|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 9:32:51   
mama75
Ma svako ima razlicita misljenja i razlicite poglede. Meni je super kad s muzem izadjem, tek tada se ono bas opustim, plesem, ne brinem da ce nam neka pijana budala nesto dobaciti. Osim toga, mi imamo zajednicko drustvo i za nocne provode, tako da mi uopste ne smeta kada je mm tu, a ni mojim prijateljicama.  Te price o tamponima, uloscima i drugim ljudima ostavljam za poslijepodnevne kafe i telefonske razgovore.
Ali da ne bi dalje razglabali ko, sta, s kim i slicno, tema je ipak: Gdje? user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 11:16:35   
milenium

IZVORNA PORUKA: mama75

Procitaj ponovo tu 2. recenicu koju si oznacila: svaki vikend bez muza/zene. Kontas sada? user posted image


skontala sam ja i prvi put.zato se i čudim!zar je loše da par ponekad izađe s rajom BEZ muža/žene user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 11:22:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: mama75

Procitaj ponovo tu 2. recenicu koju si oznacila: svaki vikend bez muza/zene. Kontas sada? user posted image


skontala sam ja i prvi put.zato se i čudim!zar je loše da par ponekad izađe s rajom BEZ muža/žene user posted image



neznam ja ne konta parove koji se vodaju ko ada i buda, nedaj Bože kakvog kuršlusa u braku, šta bi onda user posted image user posted image
mm može izaći kad hoće, s kim hoće i dokle hoće


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 11:26:51   
milenium
.

< Poruku je uredio milenium -- 9.11.2010 11:28:09 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 11:42:33   
HanaBana
Iskreno ne izlazim u zadnje vrijeme skoro pa nikako. Dok dodjem s posla, malo po kuci, malo oko hane nemam vremena za izaci. Kada se odlucim nema pravila da li sma sa rajom ili sa mm. Kada izadjem izlasci su identicni ko nekad totalno opusteni nije bitno ko je samnom.
Ista je situacija i sa mm..jednostavno nemamo velike zelje da izlazimo kao prije iako niko nikom ne brani niti se trza na to.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 11:58:28   
Malenaoduvijek
Mozda ce me neki osuditi, pa kako zasto ,ali ja od kako sam rodila svog prvog sina ne izlazim navece uopste.Pravo sam se ulijenila, izadjem na kafu sa prijateljicama po danu, ali navece ne bas.problem mi je s kim ostaviti djecu jedino svekrva dolazi u obzir, a to mi bas nije primamljivo.mozda da mi je mama ziva da bi bilo drugacije, a ovako cekam da malo djeca porastu pa onda.sad su jos mali i ja dok sve ostavim sto im treba prodje me volja.ja sam kriva sto sam sviju naucila da sam uvijek tu, ali sta je tu je. nekada bih naravno voljela otici malo da ispusem ali kako posadis tako pozanjes (tako se kaze zar ne). a mm jednom u par sedmica ode na pice sa kolegama ali ne ostaje ni on predugo iako ja nemam nista protiv.vise volim da ide nego da prica kako mu ja ne dozvoljavam.a da smo vezani pupcanom nismo, volim i ja malo da se odvojim od njega kao i on od mene.to je valjda normalno. trenutno mi vise odgovara da mi neko od drugarica dodje, nekako mi komotnije.sa dva mala pilica mi je to nekako najprakticnije.kad pocnem raditi pa budem imala tetu za cuvanje e onda cemo vidjeti.
uh sto se ja raspisah

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 12:07:46   
vjestica
meni izlasci nisu više ono što su nekada bili, dok sam bila djevojka
sad mi sasvim fino odgovara i kućna varijanta, bilo u kombinaciji mm i ja sa drugim parovima ili ja sama sa drugaricama
već sam odavno u fazi da mi više nije bitno gdje sam, nego s kim sam
prije mi je bilo bitno gdje sam, jer sam izlazila iz drugih razloga - upoznavanje, šmekanje i sl,
eh da, sad mi umjesto zadimljene Kineme više odgovara roštilj na planini user posted image
vrijeme došlo da se i ja penzionišem user posted image user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 12:11:17   
Almaa
vjestice, ista sam, a vazda sam govorila da mi je da se osamostalim tj. odvojim od roditelja da imam izlaz do kad ja hocuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 12:15:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vjestica

meni izlasci nisu više ono što su nekada bili, dok sam bila djevojka
sad mi sasvim fino odgovara i kućna varijanta, bilo u kombinaciji mm i ja sa drugim parovima ili ja sama sa drugaricama
već sam odavno u fazi da mi više nije bitno gdje sam, nego s kim sam
prije mi je bilo bitno gdje sam, jer sam izlazila iz drugih razloga - upoznavanje, šmekanje i sl,
eh da, sad mi umjesto zadimljene Kineme više odgovara roštilj na planini user posted image
vrijeme došlo da se i ja penzionišem user posted image user posted image


potpisujem isto vako
pravo penzionerski, samo što ja volim roštilj bilo gdje ne mora biti u planini user posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 12:31:12   
mama75
Uh sto mrzim ovo kada moram objasnjavati sta je pisac htio da kaze! Napisala sam SVAKI vikend, a to znaci: svaki vikend odvojeno. Imam u blizoj okolini primjer da muz svaki petak i subotu zaglavi s rajom do 1-2. a sa zenom nikada navece ne izlazi, sem mozda za 8. mart user posted image Nigdje nisam napisala: "uvijek zajedno" i sl. Mada isto tako mogu navesti primjer prijatelja, bracni par bez djece, koji apsolutno nikada nocne izlaske ne prakticiraju odvojeno. I isto su sretni kao ovi prvi sto ih spomenuh. Svako sebi nadje mjeru koja mu odgovara. Ja ovako: malo solo drugarice, malo vise solo muz, a najcesce mm, ja i drustvo, bilo da je to nocni izlazak, sijelo kod kuce ili izlet. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 16:07:41   
Dinkica
Ja pravo volim izlaske, ne volim se ograničavat ni zbog braka ni zbog djetata na kućni ambijent, tako da izlazim barem jednom sedmično sa prijateljicama ali sad imam i mali slatki "privjesak" user posted image , koji je uvijek samnom. Malo sam ograničena kafićima, naravno da neću izaći u zadimljenu Hacijendu ali mogu u bilo koju ljetnu baštu, BBI, Shoping centar i sl. MM isto tako izlazi sa društvom na kafu, uglavnom poslije termina fudbala, izlazimo i zajedno, ma uglavnom bez problema. Ja sam uvijek za izlazak samo da je moj privjesak samnom jer meni je vrijeme provedeno s njom još uvijek luksuz tako da ga maksimalno koristim. Divim se mamama koje inače rade a poslije ostave djecu na čuvanje i izlaze. Nadam se da ću i ja nekad doći u tu fazu. Zapravo znam da hoću, sve je pitanje vremena, ne može ništa na silu. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Izlasci nekada i sada...
9.11.2010 16:16:10   
muby
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Ja pravo volim izlaske, ne volim se ograničavat ni zbog braka ni zbog djetata na kućni ambijent, tako da izlazim barem jednom sedmično sa prijateljicama ali sad imam i mali slatki "privjesak" user posted image , koji je uvijek samnom. Malo sam ograničena kafićima, naravno da neću izaći u zadimljenu Hacijendu ali mogu u bilo koju ljetnu baštu, BBI, Shoping centar i sl. MM isto tako izlazi sa društvom na kafu, uglavnom poslije termina fudbala, izlazimo i zajedno, ma uglavnom bez problema. Ja sam uvijek za izlazak samo da je moj privjesak samnom jer meni je vrijeme provedeno s njom još uvijek luksuz tako da ga maksimalno koristim. Divim se mamama koje inače rade a poslije ostave djecu na čuvanje i izlaze. Nadam se da ću i ja nekad doći u tu fazu. Zapravo znam da hoću, sve je pitanje vremena, ne može ništa na silu. 


Slazem se u potpunosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Izlasci nekada i sada...
10.11.2010 19:17:18   
emma.L
Kao djevojka sam izlazila po Mostaru, a kao udata žena po Sarajevu user posted image . Najviše smo izlazili u Mississipi kod fakulteta, a završavali La Cageu i u disku, sjedalo se i u Stolicu.
A otkako sam došla u Sa, na repertoaru par mjesta, nakon kojih uvijek završimo kod Reše u Slozi. Bude nam super- uvijek mješovito društvo, jer tako smo navikli - MM, ja i naša ekipa parova barem jednom tjedno iziđemo i zalomimo. U Mo kad odem, MM čuva Emu i sa curama sada obično idem prvo u Megi na klopu i priču, pa onda kod Ante znamo sići ili u onaj disko pored Ante, mada se ja sad tamo osjećam kao na drugoj planeti  jer je to otvoreno nakon što sam ja otišla u Sa. Uglavnom, nije mi se teško organizirati za izlazak, jer volim jako hodati i srediti se i biti u društvu. I razumijem mame kojima se teško odvojiti od djece, ali upravo zato mislim da treba rano početi- sjećam se izdajanja prije izlaska da Emi ne bi falilo mlijeka, ali mi smo i kad je skroz mala bila imali vrijeme opuštanja s društvom. Doduše, ja imam ludu sreću da moja svekrva dođe i sjedi koliko god treba da mi iziđemo. Kasnije, kad je počela čuvati Emu dok smo na poslu, mi fino našli tetu da je čuva uvečer jednom na tjedan i svi sretni.   

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Izlasci nekada i sada...
8.1.2011 10:29:04   
teacher75
da podignem malo temuuser posted image nekidan sam nakon dugo vremena izasla sa prijateljicama i ostale smo do 23.30. bile smo u operi, smijale se, evocirale uspomene iz djevojackih dana i bilo nam je stvarno super. ali dosta mi je bilo ostati do te dobi, iduci dan citav bila pospana iako i kada sam kuci ne legnem prije 12- 1...valjda me umorila guzva i muzika, bas sam bila iscrpljena ko da sam bila ostala do 3-4. doduse bila sam popila 3--4 vinauser posted image user posted image user posted image mora da je zbog toga. uglavnom, dogovorile smo se da cemo ubuduce izaci bar jedanput mjesecno naveceruser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Izlasci nekada i sada...
12.1.2011 10:07:09   
teacher75
izlazi li iko?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Izlasci nekada i sada...
12.1.2011 10:07:44   
veeseelaa
ja ponekad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Izlasci nekada i sada...
11.3.2013 9:27:01   
teacher75
izasla sam neki dan nakon 100 godina i mjesto na koje sam izasla mi se jako svidjelo-pub, bas sam u tom raspolozenju trenutno- pub, rockerska varijanta ali sa ljudima mog uzrasta otprilike i kulturnom atmosferom (nisam za rockerske varijante rupe sa studentarijom- gdje sam prije izlazila). trenutno bih mogla opet izaci u taj pub ili na tamburase sa dobrim drustvom-sjedeca varijanta. ostale varijante izlaska mi nisu privlacne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *