|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 9:30:41   
miha
draga kamelija,skupi hrabrosti,glavu gore i u nove pobjede...
samo pomisli koji je veliki,plemeniti,najnježniji i najljepši cilj pred tobom-imati  malo,bespomoćno user posted image .vjeruj mi da ovo nisu samo puke riječi utjehe.i ja vrlo dobro znam šta znače svi ti planovi,misli kakva bi bila moja user posted image ,na koga bi ličila,gdje bismo sve šetali,šta bih joj sve kupila,kako bi je odgajala...gledam i djecu mojih prijateljica koje su se udale kad i ja,svake godine novi rođendani,a ja se pitam zašto i ja ne mogu tako sa svojom user posted image .
23.5.je bio termin i mog porođaja,alib prije nekoliko godina,nažalost sve se završilo spont.pob.
a onda 20.7. i opet pobačaj.sada mi se,draga kamelija po svim nalazima čini da smo daleko od cilja,ali ja se nadam...
nadam se da ću jednom i ja saznati na koga liči moja user posted image ,da ću čuti jednom riječ mama,da ću za nju prirediti mnogo rođendana,iako je cod posljednje izgubljene trudnoće prošlo 2 god.i nikako da uspije,ja se ipak nadam.
sretno,draga moja,i u nove pobjede

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 9:38:13   
glavobolja
Kamelija, ne očajavaj. Sad se tih 4 do 5 dana odmori, pa u nove radne pobjede.
Miha, zlato moje, nadam se da će te dragi Bog nagraditi onim što najviše želiš.


_____________________________

Zahra

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 9:42:34   
kamelija
čovjek se ne prestaje nadati dok je živi,pa tako ni ja!možda vam se iduci mjesec javim se sa jednim plusićem...ljubim vas

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 9:52:27   
IvaG
Znam da nije neka utjeha , ali sve mi trudilice smo prošle kroz osjećaje koji te peru sada, ja sam isto prije dva mijeseca bila uvjerena da sam trudna, ma sve simptome imala, isto sam već vidjela kako mi trči po stanu, čak i kad sam dobila i dalje sam nastavila maziti trbuh. To je valjda želja bila veća! Evo i dan danas mi ne ide u glavu..pitam se šta je bilo onda to ako nisu bili simptomi, na svaku M se pitala pa mogu ja imati a biti trudna pa onda kopala po internetu vidjela i tu mogućnost, samo sebe mučimo, al je to jače od nas! Znam tačno kako se osjećaš..

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 9:59:39   
kamelija
vjeruj da se ja od sinoc nadam i ubjeđujem samu sebe da je neka greška da je možda iz nekih drugih razloga došlo do M...ja i dalje imam osjećaj da sam trudna!a čula sam i ja za tu mogućnost da imaš M a da si u drugom stanju...

(odgovor članu IvaG)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:06:03   
glavobolja
Kamelija, IvaG ti je odlično rekla da smo mi žene sklone same sebe da mučimo. Na sebi nalazimo (ne) postojeće simptome i vidimo samo ono što želimo. Nemoj biti okrutna prema sebi.


_____________________________

Zahra

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:11:45   
IvaG
Nemoj sad i ti ko i ja, izludila sam samu sebe, sad me kopka inače mi ciklus traje 5-6 dana, zadnja dva po tri! Sve me zbunjuje, ali znam da nisam, ali opet sam se mučila. to je jednostavno želja, jedino što sam shvatila je da sam u stanju (ako želim) umisliti da nemam ni lijeve ruke ako to želim.Meni se spavalo, pa mi smrdilo sve što primirišem, pa mokrila svako malo, cice ko baloni, dole me rasturalo jedva hodala, reko to se maternica širi, pa sam i pušiti prestala! Smijala se pa za sekund plakala, na kraju MM  nije vjerovao  kad je test bio negativan koliko je tu simptoma bilo, al meni tuge nikad kraja, gledam onaj test ko da mi život ovisi o njemu, u mislima mu govorila ajde..ajde, čak sam i plus vidjela koliko mi se priviđalo, dok MM nije reko: ženska glavo daj se priberi..biće samo strpljenja! ali evo nema ništa..Tako je to draga moja, trnovit je to put..ja mislila prati plodne dane, malo noge u zrak, biće odmah, ma kakvi..ide sporije nego išta!

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:19:32   
glavobolja
IvaG, od srca sam se nasmijala tvojim rečenicama, jer si opisujući sebe opisala i mene. user posted image Međutim, mene su grudi već počele uveliko boljeti ( trebala bih dobiti za nekih 5 dana), tako da sam ja sebe već otpisala za ovaj mjesec. 

_____________________________

Zahra

(odgovor članu IvaG)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:23:06   
kamelija
ista sam ti...možda ja i nebih bila ovoliko tužna da znam da će se to realizovati u skorije vrijeme...nego ja imam jedan problem...moj muž nije baš zato da imamo djecu sada iz nekih po meni glupih i nedovoljno dobrih razloga...s obzirom da smo u braku svega mjesec i po on smatra da imamo čitav život pred sobom..a ja smatram da taj čitav život treba iskoristiti i biti sa svojom djecom!a priča mi juče jedna djevojka da je njena mama bila trudna i imala...to me ubija...

(odgovor članu IvaG)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:37:33   
IvaG
joj šta sam ja sad svega otipkala i isteklo mi vrijeme tako da nisam ni objavila, al evo nadovezaću dio, ja sam pila kontracepciju dvije godine i sad kad želimo bebu ne ide, da sam znala da neće da se primi..da mi  ni 100ml ne može ništa ne bi pare džabe trošila, nikad ne znaš šta ti život nosi..

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:39:22   
glavobolja
Kamelija, možda da sa mužem napraviš listu za i protiv djece (trenutno). Bez kompromisa ne možete uspjeti u životu. Međutim, koliko god ti trebaš poštovati njegove odluke, toliko i on treba poštovati tvoje. Toplo se nadam da ćete dogovoriti ono što je najbolje za oboje. 

_____________________________

Zahra

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:45:06   
kamelija
I ja se nadam...zelim svakoj pojedinačno sreću na putu ka ostvarenju svojih ciljeva!a lijepo je ovako imati sa nekim podijeliti ovakve trenutke i dobiti riječ utjehe...hvala vam!

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:47:40   
IvaG
draga moja nema na čemu, inače su ti muškarci takvi..moj recimo dok ja ludim mrtav-hladan, njima je svima-ima vremena! 

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 10:48:22   
glavobolja
Hvala tebi što si svoje strepnje podijelila sa nama. Sve smo mi u manje - više istim problemima. Prije ili kasnije i nama će svanuti. Ljubim te.

_____________________________

Zahra

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 11:03:52   
kamelija
ja vjerujem da hoće!zato se suosjećam sa svakom koja ovo ili nešto slično ovom prolazi...

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: dali sam trudna ?
9.7.2008 14:26:05   
miha
idemo sada u ostvarenje cilja user posted image

sretno vam,drage moje,i želim vam do kraja ljeta user posted image

(odgovor članu kamelija)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: dali sam trudna ?
1.8.2008 19:41:44   
olja25




heeeeej pozdrav svima!!! i ja si postavljam ovo pitanje: da li sam trudna? iskreno, nismo to planirali... trebala sam danas dobit, 1.8. ono nista... nisam jos test radila, jer me i malo strah sta ce pokazati, a ne znam i da li je i rano da napravim test?! inace, nemam nikakvih simtoma da cu dobit...zna me bolit trbuh, sad nista?!?!?!!!????
samo sam gladnauser posted image  sad koliko to moze biti ikakav znak da sam trudna, ne znam?! a i koliko parova godinama pokusava zatrudnit, pa nisam a valjda takav baksuz da mi se primi iz prve?!?
user posted image



(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: dali sam trudna ?
1.8.2008 22:16:03   
tikica_69
baksuz??? user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu olja25)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: dali sam trudna ?
1.8.2008 22:45:43   
dadakg
Olja25
Da li se ti to nama hvališ ili žališ?

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: dali sam trudna ?
1.8.2008 23:17:48   
Vedica
prije ce biti da se zali...ali dosla je na ''pogresno'' mjesto jer evo mi se ovdje toliko trudimo da nas ovakvi postovi mogu samo povrijeditiuser posted image

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: dali sam trudna ?
1.8.2008 23:51:22   
anitaMO
hoces reci da sam i ja baksuz.nemas pojma o cemu pricas.da ti se desilo ko i vecini nas zena nebi tako pricala.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: dali sam trudna ?
2.8.2008 11:29:08   
Anoniman
Olja25
Da li se ti to nama hvališ ili žališ?

IZVORNA PORUKA: dadakg

 user posted image

(odgovor članu dadakg)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: dali sam trudna ?
2.8.2008 11:39:41   
medavi
Sta ovo bi user posted image nekontam? Ko iz vedra neba... Hanume ima nas svakakvih nedajte se obeshrabrit samo naprijed drzim vam figeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: dali sam trudna ?
2.8.2008 12:29:39   
Anoniman
Ah svašta..kako je ova ženska cool.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medavi)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: dali sam trudna ?
2.8.2008 15:25:23   
Mara
user posted image  odakle ovo?user posted image


_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *