|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 8:36:13   
Medić*
Dzenana bit ce cura ok, vidim ona se odmah navikla.

I moj deckic jutros ode u vrtic nakon pauze i odmora od mjesec dana. Nije mi bilo svejedno. Najteze mu je palo budjenje u pola 8, u 8 smo vec bili u vrticu. Sutjeli smo oboje, imala sam osjecaj ako progovorim bit ce nam ga gore, pa nam je muz nesto pricao. Uglavnom malo suzica je bilo, cvrst, jako cvrst zagrljaj user posted image user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 10.9.2012 8:37:08 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 8:55:02   
Dzenana_G
Hvala vam drage moje, ali ja sam cijelo jutro ko na iglama. Samo razmisljam sta je s njom. Ali kontam zvali bi da nesto nije uredu.
Sad se sjetih da je njena flasica sa vodom u petak ostala u vrticu i da joj ja jutros nisam spakovala nista. Valjda ce joj dati vodu...

Madic slatki i od nas jedan cvrsti user posted image user posted image za druga Fatiha....

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 9:07:05   
lost
Moja malena je bila dobra jutros. Buđenje u 7.30 i odmah pita kud idemo, kad sam joj rekla da idemo u vrtić samo kaže neću plakat ja, doće mama brzo. I stvarno nije plakala, samo kad sam je ostavila malo je počela da plače ali čim sam ja zatvorila vrata prestala je...
Nama dobro ide za sada i želim tako i svima vamauser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 9:08:24   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hvala vam drage moje, ali ja sam cijelo jutro ko na iglama. Samo razmisljam sta je s njom. Ali kontam zvali bi da nesto nije uredu.
Sad se sjetih da je njena flasica sa vodom u petak ostala u vrticu i da joj ja jutros nisam spakovala nista. Valjda ce joj dati vodu...

Madic slatki i od nas jedan cvrsti user posted image user posted image za druga Fatiha....

[

pozovi vrtic i zamoli tete da joj naspu svjezu vodu...

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 9:14:25   
Dzenana_G
Mama2009 kako se zove ona teta u starijoj jaslickoj. Jesam li ja dobro skontala ili ne, ali koliko se sjacam da je rekla Boba ili tako nesto? da mogu da trazim bas nju.

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 11:15:23   
Dzenana_G
Zvala sam opet u vrtic. Tamo puno djece place, ali kaze da je N super. Doruckovala je i slusa. Pitam treba li da dodjem po nju ranije jer joj je drugi dan, kaze nema potrebe ona je super. E sad kontam da ne slusa rekla bi da dodjem po nju ranije.
Zamolila sam je da joj naspe svježu vodu u flasicu i rekla je da ce to uraditi.
Opet do sada je dobro hvala Bogu. Vidjet cemo kako ce na spavanje. Ustala je jutros u pola 7 tako da vjerujem da ce do pola 12 biti koma, spremna za spavanje.

E jos jedno pitanje. Meni je teta uzela ugovor prvi dan i nije mi vratila. Jeli to uredu, ili je taj ugovor ipak trebao kod mene ostati...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 11:17:23   
bebacha
mi smo popunila tri identicna ugovora,dva dala u obdaniste,jedan ostao kod nas



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 14:14:06   
Daja_sa
Joj teskog dana user posted image
PRoslu sedmicu moja cura isla bez problema u vrtic ali do spavanja...
Danas odlucimo da ostane i na spavanju ali jok!!! haos...vriska plac...i zovu vaspitacice da dodjem po nju...kao da idemo polako jos koji dan...pa kontam jesam li pogrijesila sto ipak na kraju odoh po nju...ili sam trebala reci da necu doci da preguraju dan nekakouser posted image
Ja imam jos dvije sedmice do polaska na posao...valjda se do tad naviknemo na sve...mah...mene ovo psihicki slomi skroz...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 19:51:46   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Joj teskog dana user posted image
PRoslu sedmicu moja cura isla bez problema u vrtic ali do spavanja...
Danas odlucimo da ostane i na spavanju ali jok!!! haos...vriska plac...i zovu vaspitacice da dodjem po nju...kao da idemo polako jos koji dan...pa kontam jesam li pogrijesila sto ipak na kraju odoh po nju...ili sam trebala reci da necu doci da preguraju dan nekakouser posted image
Ja imam jos dvije sedmice do polaska na posao...valjda se do tad naviknemo na sve...mah...mene ovo psihicki slomi skroz...

ma ne vjerujem da bi vaspitačica rekla da dođeš da nije bilo potrebno, ipak one imaju iskustva, svake godine primaju novu djecu i već mogu procijeniti kako kod kojeg djeteta postupiti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Polazak u vrtić
10.9.2012 20:43:12   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Joj teskog dana user posted image
PRoslu sedmicu moja cura isla bez problema u vrtic ali do spavanja...
Danas odlucimo da ostane i na spavanju ali jok!!! haos...vriska plac...i zovu vaspitacice da dodjem po nju...kao da idemo polako jos koji dan...pa kontam jesam li pogrijesila sto ipak na kraju odoh po nju...ili sam trebala reci da necu doci da preguraju dan nekakouser posted image
Ja imam jos dvije sedmice do polaska na posao...valjda se do tad naviknemo na sve...mah...mene ovo psihicki slomi skroz...

ma ne vjerujem da bi vaspitačica rekla da dođeš da nije bilo potrebno, ipak one imaju iskustva, svake godine primaju novu djecu i već mogu procijeniti kako kod kojeg djeteta postupiti

Kada me ugledala danas na vratima ozarilo joj se lice...kaze : mislila sam da neces doci po mene... ja nisam bila umorna i necu da spavam!...
Uredno je sve sama spakovala u ruksacic...cak je i cetkicu i kaladont pokupilauser posted image i kaze eto ja vise necu u vrticuser posted image
Al ja necu odustati...ujutro opet sve jovo nanovo...pa vidjecu...hmmm uradih ono sto najvise mrzim a to je obecanje da cu joj kupiti sto zeli ako je sutra zateknem u krevetui kako odmara!
hocel uspjeti pojma nemam...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 8:08:45   
Dzenana_G
Juce kad sam otisla po N u vrtic ona sva sretna. Teta kaze da je super slusala, spavala i jela. Kaze da je isla i jela sve redom sto je nasla user posted image Zatekla sam je kako je sva umazana i jede napolitanke user posted image
Uglavnom teta kaze kako je dobro razmazena, ali da slusa.
E jutros je opet druga prica kad se probudila kaze necu vrtic hocu spavam.
Ostala je placuci u vrticu. 3 curice i 3 tete su je molile da udje unutra a ona samo mene zove. Na kraju sam otisla, a ona je ostala placuci..user posted image
Nadam se da ce ipak dan proci kao i juce...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 8:22:46   
sheri
hoce sigurno. i tebi i njoj treba da se naviknete user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 8:47:40   
Daja_sa
I moja jutros ostade placuci...
Srce hoce da mi iskoci...
Sta li se to desava u njihovim malenim glavicama...proslu sedmicu sve idealno a evo ova ce izgleda biti uzasna...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 9:51:41   
sheri
Daja_sa, mozda je tvoja tuzna jer ona ostaje u vrticu, a jel drugo dijete sa tobom, ili? vidim u potpisu dvojeuser posted image
Moja je 3 godine bila sa mnom, i ja odjednom dobijam posao, dijete sutradana u vrtic. to je sok za mene a kamoli za nju. imam razumijevanja, iako sam htjela da puknem. zaista u jednom momentu nju ostavljam i kontam ma u vraga sve, odoh po svoje dijete. ali eto nisma, i izdrzale smo. sad je sve ok. I vi izdrzite. znam da je lako reci, ali sve smo mi to skoro prosle, pa znamo kako je vamauser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 9:57:29   
anidla

IZVORNA PORUKA: Daja_sa

I moja jutros ostade placuci...
Srce hoce da mi iskoci...
Sta li se to desava u njihovim malenim glavicama...proslu sedmicu sve idealno a evo ova ce izgleda biti uzasna...



Daja_sa, sve je to normalno, i oni to bolje podnose od nas, ispituju nase granice,kad cemo popustiti.....samo imaj na umu da se ona jako brzo smiri....

gdje ide u vrtic?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:01:19   
Daja_sa
Na Stupu je...SVeta obitelj vrtic...blizu mi skola pa mi zgodno...user posted image
Vidjecu kako ce proci danasnji dan...ja k'o na iglama vise...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:05:58   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Daja_sa

I moja jutros ostade placuci...
Srce hoce da mi iskoci...
Sta li se to desava u njihovim malenim glavicama...proslu sedmicu sve idealno a evo ova ce izgleda biti uzasna...


Moja juce nije htjela iz vrtica....user posted image ..Hiljadu pitanja..sto je dedo dosao po nju....pa tura placa..pa ja izasla sa posla.....pa sto ne moze ostati jos...user posted image ..Uglavnom...dedo opet danas ide po nju...pa vidimo....zaprijetila sam joj svim i svacimuser posted image ..da mora u miru i harmoniji sa dedom otici....evo cekam pola jedan, pa javim.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:20:28   
sheri
ova nasa djeca bas idu iz krajnosti u krajnostuser posted image
i moja je neki dan bila pomalo razocarana kad sam ja ranije dolsa po nju, ono kao drago mi je da si tu, ali eto mogla si vala i kasnije dociuser posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:34:11   
veeseelaa
ja i moja Ajša se po 10 min ljubimo i grlimo na vratima vrtića dok se ne razidjemo...
ona udje pa se vrati i tako više puta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:37:42   
sheri

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja i moja Ajša se po 10 min ljubimo i grlimo na vratima vrtića dok se ne razidjemo...
ona udje pa se vrati i tako više puta


ovo i mi sad radimo, kad en vristimo sto idemo u vrtic. mada vec 2 jutra ima nekog druga, njemu se obraduje vise nego ikome, trce jedno drugom u zagrljaj user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:38:51   
veeseelaa
mah i mi idemo dugo u vrić, 2 godine i jače

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:41:14   
Mya_81 RR
Tajra, Zinanina user posted image

Danas je bilo jedno 10 posto manje suza...još uvijek je to puno, ali eto kao da ima nekog napretka. Inače, s njom je u tim momentima jako teško pričati, ona kao pokvarena ploča ponavlja svoje i meni ne dopušta da joj kažem bilo šta. Jedva me je saslušala kako sam ja plakala kad dolaze po mene u vrtić jer mi je tamo stvarno bilo super i rekla sam da ću joj pokazati gdje sam išla jer nam je usput. Klimala je glavom cijelo vrijeme i govorila dobro, ali nisam skoro ni završila ona je nastavila po starom i rekla da ne želi vidjeti moj vrtić user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 10:50:43   
Daja_sa

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Tajra, Zinanina user posted image

Danas je bilo jedno 10 posto manje suza...još uvijek je to puno, ali eto kao da ima nekog napretka. Inače, s njom je u tim momentima jako teško pričati, ona kao pokvarena ploča ponavlja svoje i meni ne dopušta da joj kažem bilo šta. Jedva me je saslušala kako sam ja plakala kad dolaze po mene u vrtić jer mi je tamo stvarno bilo super i rekla sam da ću joj pokazati gdje sam išla jer nam je usput. Klimala je glavom cijelo vrijeme i govorila dobro, ali nisam skoro ni završila ona je nastavila po starom i rekla da ne želi vidjeti moj vrtić user posted image

Meni se ovo desilo jutros...zapitah se jel ovo moje dijeteuser posted image ...Tacno je neki strah iz nje govorio...nije to bila moja Sarauser posted image .
Celicni zivci nam trebaju da ovo prebrodimo...

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Polazak u vrtić
11.9.2012 11:14:56   
Mya_81 RR
Ma, kod moje nije bio strah, doduše ne kazem zaista da joj nije tesko i da ne osjeca neku tugu zbog razdvajanja, ali ona je i inace tvrdoglava i mi stalno imamo ovakve situacije da ona samo ponavlja to svoje dok ne dobije ili dok se ne posvadjamo user posted image I stvarno svaki put ostanem iznenadjena kako joj se da toliko dugo ponavljati jedno te isto. Mene glava od toga zaboli user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Polazak u vrtić
12.9.2012 12:46:09   
Hurma
evo i nas... u petak ga pokupila... na ruci modro... kaze teta ujela ga curica, stavljali mu oblogu... jarane, danas je srijeda jos stoji oziljak... na prvu nisam reagovala, kontam desavat ce se... kad u ponedjeljak šljiva na pola cela, braco bacio na njega drvenu kocku i to jos i danas stoji...
prosto ne mogu da vjerujem da ima roditelja koji kao pokažu djeci kako se "pravi sat" i da sad to dijete radi drugoj djeci ali snagom iz petnih zila... ne bih se obracunavala sa roditeljima, posebno ne djetetom, ali isto tako znam da necu imati zivce bas da pustim svako dijete da na mom jadnicku pokaže šta zna... dosta mi moje muke i placa njegovog...
juce bili u parku kad sam dosla po njega i vristi, trci prema meni " plakao sam mama.... ti si me ostavila ovdje, otisla si u prodavnicu i nisi dosla po mene" jeca, vristi... a ja nosim drugo dijete u naramku ne mogu ni da ga zagrlim... muzu ovako kad pricam uvijek se rasplace... ma haos...
kaze teta da je najgori popodnevni plac.. kad trebaju da spavaju... on bas tada puno place, valjda i navikao da u to vrijeme dođemo po njega.. miš moj mali... tako da cu danas ici oko 3 po njega, cim zavrse sa uzinom... da mu se ne odulji...
kuci kad dođe pojede sve živo... juce u sat vremena, supicu, 5 hrenovki (nekad je znao najvise 2 pojesti za dorucak i izbjegavam ih ali juce sa našalih, kaze hoce), monte (sam rukom svojom user posted image ), jednu nektarinu, soka, vode... ma sve zivo sto je ponuđeno... on isto da umire od gladi tamo po cijeli dan... user posted image nista mi nije jasno... eto ja se izjadah dobro ovog puta...user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *