|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:45:35   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image






meni lici na TM user posted image


hahhahahahh znaci nije na mene :)



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:45:46   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

enisa nemoj me sad da ce se promjenitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Noa ima bas plave oke iste kao kod mog tateuser posted image
ja zelene a mm smeđe


pa neće kod vas...vi imate plavookih u blizini...
ovo enisa mene tješi...štas se ti odmah javljaš il i ti imaš nekog komšiju dobro tamnih oka pa te strah da ne potamniuser posted image
ako se sutra zakuha ja samo isprintam postove i kažem...stpi se još godinuuser posted image user posted image user posted image user posted image potamnićeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:46:19   
zvecka
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

user posted image






meni lici na TM user posted image


hahhahahahh znaci nije na mene :)




ja bi rekla da jest na tebeuser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:46:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muaaa

Moje ni jedno djete ne lici na mmuser posted image




ma haj tamo mozda lice na ocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisi normalna



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:46:30   
muaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:47:11   
Mirkica
evo i mm i sina
user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:48:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

enisa nemoj me sad da ce se promjenitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Noa ima bas plave oke iste kao kod mog tateuser posted image
ja zelene a mm smeđe


pa neće kod vas...vi imate plavookih u blizini...
ovo enisa mene tješi...štas se ti odmah javljaš il i ti imaš nekog komšiju dobro tamnih oka pa te strah da ne potamniuser posted image
ako se sutra zakuha ja samo isprintam postove i kažem...stpi se još godinuuser posted image user posted image user posted image user posted image potamnićeuser posted image






pa nije bas komsijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:49:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

evo i mm i sina
user posted image







isti džaba ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:49:43   
Mirkica
dzaba se ja nadam kazem ja mm nista dragi sledeca runda 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:50:17   
zvecka
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

enisa nemoj me sad da ce se promjenitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Noa ima bas plave oke iste kao kod mog tateuser posted image
ja zelene a mm smeđe


pa neće kod vas...vi imate plavookih u blizini...
ovo enisa mene tješi...štas se ti odmah javljaš il i ti imaš nekog komšiju dobro tamnih oka pa te strah da ne potamniuser posted image
ako se sutra zakuha ja samo isprintam postove i kažem...stpi se još godinuuser posted image user posted image user posted image user posted image potamnićeuser posted image






pa nije bas komsijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:50:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

dzaba se ja nadam kazem ja mm nista dragi sledeca runda 





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma i kod mene ti je istouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:50:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

evo i mm i sina
user posted image



meni više na njega sad za sad...al poznajem negdje i tvoje crte...nema tvoje izražajne jagodice...ali iako su oči u boji tu negdje on ima tvoj pogled...i nosić...a uatsa muževauser posted image

al moram malo OT: mašallah mirkice kako je porastao...kao da je jučer bajram osvanuo kad si mi poruku poslal da se rodio Ishak Beninuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 13.1.2011 23:52:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:52:32   
Mirkica
Hanady utjesi ti mene bas ti hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:54:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

Hanady utjesi ti mene bas ti hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

moja Mirkice vidiš da ja bona ni sebe utješit ne moguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:57:01   
SailorMoon
Moje djete kad se rodilo, babica je oste sekunde rekla. U vasem slucaju nebi nikad bio potreban dna-test koji dokazuje ko je otac. Moja A. je ISTA moj muz. Pljunuta mala smrdulja ista babo

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.1.2011 23:58:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Hanady utjesi ti mene bas ti hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

moja Mirkice vidiš da ja bona ni sebe utješit ne moguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hanady tjesicemo se uzajamno hahahha


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 9:27:32   
veeseelaa

Kakvo će se dete roditi zavisi od kombinacije gena roditelja. Izrazito uočljive crte fizičkog izgleda poput velikog nosa, prenose se sa generacije na generacijuuser posted image
Kakvo će se dete roditi zavisi od kombinacije gena roditelja. Izrazito uočljive crte fizičkog izgleda poput velikog nosa, prenose se sa generacije na generaciju. Isto se odnosi na velike uši koje se u najvećem broju slučajeva nasleđuju od oca, ili veliki nožni palac koji se nasleđuje od majke, ističu genetičari.

Uvreženo mišljenje da devojčice češće liče na očeve a sinovi na majke, delimično ima naučno uporište. Dečaci od majke nasleđuju samo jedan iks hromozom, bogat genima koji određuju fizički izgled. S druge strane, očev iks hromozom siromašan je takvim genima. Kod devojčica je situacija potpuno obrnuta. One dobijaju po jedan iks hromozom od oba roditelja bogat genima za određivanje fizičkog izgleda, koji im omogućavaju podjednake šanse da liče i na oca i na majku.

I boja očiju bebe zavisi od kombinacije gena. Međutim, postoji jedna zakonitost u kojoj je nemoguće da roditelji sa izrazito tamnim očima dobiju plavooko dete. Za razliku od njih, osobe sa smeđom kosom i očima mogu da dobiju dete sa plavim očima, mada su češći primeri istovetne boje očiju roditelja i bebe. Osobe sa svetlom kosom i očima imaju najveću mogućnost da njihova beba ima plave ili zelene oči.

Genetska pravila postoje i kada se radi o kosi. Ako su oba roditelja svetle kose, njihovo će dete imati istu nijansu. Ako jedan roditelj ima tamnu a drugi svetlu kosu, kosa njihove bebe biće ili tamna ili će dobiti nijansu između boje kose oba roditelja. Ako jedan od roditelja ima kovrdžavu kosu, velika je verovatnoća da i dete ima takvu kosu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 9:28:07   
veeseelaa
evo ovdje se nigdje ne spominju nana i dedo, daidže, amidže, tetkei ostali

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 10:01:50   
emi7908
jao Vesela pa što će se i spominjati, genetika je jedno veliko čudo  .... user posted image  nadam se da si svatila šta hoću da ti kažem..

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 10:05:28   
veeseelaa
ma znam bona, nego smo se sinoć zezali da nečija djeca liče na dede i nane user posted image  pa rekoh evo teksta gdje se to ne spominje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 10:34:20   
Hanady RR
ovaj isti teksdt je jučer našla teacher pa ga postavila ...sve iščitasmo i skontasmo da je niđe veze...
ovi naučnici nisu fino odradili analizuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:25:23   
sabinos
user posted image
sami procijenite


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:29:04   
sabinos
user posted image

evo i tate ponosnog


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:31:19   
veeseelaa
meni su neki parovi isti, ko brat i sestra
kažu da vremenom muž i žena počnu da liču jedno na drugouser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.1.2011 13:31:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: sabinos

user posted image
sami procijenite



meni lici na tebe user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *