompanijama. Zbog toga je došlo do ovog neviđenog razaranja Libije. Da li je libijski građanin imao razloga da se buni protiv režima Muamera el Gadafija? Mislim da nije...Ako gledamo standard libijskog naroda i povlastice koje im pruža država imali su vrlo lep i lagodan život: - Živeli su kao mali bogovi. Libija ima 6,5 miliona stanovnika, a ima 14 miliona registrovanih automobila, - Ako neko hoće da studira u bilo kojoj državi u svetu on podnosi molbu i država mu osigurava stan, hranu, automobil, besplatno školovanje i mesečnu stipendiju od 2300 dolara, - U Libiji se ne plaća voda, struja, plin i porez, a krediti se daju bez kamata. - Ako u roku od pet godina ne možete vratiti kredit, država ga otpisuje ili vraća za vas. - Ako hoćete da kupite auto, vi dajete 20-30% od cene, a ostalo dotira država. U Libiji za 10 dolara možete da kupite 85 litara benzina ili nafte. U Libiji je hrana gotovo besplatna, 10kg hleba košta 0,15 dolara. U Libiji njihovi građani ne rade fizičke poslove, sve su stranci. - Libijci ne idu da rade po belom svetu jer za to nemaju potrebe. U Libiji ni jedan građanin nije izbačen ili mu je oduzet stan ili auto zato što nije mogao vratiti kredit, što nije redak slučaj po ovim takozvanim demokratskim zemljama koje su se okomile na Libiju a koje Srbija teži da sledi. Iskreno, žalim Libijski narod jer će se pretvoriti u najamnu radnu snagu, radiće za 100 dolara i gde će im ove povlastice biti sve ukinute, a o lagodnom životu kakav su živeli moći će samo da sanjaju... Par činjenica o životu u Libiji pod Gadafijem: - beskamatni krediti; - u toku studiranja prima se prosečna plata za to zanimanje, - ako ne nađeš posao nakon završenog fakulteta, država plaća kao da radiš u struci, - po stupanju u bračnu zajednicu, država poklanja stan ili kuću, - kupovina vozila po fabričkoj ceni, - nikome ne duguju ni centa, - Evropska Unija i Amerika duguju Libijskoj državi 200 milijardi dolara!!! - besplatno zdravstvo (medicinska sestra na svakog pacijenta) i obrazovanje, - 25% ljudi visoko obrazovano.

user posted image

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jeste li znali?
17.11.2011 23:33:16   
N_N
user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jeste li znali?
17.11.2011 23:41:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

user posted image
ja sam bome osjecala 99 jedinica...nek prica ko sta hoce...mislim da nikad covjek nije blize smrti neg kad radja

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jeste li znali?
17.11.2011 23:44:12   
N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

user posted image
ja sam bome osjecala 99 jedinica...nek prica ko sta hoce...mislim da nikad covjek nije blize smrti neg kad radja




Koliko je to kostiju aaa? user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jeste li znali?
19.11.2011 22:50:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

user posted image
ja sam bome osjecala 99 jedinica...nek prica ko sta hoce...mislim da nikad covjek nije blize smrti neg kad radja




potpisujem dadadauser posted image user posted image user posted image user posted image meni koda su svaku kost po dva puta lomiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jeste li znali?
19.11.2011 22:54:07   
veeseelaa
meni to nije palo na pamet.... mislim ni prije ni tokom poroda da ću umrijeti... da je boljelo boljelo je... ali ima i gorih stvari...


< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.11.2011 23:01:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jeste li znali?
19.11.2011 23:14:02   
madam x
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

user posted image
ja sam bome osjecala 99 jedinica...nek prica ko sta hoce...mislim da nikad covjek nije blize smrti neg kad radja


hoćeš reći ženauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jeste li znali?
19.11.2011 23:29:08   
vjestica
čovjek(homo sapiens) je i muškarac i žena
btw i ja sma se osjećala ko da umirem user posted image user posted image
što ne znači da sm mislila da sma u stvarnoj životnoj opasnosti bila



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jeste li znali?
20.11.2011 0:08:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

user posted image
ja sam bome osjecala 99 jedinica...nek prica ko sta hoce...mislim da nikad covjek nije blize smrti neg kad radja



ja sam razmisljala -ko li me na ovo nagovori ah nikad vise- i tako svaki put user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jeste li znali?
15.12.2011 18:47:17   
Anoniman
Godine 1998. munja je u Kongu pobila cijelu nogometnu momčad (11 igrača).
Godine 1999. munja je u Coloradu ozlijedila cijelu momčad američkog nogometa.
U munji ima puno energije: oko 250 kilovatsati. Ne zvuči puno, ali s tom količinom energije možete dignuti jednotonac 120 kilometara uvis.
Nikolu Teslu zvali su i Gospodar Munja. Sasvim zasluženo jer je 1899. godine u Colorado Springsu stvorio najdužu umjetno izazvanu munju. Bila je duga 41 metar.
Prema Guinessovoj knjizi rekorda, između 1942. i 1983. (kada je umro) munja je Roya „Dooksa“ Sullivana, bivšeg čuvara nacionalnog parka, pogodila sedam puta. Prvi put munja je prošla kroz njegovu nogu i otkinula mu nokat na nožnom palcu. Drugi put, 1969. godine, munja mu je spalila obrve i onesvijestila ga. Sljedeće godine nakon udara munje ostalo mu je rame oduzeto, 1972. munja mu je zapalila kosu pa je morao na glavu izliti kantu vode, 1973. munja ga je kroz šešir pogodila u glavu, zapalila mu kosu, izbacila ga iz kamioneta i skinula mu lijevu cipelu. U šestom udaru, 1976. ozlijeđen mu je gležanj. Zbog zadnje munje koja ga je pogodila 1977. završio je u bolnici s opeklinama na prsima i trbuhu.

Ovaj Roy je bas baksuz...znam da je tuzno...al je fakat zauser posted image user posted image
onaj ga gore ascare nikako nije voliouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *