|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 13:13:50   
Nedi
Ovoliko sekreta nije bilo nikad, a boli me kao i inače tj. raspadam se od bolova. Da sam znala da će mo ovoliko boliti ne bih ni došla na posaouser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 13:17:49   
taurus
naravno da ćeš ići ginekologu čim ti krvarenje prestane, ali eto da te malo umirim
razlog tolike sluzi može biti jer nisi dugo dobila, pa se nakupljalo sluzi u cervikalnom kanalu, i sada prvo izlazi sluz pa će se onda pojaviti i krv
trebalo bi da već sutra to izgleda kao normalana menstruacija
meni je jednom kasnila pa mi isto tako bilo
ti se smiri, popij nešto za bolove i čim dođeš kući pravo u krevet

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 13:39:35   
maja78 RR
meni je nedavno kasnila 8 dana, a inace je redovna, e prvo je tri dana nekakv uzas sluzavi smedji izlazio i bolilo pravo dok nije odcepilo i onda normalno
tako da mislim da je to i kod tebe jer je dugo nisi imala


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 13:44:18   
Nedi
Ma ide i sluz i krv zajedno i obilno, baš me zato i brine što krv sva sluzava. Nadam se da nije nista ozbiljno jer ipak sam bila na kontroli taman poslije zadnje menstruacijeuser posted image Valjda prokleta izraslina nije naraslauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 13:47:13   
maja78 RR
nisam u toku, ali ako imas recimo vodennu cistu vrlo je moguce da je ona pukla

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 14:01:27   
Nedi
taurus i majo hvala na odgovorimauser posted image
kad prestane idem dr

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Problemi sa menstruacijom
23.9.2010 17:10:31   
Anoniman
Cure pitanje, imam PCO, inace mi je kasnila zadnjih mjeseci tj. nije je bilo po mjesec ponekad i po tri, a ovaj mjesec sam dobila 2 puta, razmak je bio 13-14 dana??? Zna li neko kako zasto?

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Problemi sa menstruacijom
12.11.2010 1:11:55   
milenium
ovaj mjesec mi je jako kratko trajala što me iznenadilo,otišla sam dr,on je rekao da to nije bila prava menstruacija,(može biti i od bavljenja sportom) i da ću tek dobiti,možda za 2 dana,možda za 5,možda za 10, jer nije sve izišlo vani.ali da mi to ne čekamo predložio mi je neke tablete da izazovemo menstruaciju,maternica je zadebljana pa kao da to sve izađeuser posted image da kupim te tablete ili da ipak čekam sljedećuuser posted image ima li itko iskustva s ovimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Problemi sa menstruacijom
12.11.2010 12:02:26   
milenium
user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Problemi sa menstruacijom
12.11.2010 13:27:53   
henna ze
draga millenium..ja bih ti savjetovala da odeš i uzmeš te tabletice koje ti je dr propisao..ja imam iskustva sa menzićima...nisam dobijala mjesecima..zašto to je neka druga priča jako duga..
uglavno da uzmi jer sve to se taloži i zid materice se deblja..ne može da izadje van i tako mjesecima..i onda kad dobiješ na kraju bude katarsrofa..
ja sam jednom popila tri ture tih tabletica i ništa ...ništa kasnilo mi 3-4 mjeseca..na kraju sam dobila i morala na kiretažu...strahota jedna šta se to unutra nakupilo..da ne povjeruješ....puna velika posuda nekih crnih komada kao katran..
stoga počni na vrijeme da piješ da sve to izbaciš...pusa

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Problemi sa menstruacijom
12.11.2010 13:34:44   
marinčii
milenium i ja bi ti savjetovala da uzmešt te tablete i piješ,ako ti je doktor tako rekao valjda ima razloga..ja sam pila dabroston jer mi je jednom kasnilo pa skoro 5 mjeseci da nisam imala i posle toga je hvala bogu uvijek uredno ,al imala sam i to zadebljanje na zidu maternice meni je ginekolo reko da bi bilo dobro kad ja dobijem da on to još malo sastruže i da iziđe al ja sam odlučila sačekat koji mjesec da vidim oće li izać s menstrucijom (pošto mi je ona tada bila redovna)I hvala Bogu izišlo je samo

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Problemi sa menstruacijom
18.11.2010 23:31:36   
milenium
kupila sam ovaj dabroston.ali kod mene nije kasnilo mjesecima,ma nije mi kasnilo nikako,samo je malo dana trajalo,o tome se radi.trebala bi popit cijelu kutiju do kraja.ali me je zbunilo to što sam sad na uputama pročitala da se to pije od petog do 25. dana ciklusa,a ja mislila počet odmah pit pa do kad završimuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2010 7:39:12 >

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 10:47:24   
sporty mamaa
Meni su uvijek mjesecnice bile normalne, ne bas u tocne u dan, ali dva dana prije ili kasnije... I tako prekjucer ja dobijem, malo mi kasnilo, stavim ulozak sve ok... Ali jako malo, promjenim ga, drugi ulozak preko noci skroz cist. I cijeli dan... Navecer opet osjetim da sam kao dobila, ali to uopce nije crveno nego nekako smedkasto i ponovo ista stvar... Sinoc nista, danas opet samo malo smede... To me pravo buni... Je li se nekome desavalo??

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 16.1.2011 10:48:25 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 13:04:26   
tekja
uradi test...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 14:50:06   
anitaMO
ja sam uvjek imala redovne,ali zadnjih 3 mjeseca sve mi se poremetilo.prošli mjesec mi kasnilo 2 dana,predprošli isto tako da bi sad dobila 6 dana prije.ne kontam ja ovo.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 14:56:40   
Visnja RR
vjerovatno nije ništa..nekad od tezeg rada ili neke sikiriacije ili koristenja antibiotika moze da se M poremeti...ipak nismo savrseni pa i to nekad malo kasni ili urani...
ako si bas zabrinuta (a ne vidim razlog za to) posavjetuj se sa svojom dr.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.1.2011 14:57:01 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 15:10:06   
koka i po
ja mislim da nema potrebe za zabrinutost..
sa godinama se mijenja rad hormona.
meni su uvijek bile neredovne menstruacije dok sam bila djevojka a sad uvijek dobijem 7 dana prije..
ponekad(ali rijetko ) dobijem na vrijeme tj.istog datuma kao proslog mjeseca..
e sad se zamisli...da nisi mozda koristila kakve lijekove ili imala upalu?
mozda malo vise stresa ili sekiracije?
kao sto kaze Visnja sve to utice na zenu...
i ne brini to je sve u redu.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 15:29:17   
vjestica
ako se nekad desi, ne mora biti strašno, ali ako počne stalno šarati, onda je bolje provjeriti hormone
ako menstruacija svaki put dolazi 7 dana prije datuma u mjesecu od prethodne, to nije kašnjenje, nego uredan ciklus koji ne traje 30 nego 23 dana


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 16:12:21   
muaaa
Zadnje 3 m su mi ranile po 7 do 10 dana .Ovu sam trebala imati 12.01.ali jos nista.Test radila juce negativan.Bole me grudi neznam sta se desava, ako neko ima slicno nek se javi

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 16:15:30   
muaaa
ja i zaboravih reci uzasno me svrbi dole kao neka infekcijauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 16:22:21   
vjestica
muaa ako imaš iscjedak, jeste infekcija
u svakom slučaju idi ljekaru



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 16:47:22   
Anoniman
ja mislim da si ti fasovala neku upalu,meni se ovo zna desitiuser posted image a za test ne znam jednom radila i pokazao istinuuser posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.1.2011 21:27:14 >

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 16:50:02   
muaaa
Ma i mene mm tjesi da je upalauser posted image user posted image a test 2 puta radila i bio istinauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Problemi sa menstruacijom
16.1.2011 16:54:20   
Anoniman
aj da te i ja utjesim-imas problem s upalomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.1.2011 21:28:12 >

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Problemi sa menstruacijom
17.1.2011 10:37:14   
sporty mamaa
Ja jos nisam dobila, ovo mi stvarno cudno, dva dana po malo i sad evo treci i cetvrti dan nista, nista... Nema vise ni iscjetka, niti svrbeza ikakvog... Ciklus sam trebala dobiti prije 4 dana kada se ovo i desilo sa smedkastim iscjetkom... Netko mi napisa da uradim test, muza bi mi srce zdrmalo da mu kazemuser posted image user posted image user posted image Ne znam, stvarno ne vjerujem da sam trudna, jer smo bas pazili, ali ako ne dobijem uskoro narucit cu se na pregled, jer su mi mjesecnice manje vise uvijek redovite...

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 17.1.2011 10:38:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *