|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:27:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

jasmin ja mislim da smo sve taj dan bile ko na tutiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i samo se smjeskaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ne bas sveuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj voljala bih sad naci sliku torte...kad mu ja odsjecam glavu ...a inace su nam cika glise bile na torti i pozivnicamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:29:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ocigledno mi ne ide citanje izmedju redova. Kako god mislim da nosenje totema...nije znak vjernosti i pripadnosti. Ona je u srcu.


Naravno. user posted image
Sad sam se sjetila, mi smo svoje uzeli na putu za opštinu, jer teta matičarka traži. I bile u 15km. OBE! hahahaha
I svaki put mi je smiješno kad se toga sjetim. I još milion komičnih detalja na koje bi svaka djevojka koja sanjari o savršenom bileom vjenčanju otkinula sebi glavu, a mi smo se dobro ismijali.

svako ima nesto svoje, sto voli odnosno ne voli, meni je vera bila bitna ali mi zato vjencanica nije ni pala na pamet, kao ni svadba...user posted image


ma nije ni meni ništa padalo na apmet...al mojoj mami jeste...
mi kad smo sve završili eto da ispoštujemo moju mamu i kuću u koju ću doćiuser posted image user posted image user posted image ( valjda to bitno) mene mama pita jel dolaze svatovi sa harmonikom...reko majketi šta će mi harmonika...ja kad ona skoči nema svadbe nema svatova bez harmonike nek se ne pomaljajuuser posted image user posted image user posted image user posted image
i bi i harmonika...pa me mama pustila da se udamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:33:06   
teacher75
nama je super bilo jer ni moja mama ni sveki ni ja ni mm ni zaova nismo bili za svadbu, jedino je svekru bilo zao sto ne ozeni sina kako trebauser posted image al eto, bio je u manjini...mi smo izabrali kvalitetan medeni mjesec dan nakon vjencanja umjesto svadbe i nikad se nismo pokajaliuser posted image poslije vjencanja je naravno bio rucak za roditelje i kumove, ali svadba no nouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:37:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

nama je super bilo jer ni moja mama ni sveki ni ja ni mm ni zaova nismo bili za svadbu, jedino je svekru bilo zao sto ne ozeni sina kako trebauser posted image al eto, bio je u manjini...mi smo izabrali kvalitetan medeni mjesec dan nakon vjencanja umjesto svadbe i nikad se nismo pokajaliuser posted image poslije vjencanja je naravno bio rucak za roditelje i kumove, ali svadba no nouser posted image




mene moja majka udavala godinama...ona kao samohrana majka me odgojila...kad sam rekla bez svatova samo kumovi reko umrje mi mati na rukama...žena cijeli život planira i život posvetila da nas odškoluje, da nas ipsrati iz kuće kako dolikuje to dolijue po njoj naravno...al vala i ja i seka smo je poslušale i ne žalim sekudne...sad da se udajem isto bih uradila.

samo sad bih veru drugačiju birala...ne sa tri brilijanta nego kombinacija žutog i bijelog zlata sa 1 cirkonom...
al eto imama ideju za idući putuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:40:37   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama je super bilo jer ni moja mama ni sveki ni ja ni mm ni zaova nismo bili za svadbu, jedino je svekru bilo zao sto ne ozeni sina kako trebauser posted image al eto, bio je u manjini...mi smo izabrali kvalitetan medeni mjesec dan nakon vjencanja umjesto svadbe i nikad se nismo pokajaliuser posted image poslije vjencanja je naravno bio rucak za roditelje i kumove, ali svadba no nouser posted image




mene moja majka udavala godinama...ona kao samohrana majka me odgojila...kad sam rekla bez svatova samo kumovi reko umrje mi mati na rukama...žena cijeli život planira i život posvetila da nas odškoluje, da nas ipsrati iz kuće kako dolikuje to dolijue po njoj naravno...al vala i ja i seka smo je poslušale i ne žalim sekudne...sad da se udajem isto bih uradila.

samo sad bih veru drugačiju birala...ne sa tri brilijanta nego kombinacija žutog i bijelog zlata sa 1 cirkonom...
al eto imama ideju za idući putuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i nek ste joj ispunile tu želju.
Ja sam isto imala ogromnu svadbu,opet bih isto uradila.
Sto se tice vera, sasvim su obicne od bijelog zlata. ABd za 5. godinu braka kupicu nam druge vere, to ce biti moj poklon mužu za godisnjicu user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vjencano prstenje (burme)
15.2.2011 23:43:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama je super bilo jer ni moja mama ni sveki ni ja ni mm ni zaova nismo bili za svadbu, jedino je svekru bilo zao sto ne ozeni sina kako trebauser posted image al eto, bio je u manjini...mi smo izabrali kvalitetan medeni mjesec dan nakon vjencanja umjesto svadbe i nikad se nismo pokajaliuser posted image poslije vjencanja je naravno bio rucak za roditelje i kumove, ali svadba no nouser posted image




mene moja majka udavala godinama...ona kao samohrana majka me odgojila...kad sam rekla bez svatova samo kumovi reko umrje mi mati na rukama...žena cijeli život planira i život posvetila da nas odškoluje, da nas ipsrati iz kuće kako dolikuje to dolijue po njoj naravno...al vala i ja i seka smo je poslušale i ne žalim sekudne...sad da se udajem isto bih uradila.

samo sad bih veru drugačiju birala...ne sa tri brilijanta nego kombinacija žutog i bijelog zlata sa 1 cirkonom...
al eto imama ideju za idući putuser posted image user posted image user posted image

naravno da ces ispostovati zelju svoje majke, kad je vec toliko mastala o tome. nama je super bilo sto su svi oko nas bili isto protiv svadbe jer ne vole to kao ni mi, tako da nam je super doslo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 0:58:45   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hannica

Mi smo uzeli srebrne,onako radi reda i bas su ruzne.Sad mi nesto zao sto nismo lijepse izabrali,kupili smo ih brzinski i nismo mogli naci iste da nam odgovaraju osim ovih.
Skoro da ih i ne nosimo.

[/quote
isti slucajuser posted image




_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 3:31:59   
Galicia
Moram  se sloziti sa ticerkom oko burmi i svadbe. Ni ja nisam za svadbu, ali mi je zato vrlo bitan prsten. Dragi je rekao da je spreman dati i 10 000 za prsten. Meni je to vec velika svota novca za prsten, ali kad skontam necu imati svadbu, sto da ne.
 
Druga stvar. Meni je prelijepo vidjeti burme na bracnom paru. To je znak/oznaka da su u braku. Itd....

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 7:25:03   
SdZ
mm je meni stao na nogu a ja nisam ni skontala, tek mi poslije rekao bezobraznik jedan


Eh, mi jos jedno drugome nismo stali na nogu. Ne damo se, hehe.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 7:28:05   
SdZ
ja sam mm "zazvalila" prije nego sto su rekli...pa su morali ponavljati radi mene citav jedan dio ...a jos sam zaboravila licnu ponjeti


Kod nas je kum zaboravio licnu, pa se vracao. I mm i ja smo se poljubili dok smo rekli "Da" i onda nas one maticarke opomenule za burme, mi na njih zaboravili, pa smo se opet ljubili nakon burmi. Ma samo smo se ljubili, hehe.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 7:55:41   
leli§
user posted image user posted image user posted image user posted image eh sto se ismijahuser posted image user posted image user posted image  vidim da nije kod mene jedino bilo "naopako" user posted image user posted image user posted image

kum nam se sav izgubio bio, kupio 4 kg bombona da bacauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a "bacio" dvije sake user posted image  mi nismo ponijeli licne na vjencanje, kuma nije ponijela svoju user posted image user posted image user posted image  samo kum slucajno imao pasos sa sobom. Boga mi nismo ni znali da trebauser posted image  

za vere: maticarka je rekla "mladenci neka izmjene prstenje ako su se tako dogovorili"... da bi u svom tom cirkusu meni "zapeo" prsten na "zglobu" prsta... da mm izvalio "natekli joj prsti" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image on jadan guro, guro reko dobro je neka ovako kaze on ma jok i dok prsten ne dodje na mjesto nije prestao guratiuser posted image user posted image user posted image  eh a ja sam njega poljubila prva da bi "kamerman" (koji uopste nije trebao biti tuuser posted image user posted image user posted image , ali eto jedan gost je ponio kameru onako sam od sebe i hvala mu jer se dan danas valjamo od sege) izvalio "kako ti to prije vremena" tad su se svi odvalili smijati

moram i napomenuti da mi se snimak svadbe zavrsava sa frame-om  "krilo djevojke od kamermana" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 8:10:00   
koka i po
ja svoju nosim a mm ne nosi.....mala mu ¸...il se vadi na to user posted image user posted image user posted image ..
moja svadba je bila ko film, zanr :komedija user posted image ...
kuma htjela kroz prozor iskociti od uzbudjenja kad su svatovi dosli...user posted image ...
ja podijelila "naredbe" ko ce sta kupiti za svadbeni poklon user posted image ...
na vjencanju burmu trazili ispod stola jer se kuma bila napila pa joj je ispala user posted image user posted image user posted image user posted image (zato je plesala na stolu do jutarnjih sati)user posted image user posted image user posted image ..
dalje da ne pricam...user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 10:50:42   
amdi

E kad smo kod burmi, sta mislite da li je u redu kupiti druge a u istom smo brakuuser posted image . Naime, ja sam svoju izgubila da nisam primjetila, spala mi je jer sam poslije trudnoce htjela da je nosim kad su mi prsti splasnuli, medjutim bila mi je mala i odnesem je zlataru da je proširi. On je proširio, ja smršala, prsti se stanjili, i slučajno izgubim, tražila sam je svuda. Odmah da razjasnim, nisam sujevjerna i ne mislim da je to loš znak, ali bih volila da imam burmu i zato zelim da kupim druge, šta vi mislite, je li to u redu?

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 10:52:56   
emma.L
Meni je to ok user posted image . Ja bih definitivno tako uradila.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 11:01:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amdi


E kad smo kod burmi, sta mislite da li je u redu kupiti druge a u istom smo brakuuser posted image . Naime, ja sam svoju izgubila da nisam primjetila, spala mi je jer sam poslije trudnoce htjela da je nosim kad su mi prsti splasnuli, medjutim bila mi je mala i odnesem je zlataru da je proširi. On je proširio, ja smršala, prsti se stanjili, i slučajno izgubim, tražila sam je svuda. Odmah da razjasnim, nisam sujevjerna i ne mislim da je to loš znak, ali bih volila da imam burmu i zato zelim da kupim druge, šta vi mislite, je li to u redu?


Moja prijateljica dobra je izgubila svoju burmu nakon 2 godine braka...
smrašala je naglo jer je dobila šećer od neke silne sikiracije u braku al to je za druge temeuser posted image
i kad je izgubila bila je tužna užasno...njen dragi muž kupio je nove burme...lkjepše i skuplje nego na vjenačnju....stavili su iha...sada slave oko 10 godina braka...prsretni su, napravili su kuću u tom periodu, rodili 2 djece...
njima nema liših znakova...šta više sve je nekako bolje...mada nije burma sigurno tome doprijenla ali ako želiš burmu na ruci što da neuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 14:03:04   
Nedi
mm i ja smo kupili druge burme i sad ih nosimo oboje. Kumove smo birali iz ljubavi prema dragim osobama a ne prema debljini novčanika i nismo ih htjeli finansijski opterećivati i birali smo jeftiniju varijantu. Kasnije smo kupili sebi nove, ljepše, deblje i skuplje.

Ps. Javim vam ako se razvedem ili neka crna sreća nas strefi, garant je zbog novih burmiuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 14:29:46   
rose
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: emma.L

To je jedan lijep simbol. Na našima piše ime "onog drugog" i datum vjenčanja, od bijeloga su zlata i obične su.
Jako mi je važno da ih nosimo i MM već mjesecima nosi puknutu veru i ne može se nakaniti da je ostavi na popravku user posted image .
A kad je on ne bi nosio, mislim da ne bih ni ja iz nekog principa ali i zato što sam uvijek jako voljela veliko i razno prstenje, a otkako smo se zaručili nosim samo zaručnički i vere (našu i maminu koju sam stavila na prst kad je umrla i nikad je nisam skinula).


Boldirano je isto i kod nas, kombinacija zutog i bijelog zlata. MM ne nosi vec neko vrijeme zbog posla i sad se odvikao...Ja svoju i dalje nosim jer sam se vec previse navikla user posted image


i kod nas je ovako, s imenima, malim srcem i datumom, kombinacija zuto i bijelo zlato...mm svoju ne nosi od kako se malo udebljao a ja svoju od kako sam zatrudnila (sto je bilo nekako u isto vrijeme) i pocela oticati a sada je ne nosim da ne ogrebem bebu...nase su ovakve


user posted image

< Poruku je uredio rose -- 16.2.2011 14:30:30 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 19:29:16   
Anoniman
Nama su kumovi kupili burme,čak su i sami birali,ne znam zašto,valjda su mislili da tako ide,ali svejedno,prelijepe su izabrali,meni bijelo zlato,mm srebro,a ista šara...mm još uvijek nosi,a moja stoji u kutijici od kada sam prvi put ostala user posted image jer mi više ne može...a i prije toga je nisam stalno nosila,jer mi jednostavno smeta,ne bih mogla zaspati s prstenom na ruci,nema šanse,a previše mi zahmetli svako jutro stavljati,a prije spavanja skidati...

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 20:43:31   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam mm "zazvalila" prije nego sto su rekli...pa su morali ponavljati radi mene citav jedan diouser posted image user posted image user posted image ..



Mi smo se 3 puta poljubili prije vremena. user posted image user posted image user posted image user posted image
Snimak je cirkus citav. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 21:34:38   
veeseelaa
a ko koga nagazi???
ja sam bila umjerena svo vrijeme, da zavaram protivnika hahahah
moj brat se živ pojeo hoćul nagaziti mm hahahah
al graciozno sam to odradila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vjencano prstenje (burme)
16.2.2011 21:38:11   
veeseelaa
Nama su kumovi kupili burme,čak su i sami birali,ne znam zašto,valjda su mislili da tako ide


ma šta te briga, raja konta ako ona izabere to će biti nešto aman, te ova izrada te ona, bruka para se potroši a poslije se gleda kud sunce hodauser posted image naravno čast izuzecima koji sebi to mogu priuštiti
Skromnost cijenim kod ljudi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vjencano prstenje (burme)
23.2.2011 21:04:44   
bojana86
user posted image
su nase burme....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vjencano prstenje (burme)
23.2.2011 21:56:53   
ziki
Mi smo se posle godinu dana braka, nakon serijatskog vjencanja, vjencali opstinski(u Sr su i vjersko i opštinsko vjenčanje ravnopravni) radi regulisanja papira u BiH. Ja sam nosila prsten nekih 10 dana a mm je burmu zaboravio na vikendici posle prikladnog ručkauser posted image user posted image user posted image
Inace ne nosim ni nakit od mehra,  trenutno nosim prsten od proslogodišnjeg 8. marta.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *