|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:09:15   
zvecka
Na osnovu tvojih postova se da zakljuciti koliko si pozitivna,dobra,plemenita i vrijedna zena,,,ako tvoj muz ne zna te sve vrline kod tebe cijeniti onda te nije vrijedan,,,daj mu vremena i priliku da se potrudi da svoje greske ispravi,,ti to mozes,,,a draga  uspjeces u zivotu s njim ili bez njega,,nedaj da te unistavaju greske od drugih ljudi u ovom slucaju od tvog muza.


Nemoj mu davati previse do znanja da ti je stalo da vas brak uspije,,to je u vasem slucaju sada njegov zadatak,,on je taj s kojeg treba da frca znoj da bi ti udovoljio,dokazao i i bio dobar muz i otac.

Sretnouser posted image

< Poruku je uredio zvecka -- 25.10.2011 13:11:44 >


_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:13:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, istina uvijek najviše boli.
Tražimo istinu, kad je dobijemo ne znamo šta ćemo s njom.
Tražiti objašnjenja od osobe s kojom nas je muž prevario ( ili ima platonsku vezu, ili flert ) je nepotrebno poniženje.
U tim slučajevima samo nam je jedna osoba dužna dati odgovore - to je naš supružnik.

Meni je zaparalo ono što je njoj žena rekla:
ona nije niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.

Meni govori da ta žena, ko god da je ona, i kakva god da je ona, je žena kojoj se moj muž otvorio i koja zna šta njega " žulja ". Pa ma kakav odnos medju njima bio.




Pa sad tacno je u neku ruku ali opet i ona je tu u tom braku,sad jel ona njemu sluzi kao rame za plakanje ili rupa na putu jos vise govori o njoj...Prije ce biti daon nju zulja a ne obrnuto....

Ali slazem se sa jednom stvari i krecem od sebe,ja ne bi mogla zivjeti detektivskim zivotom,da svaki dan nekom treskam dzepove,citam sms-ove i strepim... odluka pada na mamu24sata,jedino ona zna koliko truda moze uloziti ona sama ili koliko je vrijedno boriti se za takvog covjeka....

Ima raznih ljudi nekima je hobi bitiu braku a plakati drugoj na ramenu,licno smatram da za takve nije brak ali to je druga tematika....

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:29:58   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Marina, istina uvijek najviše boli.
Tražimo istinu, kad je dobijemo ne znamo šta ćemo s njom.
Tražiti objašnjenja od osobe s kojom nas je muž prevario ( ili ima platonsku vezu, ili flert ) je nepotrebno poniženje.
U tim slučajevima samo nam je jedna osoba dužna dati odgovore - to je naš supružnik.

Meni je zaparalo ono što je njoj žena rekla:
ona nije niti uzrok niti rješenje našeg problema, i kako treba da razgovaram sa svojim m.

Meni govori da ta žena, ko god da je ona, i kakva god da je ona, je žena kojoj se moj muž otvorio i koja zna šta njega " žulja ". Pa ma kakav odnos medju njima bio.




Pa sad tacno je u neku ruku ali opet i ona je tu u tom braku,sad jel ona njemu sluzi kao rame za plakanje ili rupa na putu jos vise govori o njoj...Prije ce biti daon nju zulja a ne obrnuto....



Marina, potpuno je nebitno tko je ona.
Ona može biti žena sa štrafte, a može biti i svetica.
U tome je bit.
Na kraju krajeva, danas je ona, sutra će biti neka druga.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:37:36   
sanjalic
Upadam na ovu temu, a ne znam jesam li na pravom mjestu.
Obraćam vam se, jer vas dugo čitam i puno sam pametnih savjeta do sada čula od vas.
I sada mi trebaju takvi, iskreni savjeti, kakvi god da budu.

Mama sam dvoje djece, sa mm u vezi 10g., od toga 5g. u braku. Brak ko brak...nekad bolje, nekad lošije! Mm nije od muževa koji previše uskaču u kućanskim poslovima, ali bi djecu uvijek izvodio, igrao se sa njima. Ja radim, i nemam pomoći sa strane, naši žive u drugim gradovima.
Naši problemi su nastali iz njegovih izlazaka i druženja do kasnih sati, barem jednom dava puta sedmično, a sve u alkoholisanom stanju, nekad više nekad manje. Dugo sam se svađala, molila da bude umjeren u tome, jer nisam smatrala da treba stalno sjediti u kući, ali sam zahtjevala mjeru u svemu.
Da puno ne dužim priču...ja sam bila nesretna jer su prijatelji bili važniji od mene i jer je svaki put kad je ostajao kasno i dolazio pijan znao da ćemo se posvađatti i da nećemo pričati danima, ali ga to nije puno doticalo.
U tom periodu mog nezadovoljstva, ja sam upoznala nekoga ko me privukao, ko me gledao na drugi način i vremenom smo se počeli dopisivati preko maila. 20 dana nakon toga, mm je to otkrio i naravno poludio. Džaba su bila moja uvjeravanja da se čak ni poljubac nije desio između nas-on je digao zid, nije više komunicirao sa mnom, nikad nije bio kod kuće, a nekad ne bi došao ni da prenoći. U rijetkim trenucima kad smo razgovarali, rekao bi mi da sam sve srušila, da smo imali savršen brak i da sam sve upropastila. Ja sam ga molila da razmisli o svemu, da se okrene druženju sa djecom...pokušala sam mu objasniti da sam bila nezadovoljna našim životom (mada ponavljam, ovo što sam uradila nije nikakvo rješenje problema), da sam bila naivna kad su me ponijele tuđe lijepe riječi, da nikada u ovih 10 godina nije imao nikakav problem sa mnom... Pokušala sam biti nježna, voditi ljubav sa njim, pravila mu romantične večere, insistirala da negdje zajedno otputujemo, zakupila čak i bilbord sa tekstom naše pjesme na godišnjicu braka....
Prije 15 dana se odselio iz naše kuće i reako da me više ne može gledati, da ne želi da živi sa mnom i da me više ne voli. Da se zainatio i da neće da mi oprosti. Da nikakvih problema nikad nismo imali, da je bio savršen muž i da ja ne zaslužujem da mi oprosti. Da smatra da je za djecu bolje da ne živimo zajedno.
Od kako je otišao, svijet mi se srušio. Lijek za sve su mi moja djeca, i zbog njih mi je najteže. Svaki dan ga molim da dolazi da ih obilazi, da im je lakše da razumiju. Ja nikada svojim postupcima ne bh stala između njega i naše djece, niti mu se svetila na taj način.
Prije 2 dana je došao sa pričom da trebamo otići da se sporazumno razvedemo, i kad sam rekla da ne pristajem na to, rekao je da će pokrenuti razvod braka. Zamolila sam ga da sačeka sa takvom odlukom, jer smo sada svi u šoku i zaista mi ne treba da sada sa nepoznatim ljudima razgovaram o nama i djeci u ovakvom psihičkom stanju.
Mojima sam tek kad je zatražio razvod rekla o svemu i pao mi je kamen sa srca, jer sam 4 mjeseca nosila sve u sebi sama. Djeca su mala i još ništa ne razumiju.
Ne znam šta da mislim..da li je jedan flert razlog za razvod? Znam ja koliko sam pogriješila, svega sam svjesna, ali kad su tu djeca, nismo više bitni on i ja, već ono što je najbolje za njih. On zna koliko se ja kajem oko svega, rekla sam da ću pristati na sve varijante braka, sve zbog djece, samo da se ne razvodimo.
MIslim da se on sada zainatio, jer je po prirodi tvrdoglav, i sad hoće sebi nešto da dokaže, da je veliko muško. Mislim da je njegova sujeta jača od svega.
I znam da je imao nekoga u ova 4 mjeseca, jer sam našla poruke i sam mi je priznao.
Pisala sam ovo sve nepovezano, ne znam hoćete li skontati. Slobodno me kritikujte, recite da sam svakakva, ali svaka riječ, bila negativna ili pozitivna, meni će značiti. da u sebi i svojoj glavi složim kockice.

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:48:42   
Hanady RR
Ovako čitajući ja bih ti svajetovala da vas dvoje najprije doete bračnom savjetniku. Pitaj ga otvoreno dali želi i kaži da ti želiš jer želiš spasiti brak u kojem ste i ti i on napravili određene greške.

Dalje, mislim da je bitno da ti kaže da te nešto što je imao 4 mjeseca i prizano ti...šta je. jeli neko ko je zaista druga žena u njegovom životu pa sama odluči dali ti sa tim možeš dalje.

I pored ovoga mislim usputno si spomenula izlaske vani ( koji nisu porblem) al alkohol koji si posmenula može biti porblem. Kada je to počelo i zbog čega ti ćeš najbolje znati...možda i u tom segmentu je porblem nastupio, mislim sa bračnim svajetnikom ćete prije o tome popričati nego da odmah idete socijalnom radniku.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:52:56   
Anoniman
Draga moja pristati na sve da bi zadrzala nesto u cemu sama rece da nisi bila sretna je pogresno...Tvoja djeca razumiju vise nego ti mislis,vjeruj mi ako je tako cesto dolazilo do sukoba izmedju vas ,mislis da to djeca nisu osjetila....Sama znas da nije nista bilo izmedju tebe i mailmana,prema tome nema potrebe da osjecas grizu savjest....Kazes da si pokusala pricati sa svojim muzem o njegovom stanju u kakvom je dolazio kuci i nije pomoglo,zar mislis da bi se to sad nakon svega promijenilo....Uopste sta mislis postici ili zelis ako ostanete u braku???

(odgovor članu sanjalic)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 13:59:27   
sanjalic

Davno sam predlagala da idemo bračnom savjtniku, ali on to ne želi.
Za druge žene mi je sam priznao kad sam ga pitala, a ja sam u njegovom telefonu, naravno krišom, našla poruke po kojima sam skontala da se zaljubio. Da li to još traje, ne znam..
On je uvijek bio tip koji je volio druženje, raju, kafanu...samo što je to u zadnje vrijem bilo često i često je ostajao poslije ponoći, radnim danima. Znala sam znači oduvijek da je takav, ali sam mislila da će mu vremenom dosaditi, a ne da će početi češće da izlazi.
Ja ne pravim od sebe sveticu, jer kad se sve sabere i oduzem, ja ću biti jedini krivac, a on nedužna žrtva moje prevare.
Ali ja zaista nisam loša osoba, uvijek sam bila posvećena njemu i djeci, sa drugaricama sam se viđala jednom mjesečno ili čak i rijeđe. Svaki trenutak sam provodila sam svojom djecom.
I dugo sam razmišlajal kako je uopšte došlo do toga da me neko drugi privuče i da se upustim u neke priče sa njim. I naravno da to sebi nisam smjela dopustiti, ali tako je ispalo na kraju.
On sad hoće da se razvede što prije, po svaku cijenu, a ja sam spremna da sve uradim da do toga ne dođe. briga me i za njegove afere, jer znam da je to iz inata radio, a i moja djeca su mi važnija od svega, i njohova sreća.
Pitanje je mogu li ja išta uraditi, ako on neće da sarađuje?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:00:39   
mama24sata
Što se tiče toga da joj tražim muža, i o tome sam razmišljala, da i on zna šta se dešava, ali kako da dozvolim sebi da dvoje djece zaplaču zbog nečega što sam ja uradila, to ne mogu.

Znam samo da mu ne vjerujem koliko god se trudila da izgledam kao da sam ok, ne ide i gotovo, i on to vidi na meni, stalno pita a zašto uzdišeš, a zašto si zamišljena , a ovo ono, znam samo da me sve to jako iritira, kao sada ti je bitno kako se osjećam, sada bih da me maziš , da me poljubiš, a gdje si bio kada sam ja to htjela, kod druge.

Mada on i dalje tvrdi da tu nije bilo ničega većeg od poljubca i flerta FUUUUJJJJJJJJJJ, moj idealan muškarac je pao tako nisko da nije mogao niže, ideal braka mi se raspao, ideal porodice takođe.

Na momente me popusti i bijes i razočarenje i pomislim ma mogu ja to prevazići ja sam dovoljno jaka, i čvrsto stojim na zemlji, a u idućem momentu isto kao da mi neko izmakne tlo ispod nogu, osjećam odbojnost i prema sebi i prema njemu i prema cijelom svijetu, samo mi je moj sin tada utjeha.

i Vesela hvala za podršku, hvala Vam svima, neznam kako da ovo preguram bez ikakve podrške.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:02:06   
koka i po
samo da te pitam.....a gdje si ovdje ti u tvojim planovima kao osoba?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:05:37   
sanjalic
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga moja pristati na sve da bi zadrzala nesto u cemu sama rece da nisi bila sretna je pogresno...Tvoja djeca razumiju vise nego ti mislis,vjeruj mi ako je tako cesto dolazilo do sukoba izmedju vas ,mislis da to djeca nisu osjetila....Sama znas da nije nista bilo izmedju tebe i mailmana,prema tome nema potrebe da osjecas grizu savjest....Kazes da si pokusala pricati sa svojim muzem o njegovom stanju u kakvom je dolazio kuci i nije pomoglo,zar mislis da bi se to sad nakon svega promijenilo....Uopste sta mislis postici ili zelis ako ostanete u braku???


Uvijek sam mislila da ga mogu promijeniti, jer on nije imao nekih značajnijih mana osim te, da je u prirodi boem koji voli kafanu. Tako on za sebe kaže. I koliko god smo se svađali oko toga, on nikad nije dao reći da je to nešto pogrešno. Za njega je to bilo sasvim normalno.
A za mene smak svijeta, ponižavajuće po mene i po njega kog sam gledala kako ujutro mamuran ili čak još uvijek pijan, smrdljiv na alkohol, ide na posao.
Vjeruj da bih se pomirila sa tim, i sa svim ostalim, jer ga djeca trebaju. Pitaju gdje je, kad će doći kući, a mene duša boli.
I krivo mi je što ću u očima svih ja biti jedini krivac, a on svetac, jer ja nikada njegovima i mojima nisam pričala o tome, nisam nikoga htjela sikirati.
I najveći problem je što ja njega i dalje volim, to je ono što najviše boli. jer on će brzo naći djevojku, ako je već nema, nastaviće svoj život, bez ikakvih obaveza oko djece, jednog dana se i ponovo oženiti, a moj život će biti samo moja djeca

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:08:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

samo da te pitam.....a gdje si ovdje ti u tvojim planovima kao osoba?


To sam i ja pitala,spasavati nesto sto te cinilo nesrecnom,nije zdrav duh,vec navika...Gdje si ti u svemu tome???

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:11:00   
mama24sata
JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:14:45   
sanjalic
IZVORNA PORUKA: mama24sata

JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT


Daj, šta ti je! user posted image Nisu čak ni iste priče u pitanju, niti je čovjek sa kojim sam se ja dopisivala mailom u braku.
ne vjerujem ni da ti i ja živimo u istom gradu.
Ne znam otkud takva ideja?

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:16:15   
veeseelaa
e znam šta da mislim..da li je jedan flert razlog za razvod? Znam ja koliko sam pogriješila, svega sam svjesna, ali kad su tu djeca, nismo više bitni on i ja, već ono što je najbolje za njih. On zna koliko se ja kajem oko svega, rekla sam da ću pristati na sve varijante braka, sve zbog djece, samo da se ne razvodimo.
MIslim da se on sada zainatio, jer je po prirodi tvrdoglav, i sad hoće sebi nešto da dokaže, da je veliko muško. Mislim da je njegova sujeta jača od svega.
I znam da je imao nekoga u ova 4 mjeseca, jer sam našla poruke i sam mi je priznao.
Pisala sam ovo sve nepovezano, ne znam hoćete li skontati. Slobodno me kritikujte, recite da sam svakakva, ali svaka riječ, bila negativna ili pozitivna, meni će značiti. da u sebi i svojoj glavi složim kockice.


hm znam ovakve tipove
ja više ne bi insistirala na pomirenju, ni na onom "saslušaj me", kad se pojavi reci mu da bez problema pristaješ na razvod i da je to najbolja opcija za oboje, onako hladno, smireno bez puno priče
Reci da nemaš vremena i da je to to
Heh tek ćeš tad da vidiš preokret
Sve dok ti "kukaš" on se inati a kad prestaneš i budeš smireno rekla da je kraj i da je tako najbolje vjerujem da će vrlo brzo biti spreman na razgovor user posted image

a ako ipak ne, na silu ga svakako ne može zadržati, bar onda budi dostojanstvena nek te pamti kao takvu


< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.10.2011 14:17:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:17:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sanjalic

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga moja pristati na sve da bi zadrzala nesto u cemu sama rece da nisi bila sretna je pogresno...Tvoja djeca razumiju vise nego ti mislis,vjeruj mi ako je tako cesto dolazilo do sukoba izmedju vas ,mislis da to djeca nisu osjetila....Sama znas da nije nista bilo izmedju tebe i mailmana,prema tome nema potrebe da osjecas grizu savjest....Kazes da si pokusala pricati sa svojim muzem o njegovom stanju u kakvom je dolazio kuci i nije pomoglo,zar mislis da bi se to sad nakon svega promijenilo....Uopste sta mislis postici ili zelis ako ostanete u braku???


Uvijek sam mislila da ga mogu promijeniti, jer on nije imao nekih značajnijih mana osim te, da je u prirodi boem koji voli kafanu. Tako on za sebe kaže. I koliko god smo se svađali oko toga, on nikad nije dao reći da je to nešto pogrešno. Za njega je to bilo sasvim normalno.
A za mene smak svijeta, ponižavajuće po mene i po njega kog sam gledala kako ujutro mamuran ili čak još uvijek pijan, smrdljiv na alkohol, ide na posao.
Vjeruj da bih se pomirila sa tim, i sa svim ostalim, jer ga djeca trebaju. Pitaju gdje je, kad će doći kući, a mene duša boli.
I krivo mi je što ću u očima svih ja biti jedini krivac, a on svetac, jer ja nikada njegovima i mojima nisam pričala o tome, nisam nikoga htjela sikirati.
I najveći problem je što ja njega i dalje volim, to je ono što najviše boli. jer on će brzo naći djevojku, ako je već nema, nastaviće svoj život, bez ikakvih obaveza oko djece, jednog dana se i ponovo oženiti, a moj život će biti samo moja djeca



Budi svjesna ne mozes nikoga promijeniti dok to oni sami ne ucine....
Slazem se da svakom djejetu treba otac ali razmisli zelis li da ga pamte mamurnog i smrdljivog od alkohola,zelis li da pamte vase svadje i pitas li se jeli to uopste zdravo za njihovo odrastanje??

Tebi je sad krivo sto ce on ispasti dobar a ti losa ,pitaj se ko je ovdje los a ko dobar,ko je pokusao a kome je biloo svejeddno?

Ti njega jos uvijek volis i boli te to,hajd shvatam to jer mislis da ce naci ili vec ima drugu, Bez obaveza oko djece a ti ces imati obavezu i to  ti je jedino sto ostajeuser posted image user posted image Zar to nije dovoljno?

(odgovor članu sanjalic)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:17:39   
D_K
IZVORNA PORUKA: sanjalic


Davno sam predlagala da idemo bračnom savjtniku, ali on to ne želi.
Za druge žene mi je sam priznao kad sam ga pitala, a ja sam u njegovom telefonu, naravno krišom, našla poruke po kojima sam skontala da se zaljubio. Da li to još traje, ne znam..
On je uvijek bio tip koji je volio druženje, raju, kafanu...samo što je to u zadnje vrijem bilo često i često je ostajao poslije ponoći, radnim danima. Znala sam znači oduvijek da je takav, ali sam mislila da će mu vremenom dosaditi, a ne da će početi češće da izlazi.
Ja ne pravim od sebe sveticu, jer kad se sve sabere i oduzem, ja ću biti jedini krivac, a on nedužna žrtva moje prevare.
Ali ja zaista nisam loša osoba, uvijek sam bila posvećena njemu i djeci, sa drugaricama sam se viđala jednom mjesečno ili čak i rijeđe. Svaki trenutak sam provodila sam svojom djecom.
I dugo sam razmišlajal kako je uopšte došlo do toga da me neko drugi privuče i da se upustim u neke priče sa njim. I naravno da to sebi nisam smjela dopustiti, ali tako je ispalo na kraju.
On sad hoće da se razvede što prije, po svaku cijenu, a ja sam spremna da sve uradim da do toga ne dođe. briga me i za njegove afere, jer znam da je to iz inata radio, a i moja djeca su mi važnija od svega, i njohova sreća.
Pitanje je mogu li ja išta uraditi, ako on neće da sarađuje?



jesi šega..
on ima afere, ti malo flertujes a tamo eto djeca najvaznija.
hajde bona budi sretna sto se toj farsi nazire kraj. nije to ni b od braka.
i ne, ne likujem niti se pretvaram da zivim zivot i brak bez problema ali ako mi brak postane ovakva farsa (niko mi ne garantuje da se to ne moze desiti) ovakav dogadjaj bi me prosvijetlio i dao mi smjernice za logicni zavrsetak.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu sanjalic)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:18:54   
veeseelaa
jesi šega..
on ima afere, ti malo flertujes a tamo eto djeca najvaznija.


šta je pisac htio reći???????? kao ako flertuješ il se tucaš s nekim drugim partnerom djecu ne voliš???? ma daj molim te, djecu u ovakvo što ne treba miješati
Djeca su svima najbitnija


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:25:23   
D_K
IZVORNA PORUKA: mama24sata

JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT


greska broj 1..
nije tebi nikakva zena razorila zivot!! to ti se pokusava reci. da nije ta zena sa posla naletila, naletila bi neka druga, treca, peta. problem je negdje drugje, mozda u pogresnom izboru partnera ali sta je tu je.
ako ga ne mozes promjeniti a volis ga, prihvati ga onakvim kakvim jeste. imas nekih 20 godina strepnje da ce te prevariti a onda, kada ne bude mogao - znas vec sta, onda je samo tvoj. imas i tu opciju. a imas i opciju da ga ostavis i da se nadas da ce doci da place za tobom i djecom i moli te da se vratis jer ce se ubiti bez tebe. to je opcija koju svakako prizeljkujes. ako se to ne desi imas opciju da se zaljubis u bogatog princa koji ce te prihvatiti onakvu kakva jesi, biti savrseni otac tvojoj djeci i sa kojim ces roditi jos djece dok ce tvoj ex muz patiti siromasan, sam i ostavljen. treca opcija i najrealnija je da ces konacno naci SVOJ mir sa svojom djecom. ako vam se gospodin pridruzi i skonta da je zivio zivot u zabludi onda super a ako ne, pa nije kraj svijeta. imas svoju djecu, pa to je najvece bogatstvo na dunjaluku..

< Poruku je uredio D_K -- 25.10.2011 14:26:38 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:27:25   
veeseelaa
Na momente me popusti i bijes i razočarenje i pomislim ma mogu ja to prevazići ja sam dovoljno jaka, i čvrsto stojim na zemlji, a u idućem momentu isto kao da mi neko izmakne tlo ispod nogu, osjećam odbojnost i prema sebi i prema njemu i prema cijelom svijetu, samo mi je moj sin tada utjeha.

i Vesela hvala za podršku, hvala Vam svima, neznam kako da ovo preguram bez ikakve podrške.


draga moja ne možeš se predati, ne smiješ
vidi ima mnogo gorih stvari koje se dese ženama......
ajde ispričaj sve ovo nekoj svojoj bliskoj prijateljici ili mami.... razgovor će ti pomoći
Nije sve tako crno vjeruj mi.... mnogima se dese prevare koje traju niz godina, razne situacije al ljudi prežive i nastave dalje.... a ti zbog flerta dižeš veliku hamnu, pa šta i taj poljubac.... pa i sex da je pao..... pa to sve ne mora značiti da te ne voli da mu nije stalo do tebe.... budi dobra i porazgovaraj s nekim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama24sata)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:31:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: mama24sata

JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT


greska broj 1..
nije tebi nikakva zena razorila zivot!! to ti se pokusava reci. da nije ta zena sa posla naletila, naletila bi neka druga, treca, peta. problem je negdje drugje, mozda u pogresnom izboru partnera ali sta je tu je.
ako ga ne mozes promjeniti a volis ga, prihvati ga onakvim kakvim jeste. imas nekih 20 godina strepnje da ce te prevariti a onda, kada ne bude mogao - znas vec sta, onda je samo tvoj. imas i tu opciju. a imas i opciju da ga ostavis i da se nadas da ce doci da place za tobom i djecom i moli te da se vratis jer ce se ubiti bez tebe. to je opcija koju svakako prizeljkujes. ako se to ne desi imas opciju da se zaljubis u bogatog princa koji ce te prihvatiti onakvu kakva jesi, biti savrseni otac tvojoj djeci i sa kojim ces roditi jos djece dok ce tvoj ex muz patiti siromasan, sam i ostavljen. treca opcija i najrealnija je da ces konacno naci SVOJ mir sa svojom djecom. ako vam se gospodin pridruzi i skonta da je zivio zivot u zabludi onda super a ako ne, pa nije kraj svijeta. imas svoju djecu, pa to je najvece bogatstvo na dunjaluku..


DK ovaj zadnji dio si lijep rekla.... ali, uvijek ima ali.... mama24sata je povrijeđena, skrhana, tužna i zato proširimo vidike.... ne možemo reći šta je tu je na njen post gdje ona kaže da joj se tlo pod nogama gubi.... jel na to da kažemo šta je tu je??? ne, daćemo joj podršku i utjehu i biti uz nju
Da li bi same sebi rekle da nas muž prevari šta je tu je??? ne bi garant


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:31:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: mama24sata

JA SE SAMO NADAM DA TI NISI ŽENA KOJA JE RAZORILA MOJ ŽIVOT


greska broj 1..
nije tebi nikakva zena razorila zivot!! to ti se pokusava reci. da nije ta zena sa posla naletila, naletila bi neka druga, treca, peta. problem je negdje drugje, mozda u pogresnom izboru partnera ali sta je tu je.
ako ga ne mozes promjeniti a volis ga, prihvati ga onakvim kakvim jeste. imas nekih 20 godina strepnje da ce te prevariti a onda, kada ne bude mogao - znas vec sta, onda je samo tvoj. imas i tu opciju. a imas i opciju da ga ostavis i da se nadas da ce doci da place za tobom i djecom i moli te da se vratis jer ce se ubiti bez tebe. to je opcija koju svakako prizeljkujes. ako se to ne desi imas opciju da se zaljubis u bogatog princa koji ce te prihvatiti onakvu kakva jesi, biti savrseni otac tvojoj djeci i sa kojim ces roditi jos djece dok ce tvoj ex muz patiti siromasan, sam i ostavljen. treca opcija i najrealnija je da ces konacno naci SVOJ mir sa svojom djecom. ako vam se gospodin pridruzi i skonta da je zivio zivot u zabludi onda super a ako ne, pa nije kraj svijeta. imas svoju djecu, pa to je najvece bogatstvo na dunjaluku..


Aferim,evo me sama sa sinom  uzivam,imam svoj mir ,svog sina,on je moja starost(ako je dozivim)
Sjetio se i moj bio ,kuco na vrata,ali se ta vrata nisu otvorila...Sad sam svoj covjek,ali imam svoj mir,svoj ponos i dostojanstvo....Nema  dalje uzivam gledajuci sina kako raste

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:34:27   
Anoniman
I da dopunim bilo je tesko kad su nam se putevi razdvajali,ali niko niej garantovao ni da hoce ni da nece,ja sam prihvatila to objerucke i okrenula se svojoj maloj  porodici....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:34:41   
koka i po
ja cu samo reci.....neznate kako bi reagovale dok vam se ista situacija ne desi.samo mozete nagadjati.ovako kao i ja...zato ne komentarisem.ko zna kakva "sklopka" u glavi iskoci prevarenom i onom koji vara.
ja bih iskreno voljela da se na ovu temu javi osoba koja je slicno prezivila i da da svoje vidjenje i misljenja a bome i po koji savjet ovim zenama .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:35:04   
D_K
Marina, ja imam stav da cu uciniti mnogo stvari da sacuvam brak i da sacuvam mir svoje djece. nije to lako isto kao sto nije lako ni poceti potpuno novi zivot ali, kad bih se suocila sa ovakvim dokazima, prevario me, insistira na razvodu, ili me **** u zdrav mozak, ma hajde, to ti samo pokazuje rjesenje. 

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Pomoć hitno mi je potreban savjet kako da...
25.10.2011 14:35:59   
sanjalic

Naravno da su meni moja djeca dovoljna i više od toga. Nek su oni samo zdravi i živi, a sve ostalo se da pregurati.
Ja sam se samo nadala da mi možemo sve probleme riješiti i flert i izlaske, i zato sam predlagala da popričamo sa stručnim licem o svemu, da vidimo gdje su nastali problemi  i da to probamo riješiti. I boli me što tako olako diže ruke od svega, na prvoj prepreci on odustaje. Bitan je on i njegova osjećanja, jer on neće da živi lažni život, čak ni zbog djece.

I moji su mi savjtovali da budem dostojanstvena, da ne moram ništa da trpim. Ali u trenutku kad je zatražio da se što hitnije razvedemo, svijet mi se srušio.
Niko od nas nema savršen brak, to je jasno, ali vjerujte da sam se klela da nikad ovo ne može meni da se desi.
Ja sam zaista sve pokušala i od kako je otišao trudim se da budem mirna, zovem ga da dođe da vidi djecu i kad je tu ja izađem napolje, jer on tako traži. U svemu mu izlazim u susret, i rekla sam mu da ću mu uvijek biti prijatelj, nikada obrnuto.
Hvala vam na podršci i na drugim komentarima...


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *