|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
15.2.2011 23:09:39   
shejla
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: shejla

pa bas tako... Mozes obuci dijete za narendih godinu dana za to sto platis 2 sata....Jer su oni jos uvijek mali da bi se sjecali, a lijepo ce im biti svugdje sa 10-15 djece... I u parku bi se isto zabavili kao i u igraonici user posted image

Mi idemo sutra u Importane...tamo ima svake nedjelje od 12-17 sati igraonica dole na -1. spratu (besplatna, izbace svega dole gdje su stolovi). Mi bili prosle sedmice i Lamija pravila pitu - donesu im na stolove po malo tijesta (pravog) i male oklagijice i tepsije i ima mala rerna...ma super :) Bude jos i auta, kolica, kuhinja, bojica i blokova..... Pa eto, hajte i vi user posted image



Mi svratili u nedjelju u importane ali nije bilo nista od toga,bila 2 klauna bojili lice djecici i pravili zivotinje od balonauser posted image   Ajdin se bas razocarao sto nije mogao praviti piticuuser posted image



aha i meni je bilo zao sto nema stolova i tijesta user posted image  Ali Lamija je vijdela balone, pa se zabavila sa njima.... Onda joj klovn napravio cvijet, pa plesala....Elem bili smo podugo i fino se izigrala. Samo nije htjela da je teta sminka, a prekrasno je zena crtala

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 15:07:58   
M kao Mama
Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 16:40:52   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.

bas mi je danas kolegica pricala o ovoj igraoni i odusevljena je. ona je rezervisala igraonu za rodjendan svog malog iduci vikend i kosta samo 150km za 15 djece, a i torta je uracunata, kao i cijela pizza za svako dijete a ne samo komadic kao inace. to je akcija koja vazi samo ovaj mjesec, prejeftino je zaista...

< Poruku je uredio teacher75 -- 21.2.2011 16:41:11 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 18:43:51   
M kao Mama
Kako 150, pa 200 je cijena, minus 20%, ma nejse, igraona je super

a za pice, vjeruj mi, moja L ni onaj komad ne pojede, sasvimje dovoljno 2 velike pice za njih 15 malih, ako govorimo za djecu do 6 godina, javi nam utiske sa ročkasa

< Poruku je uredio mama alma RR -- 21.2.2011 18:44:38 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 18:46:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Kako 150, pa 200 je cijena, minus 20%, ma nejse, igraona je super

a za pice, vjeruj mi, moja L ni onaj komad ne pojede, sasvimje dovoljno 2 velike pice za njih 15 malih, ako govorimo za djecu do 6 godina, javi nam utiske sa ročkasa

kolegica mi rece da je 150km, ili je nisam dobro cula, u svakom slucaju je jeftino i ako je 180, ja necu ici, njem mali ima a vec 4-5 godina a pretpostvaljam da su i ostala djeca veca pa bi njima jedan komad bilo malo, pa moja lana pojede citav onaj komad a 16 joj mjeseciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 21:16:36   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.


Da li je to Skafa ono blizu Alipaasinog i Nedzarica, (neznam gdje su Halilovici user posted image ) ja nisam vidjela da tu ima igraonica, a cesto sam tu user posted image  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 21:19:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mi smo jučer malo virnuli u novootvorenu igraonu Bongo u prodajnom centru Škafa u Halilovićima. Mogu kazati da je igraona predobra, velika je sigurno nekih 400 kvadratnih metara, imaju dva ili tri bazena sa toboganima, dva dušeka ona velika kao dvorci, puno klackalica onih sa amortizerima, ljulje su posebne iz kojih djeca ne mogu ispasti, kutak za dječake, veliki poligon za fudbal, odvojen mrežom da ne bi bilo udaraca loptom, kutac za crtanje, TV sa igricama, kutak za djevojčice, šminkernica, kuhinja i slično, te one standardne kućiće. Zaista me igraona oduševila, šteta što nije bila otvorena za proslavu ročkasa našeg,jer imaju najpovoljnije cijene što se tiče proslava, i svi koji budu slavili u ovommjesecu imaju 20 popusta. Samo nemojte ići prije 24. 2. jer je ulaz slobodan, i opšti je haos.


Da li je to Skafa ono blizu Alipaasinog i Nedzarica, (neznam gdje su Halilovici user posted image ) ja nisam vidjela da tu ima igraonica, a cesto sam tu user posted image  

jeste, koliko sam shvatila, to je u skafi negdje na spratu. pa tek se otvorilauser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 21.2.2011 21:20:00 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 21:21:18   
Medić*
Hvala Tiki, bas cemo sutra prosvrljati da vidimo kako je user posted image  jer nam je blizu a odavno nismo bili u igraoni

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 21:22:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Hvala Tiki, bas cemo sutra prosvrljati da vidimo kako je user posted image  jer nam je blizu a odavno nismo bili u igraoni

a nama je daleko, pa nista od nas tamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 22:23:54   
M kao Mama
medić, ne pročita ti moj savjet, nemoj ići još koji dan do 24, je besplatan ulaz, ne možeš opstati koliko je djece, inače sat je 3 KM od 24.

Tiki ja i dalje mislim da je jedna pica previše za dijete, a super za Lanu što može pojesti komad, nejse, bitno je da je igraona velika, čistra prostrana, sigurna i povoljna. Na trečem je spratu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 22:25:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

medić, ne pročita ti moj savjet, nemoj ići još koji dan do 24, je besplatan ulaz, ne možeš opstati koliko je djece, inače sat je 3 KM od 24.

Tiki ja i dalje mislim da je jedna pica previše za dijete, a super za Lanu što može pojesti komad, nejse, bitno je da je igraona velika, čistra prostrana, sigurna i povoljna. Na trečem je spratu.

ma to su one male pizze, nije standardna velicinauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 22:31:43   
Medić*
Mama Alma evo sada procitah, super neka si mi rekla, sacekat cemo onda malo  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 22:33:15   
M kao Mama
E, pa onda OK, taman da i mame probaju, tek toliko da provjere da nisu bajate, hahahahahaha

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Djecije igraonice
21.2.2011 22:35:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

E, pa onda OK, taman da i mame probaju, tek toliko da provjere da nisu bajate, hahahahahaha

ma ja, zato sam ja i pomislila da je super sto je cijela pizza da se i mi mame mozemo malo ogrebati, ovako mi ostane ah kad djeca dobiju po komad a meni nistauser posted image user posted image user posted image a sto ja volim pizzu, niko je ne voli ko ja!!! mogu je sita vazda jesti, kakvi cevapiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 7:56:20   
babina beba
Mi smo juce posjetili igraonu neznajuci da je besplatno do 24-og i nabasali na haos guzvu, ali igraona je extra ima za svaki uzrast po nesto! Veca je od Zanzibara! Ima par stolova ispred gdje mozetr sjesti i gledati djecu. nema jos kafa, ali valjda ce biti! A pizze u prizemlju , pa onako. Ja kao trudnica morala sam je probati i uzmem kapricozu, standardnu velicinu. Komadi selame debeli kao prst, a tijesto je moglo biti pecenije. ali sta ocekivati za 4 KM. Juce se bas puno mama raspitivalo za rodjendan i termine, ali i puno dobrih tatica koji su djecu dovelu da se igraju!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 10:54:36   
Ben 10

Kod nas se ubrzo otvara Skafa ,nadam se da ce biti igraona...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 19:54:36   
Crvena
IZVORNA PORUKA: dadada

a kako oni ciste ono...mislim na loptice recimo...user posted image user posted image

ja i meni pitanjauser posted image user posted image user posted image ...al'' me fakat interesuje...evo sad kad su ove gripe...ja ih se klonim...

I ja se to stalno pitam user posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 22.2.2011 19:55:11 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 20:33:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: dadada

a kako oni ciste ono...mislim na loptice recimo...user posted image user posted image

ja i meni pitanjauser posted image user posted image user posted image ...al'' me fakat interesuje...evo sad kad su ove gripe...ja ih se klonim...

I ja se to stalno pitam user posted image

pa i ne ciste nikako, odvedemo tamo djecu da steknu imunitet, celice seuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 21:52:07   
mama75
Vala ja iskreno djecu u igraonice vodim samo kad je neka rodjendanska proslava tj kada moram. I to ovu malu vrlo, vrlo rijetko... Nekako mi je jos uvijek mala za tu vrstu "razmjene virusa i bakterija". Stariju sam pocela voditi tek od 2. godine, kada je krenula i u vrtic.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 21:53:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

Vala ja iskreno djecu u igraonice vodim samo kad je neka rodjendanska proslava tj kada moram. I to ovu malu vrlo, vrlo rijetko... Nekako mi je jos uvijek mala za tu vrstu "razmjene virusa i bakterija". Stariju sam pocela voditi tek od 2. godine, kada je krenula i u vrtic.

i mi isto od rodjendana do rodjendanauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Djecije igraonice
22.2.2011 22:35:41   
Crvena
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama75

Vala ja iskreno djecu u igraonice vodim samo kad je neka rodjendanska proslava tj kada moram. I to ovu malu vrlo, vrlo rijetko... Nekako mi je jos uvijek mala za tu vrstu "razmjene virusa i bakterija". Stariju sam pocela voditi tek od 2. godine, kada je krenula i u vrtic.

i mi isto od rodjendana do rodjendanauser posted image

onda nista od celicenjauser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Djecije igraonice
24.2.2011 10:53:00   
škorpija
mi smo sinoć bili u čarobnom svijetu, bilo nam je ješ raje sa RR (drug rafo), ah te dragosti i veselja, ma kakvi virusi i ostalo, ajidn je vrištao od sreće što napokon vidi djecu iako idemo u igraonu barem jednom sedmično.

info za dadadu, ajdine je haman sve one loptice oblizao u č, svijetuuser posted image

u nedjelju smo akobogda opet u bambiju, nadam se da će ispred biri razvijanja i oklagijanja, Gvendy, nadam se da ćemo i vas vidjeti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Djecije igraonice
24.2.2011 11:27:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo sinoć bili u čarobnom svijetu, bilo nam je ješ raje sa RR (drug rafo), ah te dragosti i veselja, ma kakvi virusi i ostalo, ajidn je vrištao od sreće što napokon vidi djecu iako idemo u igraonu barem jednom sedmično.

info za dadadu, ajdine je haman sve one loptice oblizao u č, svijetuuser posted image

u nedjelju smo akobogda opet u bambiju, nadam se da će ispred biri razvijanja i oklagijanja, Gvendy, nadam se da ćemo i vas vidjeti

u koliko sati cete u importane, mozda i mi naletimo?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Djecije igraonice
24.2.2011 17:12:52   
škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo sinoć bili u čarobnom svijetu, bilo nam je ješ raje sa RR (drug rafo), ah te dragosti i veselja, ma kakvi virusi i ostalo, ajidn je vrištao od sreće što napokon vidi djecu iako idemo u igraonu barem jednom sedmično.

info za dadadu, ajdine je haman sve one loptice oblizao u č, svijetuuser posted image

u nedjelju smo akobogda opet u bambiju, nadam se da će ispred biri razvijanja i oklagijanja, Gvendy, nadam se da ćemo i vas vidjeti

u koliko sati cete u importane, mozda i mi naletimo?

pa u 12 počinje radionica, tako ćemo i mi doći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Djecije igraonice
24.2.2011 23:03:49   
shejla
ja radim ovaj vikend...tako da mi necemo user posted image

Prosli put isto nije bilo oklagijanja...vec klovn sa balonima i teta sminkerica user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *