|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuharski neuspjesi
21.3.2011 9:57:47   
Lejla Ka
Ovako je još efektnije!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kuharski neuspjesi
21.3.2011 23:43:30   
ziki
Davno nisam imala kiks u kuhinji ko jucerasnje sarme. Zao mi je sto ne slikah al sam bila toliko ljuta da mi nije palo na pamet. Kad sam otvorila expres lonac moje sarme, koje mi inace uvijek budu super i ukusom i izgledom, juce su izgledale kao lijepo raskuhan kupus sa mesnim okruglicama.Da zlo bude vece, sarme su nemirkovo omiljeno jelo i tako im se radovo, kad je dijete vidjelo sta je u tanjiru krenulo da place.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kuharski neuspjesi
22.3.2011 1:12:13   
Lejla Ka
A da si samo ubacila još kakve kuhane tjestenine uz to, mmmmmmmmmmm.
Moja svekrva se danas izvinjava, malo joj pregorio sos koji je planirala sa špagetama. Ljudi kako je bio dobar! Ono što svjetski kuhari nazivaju karameliziranim lukom, a moja rahmetli nana izgorenim, je bio pun pogodak.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kuharski neuspjesi
22.3.2011 9:32:05   
henna ze
ja rijetko imam kikseva u kuhinji al kad ga ja ukiksam niko ziv ne ispravi..
kolači mi idu super..slano još bolje i hajd mama da napravi princezi tortu za rodjendan sa fondantom i to manje ni više nego dvorac..
jadna majko moja..očajniju tortu vidjela nisam...ma kakav dvorac tvrdjava u vranduku bolje izgleda i to kad je bila u jeku najvećih ratova....grdne rane moje..
a djeca : joj Hena blago se tebi mi nikad ljepšu tortu nismo vidjeli..a mama u plač
i crnjak mi postavit al evo...valjda se palačinka sažali i smiluje pa mi pokaže kako se pravi fondant da se ne provaljujem više

user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kuharski neuspjesi
22.3.2011 11:58:19   
palachinken
ne kaki user posted image nek se djeci svidjelo. A pravicemo fondat cim se malo vrijeme popravi, previše vlage u zraku pa šta god napravim, hljopne.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kuharski neuspjesi
22.3.2011 12:00:20   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja rijetko imam kikseva u kuhinji al kad ga ja ukiksam niko ziv ne ispravi..
kolači mi idu super..slano još bolje i hajd mama da napravi princezi tortu za rodjendan sa fondantom i to manje ni više nego dvorac..
jadna majko moja..očajniju tortu vidjela nisam...ma kakav dvorac tvrdjava u vranduku bolje izgleda i to kad je bila u jeku najvećih ratova....grdne rane moje..
a djeca : joj Hena blago se tebi mi nikad ljepšu tortu nismo vidjeli..a mama u plač
i crnjak mi postavit al evo...valjda se palačinka sažali i smiluje pa mi pokaže kako se pravi fondant da se ne provaljujem više

user posted image


Hahaha nasmija me sa komentarima, ali fazon kod djecijih torti je u zadovoljstvu djece, ako su Hennini drugari bili ocarani a samim tim i ona ovo onda nije neuspjeh vec uspjeh!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kuharski neuspjesi
29.3.2011 12:29:04   
mala86
ja neki dan pravila tijesto za one kiflice,a jos mi se po belaju zuri(moji idu za Hr i ja to njima za puta),vidim nesto nije uredu user posted image ,stavila ja njega,nista ne nadolazi user posted image ,aaa kad se skontam nisam jaje stavila user posted image user posted image user posted image ,nemam pojma kako

nista bacim tijesto,napravim novo,stavim jaje i sve ok


a neki dan pravim koru sa teme "foto kuhanje"cini mi se da je preko trebalo visnje ili neko voce,al ja cu stavit kremu sa vrhnjem i cokoladom,prelijem ja to onako vruce,stavim na balkon da se ohladi,nakon pola sata pogledam-nema kreme nista user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,gdje je krema user posted image ,sva otisla dole user posted image ,joj Boze sta cu sad user posted image ,izvadim komad da probam-ono tijesto dole puno cokolade,al nije nista mljecavo,nikad nista bolje nisam napravila user posted image user posted image user posted image user posted image ,ostavim tako samo bubnem slag preko-odmah istu noc se pojelo,svi trazili jos user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kuharski neuspjesi
29.3.2011 12:38:34   
palachinken
I ja sam u nedjelju pravila kiflice. Stoji otvorena RR a ja trčkaram kuhnja-komjuter pa nako brašnjave ruke klikčem sliku po sliku user posted image
U tom je ustao gosp muž i osvojio kompjuter, ma reko nemam šta zaje&%&4t, tijesto gotovo. I ja onako odokativno uzmem lopticu po lopticu i pravim kiflice.
Ispalo ih 7 od pola kile brašna.

Jadna mi majka, kad je to nadošlo u rerni! Opanci!
Pogledam naknadno sliku na FB kod ove tete iznad mene što je pisala, kod nje makar 15-20 finih kiflica user posted image Deminutiv!
Elem, jeli smo mi njih, a jedu i one nas. Pravi monstrumi user posted image
Slijdece sedmice, popravni.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kuharski neuspjesi
29.3.2011 12:46:37   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: palachinken

I ja sam u nedjelju pravila kiflice. Stoji otvorena RR a ja trčkaram kuhnja-komjuter pa nako brašnjave ruke klikčem sliku po sliku user posted image
U tom je ustao gosp muž i osvojio kompjuter, ma reko nemam šta zaje&%&4t, tijesto gotovo. I ja onako odokativno uzmem lopticu po lopticu i pravim kiflice.
Ispalo ih 7 od pola kile brašna.

Jadna mi majka, kad je to nadošlo u rerni! Opanci!
Pogledam naknadno sliku na FB kod ove tete iznad mene što je pisala, kod nje makar 15-20 finih kiflica user posted image Deminutiv!
Elem, jeli smo mi njih, a jedu i one nas. Pravi monstrumi user posted image
Slijdece sedmice, popravni.





Aaaaaaaaaj umirem  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kuharski neuspjesi
29.3.2011 13:20:56   
dush
IZVORNA PORUKA: palachinken

I ja sam u nedjelju pravila kiflice. Stoji otvorena RR a ja trčkaram kuhnja-komjuter pa nako brašnjave ruke klikčem sliku po sliku user posted image
U tom je ustao gosp muž i osvojio kompjuter, ma reko nemam šta zaje&%&4t, tijesto gotovo. I ja onako odokativno uzmem lopticu po lopticu i pravim kiflice.
Ispalo ih 7 od pola kile brašna.

Jadna mi majka, kad je to nadošlo u rerni! Opanci!
Pogledam naknadno sliku na FB kod ove tete iznad mene što je pisala, kod nje makar 15-20 finih kiflica user posted image Deminutiv!
Elem, jeli smo mi njih, a jedu i one nas. Pravi monstrumi user posted image
Slijdece sedmice, popravni.






hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
bravo  palachinken, popravi mi dan :D

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 160
   [Obrisana poruka]
29.3.2011 13:25:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kuharski neuspjesi
29.3.2011 13:37:26   
palachinken
U moju odbranu, bile su ukusne.
Ali je bilo, ko nadje fil, osvojit će pežo.user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 162
   [Obrisana poruka]
29.3.2011 13:56:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kuharski neuspjesi
4.4.2011 18:36:12   
enči80

IZVORNA PORUKA: acudesa

Jela milion puta punjene lignje u restoranu i hoću i ja da ih pravim, kupim lignje dođem kući, odmrznem ih, iznenađenje-kupila punjene lignje, super, stavim ih da se prže, kako se lignje prže, tako u kuću od smrada ne možeš ući..ja to-ignore, dolazi mm, ja mu ih serviram...kaže on: Izvini ja ovo ne mogu jesti (ja se naljutim)...a, ja, veliki ljubitelj lignji, nisam ih ni liznula...nejse, šta će ti biti: lignje nisu bile punjene nego NEOČIŠĆENE....
nema gore od mene, jel tako?user posted image user posted image
PS-bilo je to na početku braka, sad sam se kuhinjski opismenilauser posted image


Hvala ti što si me nasmijala!
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kuharski neuspjesi
4.4.2011 18:50:44   
enči80

IZVORNA PORUKA: palachinken

U moju odbranu, bile su ukusne.
Ali je bilo, ko nadje fil, osvojit će pežo.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kuharski neuspjesi
4.4.2011 18:59:45   
ivanasa
moram i ja da e pozalim...u subotu se nameracila da pravim muffine po receptu iman 83..sva sam bila happy cijeli dan kupila kukuruzno brasno,zelje...jos mi medic donese kalupe!!!! i tako vam i ja ko palachinken trcim od kompa do kuhinje pravim smjesu i jedva docekala da ih stavim da se peku!!!!! boze dragi!!!!! strahota..em se zaljepile za papir groooozno em tvrde odozgo koooo kamen a unutra zivo tijesto..kontam nema ulja bacim prvu turu u kantu i uspem u smjesu malo ulja i naravno opet se zaljepe i opet tvrde i tako i ta tura ode u kantuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam sta sam pogresno napravila...a tako mi se jedu a ne smijem se opet usuditi da ih pravim

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 166
   [Obrisana poruka]
4.4.2011 19:10:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivanasa)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kuharski neuspjesi
4.4.2011 20:20:36   
ivanasa
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: ivanasa

moram i ja da e pozalim...u subotu se nameracila da pravim muffine po receptu iman 83..sva sam bila happy cijeli dan kupila kukuruzno brasno,zelje...jos mi medic donese kalupe!!!! i tako vam i ja ko palachinken trcim od kompa do kuhinje pravim smjesu i jedva docekala da ih stavim da se peku!!!!! boze dragi!!!!! strahota..em se zaljepile za papir groooozno em tvrde odozgo koooo kamen a unutra zivo tijesto..kontam nema ulja bacim prvu turu u kantu i uspem u smjesu malo ulja i naravno opet se zaljepe i opet tvrde i tako i ta tura ode u kantuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam sta sam pogresno napravila...a tako mi se jedu a ne smijem se opet usuditi da ih pravim


A joj, baš mi je žao, a fakat su jednostavne ne znam šta je pošlo po zlu user posted image !?





hajde ti meni ponovi recept molim te i dal trebam brasna stavljati  kalupe???joj jesa m smotana da bog sacuva kuharica nema stauser posted image user posted image


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 168
   [Obrisana poruka]
5.4.2011 12:05:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivanasa)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kuharski neuspjesi
5.4.2011 12:09:19   
ziki
Na koliko stepeni i koliko minuta pečeš?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 170
   [Obrisana poruka]
5.4.2011 14:44:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kuharski neuspjesi
21.4.2011 17:59:14   
Selma.A.M
Joj ja ovo moram napisati,nije strašno ali ......
Elem tek se nekako mm i ja uzeli meni 20 godina ma dijete,jela sve na poslu ili mama što skuha,samo sam hljeb domaći znala napravti.....
Tako ja jedan dan da obradujem mm i odlučim ni manje ni više da skuham grah,pa da ubacim mesa,pa domaći hljeb i milina......
U šerpu stavim jednu veliku šolju (za nes-kafu)  graha ,malo meni,pa još jednu,pa još jednu ajde rekoh za 4-5 tanjira taman 4-5 šolja graha ...... Hahahahahah kada je to stalo nadolaziti a ja presipati ,na kraju kada je mm došao sa posla imao je šta i vidjeti 4 pune šerpe graha su se kuhale na šporetu i još tepsija graha u rerni ( pa kad već pravim da napravim i stari dobri prepečeni grah ) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .........Mogu samo reći da je se grah jeo dobri 5 dana dok nije ukisnuo..................

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kuharski neuspjesi
13.5.2011 15:31:25   
dush
Hahahahaha, genijalno! :)

Da ja napisem kako me je mama ucila da pravim palacinke (mislim da sam jedina osoba na svijetu koja ne zna napraviti fckin palacinke) :)
Tada sam imala nekih 27 godina, a znala sam svasta nesta skuhati i kolace praviti, samo te palacinke nikako.

I napravi mama smjesu za palacinke i pokazuje mi kako se istrese u tavu pa kako poslije okreces. I gledam ja nju tako i ona napravi nekoliko i kao ja sada da probam. Izlijem smjesu u tavu, super, stavim na plin da se pece... I sada trebam ja to da okrenem. I poksuam ono s rukom kao trzam tavu naprijed, nazad da se malo odlijepi palacinka i da mogu da je okrenem. I onda sam htjela da to malo jace trznem da palacinka skoci da mi okrenuta padne u tavu (sasvim jednostavno kako kod mame). I trznem ja tako tavu naprijed i nazad, kad ona palacinka skoci, presavi se na pola, naravno onom nepecenom stranom se zalijepi i nekakva zguzvana mi padne u tavu. Hajde bacim je, kazem jos jednu da probam. I opet, tijesto u tavu, malo se zapekla na jednoj strani i opet trzanje naprijed, nazad... I jos jednom trznem jace naprijed i jako nazad, da mi se opet ne zalijepi... Kad ona palacinka ispade meni na plin, jer sam tavu trznula toliko prema sebi da ona jadna palacinka nije imala gdje da sleti, osim na plin. I gledam onu palacinku kako se crvlji na sporetu na plinu i kontam sta sada da uradim, hoce li mi se zapaliti i palacinka i cijela kuhinja?!?!?!?! I brze bolje ugasim plin, pokupim onu palacinku sa sporeta i kazem mami hajde ti zavrsi ovo, ja cu da mazem ove gotove s eurokremom :)

I tako nikada nisam ni naucila palacinke praviti :)

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kuharski neuspjesi
13.5.2011 20:10:50   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ziki

Davno nisam imala kiks u kuhinji ko jucerasnje sarme. Zao mi je sto ne slikah al sam bila toliko ljuta da mi nije palo na pamet. Kad sam otvorila expres lonac moje sarme, koje mi inace uvijek budu super i ukusom i izgledom, juce su izgledale kao lijepo raskuhan kupus sa mesnim okruglicama.Da zlo bude vece, sarme su nemirkovo omiljeno jelo i tako im se radovo, kad je dijete vidjelo sta je u tanjiru krenulo da place.



ja nikada sarmu ne kuham u pretisu, ezlatno pravilo, šerpica i tanjir odozgo i ima da budu ko bombona
ne znam šta mi je bilo

a mene neki dan zamoli L da joj pravim huramšice, kako sam ih napravila, tako su otišle u bašču, žali bože putera, uopšte ne znam šta se desilo, da sve bude gore lm mi pomagala i uopšte se ne vid razlika između mojih i njenih,

a kad mi je Muže rekao ima li pekmeza da namažemo, stala dal da plačem ili se smijem.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kuharski neuspjesi
5.6.2011 21:50:21   
Medi_87
Joj Selma umrla sam od smijeha ti za bataljnon vojske htjela pravitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *