|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 15:07:46   
jupajdi
Eminice, jesu li tepelene iz DM-a Baby love ili neke druge. Imaju li ih svih brojeva?

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 15:13:17   
Romali
Šta se desilo ovom Pampersuuser posted image Kupili P.4, nismo mogli izdršati od smrada. Onaj gel se usmrdio prije nego što se O.uspio upiškiti prvi put. Stvarno su meke i tanke, ali neću da mi dijete smrdi. Nisu nam dosad baš tako smrdile. Ko zna kakav gel stavljaju za naše tržište?user posted image
Kupila 'eko' u DM- Alana, povoljna cijena. Evo 3-4 dana sve ok, ne propuštaju i ne smrde. Ili ostajem na ovim ili kupujem Babyloveuser posted image .


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 15:18:21   
M kao Mama
mislim da te higi radi violeta, jer oni rade i one maramice higi, ja ih uzimam za cvijeće

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 16:07:22   
Emina*
IZVORNA PORUKA: jupajdi

Eminice, jesu li tepelene iz DM-a Baby love ili neke druge. Imaju li ih svih brojeva?


Jupajdi, da..
Babylove su, mada sam vidjela i neke eko pelene (jednokratne DM-Alana), kako je navela Romali...
Babylove imaju sve velicine, i jako su povoljnije...
Zaista su mekane, unutrasnji sloj pogotovo.....
Probaj sa manjim pakovanjem, neces se pokajati.....

< Poruku je uredio Emina RR -- 12.9.2008 16:10:28 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 16:09:45   
Amrino
Alana- eko su takodje ok samo sto nemaju rastezljive trakice...mada su u svakom slucaju i Alana bolje od svih ostalih koje sam probala- ukljucujuci i Pampers.



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 16:16:21   
Nadi
Mi još koristimo violetu 5 i super smo zadovoljni. Samo ne znam šta kad preraste peticu jer violeta ne radi veće. Kiki ima godinu i 5 mj pa je još nisam mislila navikavati na tutu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 16:19:04   
jupajdi
eeee hvala vam na informacijama.
baš ću probati sa baby love pelenama.user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 17:49:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Romali

Šta se desilo ovom Pampersuuser posted image Kupili P.4, nismo mogli izdršati od smrada. Onaj gel se usmrdio prije nego što se O.uspio upiškiti prvi put.



pa zar je moguce da je bas ogromna razlika izmedju "vasih" pampersica i "mojih"user posted image jer  ovo gore navedeno je susta suprotnost ovima ovdje koje ja koristim... cak mu neki dan mm kaze: sta to mirise? jer sam slucajno pored njega ostavila cistu pelenu, spustila je... mirise na bademovu kremu....
e svastauser posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 20:14:29   
anitaMO
ja ne znam gdje vi kupujete pampers,ali moje su ok .koristimo sad 4 i za sada su mi najbolje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 21:08:36   
boogy woogy
Mivice, eko pelen za koje pitas su ove Alana iz DM-a, one su od 100% celuloze i mislim da su 80% biorazgradive. U sebi nemaju poliakrilnih gelova i "mirisu" na papir. Ja licno smatram istinskim eko pelenama platnene pelene koje koristim od rodjenja ali kad covjek mora na dalji put, onda su ove Alana super izbor!! I za bebu i za okolis i za novcanik! Btw, super upijaju i nikad nismo imali nezgodu sa njima.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 21:20:16   
batterfly
I ja sam cula da pampersice nase se razlikuju od ostalih pamp. u drugim zemljama,ali ja nisam imala apsolutno nikakvih problema ni sa ovim nasim..
(Jest da me malo hvata huja kad cujem da su drugacije na nasem trzistu)

Experimentisala sam sa raznim pelenama sa prvim djetetom i uvijek je poslije dobio osip(nisam sa ovim baby love,jer ih tada nije bilo)tako da sam ostala vijerna pampersu,ali sad kad citam vase postove i iskustvu sa ovim baby love(eko)pelenama,mozda se usudim i ja da probam!!!

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 22:08:50   
mamin sin
Baby love! user posted image user posted image Neki dan mi nije bilo broja u DM i ja uzmem Pampers sta cu.. Nervira me jako sto su sada sve ove Pampersice kao sa onim  losionom za svjezinu user posted image  Ma sto kaze mivica to ne mirise to smrdi koliko je jako...Jos kad je beba zaprlja...grozno. Da su bar bez tog mirisa pa i nekako...Evo veceras mi spava u njima pa cu vidjeti hoce li ujutro propustiti, to mi se nije desilo sa Baby love nikad...I sve imam osjecaj kako ga pampers stegne jer nema trakice rastezljive.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 22:44:19   
rozi
Ja kombinujem jednokratne i pamucne, a od jednokratnih sam kupovala DM/ove i imala jedno paklo Pampersa od prijateljice ,staro nekih godinu. Bile su ok .Neki dan mi nestalo DM-ovih i  na brzinu sam uzela paklo Pampersa i dodje mi da ga bacim u smece. Uzas je, smrdi tako da mi se povraca, a svaki, ali bas svakiputa kakica izcuri na ledjima. Uglavnom , odstada pravim rezeerve DM-ovih. :)

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 22:50:14   
Romali
IZVORNA PORUKA: anitaMO

ja ne znam gdje vi kupujete pampers,ali moje su ok .koristimo sad 4 i za sada su mi najbolje.

Moje su iz Interexa, zadnji put nisu toliko smrdile, ali ovaj put nepodnošljivo. Vjerovatno je sve do paketa, kako potrefiš.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Koje pelene koristite?
12.9.2008 23:15:28   
tweety
Koristila Libero pelene koje proizvodi Swe,kad se to potrošilo koristila Molfix iz razloga što mi Pampers nisu bile ni blizu onih na evropskom tržištu.Kad su izašle Violetine prešla na njih i koristila ih sve dok se nismo odrekli pelena.

Nadi,moj sin je dugo dugo koristio 5,sve do nedavno dok nije prestao sa pelenama a to je bilo malo prije 3. rođendana.Imao je tada 16kg.Mislim da se ne trebaš brinuti da će joj biti male.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Koje pelene koristite?
13.9.2008 0:30:47   
lejlašh
I ja se slažem da je Pampers 2 bolji od 3, svaku pelenu mi je propiškila kad sam ih koristila, a 2 nikada. DM mi nisu loše, ali su nekako manje u odnosu na ostale, i stegne mi nogice sa strane. Ja još uvijek kombinujem, ganjam akcije, malo Molfix, malo Violeta, malo Babylove. Guza sve dobro podnosi, hvala Bogu.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Koje pelene koristite?
13.9.2008 17:55:26   
ziki
Ja sam se totalno razocarala u Pampers, 1 i 2 su bile ok , 3 dok smo bili ovd je bila ok, malo me nerviro onaj miris al nije bio strasan. Kad smo bili dole kod muzevih kupila sam novo pakovanje pampersa koji je bio grozan, svaku noc sam oko 2, kad se budio da jede morala i da ga komplet presvucem. Tamo sam probala i sleep and play i one su bile bez veze. Kupila sam i bony suprims, ali i one proustaju ponekad. Kad sam dosla ovde sva rdadosna kupila pampers 4 racunajuci da ce bit ok ali ista pjesma. Uzas blagi, kao sto neka forumasica rece ne moguce da sad ne znam da postavim pelenu a 2 mjeseca znala. Probacu i te mofiks mada mi se njihove maramice ne svidjaju i te iz dm pa vidjet.Ljubim malu guzu valjda ce mama potrefit pelene.
Jos da vam preporucim bekutan maramice, po meni bolje su od pampersovih, mada je nivea ipak malo bolja.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Koje pelene koristite?
13.9.2008 18:11:38   
bebacha
mi smo isprobali sve pelene.pampers smdre kad se beba jednom upiski,violeta debela,boni susti kad je od najlona.nama su sad super molfx.koristimo 4 i prezadovoljni smo.a maramice Higi od violete,super su,kupila sam za sebe bekutan al jos nisam isprobalauser posted image a  njihova krema mi je super

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Koje pelene koristite?
13.9.2008 18:31:03   
nikka
IZVORNA PORUKA: dina RR

IZVORNA PORUKA: Romali

Šta se desilo ovom Pampersuuser posted image Kupili P.4, nismo mogli izdršati od smrada. Onaj gel se usmrdio prije nego što se O.uspio upiškiti prvi put.



pa zar je moguce da je bas ogromna razlika izmedju "vasih" pampersica i "mojih"user posted image jer  ovo gore navedeno je susta suprotnost ovima ovdje koje ja koristim... cak mu neki dan mm kaze: sta to mirise? jer sam slucajno pored njega ostavila cistu pelenu, spustila je... mirise na bademovu kremu....
e svastauser posted image


Ja pampersice kupujem u HR i jedina razlika od ovih u BIH je što imaju rastezljivi čičak,a stavljala sam i ove druge i stvarno neznam o kakvom smradu pričate,meni mirišu isto na bademovu kremu a sleep and play na kamilicu.Nikada nisam imala problema sa njima što se propuštanja tiče a pogotovo to što kažete trica mi valja a četvorka propušta pa možda je velika pa prođe sa strane.
I jedan savjet,nemojte se ljutiti,nemjenjajte često vrstu pelene,bebina guza može samo negativno reagirati na to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Koje pelene koristite?
13.9.2008 21:32:57   
Aminad
Mi već skoro godinu dana koristimo sleep and play i zadovoljni smo probali smo i neke druge ali nam je s ovim super povremeno koristimo i platnene.

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Koje pelene koristite?
14.9.2008 2:52:23   
batterfly
Opet da se nadovezem na temu,jer mi nije jasno to sa pampersicama!user posted image user posted image user posted image
Ja sam ih,kako sam ranije navela,koristila dvije godine prvom djetetu,nastavila evo i drugom,ali stvarno nikada nisam bila razocarana...
Sad vidim da su i parfimirane,ali uopce ne smrde...Cak sta vise tako imaju neki blag i lijep miris,da sam se prijatno iznenadila!!
I cak kad mjenjam nocnu pelenu,uopste ne smrdi toliko da sad kazem da je kriticno!!
Bas me iznenadjuju vasi negativni postovi o pampersicama,jer nikada nisam imala neko negativno iskustvo sa njima,pa sad nesto kontam,mozda i pelene zavise sve od bebe do bebe!!!!
Ali ni to nema smisla,jer se vi zalite na smrad dok otvorite paket??user posted image user posted image
Fakat ne kontam,u cemu je fazon???

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Koje pelene koristite?
14.9.2008 8:53:15   
mamin sin
E pa ne znam ni ja u cemu je fazon...Sad sam kupila pampers 4 one gace "Let`s go! Easy up pants" i one super mirisu i bolje su mi od ovih pampersica sa losionom...Ali samo da meni hoce doci moj Baby love! Nema broja!user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Koje pelene koristite?
14.9.2008 9:44:33   
kristijan
sa starijim sam koristila jedino pampers jer od drugih se osipao a sad sa mlađim planiram platnene jer kod pampersa mu prođe na leđima i sav je mokar a istina je da se razlikuju naše i one u hr

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Koje pelene koristite?
14.9.2008 11:30:34   
Romali
Ima nas nekoliko kojima se desilo da nam Pamers smrdi. Meni lično nije svaki paket, ali ovaj zadnji jeste. Nema razloga da se čudite. To je sve izgleda od paketa do paketa. Mošda ćete i vi naletjeti na neki slabije kvalitete, možda ne. A inače volim Pampers, jer je mekan i tanak pa mi je žao što nam se ovo desilo.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Koje pelene koristite?
14.9.2008 11:50:03   
mivica
E zene moje,
za nas ne preporucuju mirisljave uloske, mirisljavi toalet papir i sl, jer su to sve dodatni elementi za stvaranje gljivica, infekcija i bijelog pranja, e pa sad zamislite kako se taj nazovimo "miris", koji je u Pampers pelenama toliko jak da stvarno smrdi, odrazava na nase bebice. Jos se njihove guze vise potpare od mokrace u peleni. Ja iskreno mislim da je to katastrofa i da se ta vrsta Pampersa isporucuje samo za nase trziste i mozda jos ponegdje. E bas cu otici da vidim njihovu web stranicu, mozda tamo nadjem neka pojasnjenja!!!

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *