|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hod
11.3.2013 16:38:04   
saninica
moj sin zadnja dva dana hega. kaze da se udario u igri ali posto je mali nezna mi to bas najbolje objasniti. naravno vodila sam ga kod doktora koji kaze da mu nije nista. ali on i dalje hega. dali trebam povjerovati doktoru da je to foliranje ili bih trebala potraziti jos jedan savjet
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hod
11.3.2013 16:43:03   
Adana
Možda da ipak sačekaš koji dan. Ako folira zaboraviće ili tako nešto.
Pogledaj i ima li možda modricu, ogrebotinu, boli li ga mjesto uboja?
Ima li neko u blizini da se tako udario ili da šepa, gega se ili nešto slično?

Ako se ponašanje nastavi, da bi bila mirnija odvedi ga drugom doktoru na pregled.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hod
11.3.2013 17:15:37   
saninica
to me bas zabrinjava.... i ja se nadam da je foliranje kako to doktor kaze ali opet nije covjeku sve jedno kada je dijete u pitanju

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hod
11.3.2013 18:32:07   
sporty mamaa
Mozda se prepao, pa ne smije fino hodati. Misli da ce ga boljeti. Sacekajte koji dan, pa ako se nastavi opet idite doktoru.

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hod
11.3.2013 19:12:34   
ljubičica 28
Saninice, nemam konkretan savjet ali imam sličan problem user posted image

Moj dječak bukvalno pomalo kleca na desnu nogu od petka uvečer...sad smo došli od ortopeda, pregledao mu kukove i koljena i kaže sve je u redu. Moguće da je bilo nahlade ili da je ovih dana istegnuo ligamente user posted image

Propisao nam vitaminski sirup i baktrim i da dođemo na kontrolu za sedam dana. Ako ne bude bolje, vađenje kompletnih nalaza.

Iskreno, jako sam zabrinuta i nemam pojma otkud to odjednom. I razmišljam da li da ga sutra odvedem u DZ i uradim nalaze odmah...



_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *