|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
17.7.2012 22:25:15   
veki_aki
ta ti je dobrauser posted image zasto da ne?

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
18.7.2012 10:30:51   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia

A zamislite da neko pita jednog tatu koliko mu supruga pomaze oko djeteta, tj majka djeteta? user posted image


da,ima i toga vjerujte.....dijete je otac odgajao bukvalno..nije dojilo pa majci bilo super...isla radit najduze sto je mogla i nocnu i danju i sta ja znam..znala po sedmicu da ne vidi dijete jer isla kod majke svoje....na kraju se razveli...covjek nije vise mogao trpit

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
18.7.2012 11:47:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vidim nova tema i nisam je iscitala ...
ali ono sto ja radim sa svojim djetetom od prvog dana njeng rodjenja do danas radi i MM tj njen otac.... ovo je nase dijete... kupa, presvlaci, hrani, seta , zabavlja, edukuje... dakle SVE.... u kojem omjeru ovisno o vremenu...nekad on potegne vise , nekad ja... ali u biti to se ne gleda .... trudimo se sto vise joj pruziti sebe tj nas....tj sretno djetinjstvo....

Samo bih da potpisem Visnju.

(odgovor članu bejbibi)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 18:57:49   
rose
hehe moja S od svoja 3,5 mjeseca ima TATU cuvalicu user posted image ja se morala vratiti na posao kad joj je bilo 3,5 mjeseca a on poceo raditi iskljucivo drugu smjenu tako da ju je cuvao do 18,00 kad ja dolazim s posla a on odlazio na posao u 18,00 i vracao se nekad i u 06,00 ujutro...odspava 3-4 sata i brine o njoj (sve od presvlacenja, hranjenja, uspavljivanja, igranja a ja sam dolazila na pauzu dok je dojila do nekih 6,5 mjeseci) i onda spava kad i ona...sreca je da je ona dnevna spavalica pa odvali nekoliko sati u komadu user posted image i tako je vec 17 mjeseci...e sada je tata odlucio da da otkaz na poslu prvenstveno zbog odnosa gazde lokala prema njemu...pa ce ganjat sta drugo....elem moija S za svo ovo vrijeme fino raste, presvucena, sita i zadovoljna a mm i ja smo se radnim danima samo sretali a vikende provodili zajedno...sad ce biti malo drugacije user posted image i dalje ce je cuvati od 8,30-18,00 ali cemo se i mi druziti vise user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 19:00:27   
Emica_sa
Ne pomaze nista,sirovina teskauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 21:29:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ne pomaze nista,sirovina teskauser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 21:41:25   
Hurma

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vidim nova tema i nisam je iscitala ...
ali ono sto ja radim sa svojim djetetom od prvog dana njeng rodjenja do danas radi i MM tj njen otac.... ovo je nase dijete... kupa, presvlaci, hrani, seta , zabavlja, edukuje... dakle SVE.... u kojem omjeru ovisno o vremenu...nekad on potegne vise , nekad ja... ali u biti to se ne gleda .... trudimo se sto vise joj pruziti sebe tj nas....tj sretno djetinjstvo....

Samo bih da potpisem Visnju.


takođe... da nije tako bilo sa prvim, ne bih ni razmišljala o drugom... jer bi meni kao meni i jedno bilo dosta, a obzirom da ucestvuje rodih nam jos jedno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 21:46:06   
Hurma

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ne pomaze nista,sirovina teskauser posted image

user posted image user posted image



hajde kad je zena kršna pa i može... ti oboje vodas, uzivas.... ja sa jednim kad izađem isto mrtva... zna Bog da je meni jadnoj pomoc potrebna :) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 22:02:07   
teacher75
hurma, gdje ti je mladost?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
12.8.2012 22:09:35   
anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vidim nova tema i nisam je iscitala ...
ali ono sto ja radim sa svojim djetetom od prvog dana njeng rodjenja do danas radi i MM tj njen otac.... ovo je nase dijete... kupa, presvlaci, hrani, seta , zabavlja, edukuje... dakle SVE.... u kojem omjeru ovisno o vremenu...nekad on potegne vise , nekad ja... ali u biti to se ne gleda .... trudimo se sto vise joj pruziti sebe tj nas....tj sretno djetinjstvo....

Samo bih da potpisem Visnju.


visnja, ovo kao da sam ja pisala,i HB na tome!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.8.2012 14:54:52   
Arijana2
Drage moje ,evo ja citam i ne mogu se nacuditi,gdje ja zivim.Doduse imam zenu koja mi pomogne jednom sedmicno oko peglanja,ali muz mi ne pomaze nista,jer radi do 6 dok stigne kuci sve sto trebam vec se obavi ne mogu njega cekati.Da ne kazem dalje cak jos uvjek ostavlja papirice od slatkisa po kuci ne u kanti.Djecu tj.starije kad cuva to je da ga uzme i liferuje kod nekog clana svoje porodicei jos je uvjeren da je pozrtvovan :) inace ja sam osoba kojs misli da je najpametnija i lakse mi je da sve sama uradim nego da ponavljam po 100 puta pa mi zato i jest ovakav rezultat raspodjele obaveza grr

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.8.2012 15:13:54   
Majka Tereza
Kod nas je, moram priznati, muz daleko vise oko djeteta jer sam ja citavo vrijeme u frci, ali posto radimo od kuce, sa djetetom smo jednako puno. Onda sam ja recimo vise oko sudja (ko i ti Arijana, mislim da sve bolje znam od njega, pa kad uradi nesto idem i ponavljam). On zna Boga mi i ves staviti, i rucak napraviti, (da je jestiv - i nijeuser posted image ), postavi cesto sto, ali onda zaboravi stvari iz granapa staviti u frizider, stavi kesu na pod, pa se ja spotaknem i stanem na nesto ostro, stavi crvenu majicu medju bijeli ves i tako.. mene nervira kad on nesto radiuser posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.8.2012 15:15:44   
Majka Tereza
p.s. znam da je sve to dobronamjerno, pa mu ne kazem da me nervira, samo ga hvalim, i popravljam cim on izadje iz kuceuser posted image

(odgovor članu Majka Tereza)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.9.2012 11:30:06   
sarisari

mi nemamo bebu ali uglavnom ja pospremam kucu, a mm voli da kuha dok ja i ne volim bas da kuham tako da se dopunjavamo, on bi i pospremio nesto ali mu ja ne dam jer volim da ja sve sredim po svome, malo sam picajzla :) ali zato volim da jedem sve sto skuha :D

(odgovor članu Majka Tereza)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
25.9.2012 11:36:39   
milenium

IZVORNA PORUKA: Galicia

A zamislite da neko pita jednog tatu koliko mu supruga pomaze oko djeteta, tj majka djeteta? user posted image


ovo bi i trebali pitatuser posted image taman koda mi djecu rađamo samo sebi a ne i muževima.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
10.3.2013 1:52:25   
sporty mamaa
Ja sam svome rekla da kad pocnem raditi, da cemo fino podijeliti obaveze i oko djece i oko kuce. Vec sam zacrtala da ce njegov posao biti usisavanje i kuhanjeuser posted image user posted image
Dobro, da ga pohvalim, stvarno zna napraviti jako ukusan rucak, recimo pite u lisnatom, mljeveno i spagete, pohanu piletinu... I on bas voli to raditi, uziva. Samo sto non stop radi pa uglavnom ja kuham. Ja ne mogu nikako shvatiti te muskarce, recim ja mogu u sat vremena deset stvari obaviti, a mm od tri koje mu reknem recimo kad idem setati a on cuva djecu dvije zaboraviuser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
7.6.2013 17:51:24   
bebaa
ja bih ovim putem (hahahahahahaa user posted image user posted image ) da pohvalim mužića-pužića....ulaže maximalne napore da dok sam još slaba i bolesna(mada se više pravim nego što jesam) kuća i beba budu u najboljem redu....user posted image user posted image user posted image
najdraže mi što bez pogovora malog začas opere mada to prije ne bi ni u snu uradio....ali nije džaba stara narodna...nužda zakon mijenja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
5.2.2021 0:50:08   
Visnja RR
Da pokrenemo temu opet? :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.2.2021 22:11:31   
vortex RR
Odlicna tema! 


Ne volim formulaciju "tate pomazu", draza mi je "zajedno gradimo dom/ porodicu" ali kako god to nazvali vrijedno je pomena i svakako super tema za duuuge debate i podjelu iskustava.
Kod nas je to od prvog dana veze ravnopravnost. Isto se nastavilo i u braku i dolaskom bebe. Naravno da postoje poslovi koje mnogo cesce radi jedno a neke druge drugo, ali mislim da smo vezano za kucu/ auto/ roditeljstvo oboje svaki zadatak bar po jednom uradili. Sve u skladu sa dogovorom, trenutnim rasporedom, obavezama ali i zeljama hahahha. 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
16.3.2021 12:00:25   
veeseelaa
ponekad me suprug iznenadi kako je brižan i plemenit, kako duma o djeci a ponekad bi ga "hasa"
recimo skoro se zijanio da nam najstarija kci već par godina uči njemački user posted image
neotac jedan user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
20.1.2022 17:00:57   
Angel_Hands
Konstantno sam ukljucen u odgoj nasa dva sincica. 24 sata, 7 dana u sedmici. Radim "remote" pa mi je mnogo lakse.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *