|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:55:33   
palachinken
Ma znam vesela, a i slazem se s ovim tvojim. Nije da ja sta krijem, ali ne volim da neko cita moje poruke. Kao sto ne bih ni sad dala nekom da cita moj dnevnik iz prvog srednje. Al, svakom njegovo.
Nama, doduse, odvojeni FB profili služe da saljemo jedno drugom čipove za poker user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 11:59:27   
henna ze
ti si palačinko meni legenda...šta sve tebi neće pasti na pamet..
mm operisan od fb...a i da nije ..sigurno nikad zajednički profil nebismo imali...
pa on 95 posto mojih prijatelja na fb ne zna ( ako ćemo iskreno ne  znam ih ni jauser posted image user posted image )

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:00:43   
veeseelaa
ma da, naravno, svak ima svoj izbor
ja sam takav tip, volim imati zasebno mnogo toga od profila do ostalih stvari...
niti volim da čačkam u njegove stvarčice niti volim da on čačka moje
A zaista se volimo i imamo super odnos



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:01:30   
palachinken
Ja znam da bih pala u nesvijest da mi muž ostavi <3 na zidu. A i u obratnom slučaju, mislim da bi me odmah nazvao da promjenim šifru jerbo mi je neko haknuo profil user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:01:54   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja ne kontam ove sa zajednickim profilima, pa kako jedni drugima onda ostavljaju srcad i ljubavne izjave po wall-u?
user posted image


Ja svom i nemogu poslati srce na profil jer ga on skoro nikako i ne koristi user posted image . Jedno vrijeme se navukao na fb i igrice a sad nikad i ne otvori. Ima najmanje deset zahtjeva za prijateljstvo koji stoje mjesecima. Jos meni kaze ako treba prebaciti neke slike da mu to ja uradim. On je operisan od fb-a

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:35:31   
veeseelaa
a i postavljanje srca jedno drugom na profil mi nije jasno hahahah a suprug sjedi do žene kući, pa reci mi u facu hahahah čemu to? ne kontam? da narod vidi kako se oni vOOOluuu hhahah
pa smiješno, ajd nekad kad si na poslu i sl al vidim neki parovi se smoriše oko pisanja recitacija jedno drugom na profil a oboje doma hahahah
dokle će naš narod živjeti za druge?user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:40:59   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a i postavljanje srca jedno drugom na profil mi nije jasno hahahah a suprug sjedi do žene kući, pa reci mi u facu hahahah čemu to? ne kontam? da narod vidi kako se oni vOOOluuu hhahah
pa smiješno, ajd nekad kad si na poslu i sl al vidim neki parovi se smoriše oko pisanja recitacija jedno drugom na profil a oboje doma hahahah
dokle će naš narod živjeti za druge?user posted image



Ovako moj rodjak i njegova zena svaki dan jedno drugom salju bar jednu poruku da mi ostali vidimo koliko se oni vole user posted image Meni je to bezveze valjda sto sam ja osoba koja rijetko kome tepa osim djeci ali eto oni su mladi pa im je oprosteno user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:46:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja ne kontam ove sa zajednickim profilima, pa kako jedni drugima onda ostavljaju srcad i ljubavne izjave po wall-u?
user posted image

pa nismo djecauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 12:49:07   
teacher75
meni fb sluzi za redovnu komunikaciju sa rajom, da pregledamo slike, stupim u kontakt sa rajom vani, ne pisemo nikakve tajne romane sto bi trebalo kriti od mm. ako mi se drugarica nesto povjeri putem fb (rijetko, jer obicno ako je sta vazno i indiskretno to obavimo na kafi a ne online) onda fino nakon prepiske sve obrisem, za svaki slucaj (jer ne bih sa mm dijelila prijateljicine tajne)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 16:36:28   
ena007
svako ima pravo na svoj izbor, ako se odluci prijaviti zaqjedno ,...ali samo mi je jako bilo smijesno to prebacivanje sa dva , na jedan zajednicki profil... vjerila se djevojka i kaze meni,eto kao sad imamo zaqjednicki profil jer imamo nekih nepotrebnih ljudi pa smo odlucili zajedno da odaberemo ljude... user posted image user posted image
al fakat sta muz ima gledat na zeninom profilu ili ona na njegovom, meni je to samo cisto nepovjerenje u pitanju...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
10.1.2012 23:05:38   
Ilhana RR
Ja mom muzicu na zidu ostavim sad pa sad pjesmicu neku jer kad radi radi 24 sata tako da se ni nevidimo nekad duze od toga...

A volim sto smo nerazdvojni... jer cak i u kadu zajedno idemo hihihihiih =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ena007)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
18.3.2013 12:33:27   
veeseelaa
Ja mom muzicu na zidu ostavim sad pa sad pjesmicu neku



user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
18.3.2013 13:08:06   
aazra
Ja se ne mogu načuditi (doduše sad je to u manjoj mjeri) otvorim Fb, ono dvoje se dopisuje (muz i zena komentarisu kako im je bilo npr. na ljetovanju ili na svadbi user posted image ) Bas nisam takav tip...to ja zovem "ofirna romantika" user posted image



_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
18.3.2013 13:21:39   
škorpija
već sam rekla, ali jezik me svrbi, MRZIIIIIIM kad ljudi imaju zajednički profil na FB, tičerka nemoj se odmah naći prozvanomuser posted image , ali sve ove bljakaste ženice iz bihaća koje muževi varaju na svakom koraku, ne drži ih ni pod suhu šljivu, naravno imaju zajedničke profile s muževima, dođe mi da ih sve redom izbrišem iz frendovauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
18.3.2013 13:25:39   
aazra
Jesu'l to one što im uz to sve i drugi zavide...user posted image Jesam se jednom ismijala tvom statusu...user posted image

_____________________________








(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
18.3.2013 13:31:42   
damma
Mi nismo ni jedno na fb, ja nekad bila i odustala, a mm nije ni bio nikad..
tako da s te strane smo rahat user posted image


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 2:11:36   
amra_sa
Neko je izlgeda fulio naziv teme. Trebalo je pisati zajednički fejsbuk profil ili ne user posted image Nemam ništa protiv samostalnog a ni zajedničkog fb profila. Ja sam po tom pitanju širokih pogleda, a ni ne smeta mi, nit me zanima tuđi život i privatnost. Gori su mi oni koji se zanimaju tuđim profilima, nalaze u tuđim statusima, prepucavaju preko fb itd... O'ladite bre, jedan je život ... user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 8:03:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Neko je izlgeda fulio naziv teme. Trebalo je pisati zajednički fejsbuk profil ili ne user posted image Nemam ništa protiv samostalnog a ni zajedničkog fb profila. Ja sam po tom pitanju širokih pogleda, a ni ne smeta mi, nit me zanima tuđi život i privatnost. Gori su mi oni koji se zanimaju tuđim profilima, nalaze u tuđim statusima, prepucavaju preko fb itd... O'ladite bre, jedan je život ... user posted image

user posted image meni smijesno kak ljudi taj fb dozivljavaju ozbiljnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 8:52:03   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a i postavljanje srca jedno drugom na profil mi nije jasno hahahah a suprug sjedi do žene kući, pa reci mi u facu hahahah čemu to? ne kontam? da narod vidi kako se oni vOOOluuu hhahah
pa smiješno, ajd nekad kad si na poslu i sl al vidim neki parovi se smoriše oko pisanja recitacija jedno drugom na profil a oboje doma hahahah
dokle će naš narod živjeti za druge?user posted image


hahahaha legendo user posted image user posted image user posted image mozda sami sebe ubjedju u ljubavuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:09:41   
Visnja RR
Nerazdvojni smo...ali nemamo FB zajednički jer je MM to smorno... ne konta potrebu ljudi za FB... a i boli ga ...... hoće li ga neko iz škole pronaći i nastaviti drugarstvo... ko ga želi vidjeti vidi ga...

dugo sam imala isti stav...ali me raja iz srednje "slomiše" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:20:00   
dady
Šta znaci biti neraazdvojan??? Kad moj radi ujutro od 7 ,navecer do 8!user posted image A to s profilima mi je toliko uzasno,da nemam rijeci!
tek skontah da je o fb rjec! hihiiih mog MM nikad nije bilo na fb tako da...user posted image

< Poruku je uredio dady -- 19.3.2013 9:24:02 >


_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:28:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dady

Šta znaci biti neraazdvojan??? Kad moj radi ujutro od 7 ,navecer do 8!user posted image A to s profilima mi je toliko uzasno,da nemam rijeci!
tek skontah da je o fb rjec! hihiiih mog MM nikad nije bilo na fb tako da...user posted image

a sto ti je toliko uzasno, pa nije mi fb zivot. koristim ga samo da postavim slike djece, pregledam slike prijatelja i razmjenim koju na chatu, a mm samo da komunicira sa svojom navijackom grupom, ne kontam sto je to toliko bitno jel zajednicki il poseban profil, pa nije nam zajednicki broj mobitela, niti citamo jedno drugom poruke, niti znamo sifre mail adresa, sto mi je opet nesto intimnije i gdje cu mozda i razmjenjivati s nekim povjerljive informacije sto se ne ticu mm

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:31:17   
teacher75
meni je smijesno sto se neke zene zgrazavaju nad zajednickim fb profilom a vamo nigdje ne smiju mrdnuti bez (od) muza, provvjeravaju jedni drugima mobitele, znaju sifre mail-a, spijuniraju jedno drugo itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:38:21   
dady
ma nije to meni toliko uzasno kod ozbiljnih parova,al kad mi se balavurdija pokaci skupa,od toga mi se zeldac okrece! il neki novopeceni bracni parovi,pa molim te!ili eventualno sto rece skorpija,muz je prevario s pola grada ,pa imaju zajednicki profil ili eventualno sliku profila ironija!

< Poruku je uredio dady -- 19.3.2013 9:39:09 >


_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:41:43   
teacher75
ja kad sam se udala nisam ni imala fb profil a mm jeste ali ga nikako nije ni koristio. i kad su me raja pocela muntati da otvorim profil, mm mi rece da on ima i da mogu taj njegov koristit. onda sam samo promijenila ime (dodala svoje) i tako ga nastavila koristiti. nije mi palo na pamet da se odvojim, ovako mi do sad sve super, nemam potrebu nikakvu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *