|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 9:03:39   
Skvo RR
Cestitam od srca.......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 9:29:04   
lida
Draga moja želim ti zdravu i laganu trudnoću
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 9:31:38   
glavobolja
Mila moja, želim ti školsku trudoću. Neka ti svih devet mjeseci prođe u radosti i blagostanju. user posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:15:03   
kamelija
eh ovako mislim da sam trudna...nisam dobila..ne kasni mi mnogo ali s obzirom da mi je menstrucija redovna...mislim da je to to!e sad jedan dio mene neizmjerno želi da je tako dok drugi nije baš siguran u to!najviše bi voljela kada bi mogla uraditi test ali za to mi je malo prerano pa cu se drzati u neizvjesnosti još koji dan...nego poznavajuci sebe bez obzira na ovaj dio mene koji se bori sa mojim pravim osjecajima,kada bi test pokazao da je negativan meni bi srce puklo!a može li mi neko reci koji su sve simptomi i u kojoj fazi trudnoće se ispoljavaju?

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:17:10   
kamelija
i da sretna trudnoca babyyuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:19:49   
glavobolja
Simptomi su nešto što je veoma individualno. Neke žene od samog početka jednostavno osjete da su trudne, a druge do poroda nemaju simptome osim izostanka menzesa.
Često su rani simptomi isti kao PMS i obično se javljaju u tom periodu. Izdrži još malo, pa uradi test.
Želim da na njemu ugledaš ono što želiš. user posted image


_____________________________

Zahra

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:32:58   
kamelija
hvala puno...valjda će biti tako!izvijestit cu o tome..a šta mislis koliko treba cekati?odnosno koliko od dana kada sam trebala dobiti?

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:34:53   
Happy
baby čestitam i ja user posted image user posted image user posted image user posted image . SVe najbolje, znam kako je i ja sam isto nedavno otkrila, ali nismo stigli do imena user posted image user posted image user posted image .
Sve najbolje ti želim,

a tebi Kamelija puno sreće, da vidiš ono što iščekuješ

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:39:59   
kamelija
hvala

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 10:43:11   
glavobolja
Kamelija, nisam baš sigurna obzirom da ja nisam još nikad došla u fazu da mi je test bio potreban, ali mislim nekih pet dana po izostanku menzesa, ali vjerujem da će ti se javiti neko sa sigurnijim informacijama. 

_____________________________

Zahra

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 11:19:34   
kamelija
hvala u svakom slučaju!pa znaci da bi se moje isekivanje moglo zavrsiti u ovo dan dva!kaže mi najbolja prijateljica da je sanjala da joj saopštavam kako je testi bio pozitivan...daj Bože..

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 14:36:31   
kamelija
sta mislis da ja uradim test danas?koliko je onda pouzdan rezultat!peti je dan kako kasni!

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 14:47:01   
majki
testovi su pouzdani ako se urade najmanje 15 dana poslije ovulacije, a na nekima čak piše i prvi dan izostanka menstruacije, pa tako ako uradiš sad vjerovatno će ti pokazati ako si trudna.
Sretno

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 14:59:15   
glavobolja
Kamelija, šta se dešava??????? user posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 15:17:31   
Rabi
Ja sam sedmi dan kasnjenja uradila test i bio je pozitivanuser posted image user posted image user posted image
Uradi na prvu jutarnju mokracu, to ti je puno sigurnije!!!
Sretno draga moja...

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 15:25:44   
Happy
Kamelija ja sam uradila test nakon pet dana, a moja sestra 30-ti dan (a treba la dobiti 28), tako da su sada testovi zaista puzdani  i ne muči nas više...
Brzo po test user posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: dali sam trudna ?
7.7.2008 20:46:42   
Babyy
kao prvo da se zahvalim svima na lepim cestitkama i zeljama...
a za kameliju da kazem i ja sam imala neredovnu mesecnu posetu cak i pre par meseci samimala vodenu cistu 2cm na desnom jajniku.. 04 juna sam imala mesecnu posetu i vec 06 jula sam uradila test koji je pozitivan tako da ti nije kasno da uradis test

sretno i nadam se da ces nam se pridruziti s prinovom

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 10:32:14   
ivancica
cure znam da ćete reći ŽENO URADI TEST, ali tako me je strah te jedne crtice. mislim možda ako duže čekam da će biti dvije debele crte. prije par dana samimala osjećaj da ću dobiti negdje oko 03. i 04.07., ali to su bili blagi simptomi PMS-a. i od onda tajac. večeras putujem. žao mi je što ću vas ostaviti u nedoumici, ali ostavit ću i sebe. ne ljutite se. želim se opustiti i uživati.
a mi sretni zbog stana, isplanirali kada mi završava mens. pa fino dogovorili godišnji od 9.07. a vidi vraga. sada je nema.user posted image

ipak, imam samo jedno pitanje, za koje molim da mi odgovore sve članice (tražila sam na netu, ali bezuspješno, preslišavala sam sebe iz prošle dvije trudnoće - nemam odgovora), a pitanje je....moraju li grudi zaista biti napete i bolne na početku trudnoće? ja ne osjećam ništa što se tiče grudi, osim da me malo svrbe.user posted image  (a tuširala sam se, svega miuser posted image )

ljubi vas i voli,

ivančica


_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 10:40:44   
Emina*
IZVORNA PORUKA: ivancica

moraju li grudi zaista biti napete i bolne na početku trudnoće?




Draga Ivancice...
Ja nisam imala nijednog simptoma trudnoce, ali ama bas nijednog, pa ni bolne grudi...
Nemoj da se brines, ja sam nekako uvjerena da ces za koji dan vidjeti svoj plusic...
Ostavit ces nas u nedoumici, ali prvo sto ces napisati kad nam opet dodjes jeste da si user posted image , a to ti zelim od sveg srca...
Uzivaj na godisnjem i sretan ti put user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 8.7.2008 10:41:19 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 14:15:28   
majki
Ni ja se ne sjećam da su me grudi boljele, ali da su svrbile toga se sjećam a i to nije bilo odmah na početku trudnoće nego u drugom mjesecu. To bi ti onda mogao biti simptom trudnoće. Sretno

Ako ćeš dugo putovati, ugodno se smjesti i lezi ako možeš. za svaki slučaj...
pozdrav

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 16:57:47   
kamelija
cure ni danas ni traga od vještice!sutra definitivno radim test...javim vam šta je bilo!hvala puno na informacijama...nadam se pozitivnom...ljubim vas

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 17:39:00   
glavobolja
Ivančice, sretan put i lijepo se odmori. Ne znam razlog zbog kojeg bi te grudi zaista morale boljeti u trudnoći. Svakako se javi kad se vratiš kući. user posted image user posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 17:42:05   
glavobolja
Kamelija, čuvam ti fige. Od srca očekujem vijes o tvom plusiću. Sve smo u situaciji kad nam je test najveći (ne) prijatelj.user posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: dali sam trudna ?
8.7.2008 18:17:18   
Babyy
kamelija drzim ti fige SRETNOOOOOOOOOOOOO mozda se u isto vreme porodimo heheheh

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 9:09:13   
kamelija
samo da vam javim da sam dobila vjesticu i da sam neizmjerno tužnauser posted image već sam smislila i šta ću ponjeti od stvari na porođaj, našla mu ili joj kutak za krevet...tužna sam...hvala vam na podršci u svakom slučaju

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *