|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
9.3.2011 0:01:41   
Anoniman
Iskrene čestitke!!!   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smajli80)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
9.3.2011 0:02:26   
Hanady RR
Čestitamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
9.3.2011 0:07:29   
hatepsut
Pridruzujem se cestitkama ! Neka je ziv i zdrav a i vi s njim  !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
9.3.2011 8:04:47   
lirio
Iskrene cestitke... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
18.3.2011 23:58:42   
esmina i bebina mam
Cestitam na rodenju sincica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
24.3.2011 21:02:22   
Ivona

IZVORNA PORUKA: Adana

Drage moje, imam tu cas_t i zadovoljstvo da objavim da je Ivona rodila svog princa jutros u 9.35h! user posted image
Sergej je dug 49cm, a tezak 3400g. user posted image
I kako ponosna mama kaze: rodio se Sergej, najljepsi djecak na svijetu user posted image , isti je seka, samo ima tamniju kosicu. user posted image

Draga moja drugarice od srca ti CESTITAMO rodjenje malog princa i zelimo vam svima sve najbolje!!! user posted image
Ljubim vas puuuuuuuno, najvise i jedva cekam da vidim slikice!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image




Jaooo,jaooo...ja tek sada stigoh pregledati ove cestitke....Ma,izorganizovat cu se ja bar do momenta kada mi djeca krenu na fax user posted image

Prvo da zahvalim mojoj dragoj Adani sto je obavijestila RR porodicu o rodjenju mog sincicauser posted image Prenijela si sve kako sam ti rekla i kako su meni rekli,ali kada sam ja ustala na svoje none i pregledala svoju istoriju,vidjeh da je moj djecacic bio tezak 3440 i da je rodjen u 9.37h ...(sestricama u bolnici je to koji minut gore dole i koji gram gore dole user posted image )

Veliko HVALA mojim dragim forumasicama na cestitkama user posted image

Sergej ima 18 dana,siki,kaki i pajki...Bas je neka fina bebica user posted image

Od srca vam jos jednom HVALA user posted image



_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
24.3.2011 21:19:10   
iv@ncica
user posted image user posted image cestitamo  i  mi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Naša draga IVONA rodila svog SERGEJA! :)
24.3.2011 21:21:30   
milenium
user posted image user posted image čini mi se da u to vrijeme nisam baš bila na rr.s malim zakašnjenjem pridružujem se čestitkamauser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *