|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
22.10.2011 17:42:18   
Lejla Ka
Kod mene će biti i nekih ruksačića i torbica za djevojčice. I stavri za mamu i veliku djevojčicu. Nadam se da su neke prosječne građe i da nisu previsoke.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
22.10.2011 22:30:29   
Medić*
Ja sam isto pripremila kesu jednu, odabranih i ocuvanih stvari za njih. Imace za mamu i curice, par majcica za djecaka 4/5 god. Imam i neke stvarcice od muza koje ne nosi a mogu im koristiti, farmerke, jakna. Na kafi cemo se dogovoriti da li im trebaju stvari kao sto su tepih, el.sporet i neke staze. To bi im muz autom poneo. Sve je ocuvanoo i fino.

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.10.2011 22:31:11 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
22.10.2011 22:35:21   
mama75
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ja sam isto pripremila kesu jednu, odabranih i ocuvanih stvari za njih. Imace za mamu i curice, par majcica za djecaka 4/5 god. Imam i neke stvarcice od muza koje ne nosi a mogu im koristiti, farmerke, jakna. Na kafi cemo se dogovoriti da li im trebaju stvari kao sto su tepih, el.sporet i neke staze. To bi im muz autom poneo. Sve je ocuvanoo i fino.

Koliko sam shvatila iz razgovora sa tom zenom, treba im sporet na lozenje. Pa eto, ako neko slucajno ima... medic ako unajmimo onaj kombi onda bismo mogli i to tvoje odmah prebaciti. Nadam se da ce se jos neko javiti da moze da ide sa mnom i da im to sve odnesemo. user posted image za RR

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
22.10.2011 22:52:17   
Medić*
Ja ne bih mogla odmah, jer ce to biti spremno polovinom novembra kada mi podstanari napuste stan user posted image . Tek bi tada mogla im to darovati.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
23.10.2011 10:28:13   
Lejla Ka
A  bil mi mogli "skuckat" para da im se pošalje drva za zimu. Ne ložim pa nemam predstavu koliko treba i koje su cijene. Mogli bi na BB-u dati za drva, to ne moramo prevoziti samo uplatiti, zar ne?
Ovo je više ideja da ih pitate kad ih vidite.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
24.10.2011 20:48:54   
mama75
IZVORNA PORUKA: mama75

Prije par dana na dnevniku TVSA bio je prilog o 9-oclanoj porodici Hasanovic iz Hrasnice koji zive u jako teskim uslovima. Roditelji ne rade, majka je bolesna, a i jedno dijete. Ja sam zapisala adresu i broj mobitela, ako nekoga zanima mogu mu poslati na pp. Posto cu svakako nositi neke stvari, evo ovdje da se ponudim ukoliko neka od forumasica iz Sarajeva zeli da da svoj prilog, da to mogu dati meni pa cu ja da odnesem. Mozda je najbolje da organizujemo neku zajednicku kaficu. Mislila sam da to preuzmem na BB ali posto je Bazar dan pred Bajram, mozda je bolje da to uradimo ranije. Maloprije sam razgovarala sa tom zenom i pitala koliko godina imaju djeca. Dakle: kcerke imaju 16, 13, 8 i 6 godina, sin 9 i blizanci, djecak i djevojcica 4,5god. Pa eto, ako imat zainteresovanih javite se na temi da se dogovorimo za zajednicku kafu.

Samo da podignem temu i da ponovim za one koji zele i mogu da daju svoj prilog: srijeda, 26.10.2011. od 18 do 20 sati; Centar za mlade Grbavica.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
25.10.2011 15:35:55   
Medić*
Mama75 zanima me da li odjecu koju zelimo pokloniti donosimo sutra. Hajmo da se utefterimo ko dolazi sutra na ovu kaficuuser posted image Ja dolazim aBg.

< Poruku je uredio medic slatki -- 25.10.2011 15:36:08 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
25.10.2011 19:40:25   
mama75
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mama75 zanima me da li odjecu koju zelimo pokloniti donosimo sutra. Hajmo da se utefterimo ko dolazi sutra na ovu kaficuuser posted image Ja dolazim aBg.

Da sutra se donosi odjeca, hrana i novcani prilog. Sve ono sto ja mogu autom za vikend prebaciti do njih. A za namjestaj cemo pokusati organizovati neki kombi, o tome cemo se sutra dogovoriti. Dolaze: Emmy, pipi_duga_carapa, emi7908, Hanady, ti i ja. mamine oci ima odjecu koju ce mm preuzeti od nje, a Hanady je rekla da ce ona uzeti od Lejle Ka. Ja se nadam da ce doci jos puno zena koje se nisu javile na temi.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
25.10.2011 22:40:34   
selebriti
Evo ja se javljam da ću doći. Samo se nadam da neće ništa iskrsnuti. Uglavnom, planiram, utefterite me. Trebala bih garderobu donijet neku.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
25.10.2011 23:03:19   
pipi_duga_capara
ja sam sa namjestajem i ostalim stvarima zavrsila veceras user posted image sutra ako ne stignem na kaficu ne zamjerite user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 8:59:19   
Lejla Ka
Mama75 trebat će tebi kombi i za gardarobu :)

Pošto se ne nađosmo sinoć, i ja ću naletiti, ako Bog da, samo da robu predam. Dvije kese je gardaroba, jedna je nešto obuće za djevojčicu. Vidimo se ako Bog da!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 10:19:05   
selebriti
Treba li nekom prevoz s Dobrinje do Grbavice?
Na toj relaciji user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 10:52:05   
mama75
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja sam sa namjestajem i ostalim stvarima zavrsila veceras user posted image sutra ako ne stignem na kaficu ne zamjerite user posted image

Zamjeram! Ko ce  meni pomoci da nosim stavri? user posted image Jesi li ti prebacila i tu odjecu sto si imala?
user posted image za organizaciju prevoza, za tvog muza i njegovog kolegu i veliko user posted image za mamine oci koja je donirala namjestaj!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 10:53:09   
mama75
selebriti, Lejla Ka vidimo se veceras. Jupiii  (sto bi nasa viola rekla user posted image )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 10:57:33   
bananica
ja nazalost ne mogu doci, dolaze mi gosti koji su se eto bas jutros najaviliuser posted image , ispricala bih ja njima da sam zauzeta i da dodju drugi dan,ali se u petak vracaju za Svicu pa nema smisla,a to mi je brat od mm
u slucaju da odu ranije, dolaze oko 18,al su rekli samo ce kratko jer imaju drugih obaveza ja stizem, vi cete biti do 20?


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 10:59:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

selebriti, Lejla Ka vidimo se veceras. Jupiii  (sto bi nasa viola rekla user posted image )



kada se sakupljeno nosi ovoj porodici??
jeste li obazbijedili prevoz?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 10:59:51   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

ja nazalost ne mogu doci, dolaze mi gosti koji su se eto bas jutros najaviliuser posted image , ispricala bih ja njima da sam zauzeta i da dodju drugi dan,ali se u petak vracaju za Svicu pa nema smisla,a to mi je brat od mm
u slucaju da odu ranije, dolaze oko 18,al su rekli samo ce kratko jer imaju drugih obaveza ja stizem, vi cete biti do 20?



Bicemo do 20, ali nemoj se ti srkletiti. Koliko sam shvatila ti si negdje na Ilidzi, pa se mozemo dogovoriti da ja uzmem taj tvoj prilog u nedjelju kada budem nosila stvari. Ako si za posalji mi na pp broj pa da se dogovorimo.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 11:06:53   
Hanady RR
ja sam spakovala kesu garadrobe, ( haljinica za suricu, za ostale i cipelica i tena i robice, a za mamu i babu po jaknu topliju) kupila sinoć namjernica u konzumu i to popakovala, u kovertu stavila novačni pirlog i moj je pla da se kući po to vratim i dođem vama...jer nisma mogla jutros nositi na kombi do posla ( nisma išla autom)
Eh sad plan imama u nadi da ću vam stići na vrijeme.
Ako, samo ako slučajno ne stignem jer sam juče sa sličnim planom iz kuće izašla u 6.20 ujutro a ušla tek u 21.45 ja ću do nedelje donijeti do mame 75...subota bi mi bila najlagodija u organizaciji u jutarnjim satima.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 11:14:53   
mama75
Hanady poslacu ti moj broj mob na pp pa da se dogovorimo

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 11:15:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady poslacu ti moj broj mob na pp pa da se dogovorimo


jesi li dobila pp, zna mi se desiti da poruka ne prodje

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 11:17:18   
Hanady RR
nema mi porukeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 11:19:11   
Hanady RR
došla porukauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 11:24:45   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady poslacu ti moj broj mob na pp pa da se dogovorimo


jesi li dobila pp, zna mi se desiti da poruka ne prodje


Ma evo i ja jedva otvaram pp. Dosla je tvoja poruka, odmah sam broj zapisala da ne bude "problemi sa forumom" user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 13:25:33   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja sam sa namjestajem i ostalim stvarima zavrsila veceras user posted image sutra ako ne stignem na kaficu ne zamjerite user posted image

Zamjeram! Ko ce  meni pomoci da nosim stavri? user posted image Jesi li ti prebacila i tu odjecu sto si imala?
user posted image za organizaciju prevoza, za tvog muza i njegovog kolegu i veliko user posted image za mamine oci koja je donirala namjestaj!



ja stvari jos imam ali nemam vremena da se zarovim user posted image u nekoj sam frci ovih dana..  veceras sam kod zubara u 17:45, djecu ostavljam kod kolegice jer mm danas radi cijelih 12 sati user posted image ako se uspijem dogegati bice dobro a ako ne onda se cujemo do nedjelje user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
26.10.2011 20:32:50   
mama75
Evo dosla sam kuci. Na zalost bilo nas je malo, ali se ipak skupilo dosta odjece i igrackica (gepek mi je pun), a i novca. Ja u nedjelju ovo nosim pa eto ko hoce do tada moze da mi se javi. U ime ove porodice zahvaljujem se zenicama koje su dosle i dale svoj prilog. Ja cu kada odem provjeriti imaju li otvoren racun u banci ako neko zeli da im uplati svoj prilog, a takodjer cu svima koji zele dati i adresu pa mogu sami odnijeti kada budu u prilici.

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *