|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Donacija jajnih stanica
10.4.2013 12:01:10   
aazra
Ja nisam u mogucnosti da dajem novcane donacije, ali ako budete skupljali potpise isl. obavezno rezaglasite i ovdje user posted image





_____________________________








(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Donacija jajnih stanica
10.4.2013 12:09:52   
breskvicaa
Peticija je do sad bila dva puta organizovana dali ce opet biti to neznam nesto smo se dogovarali da bude jos jednom ako bi bila mi cemo vas obavjestiti znat cemo iza cetvrtka kad bude radiona tad cu pitati iz organizacije user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Donacija jajnih stanica
12.4.2013 7:10:50   
riba78

IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Valjda su mi hormoni proradili ili sta vec ali od sinoc kad pomislim na svoj problem samo pomislim vristala bih na sav glas od srca vam kazem molim dragog Boga da niko ne prođe kroz ono kroz sta sam ja prosla da niko ne osijeti tu bol kad ti doktor kaze da ne mozes imati nikad svoju dijecu da samo znate kako to boli ali opet sam se trgla i nisam dala da me ista porazi zasto da ja osuđujem svog muza koji ima nalaze super da nema svoju djecu ako nisam sve pokusala ako vidim da mi ni doniranje nije uspijelo onda cu se odluciti ili pomiriti sa tim ili usvojiti.
Znate kako je ruzno kad vas pojedine osobe nazovu jalovom zenom u danasnjem vaktu kad medicina napreduje ja ne odustajem ja idem dalje ja cu se boriti tako mi je bog propiso i sta god da se desi od njega je a moje je da se borim.user posted image

Breskvice mila znam tvoju priču user posted image isto znaš i ti moju ,neplodnost je teško breme ,preteško ja ga nosim dugih 15 godina i na tom putu je bilo svega ,pričali su i pričaju ,ali mene više ne dotiču .U cijeloj ovoj priči jedino ste važni vas dvoje ti i TM,šta vi mislite i šta ste vi odlučili,a mišljenja tetke ,strine,komšince ,ili foruma je totalno nebitno user posted image
E sada ja bi ovako ili onako ,jako teško goovoriti ,sve dok nisi u problemu ...Naravno poštujem svačije stavove i kažem blago onim ženama koje prave djecu u krevetu user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Donacija jajnih stanica
12.4.2013 7:26:04   
breskvicaa

IZVORNA PORUKA: riba78


IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Valjda su mi hormoni proradili ili sta vec ali od sinoc kad pomislim na svoj problem samo pomislim vristala bih na sav glas od srca vam kazem molim dragog Boga da niko ne prođe kroz ono kroz sta sam ja prosla da niko ne osijeti tu bol kad ti doktor kaze da ne mozes imati nikad svoju dijecu da samo znate kako to boli ali opet sam se trgla i nisam dala da me ista porazi zasto da ja osuđujem svog muza koji ima nalaze super da nema svoju djecu ako nisam sve pokusala ako vidim da mi ni doniranje nije uspijelo onda cu se odluciti ili pomiriti sa tim ili usvojiti.
Znate kako je ruzno kad vas pojedine osobe nazovu jalovom zenom u danasnjem vaktu kad medicina napreduje ja ne odustajem ja idem dalje ja cu se boriti tako mi je bog propiso i sta god da se desi od njega je a moje je da se borim.user posted image

Breskvice mila znam tvoju priču user posted image isto znaš i ti moju ,neplodnost je teško breme ,preteško ja ga nosim dugih 15 godina i na tom putu je bilo svega ,pričali su i pričaju ,ali mene više ne dotiču .U cijeloj ovoj priči jedino ste važni vas dvoje ti i TM,šta vi mislite i šta ste vi odlučili,a mišljenja tetke ,strine,komšince ,ili foruma je totalno nebitno user posted image
E sada ja bi ovako ili onako ,jako teško goovoriti ,sve dok nisi u problemu ...Naravno poštujem svačije stavove i kažem blago onim ženama koje prave djecu u krevetu user posted image


Ljubim ja tebe i upravu si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Donacija jajnih stanica
12.4.2013 13:04:11   
aazra

IZVORNA PORUKA: riba78

blago onim ženama koje prave djecu u krevetu user posted image



Mislim da nam je svima jasno da ovaj nacin "pravljenja djece" nije nikakva garancija ljubavi prema djetetu...I ovo nema veze s vama, ljuta sam zbog neceg drugog user posted image

Samo vi znate koliko ste ljubavi i paznje u stanju pruziti malenom biću za koje se borite user posted image

_____________________________








(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Donacija jajnih stanica
12.4.2013 13:33:08   
riba78
nisam mislila ni ja na ljubav ,svjesna sam koliko je napuštene djece i mislim da nijedno nije iz MPOuser posted image

da se razumijemo i ja bi mnogo sretna bila da tako mogu user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Donacija jajnih stanica
10.6.2013 13:02:41   
kokouli
Meni je ok ta varijanta s doniranim j stanicama ,licno ne bih na to pristala ,jer u toj varijanti gubim svoje gene ,radije bih posvojila dijete .Govorim u svoje ime ,naravno.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 257
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *