|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pampers kategorija-kg
20.7.2008 12:58:44   
laracroft
Ako pelena duze vrijeme curi sa strane onda treba promijeniti velicinu.Mi koristimo Pampers 4+ i zadovoljni smo.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pampers kategorija-kg
22.7.2008 22:30:05   
bina
Potpuno se slazem sa Lulu ovaj pampers za Bosnu uopšte ne liči na onaj koji je na tržištu u Njemačkoj, Hrvatskoj. Meni je najveći problem što sa strane kod ovog pampersa nema one rastezljive trakice koja stvarno puno znači. Moj maleni ima 8 kg koristimo pampers 4 i čak sam probala 4 + jer mu se od četvorke zacrveni oko noge. Violetom nisam zadovoljna mada treba koristiti domaće proizvode potpuno se slažem, ali nekako su mi predebeli i grubi. To je moje mišljenje. Ne znam možda nekom štimaju, sve zavisi.
Al stvarno ne znam zašto nismo u mogućnosti da koristimo istu kvalitetu pampersa kao u Hrvatskoj il Njemačkoj. Bezveze.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pampers kategorija-kg
30.7.2008 10:44:39   
boogy woogy
Zene, da li bi vi nosile Always uloske 24 sata tokom dvije godine konstantno? Sumnjam. Tako je vasim bebama!!

Moj vam je savjet www.naturapelene.com

(odgovor članu bina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pampers kategorija-kg
30.7.2008 15:41:05   
Gigana
Mi smo prvih 5 mjeseci koristili prvo Violeta (negdje do aprila-maja) i bila sam zadovoljna, a kad su ga počele stezati, prešli smo na Sleep & Play 4, prosto zato što su puno tanje i mekše od Violete, a i šire su, pa su mi prikladnije za ljeto i ove vrućine.  Njima sam stvarno zadovoljna, ništa mi ne propušta, lijepo ih zategnem i nema problema.  Ono što je dobro kod Violete je da su one puno duže od Pampersa, ali je Sleep&Play zato širi i puno, puno tanji i mekši. 

Vedo sad ima 8 mjeseci i 10.600 kg i još uvijek smo na četvorci.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pampers kategorija-kg
30.7.2008 17:13:32   
mamin sin
Mi smo koristili Pampers 2, kad smo presli na 3 presli smo i na Babylove pelene iz DM. Zadovoljni smo...Meni licno izgledaju udobnije jer su malo deblje i duze od pampersa i imaju rastezljive trakice. Sad koristimo 4. Pampers mi je nekako mali, moram ga dobro stegnuti da bi fino stajao (jer je moj bebac dobro aktivan pa mu spadne do koljena user posted image ), a onda imam osjecaj da ga steze. I zato su mi ove trakice rastezljive user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *