|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
15.9.2008 22:08:12   
ziki
Stvarno sram ih bilo, uzas jedan sta nam prodaju. Svejedno da li pampers ima drugacije standarde za nas vamo ili ih neko kopira, ipak su to bebe.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koje pelene koristite?
15.9.2008 22:12:52   
ziki
Od huja zaboravih pitanje. Sutra idem u DM da kupim te baby love pa me interesuju velicine, jel 4 ko kod pampersa 7-18 kg ili je granica drugacija? Tarik ima 8 kg pa da ne fulim broj.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koje pelene koristite?
15.9.2008 22:20:58   
mamin sin
Jeste Ziki, isti su brojevi..

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koje pelene koristite?
15.9.2008 22:21:50   
ziki
Hvala.user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koje pelene koristite?
15.9.2008 22:25:36   
mamin sin
Nema na cemu! user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koje pelene koristite?
16.9.2008 20:17:42   
ziki
Danas sam kupila baby love pelene i zaljubila se u njih, nema nikakvog mirisa, trakice sa strane mogu da se rastegnu 4-5 cm,ne suskaju, pelena stoji ko salivena ko da sam mu gacice obukla. Videcemo hoce li proci test nocas.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koje pelene koristite?
17.9.2008 15:53:23   
bebacha
i kako je mala guza provela noc u pelenama.jeli odgovaraju

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koje pelene koristite?
19.9.2008 8:49:37   
mamyca
Jucer sam vidila u DM-u iste one pelene kao na Dininoj slici,i pitala zenu koja radi da li imaju sve vrste pampersica sa tim novim rastezljivim trakama sa strane i rekla mi je da imaju ove sa rastezljivom trakicom sa strane svaki pampers,ali to su noviji,kao tek su dosli na nase trziste i zato ih sad za sad ima jako malo.Pa saduser posted image ko ce im vjerovati?

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koje pelene koristite?
19.9.2008 9:54:41   
ziki
Beby love pelene prosle nocni test 2 puta. user posted image user posted image user posted image user posted image Otezane okolnosti su to da je sad hladno pa se pokrio i step dekom, koju je trebalo sto cesce skinut, pa onda vracat...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Koje pelene koristite?
19.9.2008 10:07:19   
Anoniman
pa eto mamyce super onda... mozda je fakat to tek doslo.. jer ja prije nisam gledala pelena kakve su, a mozda su bile iste kao sto su kod vas...
jer nelogicno bi mi bilo da se bas toooliko razlikuju
pusa

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Koje pelene koristite?
22.9.2008 22:32:25   
rozi
IZVORNA PORUKA: ziki

Beby love pelene prosle nocni test 2 puta. user posted image user posted image user posted image user posted image Otezane okolnosti su to da je sad hladno pa se pokrio i step dekom, koju je trebalo sto cesce skinut, pa onda vracat...


Meni Baby love nije nikada propustio, vec puna 3 mjeseca, a po noci ja obavezno u njoj user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Koje pelene koristite?
1.10.2008 22:08:56   
Romali
Dosad sam kupovala Pampers Active baby pa nam je smrdio gel užasno.
Kupila Pampers Sleep and Play, noćas potočić ispod Omara.
Danas kupila Baby Love u DM, svi su ih uglavnom ovdje hvalili. Ako nam i one puste ( a probali smo još 3 druge vrste), prelazim na platnene. Ustvari, lijena sam za to user posted image . Ne znam je li ovo do nas, do naše guze...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Koje pelene koristite?
1.10.2008 22:20:12   
nesanica
Ja sam samo jednom probala Baby love i nisam bila zadovolja, promoce.
Pampers koristim, a evo sad dok smo bili u BiH kupim dolje pampers i vjerute mi da je ogromna razlika. Tanje su i nemaju onu rastezljivu traku sa strane.
Ja sam sa pampersom i vise nego prezadovoljna!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Koje pelene koristite?
1.10.2008 22:24:20   
Romali
Nesanice, znači da si i ti primjetila razliku? Ma svako malo mi ovdje pričamo o tome, ne možemo se načuditi razlikama  između Pampersa ovdje i negdje dr. A ja svako malo ga ponovo kupim, volim ih jer su tanke i mekane, ali user posted image Ma kupila ove B.love, jer ne znam više šta da kupujem . Najbolje su mi ipak Libero , kojih nema kupiti ovdje. Vidjet ćemo sad sa ovima. 

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Koje pelene koristite?
1.10.2008 22:32:19   
nesanica
Vjeruj meni je razlika bila ogromna....Kazes tanke i mekane, e vala naspram ovih su pretanke i grube. Voljela bih da dodjes negdje do makar jednog komada ovih sto imamo ovdje pa da se uvjeris u razliku.


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Koje pelene koristite?
1.10.2008 22:35:00   
Romali
user posted image user posted image Hajde kad kad dođeš dr.put u Mo, ponesi mi jednu barem, da mi ova guza uživa jedan dan u mekoćiuser posted image . Ma šta ću kad nisam probale bolje, niko od nas ovdje nijeuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Koje pelene koristite?
3.10.2008 23:18:22   
boogy woogy
Mi inace koristimo pamucne pelene, ali bili smo na putu u engleskoj i bili smo primorani kupiti njihove Pampers pelene. Ja stvarno nisam nikakvu razliku vidjela, i one su mi UZASNO smrdile kao i ove "nase" i jedva sam cekala da dodjem kuci i cistu i opranu guzu smjestimo u mekani pamuk!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Koje pelene koristite?
19.10.2008 19:30:12   
Emina*
Evo vam drage moje razlike izmedju naseg Pampersa i Njemackog...
Ja kad sam vidjela ne mogu da vjerujem... Pa ko da zivimo ne znam ti ja gdje, pa nismo zavrijedili ove...
Imaju rastezljive trakice, boje su zivlje, logo Pampersa uopste nije ni nalik onom na nasim pelenama... O unutrasnjosti i mekoci ovog Njemackog da ne pricam....
Bog zna odakle nama ove dolaze.... user posted image   user posted image   user posted image



user posted image user posted image   

Lijevo je njihov, desno je nas        


       

user posted image          user posted image                    
Nas Pampers                                   Njemacki Pampers

                 user posted image       

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Koje pelene koristite?
19.10.2008 20:30:38   
laracroft
Emina ja redovno kupujem Adianu ovaj sa rastezljivim trakicama.Kupujem ga u DP-u.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Koje pelene koristite?
19.10.2008 20:49:50   
Visnja RR
Te sa rastezljivm trakicama su broj 4 ili? kako se prepoznaju?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Koje pelene koristite?
19.10.2008 20:58:54   
laracroft
Nema apsolutno nikakve razlike u pakiranju.Broj 5 Junior 11-25 kg.U pakovanju dodje 16 pelena i kvalitetnije su od ovih drugih.Kao sto je Emina rekla imaju rastezljive trakice,malkice su manje,ljepse boje...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 10:43:31   
Emina*
IZVORNA PORUKA: laracroft

Nema apsolutno nikakve razlike u pakiranju.Broj 5 Junior 11-25 kg.U pakovanju dodje 16 pelena i kvalitetnije su od ovih drugih.Kao sto je Emina rekla imaju rastezljive trakice,malkice su manje,ljepse boje...


Mozda su manji paketi takvi, ali ja sam uzimala Jumbo pakovanja, ne bi vjerovala koliko se razlikuju....
Mi sada koristimo DM pelene, i savrsene su.....  Premekane sa rastezljivim trakicama, i nikad, ali bas nikad nisu propustile..... user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 10:48:10   
jupajdi
I mi koristimo Baby Love pelene i super su user posted image user posted image user posted image .
Nikada još nisu propustile, mekane su i imaju onu rastezljivu trakicu oko stomačića.
I ne smrde ko Pampers....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 10:51:16   
mamyca
Ja neznam gdje ih vi uzimate al ove pampers koje ja uzimam imaju rastezljivu traku sa strane i stvarno lijepo mirisu.Imala sam i pelene iz Njemacke razlike ima,al najvise u pakovanju i izgledu.Mada cu kupiti i te Baby love da probam.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Koje pelene koristite?
20.10.2008 11:18:55   
bezelye
Mi smo na pocetku koristili Pampers 1, poslije Pampers 2. Isto je pakovanje i izgled pelena kao kod Dine. Divno mirisu ali samo dok su ciste, polislije katastrofa. Na turskom trzistu postoje Huggies od Kimberly-Clarck i skuplje su od Pampersa. Bas me je interesovalo zasto. Kupila sam jedno pakovanje Huggies 2 i odusevljena sam. Ne znam za vece brojeve Pampersa ali broj 1 i 2 nemaju gumicu na ledjima. Huggies i najmanja velicina ima gumicu i nikad nisu propustile. Kada su nove i ciste nema nikakvog mirisa (cista celuloza) a kad su mokre samo se moze "nanjusiti" user posted image mokraca, nikakav cudan smrad kao Pampers. Nasli smo market gdje je Huggies jeftiniji od Pampersa user posted image

Jos sam se skoro zeznula i kupila Pampers Sleep&Play broj 2. Nemogu opisati koliko sam razocarana. Fine tanke i mekane a propustaju strava... Jedva sam cekala da ih potrosim i gledala kad ce dijete kakiti pa da mu stavim Huggies.

Ostajemo pri Huggies kada idemo vani a kod kuce korisitimo platnene pelene koje nam je sasila mamina cura user posted image Guza bas uziva user posted image

Kada aBd krenemo u Bosnu nisam luda da jos kupujem pelene ovdje i nosim. Vidim da ste zadovoljne sa pelenama iz DM pa cemo aBd i mi to kupovati.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *