|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 13:05:11   
Emina85
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Ja sam imala najboljeg prijatelja koji mi je sada muz. Poslije toga ne vjerujem u musko-zenska prijateljstva. user posted image


hahahaha , i moj najbolji prijatelj mi je sad muž user posted image user posted image

_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 13:12:32   
Yuna
Evo ja tu pišem zezancije ni ne gledajuća koja je prva tema, kad ono, šokirala sam se.
Tip je tko zna gdje bio i tko zna šta radio. Nažalost upoznala sam nekada dosta takvih muškaraca koji su oženjeni i hvataju druge žene ili balavice da bih ikome išta vjerovala.
I onda većina ovdje kaže ti pretjeruješ???
Ne, ja mislim da ne pretjeruje.
Znate li samo koliki je postotak M koji bi varali, a koliki je onaj koji ne bi??? Jako velika razlika u broju. U istraživanju je bilo svega nekoliko koji na bi naspram onih koji varaju ili bi to željeli.
Ja bih pripazila na njenom mjestu ubuduće i provjeravala informacije koje mi daje i tražila dokaze.


_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 13:16:30   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Galicia

A sad da se vratim na ono što mislim da je mamaajna htjela reći: ne izazivaj vraga, mislim da se na to svodi. Teško je imati prijatelja u muškarcu jer kao što znate 99 % njihovog mozga orjentisano je na sex. I ja se jednostavno ne želim previše upuštati u prijateljstva za koja bih se uvijek morala pitati da li mene taj moj prijatelj gleda kao prijateljicu ili ženu.
IZVORNA PORUKA: Iman83



Ovo mi para usi, i mislim da ni moja pokojna nana ne razmislja ovako, jer ona je imala vise muskih prijatelja nego zenskih.
Iznenadjena sam do kostiju da neko u danasnje vrijeme pored tolikih skola moze ovako razmisljati. user posted image user posted image


Oprosti što sam zatucana!user posted image

Ono što sam napisala dio je studije provedene na muškarcima prije nekoliko godina gdje je dokazano da muškarac na sex pomisli svakih 6 sekundi i gdje su muškarci priznali kako 'ponekad' u svojim seksualnim fantazijama koriste i likove svojih 'zgodnih' kolegica/prijateljica itd.
Profesor Sheridan Simove napisao je i knjigu o tome i proveo 30 godina istražujući koliko sex utiče na mozak muškarca i zaključak njegovog 30-godišnjeg rada je da je većina muškaraca primarno motivirana isključivo seksualnim nagonom.

Hajde budi dobra pa nauči poštovati i tuđe mišljenje, pogotovo ako se isto razlikuje od tvoga!





Ja nisam rekla nigdje da si zatucana.
Hajde ti budi dobra pa ne gledaj sa visine.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 14:38:12   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja se vama divim kako imate volje, snage i vremena da pisete jedne te iste stvari  u nedogled.


Aferim!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 14:43:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja se vama divim kako imate volje, snage i vremena da pisete jedne te iste stvari  u nedogled.


Aferim!



kao u ostalom na svim temama user posted image user posted image  zar ne?
pa to ti je kao da si s drugaricama na kafi
da prodje vrijeme i sl, i sve ima svoje razlooggeee

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 14:48:32   
klemzi
user posted image user posted image Ma ja sve dođem na ovu temu da vidim je li ona žena napisala šta, riješi li svoj problem s mužem koji hoda po benzinskim pumpama, kad ono, opet i opet, ja hoću muško, ja neću muškouser posted image user posted image user posted image
Dobro je ba!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:12:35   
Lady26
IZVORNA PORUKA: klemzi

user posted image user posted image Ma ja sve dođem na ovu temu da vidim je li ona žena napisala šta, riješi li svoj problem s mužem koji hoda po benzinskim pumpama, kad ono, opet i opet, ja hoću muško, ja neću muškouser posted image user posted image user posted image
Dobro je ba!


user posted image user posted image user posted image user posted image

Kao i svaka tema u posljednje vrijeme, ode i ova na suprotnu stranu....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:13:48   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja se vama divim kako imate volje, snage i vremena da pisete jedne te iste stvari  u nedogled.

Da potpisem i ovo, jer nemam svoje misljenje user posted image naravno....





_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:18:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Yuna

Situacija je takva da nemamo ni on ni ja bliskih prijatelja suprotnog spola. Moji su predaleko da ih viđam (na muževu sreću hehehe jer ne znam kako bi ih inače podnio), a on nema ženskih prijateljica. Tako da nema problema. Imamo prijatelje ali kao bračne parove, a to je drugačije, znači ne nalazimo se odvojeno.
user posted image isto ovako kod nas.

(odgovor članu Yuna)
  Neposredna veza do poruke: 284
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:25:23   
Lady26
Ni ti nemas svoje misljenje pa podapisujes user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:31:08   
Anoniman
aham bas tako sta cu pisat kad je sve receno user posted image user posted image i ponavljano bezbroj puta a i skrena da ti budem mrsko mi tipkati user posted image !
Kako nemam misljenje vidis da imam , ja kao yuni Imamo zajednicke prijatelje user posted image .

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:34:01   
Lady26
Ma bila anketa o ovom podapisivanju user posted image pa se salim....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: muz me je slagao...
22.3.2011 15:36:02   
Anoniman
eh, vidis nisam dugo tamo bila user posted image pitam se imal sta novoga?
(joj, mene izludi ovo jedenje sliovauser posted image user posted image ma nijedan post nisam napisala bez gresko jos me niko ne ometa ) e jesam smotana user posted image user posted image user posted image eh vala neponavljala ga .

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 288
   RE: muz me je slagao...
23.3.2011 10:28:28   
Yuna
I to da muškarci misle svakih 6 sekundi na sex i za svaku tzv. prijateljicu...joj.

Pa nije bilo tog M prijatelja za kojeg ja nisam pomislila kako bi bilo...ali to ne znači da bih htjela, to je samo ono hipotetski.
A nekad ti je ta slika dovoljna da znaš da se to neće nikada desiti.

Kao što je jedan moj prijatelj rekao, kako da izaberem jednu kad ih ima toliko dobrih? E to potpisujem stotinumilijuna puta. I ja sam se uvijek to pitala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: muz me je slagao...
27.3.2011 1:16:09   
scarlett
... 99 % njihovog mozga orjentisano je na sex.

Ako sam ovo zaista pravilno shvatila, onda definitivno ne želim da vjerujem u ovo. Da sam ovo čula ranije i slučajno povjerovala u to, sigurno se nikada ne bih udala, jer što će mi muškarac koji će sa 1% biti orjentiran na ostale segmente zajedničkog života.

Ono što sam napisala dio je studije provedene na muškarcima prije nekoliko godina gdje je dokazano da muškarac na sex pomisli svakih 6 sekundi i gdje su muškarci priznali kako 'ponekad' u svojim seksualnim fantazijama koriste i likove svojih 'zgodnih' kolegica/prijateljica itd.
Profesor Sheridan Simove napisao je i knjigu o tome i proveo 30 godina istražujući koliko sex utiče na mozak muškarca i zaključak njegovog 30-godišnjeg rada je da je većina muškaraca primarno motivirana isključivo seksualnim nagonom.

[/quote]

Ne vjerujem ni u ovakve studije, jer sam mišljenja da se često plasiraju javnosti samo da bi žene lakše prihvatile muškarce da su kao takvi ( ne kažem da ih nema takvih)  i da bi se pomirile s tim da je to način da se žena "dokopa"  muškarca. Obzirom da je žena danas "ugrožena"  mnoštvom žena "perfektnog" izgleda, onda je i natjerana da podlegne plastičnim operacijama, ogoljavanju svoga tijela i svakojakim "mučenjima" da bi zadržala istog tog "frajera" kojem treba biti zahvalna što je izabrao baš nju u moru drugih lijepih žena. 

Iman, u dosta tvojih postova se slažem s tobom, znači nemam ništa protiv tvog mišljenja, ali ova istraživanja mi nisu ok i to je samo moje mišljenje.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: muz me je slagao...
27.3.2011 1:19:44   
scarlett
A evo i jedan tekst koji pročitah maloprije, pa ga rado dijelim s vamauser posted image :

KAKO SE ČUVA LJUBAV?

Majka i dječak hodaju plažom. U jednom trenutku dječak upita:

- Mama, kako se čuva ljubav?
Mama ga pogleda i odgovori: - Zgrabi malo pijeska i stisni šaku...
Dječak stisne šaku i što je više stiskao, to je više pijeska curilo iz nje.
- Ali mama, pijesak mi bjezi!!!
- Znam, a sada otvori potpuno šaku...
Dječak posluša, ali uto zapuha vjetar i odnese sav pijesak s dlana.
- Ni ovako ne uspijevam zadrzati pijesak!

Na to majka, sa smješkom na licu, reče:
- Sada uzmi opet malo pijeska u ruku i drži dlan kao da je u obliku kašike, dovoljno zatvoren da ga sačuvaš i dovoljno otvoren da bude slobodan... Dječak učini kako mu je rečeno i pijesak mu ostane na dlanu, zastićen od vjetra i slobodan da ne klizi kroz prste.

- Eto kako se zadrzava ljubav...

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: muz me je slagao...
27.3.2011 5:59:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: scarlett

A evo i jedan tekst koji pročitah maloprije, pa ga rado dijelim s vamauser posted image :

KAKO SE ČUVA LJUBAV?

Majka i dječak hodaju plažom. U jednom trenutku dječak upita:

- Mama, kako se čuva ljubav?
Mama ga pogleda i odgovori: - Zgrabi malo pijeska i stisni šaku...
Dječak stisne šaku i što je više stiskao, to je više pijeska curilo iz nje.
- Ali mama, pijesak mi bjezi!!!
- Znam, a sada otvori potpuno šaku...
Dječak posluša, ali uto zapuha vjetar i odnese sav pijesak s dlana.
- Ni ovako ne uspijevam zadrzati pijesak!

Na to majka, sa smješkom na licu, reče:
- Sada uzmi opet malo pijeska u ruku i drži dlan kao da je u obliku kašike, dovoljno zatvoren da ga sačuvaš i dovoljno otvoren da bude slobodan... Dječak učini kako mu je rečeno i pijesak mu ostane na dlanu, zastićen od vjetra i slobodan da ne klizi kroz prste.

- Eto kako se zadrzava ljubav...

Prekrasno :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 292
   [Obrisana poruka]
27.3.2011 16:47:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 293
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *