|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:39:16   
pocahontas
a ima i ona. "mezi, mezi mužu, al' večeraćeš kod kuće" user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:55:06   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: pocahontas

a ima i ona. "mezi, mezi mužu, al' večeraćeš kod kuće" user posted image


user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
1.12.2011 20:35:40   
Idina mama
Da opet kazem. Mi sve radimo zajedno. cak smo i na poslu zajedno, isto odjeljenje, uredi su nam povezani vratima, ali ne das smo tako htjeli, vec takav nam zivot, trka, brzina, nedostatak vremena,... Sto se tice slobodnog vremena, imamo ga malo i nekako nam ljepse da smo zajedno sa nasim sinom, ...

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
9.12.2011 15:18:51   
veeseelaa
Biti previše blizak i previše prepoznatljiv partneru može nekada biti ometajuće. Neki parovi se hvale kako sve rade zajedno. Postoji veoma malo interesovanja, aktivnosti i prijatelja koje oni ne dele. Ovakva vrsta veze je dobra na površni ali može postati monotona na duže staze. Mnogo bolja solucija je da se dele neka suštinska interesovanja, aktivnosti, vrednosti i neki prijatelji a da se drugi deo ovih stavki ne deli. Biti previše uobičajen i prepoznatljiv partneru može smanjiti seksualnu želju.
Održavanje misterije u vezi doprinosi održanju seksualne želje.

ev kako na to gleda jedan pshilog, tekst je copy-paste

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.12.2011 15:20:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
11.12.2011 20:19:18   
Sandrich
Poznajem i ja par parova koji su non stop zajedno i to mi je bezveze....Na pocetku veze mm i ja smo visili zajedno al opet sam ja imala svoje vrijeme za sebe a i on za sebe. Trenutno budemo razdvojeni i kada dodje tih 20 dana kuci opet nismo 24 sata zajedno,on kad hoce sa muskima ja se ne guram da idem jer mi je i on uvijek stavljao do znanja da mora izaci sa muskima nasamo,,pricati o nekim njihovim stvarima,zezati se,ispuhati...jer isto kao sto moje prijateljice i ja imamo svoje zenske teme tako i oni imaju muske i mislim da zena tu nema sta raditi i obrnuto...Dosta zena ubijedi muskarca da moraju biti stalno zajedno, sve zajedno raditi a vala i dosta muskaraca nema muda reci zeni npr.odoh pit sa jaranima jer znaju da slijedi svadja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 13:30:59   
veeseelaa
osta zena ubijedi muskarca da moraju biti stalno zajedno, sve zajedno raditi a vala i dosta muskaraca nema muda reci zeni npr.odoh pit sa jaranima jer znaju da slijedi svadja user posted image user posted image user posted image


user posted image meni jedan moj drug stalno kuka kako je ga njegova žena davi da svo slobodno vrijeme provede s njom, i sve govori pa kako mogu to M i A (njihovi zajednički prijatelji) možemo i mi user posted image
on je voli al kaže udavi me, ja bi nekad nešto drugo radio s ekipom al ne možeš od nje.... i ja sam sjedila s njom i ona kaže meni mi sve zajedno user posted image a njen muž, tj moj jaram prevrnu očima da ona ne vidi

pa ne znam, treba biti siguran da i naš partner želi što i mi...


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 13:37:05   
Anoniman
i ja sam sjedila s njom i ona kaže meni mi sve zajedno user posted image a njen muž, tj moj jaram prevrnu očima da ona ne vi

E hajd' iskreno-kakav je to partner-prevrće očima-ako ćemo pravo, trebao bi s njom o tome razgovrati i s njom se dogovorirti,as ne ovamo iza leđa prevrtati očima..,.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 13:39:44   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Anoniman

i ja sam sjedila s njom i ona kaže meni mi sve zajedno user posted image a njen muž, tj moj jaram prevrnu očima da ona ne vi

E hajd' iskreno-kakav je to partner-prevrće očima-ako ćemo pravo, trebao bi s njom o tome razgovrati i s njom se dogovorirti,as ne ovamo iza leđa prevrtati očima..,.



ja bi ga nabila nogom u guzicu, goni se svojoj raji, kad nemaš muda meni reći!


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 14:06:34   
Sandrich
IZVORNA PORUKA: Anoniman

i ja sam sjedila s njom i ona kaže meni mi sve zajedno user posted image a njen muž, tj moj jaram prevrnu očima da ona ne vi

E hajd'' iskreno-kakav je to partner-prevrće očima-ako ćemo pravo, trebao bi s njom o tome razgovrati i s njom se dogovorirti,as ne ovamo iza leđa prevrtati očima..,.




Zato sto su muskarci piuser posted image  a zene sefice pa ne smiju nista pred njima reci a kamoli uraditi. Ja znam kamaru takvih primjera i to mi je zalosno. Jer takvi muskarci vecinu stvari kriju od zene, svi okolo znaju al ona ne, jer da se nebi nedaj Boze posvadjali....ma svakakvih ljudi na ovom dunjaluku ima...

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 14:09:03   
maglaj_mum
ja bi ga nabila nogom u guzicu, goni se svojoj raji, kad nemaš muda meni reći!




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 14:10:42   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Sandrich

IZVORNA PORUKA: Anoniman

i ja sam sjedila s njom i ona kaže meni mi sve zajedno user posted image a njen muž, tj moj jaram prevrnu očima da ona ne vi

E hajd'' iskreno-kakav je to partner-prevrće očima-ako ćemo pravo, trebao bi s njom o tome razgovrati i s njom se dogovorirti,as ne ovamo iza leđa prevrtati očima..,.




Zato sto su muskarci piuser posted image  a zene sefice pa ne smiju nista pred njima reci a kamoli uraditi. Ja znam kamaru takvih primjera i to mi je zalosno. Jer takvi muskarci vecinu stvari kriju od zene, svi okolo znaju al ona ne, jer da se nebi nedaj Boze posvadjali....ma svakakvih ljudi na ovom dunjaluku ima...

ma i ''one'' su hrabrije od njihuser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 14:17:11   
snijeg
Oni nisu nerazdvojni, oni su user posted image user posted image  par. Ako on/ona nisu u stanju jedno drugom otvoreno kazati šta misle, žele, očekuju od onog drugog nema tu nafake. Ono što nju čini ponosnom, njega očigledno ograničava, sputava i ne predstavlja mu zadovoljstvo, a prisila može trajati određeni period u zavisnosti od praga tolerancije ljudskog bića, nakon čega će je poslati na "devetomjesečni odmor".
Svi mi u bližoj okolini imamo privid idealnog, ali nedaj Bože znati šta se krije iza svačijih vrata user posted image  
Neko više voli biti sretan u iluzijama, nego nesretan u stvarnosti - poštujem, a da li onda živimo?!

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 14:17:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

osta zena ubijedi muskarca da moraju biti stalno zajedno, sve zajedno raditi a vala i dosta muskaraca nema muda reci zeni npr.odoh pit sa jaranima jer znaju da slijedi svadja user posted image user posted image user posted image


user posted image meni jedan moj drug stalno kuka kako je ga njegova žena davi da svo slobodno vrijeme provede s njom, i sve govori pa kako mogu to M i A (njihovi zajednički prijatelji) možemo i mi user posted image
on je voli al kaže udavi me, ja bi nekad nešto drugo radio s ekipom al ne možeš od nje.... i ja sam sjedila s njom i ona kaže meni mi sve zajedno user posted image a njen muž, tj moj jaram prevrnu očima da ona ne vidi

pa ne znam, treba biti siguran da i naš partner želi što i mi...

e, pa meni moj kaze pa bolje da rekne nego da mi nesto izmislja masla a ja znam recimo da ce izaci.
Ne ide cesto , al mi kaze fino zeno ja odo veceras malo na pice s drustvom -znam odprlike skim ode ,.
Meni to nije nek ibauk  nimalouser posted image sta cu se svadjat snjim bi se svadjala da je to svaku noc il svaku drugo recimo ....sad on se nadje nesto da stalno hoda a ovako ponekad i kaze user posted image no problem.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
16.12.2011 14:30:42   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: triputmama

moj muz kad izlazi ja ga spremam , ne valja ti ovo on ti lepse stoji poljubim ga ispratim i na vrata kazem hajde pa nemoj tamo da sedis praznija ruku user posted image user posted image




I onda ostanes kuci i grickas nokte dok ne dodje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sala mala



A na peci serpica sa kljucalom vodom da provjeri sta je radio user posted image user posted image
Sala mala triputmama nemoj se ljutiti user posted image
Nikog ne treba sputavati ako je neko od nekog nepostenog posla od toga ga nemozes odgovoriti samo se bezveze nerviramo. Mm i ja izlazimo zajedno ali i sami. Nikad u zivotu mi nije palo na pamet da ga nazovem i provjerim gdje je i skim je, a ni on mene ne provjerava (koliko ja znam)user posted image Mm mi uvijek kaze kako kod mene voli sto mu vjerujem i sto ga ne zivkam. U drustvu imaju jednog koga zena po hiljadu puta nazove da vidi kad ce on kuci Na kraju on nece ni da joj se hjavi a jos ga sad svi i zezaju kad mu zazvoni telefon odmah ga pitaju je li mu to zena. Ok mi je nazvati ako mi nesto hitno treba ali sad da ga zivkam gdje je s kim je i da osluskujem glasove u pozadini to mi je van pameti


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 0:38:11   
ena007
sa mislite o parovima koji se vjencaju, pa nakon toga ujedine i svoje profil na facebooku-u, pa umjesto dva poznu da koriste jedan...
?? da li vam je to pretjerano/.?

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 0:41:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena007

sa mislite o parovima koji se vjencaju, pa nakon toga ujedine i svoje profil na facebooku-u, pa umjesto dva poznu da koriste jedan...
?? da li vam je to pretjerano/.?

user posted image
ama pirčalo s ei o tome...
al ja sma do sada poznavala one koji su domah pravili zajednički po izlasku na FB...al neki dan dvoje se vjenačše i po povratku sa barčnog spojiše...meni naprosto bi smješno neštouser posted image
mislim imali svoje porfile posebne do 2008 godine i ukinuše se pa s espojišeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena007)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 10:13:17   
chantal
da li vam je to pretjerano/.?


Nije mi ništa pretjerano,ko voli nek izvoli...ja ne volim :P ali imam dosta "takvih" parova u prijateljima,i ne smeta mi,što bi,jedino što se nikad ne javljam tim prijateljicama na chat,jer ne znam ko je od njih dvoje online.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 10:51:40   
SdZ
IZVORNA PORUKA: ena007

sa mislite o parovima koji se vjencaju, pa nakon toga ujedine i svoje profil na facebooku-u, pa umjesto dva poznu da koriste jedan...
?? da li vam je to pretjerano/.?


Mi nismo imali fb profile dok se nismo vjencali. I tad samo napravili zajednicki. To nam ne predstavlja neku nerazdvojenost vec smo tako oboje htjeli, a inace smo par koji vodi normlan zajednicki zivot bez ispada ljubomore, imamo zajednicka druzenja s prijateljima, svako posebno se druzi sa svojim prijateljima, sve u granicama normale.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu ena007)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 10:56:28   
SdZ
A meni se moje drugarice jave na chat, kao i prijatelji od muza pitaju je li S. ili je li Dz. i mi se ponasamo kao zreli, odrasli ljudi i kazemo ako jeste, nije i sl. To uopce nije problem. Ako Dz. trazi neki njegov drug, a on nije tu, ja kazem da nije tu, iz kulture pitam kako je i sl.
Za sad nam taj zajednicki profil ne predstavlja problem.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:03:44   
veeseelaa
Treba malo da međusobno sličimo, da bismo se mogli shvatiti, ali treba i da se razlikujemo, da bismo se mogli voljeti! :)




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:09:35   
SdZ
Vesela, pametno zboris :-). Bas lijepo napisano i poucno je.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:19:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: ena007

sa mislite o parovima koji se vjencaju, pa nakon toga ujedine i svoje profil na facebooku-u, pa umjesto dva poznu da koriste jedan...
?? da li vam je to pretjerano/.?


Mi nismo imali fb profile dok se nismo vjencali. I tad samo napravili zajednicki. To nam ne predstavlja neku nerazdvojenost vec smo tako oboje htjeli, a inace smo par koji vodi normlan zajednicki zivot bez ispada ljubomore, imamo zajednicka druzenja s prijateljima, svako posebno se druzi sa svojim prijateljima, sve u granicama normale.


i kod nas ovako, s tim da dodam da je mm rijetko na fb dok ja ordiniram, tako da se njegova raja vise ni ne javaljaju na chat ili ga traze bas kad je nesto hitnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:22:48   
SdZ
Teacher, i ja moram priznati da sam punoooo vise na fb nego mm. Tamo najcesce sretnem kolegice s faxa i pitam  ih ono sto me zanima, a on ponekad udje ili mu ja kazem da mu se javio neki drug, pa on onda udje da napise pp ili ako je na chatu da se cuju i sl.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:48:55   
palachinken
Ja ne kontam ove sa zajednickim profilima, pa kako jedni drugima onda ostavljaju srcad i ljubavne izjave po wall-u?
user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:52:16   
veeseelaa
pa valjda ne ostavljaju, ja zaista ne bih mogla imati zajednički profil sa mm jer mi isti služi kako u svrhu zezanja, ozbiljnih tako i poslovnih kontakata.... smetalo bi mi da znam da mm može čitati moje poruke itd
Ja nisam taj tip, svak treba imati svoj prostor, samim tim i fb profil kojeg mm uopće ne želi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *