|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 22:56:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam radoznala osoba i uvijek bih zeljela znati spol sto prije, pa ne bih voljela da mi uskrate to pravo. ne vjerujem da ima ovakvih slucajeva kod nas da majka uradi pobacaj zbog spola djeteta, to je groznouser posted image


I te kako ima, ja dok sam zivjela u centru izbjeglickom, bilo je  naroda iz svih krajeva Bih zgrozila sam se na njihov odnos prema zenama(nisu bili svi, biloje i normalnog naroda)...Znam jednu danima je cmizdrila sto nosi djevojcicu koja joj je bila 4 po redu ,jer muz zeli samo musko , sad ih ima ukupno 6 i to 6 je musko ,muz joj u njega gleda ko u Boga mali u sta god prstom pokaze to i dobije....Samo govori moj sin ovo,moj sin ono one curice ko da ne postoje user posted image user posted image  ...Sad koliko je to rasprostranjeno ne znam ali nadam se da ne postoje doktori koji bi zbog mita uradili nekoj zeni abort i osllije navedene granice


cinjenica je da jos ima onih koji vise zele musku djecu nego znesku ali ja zaista ne znam nikog pa cak ni po onoj "rekla/kazala" prici da je abortirao jer je nosio zensko djete...
a sa mnom u bolnici je lezala jedna zena koja je vec imala curicu pa je opet rodila curicu ...ona jadna svo vrijeme preplakala a konj od muza nije ni jednom nazvao ni pitao kako je...ma tuga...al da se abortira zbog spola mislim da kod nas nema ...


U ovom slucaju kojeg ja navedoh nije doslo ni do ranog ni do kasnog abortusa ali sam to spmenula jer curice u toj familiji sluze samo da prave pitu , usisavaju ,peru prozore,ja tog njihovog oca nikad cula nisam da je rekao neku pohvalnu rijec za njih...Samo sin,sin, sin a curice divne jedna ce jos malo ako nije vec postala punoljetna , cesto je dolazila kod mene i zalila se...Nikad nije rekla ali znam da se osjecala bezvrijedno i jadno, stvarno  sto se vise trudila dobiti ocevu ljubav sve je vise tuzna bila...Ne znam meni je to grozno

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 22:59:04   
teacher75
hanady, boze sacuvaj, pa kakvi su to monstrumi! ja sam sokiranauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 22:59:27   
vjestica
hanady vala i meni bi se gadilo pogledati te osobe, a kamoli sjesti s njima
ja kad sam bila na klinici , bilo mi je teško gledati ženu koja je u 5 mjesecu došla da abortira (tj da rodi i da pusti da umre dijete) zato što je amniocenteza pokazala sy down
valjda neće i tebe , ko i moju mamu, kad je bila trudna treći put pittai šta ćeš ako opet bude žensko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:00:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja vještice ti jednu curu...a zamisli kako mene zažaljevajuuser posted image user posted image user posted image user posted image
jednom mi kaže jedn akomšinica...

'' mahajd nek je živo i zdravo'' ko ono štaš sad...majkemi kad je nisma pljunula...

na sreću stavrno ja se nisma udala niti u porodicu niti sma iz porodice koja s etime opterećavala...
nama spol nije bitan i sutra da zatrudnim sa trećim moj suprug stalno ponavlja kako bi i to trebala biti curica jer žali bože haljina i mašni koje sma u kuću unijelauser posted image

Međutim...
nedavno sam imala pirliku sretsi jednu ''rodicu'' koja je na svadbi druge nam rodice prije 3 mjeseca bila vidno trudna...vanbračno , što meni ne igra nikakavu ulogu ali njenom partenru je igralo to što je čekao d avidi posl djeteta...
naime sa prethodnom ženom ima 4 curice...koje je ostavio...i želi čovjek sina...ja ga ne krivim što on želi...ali je ovu mahnituru odveo na abortus u 5 mjesecu trunoće...naominjem ni ona nije prvo rotkinja već treću put rađa...i ostavila ej svoju djecu...i na sve to aportirala dijete koje je uživo čula jer je Uz potvrdio da je djevojčicauser posted image user posted image user posted image

malo ej reći kakao sma plakala
šokirala se...gledala u nju u čudu a onda se ispovraćala i rekla da niti više planiram sjediti s anjima ( njom i njenom mamom koja je sve to podržala) niti imati kontakt s anjima...gade mi seuser posted image
Znači ima togauser posted image
još mi s ehavle kako one mašalllah imaju para pa su 1800 Km to platileuser posted image user posted image user posted image


E prisjelo im dbd,stvarno nisam mogla a da ovone kazem user posted image user posted image user posted image Suze si mi natjerala na oci Hanady , kakava je ta zena ostaviti svoju i na kraju ubiti ga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:03:35   
vjestica
a povraća mi se i od pomisli da postoji ljekar koji će pristati za pare da UBIJE dijete zato što se roditeljima ne sviđa spol

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:04:59   
Hanady RR
žene moje plakala sma i ja dnaima....
evo i sada sma s epotresla tom spominjući ovu pirču...

od šoka sma zanijemila...ali nikada ih ne žim ni vijdeti ni čuti niti ih želim blizu moje djece...
za mene su zlo hodajuće i tako je to...

a eto ko zna, možda toga ima još user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:08:00   
ledy blue
Tom majmunu je trebao neko objasniti kako se ipak ''pravi musko'' jer ocito ne zna da zena nikako ne utice na to...I pri tome mu odraditi vazektomiju ...

Meni se desavalo na konstataciju da nemam brata ...onaj tuzni uzdah aaaaahhhh...a da ne govorim da sam zamalo nanu u troli zamalo spicila torbom( samo su je godine spasile ) Na pricu ..da je musko ipak musko...i sl...

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:09:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

a povraća mi se i od pomisli da postoji ljekar koji će pristati za pare da UBIJE dijete zato što se roditeljima ne sviđa spol


Pa nasi  su dole navikli na mito user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:12:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Tom majmunu je trebao neko objasniti kako se ipak ''pravi musko'' jer ocito ne zna da zena nikako ne utice na to...I pri tome mu odraditi vazektomiju ...

Meni se desavalo na konstataciju da nemam brata ...onaj tuzni uzdah aaaaahhhh...a da ne govorim da sam zamalo nanu u troli zamalo spicila torbom( samo su je godine spasile ) Na pricu ..da je musko ipak musko...i sl...


Isto ko i meni samo ja kad sam se porodila poneke komsije govorili ooo pa musko je musko ili prvo pa musko prava snajka ,pa de jos jedno odmah user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:13:07   
teacher75
ja zaista izgleda imam srecu da nikada licno nisam naletjela na takve komentare kad sam saznala da je user posted image i poslije kada sam je rodila. koga god sam srela, svako je bio upravo odusevljen sto je curica u pitanju, niko me nije sazaljivo gledao, pocevsi od familije i moje i mm pa do prijatelja i poznanika, nijedan negativan komentar u vezi toga nisam cula- mora da poznajem prave osobeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:17:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja zaista izgleda imam srecu da nikada licno nisam naletjela na takve komentare kad sam saznala da je user posted image i poslije kada sam je rodila. koga god sam srela, svako je bio upravo odusevljen sto je curica u pitanju, niko me nije sazaljivo gledao, pocevsi od familije i moje i mm pa do prijatelja i poznanika, nijedan negativan komentar u vezi toga nisam cula- mora da poznajem prave osobeuser posted image


e teacher draga ...ne živiš ti na sedreniku u mahali...
što se tiče familije bliske i prijatelja naših...ne ja stavrno nikada nisma imala taj porblem...
al što imama komšija i teta po tramvaju i kombiju lad me vide s advije...il mama u domu zdravlja...ma hajde jadanuser posted image

nego šuti...čekaj kad ti sad drugo izleti...
ne vozi s etramvajem kad su penzije legleuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:20:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja zaista izgleda imam srecu da nikada licno nisam naletjela na takve komentare kad sam saznala da je user posted image i poslije kada sam je rodila. koga god sam srela, svako je bio upravo odusevljen sto je curica u pitanju, niko me nije sazaljivo gledao, pocevsi od familije i moje i mm pa do prijatelja i poznanika, nijedan negativan komentar u vezi toga nisam cula- mora da poznajem prave osobeuser posted image


e teacher draga ...ne živiš ti na sedreniku u mahali...
što se tiče familije bliske i prijatelja naših...ne ja stavrno nikada nisma imala taj porblem...
al što imama komšija i teta po tramvaju i kombiju lad me vide s advije...il mama u domu zdravlja...ma hajde jadanuser posted image

nego šuti...čekaj kad ti sad drugo izleti...
ne vozi s etramvajem kad su penzije legleuser posted image

mene trenutno jedino nerviraju komentari sto sam od nekoliko osoba cula-sto sam pozurila odmah da radjam drugo dijete(a razlika ce biti 2 i po godine, jos meni 36 godina- ko da sam u cvijetu mladosti pa da mogu da nesto cekam, a vala mi nije ni neka premala razlika, ko da sam odmah nakon 9 mj. zatrudnila pa se ibrete!). a da nisam sada user posted image , bili bi vjerovatno dobronamjerni savjeti da ne cekam, da odmah drugo ganjam jer idem u godine i bolje da se odmah "kutarisem"user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 15.9.2011 23:21:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:20:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Treba uskratiti pravo pojedincima da budu roditelji



ja bih glasala za ovu rezolucijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:21:41   
ledy blue
Upravo hocu da joj kazem ...da se ocitno ne vozi javnim prevozom...user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:22:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja zaista izgleda imam srecu da nikada licno nisam naletjela na takve komentare kad sam saznala da je user posted image i poslije kada sam je rodila. koga god sam srela, svako je bio upravo odusevljen sto je curica u pitanju, niko me nije sazaljivo gledao, pocevsi od familije i moje i mm pa do prijatelja i poznanika, nijedan negativan komentar u vezi toga nisam cula- mora da poznajem prave osobeuser posted image


e teacher draga ...ne živiš ti na sedreniku u mahali...
što se tiče familije bliske i prijatelja naših...ne ja stavrno nikada nisma imala taj porblem...
al što imama komšija i teta po tramvaju i kombiju lad me vide s advije...il mama u domu zdravlja...ma hajde jadanuser posted image

nego šuti...čekaj kad ti sad drugo izleti...
ne vozi s etramvajem kad su penzije legleuser posted image

mene trenutno jedino nerviraju komentari sto sam od nekoliko osoba cula-sto sam pozurila odmah da radjam drugo dijete(a razlika ce biti 2 i po godine, jos meni 36 godina- ko da sam u cvijetu mladosti pa da mogu da nesto cekam, a vala mi nije ni neka premala razlika, ko da sam odmah nakon 9 mj. zatrudnila pa se ibrete!). a da nisam sada user posted image , bili bi vjerovatno dobronamjerni savjeti da ne cekam, da odmah drugo ganjam jer idem u godine i bolje da se odmah "kutarisem"user posted image


ma ko je narodu ugodio taj se nije rodiouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:22:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Upravo hocu da joj kazem ...da se ocitno ne vozi javnim prevozom...user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:24:07   
Leena
Ova Hanadina rodica je za crne hronike i javnog linca! I sto sta jos, ali Bozije je da sudi.

Meni je bilo bitno jedino da je rodim zivu i zdravu, a kako je trudnoca bila teska, samo sam o tome mislila... U sali sam mm govorila da je "mamina cura sigurno", ali i da je bio djecak voljela bih ga do neba! mojima je bilo svejedno, jer imam i sestru i brata, a sveki je bila posebno sretna jer ima dva sina, mada bi sigurno voljela i svog unuka jednako, da je bilo musko.

Jedino negativno iskustvo je bilo kada je jedan stari i ugledni građanin ove zemlje (da ne mislite da je neki "zatucan", mada upravo to i jeste) dosao kod mene u kancelariju i pitao me "sta" sam rodila. Ja kazem :"curicu", on: "a sta ti kaze muz?". ja: "ne razumijem", on:"pa kaze li da je sretan?", ja: "naravno da je sretan!", on:"laze. Nijedan muskarac nije sretan kad mu se rodi PISULJA"-odtada mrzim taj izraz iako mi je prije uvijek bio simpatican...

Inace, imam prijateljicu koja se 11 godina bori sa neplodnosti i koja je bila sa mnom u kancelariji kad je ovaj "pametovao", ja nisam morala zinuti sta mu je ona rekla... Ali nije za javnost, reci cemo samo :piiiiiiiiiiiiip!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:24:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Upravo hocu da joj kazem ...da se ocitno ne vozi javnim prevozom...user posted image

vozim se al ne komuniciram sa nepoznatim osobamauser posted image a slabo koga poznatog ugledam, osim ucenikauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:25:46   
vjestica
teacher mojoj curi je 14 mjeseci, a meni već govore ne čekaj ništa, odmah rađaj drugo  (a da ne spominjem da ti komentati dolaze od osoba koje znaju da sam jedva i nju rodila tj zatrudnila user posted image user posted image )
a komentari što se tiče spola su došli od totalno nepoznatih ljudi


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:26:28   
ledy blue
Joj za te sto ganjaju sinčine najgora bi kletva bila da im sin bude gay

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:27:41   
vjestica
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Joj za te sto ganjaju sinčine najgora bi kletva bila da im sin bude gay

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:28:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

teacher mojoj curi je 14 mjeseci, a meni već govore ne čekaj ništa, odmah rađaj drugo  (a da ne spominjem da ti komentati dolaze od osoba koje znaju da sam jedva i nju rodila tj zatrudnila user posted image user posted image )
a komentari što se tiče spola su došli od totalno nepoznatih ljudi


ja ne kontam kako dodjete u tu situaciju da pricate s nepoznatim ljudima, ja ispadnem uvijek ufurana i na distanci, ne volim da mahalanjauser posted image ma sto je najsmjesnije, i meni su neki prije nego sto sam sada ostala user posted image govorili da ne cekam, a sada kada sam user posted image drugi mi govore sto sam pozurilauser posted image nikad ljudima ugoditi definitivno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:29:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Joj za te sto ganjaju sinčine najgora bi kletva bila da im sin bude gay

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image il jos gore- transexualacuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:33:27   
ledy blue
Ma nije to klasicna komunikacija....nego onako...znas kulturu dialoga po nasem prevozu...dikretno pa na sav glas...prosto ne mozes da ne cujes...
Ja nemam tih problema ...mene jos uvijek ''zale'' sto nemam ni musko ni zensko... user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:33:54   
vjestica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: vjestica

teacher mojoj curi je 14 mjeseci, a meni već govore ne čekaj ništa, odmah rađaj drugo  (a da ne spominjem da ti komentati dolaze od osoba koje znaju da sam jedva i nju rodila tj zatrudnila user posted image user posted image )
a komentari što se tiče spola su došli od totalno nepoznatih ljudi


ja ne kontam kako dodjete u tu situaciju da pricate s nepoznatim ljudima, ja ispadnem uvijek ufurana i na distanci, ne volim da mahalanjauser posted image ma sto je najsmjesnije, i meni su neki prije nego sto sam sada ostala user posted image govorili da ne cekam, a sada kada sam user posted image drugi mi govore sto sam pozurilauser posted image nikad ljudima ugoditi definitivno

ma ne pričam ni ja sa nepoznatim ljudima na ulici, ali mi je posao malo specifičan


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *