|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 10:57:58   
leona81
ja jako malo jedem, puno manje(kalorijski) nego prvi put i vaga se ne mice. a jedem iste stvari kao prosli put, apsolutno sve isto

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2526
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:06:01   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: leona81

ja jako malo jedem, puno manje(kalorijski) nego prvi put i vaga se ne mice. a jedem iste stvari kao prosli put, apsolutno sve isto



Pa vjerovatno sad puno teze ide,kad covjek tek krene kg lako lete i onda dode organizam do neke odredene kilaze i onda stagnira to zna trajati jedno vrijemeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 2527
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:08:12   
leona81

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: leona81

ja jako malo jedem, puno manje(kalorijski) nego prvi put i vaga se ne mice. a jedem iste stvari kao prosli put, apsolutno sve isto



Pa vjerovatno sad puno teze ide,kad covjek tek krene kg lako lete i onda dode organizam do neke odredene kilaze i onda stagnira to zna trajati jedno vrijemeuser posted image


ma ja sam prosle godine krenula u najgore vrijeme, dr sumnjala na hormone, tj visok prolaktin, bas ono nidje veze a prije toga trenirala nisam nista uspjela skinuti, ali je bilo proljece doduse i vise sam hodala
sad sam stalno kuci jer ucim, radim i nemam vremena nizasta, ne spavam dobro, ne krecem se a malo jedem...osjecam se grozno a vaga se ne mice. samim tim sto sam izbacila apsolutno sve UH osim mekinja morala bi gubiti bar pola kg sedmicno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2528
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:13:26   
Lady26
IZVORNA PORUKA: leona81

ja jako malo jedem, puno manje(kalorijski) nego prvi put i vaga se ne mice. a jedem iste stvari kao prosli put, apsolutno sve isto

al zato kazem, treba jesti vise....
Ja pojela kod mame 3 komada strudle, cokoladne pudingaste user posted image  vaga -
Evo 2 dana manje jedem, tj samo 2 obroka ono +
Nek ide do djavola user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 2529
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:14:37   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: leona81

ja jako malo jedem, puno manje(kalorijski) nego prvi put i vaga se ne mice. a jedem iste stvari kao prosli put, apsolutno sve isto



Pa vjerovatno sad puno teze ide,kad covjek tek krene kg lako lete i onda dode organizam do neke odredene kilaze i onda stagnira to zna trajati jedno vrijemeuser posted image

Pa tek smo pocele, da dijeta traje mjesec-dva pa bih rekla da je to razlog ali ovako...nema sanse....pa tek 3 (tacnije nisu jos) sedmice prosle...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2530
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:17:27   
leona81

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

ja jako malo jedem, puno manje(kalorijski) nego prvi put i vaga se ne mice. a jedem iste stvari kao prosli put, apsolutno sve isto

al zato kazem, treba jesti vise....
Ja pojela kod mame 3 komada strudle, cokoladne pudingaste user posted image  vaga -
Evo 2 dana manje jedem, tj samo 2 obroka ono +
Nek ide do djavola user posted image


probala sam jesti i vise al ne pali

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2531
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:18:53   
Emica_sa
Ja sam stvarno skepticna sto se tice ovih proteinskih djeta jer znam da je to jako stetno,optereti se srce,a o bubrezima necu da pricam,ja samo vjerujem u redukciju ishrane i fizicku aktivnost.Ja kad sam trenirala rukomet,jela sam ko konj,svega,ali trening 5 puta sedmicno,i nikada se nisam udebljala,trcanje,brzo hodanje,teretana,ali da se dobro covjek oznoji,to je ono sto je ispravnouser posted image



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2532
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:43:01   
leona81
i ja sam, ali jedino je to uspjelo kod mene, bar prosle god, a brat mi je godinu i po na keto dijeti uz trening i super mu ide. sa xxl na m i s je presao, a ima misice:)
ja cu upisati yogu cim stignem jer moguce da sad drugacije ne moze. samo da rijesim ispit aBd

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2533
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:44:49   
real mama
Draga Emica, uz radno vrojeme i porodicu nema teorije 5 puta sedmicno trenirati i uz to jos trcati i vjezbati. Ko moze, svaka mu cast

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2534
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 11:58:58   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: leona81

i ja sam, ali jedino je to uspjelo kod mene, bar prosle god, a brat mi je godinu i po na keto dijeti uz trening i super mu ide. sa xxl na m i s je presao, a ima misice:)
ja cu upisati yogu cim stignem jer moguce da sad drugacije ne moze. samo da rijesim ispit aBd



To nije za mene,ja od mesa jedem samo piletinu,jaja ne podnosim,umrla bihuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 2535
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 12:00:15   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: real mama

Draga Emica, uz radno vrojeme i porodicu nema teorije 5 puta sedmicno trenirati i uz to jos trcati i vjezbati. Ko moze, svaka mu cast



To je bilo prije kad sam ja trenirala i bavila se sportom,a sve se moze kad se hoce,vjeruj miuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu real mama)
Neposredna veza do poruke: 2536
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 15:49:03   
real mama
Nista, od sutra sam na attacku 2 dana. Veceras cu napraviti opsi da mogu grickati cijeli dan.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2537
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 16:38:53   
lila25
Evo bodrim vas samo naprijed user posted image ja sam prosle godine skinula skoro 6 kg,pomocu Dukana ali nisam isla do zadnje faze.Pokusavam se natjerati ali mi je teze nego prvi put nisam disciplinovana user posted image jutros vaga 72.9 a bila sam jednom ugledala 69.9 sto mi je ponovo cilj bar 69 kg.Navratim na temu vidim da ste se ponovo aktivirale i odmah sam dobila volju da krenem i od sutra sam na proteinima tri dana pa cemo vidjeti hocu li ˝izdurati˝....poozzz.

(odgovor članu real mama)
Neposredna veza do poruke: 2538
   RE: Dukan dijeta
30.1.2013 18:19:16   
Visnja RR
mislim da je nabolje ne vagati se svakin dan ...vec bas samo petkom... nakon sto obavite sve u wc user posted image
ovako svaki dan nesto varira i nepotrebno se shebete...

ja se juteos nisam vagala...mada sam user posted image pricekacu do petka...
ali mi je dobar znak sto sam obukla tek oprane famerke bez problema ...user posted image

a ja zadnjih danas ima puno posla pa ne stignem da jedem... jutros popila kafu oko 9 pa u 11 tanjur supe...maloprije posla da [ojedem tunjevinu s povrcem ...rekla MM da mi uzme ...kad ono ona meksikana ili dalamtina s grahom user posted image isjedih je dobro povadih grah i poprskah s limunom... uzela malo rukole ...
bas nisam gladna ...imam za veceras ona dva keksica ...ostalo jos...


nego zene koliko vama moze stajati onaj Dukan heljeb...meni obicno 3 dana ali mi danas ostao jedan komad i ja ga bacim... kontam jel se moze pokvariti??? mada je normlano mirisao...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 2539
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 9:34:52   
Lady26
Sta da kazem, sta da napisem....
Sinoc sam jela hamburger...isla sa mm u pozoriste, poslije setali, njemu se jeo, i eto...i meni se jeo user posted image
I jutros strasni + user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2540
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 9:35:40   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Visnja RR
nego zene koliko vama moze stajati onaj Dukan heljeb...meni obicno 3 dana ali mi danas ostao jedan komad i ja ga bacim... kontam jel se moze pokvariti??? mada je normlano mirisao...

Pa ja napravim onu mjeru, kad je gotov podijelim na 3 dijela, tj 3 dana, ne ostane nista user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2541
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 15:39:28   
Visnja RR
ma i ja podjelim na tri ...ali kad je dan s povrcem ja se toliko toga najedem da zaboravim hljeb ...

evo sad u vreciciama za pecenje pravim pilece batake ...
opet nista nisam jela osim popila dvije kafe ...jedna je bila sa secerom jer su mi je takvu donijeli...ajde kasicica nije smak svjeta ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2542
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 15:44:48   
real mama
Iskreno receno nisam nikad napravila taj kruh. Kad bi se mogao kupiti, sve mi se cini nece meni to uspjeti.
Danas sam ko bonbona, sve po PS-u. Sutra vaganje user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2543
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 16:02:04   
Visnja RR
ne moze da ne uspije ...samo sve zamutis istavis da se pece na 180...a prije toga neka odstoji pola sata ...

izrezes na komade kao picu i eto ... probaj! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu real mama)
Neposredna veza do poruke: 2544
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 16:03:23   
Lady26
Ja cu praviti sebi danas...polijena sam a da nisam imala bih normalne obroke user posted image
Od danas cu redovno praviti i valjda se pokrene i necu morati brljati user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2545
   RE: Dukan dijeta
31.1.2013 22:55:02   
Visnja RR
za moje Dukanke komad Dukan lagane torte user posted image

user posted image

ja sam stavljala za trecinu manje sastojaka

http://www.coolinarika.com/recept/dukan-lagana-torta/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2546
   RE: Dukan dijeta
1.2.2013 10:08:08   
real mama
Bravo Visnja, super izgleda, sigurno je ukusna. Bas si vrijedna user posted image
Ja sam danas u minusu, krenulo je, danas drugi dan attacka. Kruh mi je prioritet, da ne bih preko vikenda brljala.
Visnja, koji si kruh pravila, na coolinarici ima nekoliko razlicitih?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2547
   RE: Dukan dijeta
1.2.2013 10:09:34   
Visnja RR
evo ovaj

http://www.ringeraja.ba/clanak/dukan-hljeb_866.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu real mama)
Neposredna veza do poruke: 2548
   RE: Dukan dijeta
1.2.2013 11:28:39   
real mama
Divno, nista lakse, imam i psenicne mekinje.
Hvala user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2549
   RE: Dukan dijeta
3.2.2013 12:47:36   
raja_ringe
Evo nađoh i ovu temu :), ali vjerujem da ste sve aktivne i na temi mršajmo zajedno pa da ne ponavljam svoj post. Treba mi mala pomoć imam čudna pitanja :), koje tačno nemasne mliječne proizvode mogu kupiti kod nas i gdje? Šta su umjetni zaslađivači? Koristite li ih vi? Ima li neka od da doji, a d aje na ovoj dijeti? Hvala unaprijed :)

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu real mama)
Neposredna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *