|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
28.11.2011 15:50:37   
Galicia
Ljubomora je jedan od kljucnih razloga zasto se parovi ne razdvajaju. To mogu i razumiti do neke granice. Ali da se neko TOLIKO boji da ce neka zeMska napasti necijeg muza, pa mislim stvarno. Nisu sva ljudska bica sexy objekti.
Ja kad izadjem sa svojim drustvom, meni je zadnje na pameti da kakvog muskarca barim, ili da me neki muskarac zavodi. Izadjem da se opustim, da se zezam, da napunim baterijice, da popijem, da pojedem, da jednostavno uzivam u zivotu. Isto tako kad mm izadje bez mene, ja sam mu zadnja na pameti. Ima covjek svoje drustvo, prica o autima, poslu, mozda i zenama u prolazu, mislim nek prica i nek radi sta hoce, isto kao i ja. Ali kod nas ne postoji ta ljubomora i strah od "hocel ko koga prevariti".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
28.11.2011 15:51:53   
vjestica
odvojeni odmori ne dolaze u obzir
nije stvar povjerenje ili nepovjerenja, ali oženjen čovjek nema šta da radi na zrču ili sličnim mjestima
šta treba ono malo godišnjeg da provodi negdje drugo, nema govora


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
28.11.2011 16:05:10   
Anoniman

Ljubomora je jedan od kljucnih razloga zasto se parovi ne razdvajaju.
Potpisujem. No to ne znaci da ce neko nekog sacuvati ako su nerazdvojni. Kad je neko od tog posla naci ce on/a svojih 5minuta, ne brini. Niko nikog ucuvao nije!

Ja kad izadjem sa svojim drustvom, meni je zadnje na pameti da kakvog muskarca barim, ili da me neki muskarac zavodi. Izadjem da se opustim, da se zezam, da napunim baterije,
i ovo potpisujem.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 28.11.2011 16:07:59 >

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:26:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

odvojeni odmori ne dolaze u obzir
nije stvar povjerenje ili nepovjerenja, ali oženjen čovjek nema šta da radi na zrču ili sličnim mjestima
šta treba ono malo godišnjeg da provodi negdje drugo, nema govora



user posted image meni ne bi smetalo da mm ode nekad negdje s rajom, ako mu je ćejf, meni je smiješno da ja čovjeku od 30 god uopće govorim šta bi i kako trebao
Ako mm smatra da nešto treba ok, nek ispuni sebi svoju želju, ako je ona da ode s rajom na par dana negdje prihvatam i podržavam bez sekunde ljutnje, ma kakvi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:28:00   
maglaj_mum
user posted image meni ne bi smetalo da mm ode nekad negdje s rajom, ako mu je ćejf, meni je smiješno da ja čovjeku od 30 god uopće govorim šta bi i kako trebao
Ako mm smatra da nešto treba ok, nek ispuni sebi svoju želju, ako je ona da ode s rajom na par dana negdje prihvatam i podržavam bez sekunde ljutnje, ma kakvi


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:31:14   
veeseelaa
a ako provoda kakvu ribu negdje usput, ja lijepo čestitam
ne mogu se ja nervirati bezveze, il nekog imaš il nemaš, pa ja
ne volim sputavati nikog da radi nešto što mu se radi, nek je on živ i zdrav a za sve drugo je lako
ako mi smeta lijepo se raziđemo, al ubjedjivanje, prozivanje, svadjanje, zabrane ne ne To nije moj stil


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:35:58   
veeseelaa
da bi znali da je neko naš 100% treba ga pustiti da ode malo od nas, da vidi drugačije, lako je govoriti za zarobljenog partnera da je vjeran, pa taj/ta nema opcija odnosno izbora, da se razumijemo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:37:46   
maglaj_mum
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da bi znali da je neko naš 100% treba ga pustiti da ode malo od nas, da vidi drugačije, lako je govoriti za zarobljenog partnera da je vjeran, pa taj/ta nema opcija odnosno izbora, da se razumijemo user posted image



Slazem se samo sve u granicama...


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:41:37   
new mama
Ja iskreno ne bi mogla uvijek provoditi vrijeme sa mm, mislim tako i on,imamo svoje drustvo i mimo zajednickih prijatelja,tako da nekad ja idem sama,nekad on i godi nam,napunimo baterije,malo promijenimo.Mislim da se nece nista promijeniti u odnosu ako nismo non stop skupa,a mi smo uvijek takvi bili i u vezi,nismo non stop bili skupa,pa smo vjerovatno tako i navikli.user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:43:15   
veeseelaa
nebo je granica user posted image
heh ma samo opušteno, život je kratak da bi se smarali sa svakim pokretom svog partnera
žena zna kad je voljena, kad nije treba lijepo si priznati i ne treba se od toga praviti frka, samo si kažeš "idemo dalje"..... ima većih katastrofa od nevjernog partnera npr
Kud odoh na to sad? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:46:55   
maglaj_mum
nebo je granica user posted image
heh ma samo opušteno, život je kratak da bi se smarali sa svakim pokretom svog partnera
žena zna kad je voljena, kad nije treba lijepo si priznati i ne treba se od toga praviti frka, samo si kažeš "idemo dalje"..... ima većih katastrofa od nevjernog partnera npr
Kud odoh na to sad? user posted image


Poznajes li ti draga ijedno drugacije raspolozenje oduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:50:16   
veeseelaa
user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:51:11   
Cickolini
Citam gore navedeno i slazem se sa svim ...

Protiv sam zabrana i ultimatuma ... jer samo moze na gore izaci. Ali mm i ja nemamo samostalnih godisnjih odmora, izlazaka do jutarnjih sati, itd ... Jednostavno nikad nismo jedno drugom branili niti rekli da neko ne moze nesto nego se to jednostavno tako odvija.

I on i ja smo se nahodali prije braka tako da su nam sad potrebne neke druge stvari .... Moj muz je malo mirniji u odnosu na mene. Meni je druzenje vise potrebno. Imamo neka normalna i zdrava druzenja sa nasim prijateljima. Nekad izlazimo svi zajedno, a nekad svako na svoju stranu. Odvojeno izlazimo ne bas cesto. On radi, ja navecer imam kurs ili aerobik tako da iskreno sve ostalo vrijeme koristimo da se posvetimo jedno drugom.

On svoje vrijeme s prijateljima obicno provede tako sto odu ili na neki sajam auta, na neke trke ... u principu da rade nesto neobicno i zanimljivo. Nikom nije do kafane.... hehehe

Meni to odgovara... Ne znam da li bi mi se svidjalo da voli da izlazi i da ostaje do jutarnih sati, ali ne bih ga mijenjala jer ne vjerujem u tu mogucnost. Jednostavno se vjerovatno ne bi udala za takvu osobu jer ne bi jedno drugom u startu odgovarali.



_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 10:57:31   
Anoniman
 ja moga muza teram da ode sam negde sedmicu na odmor  njemu je potreban vice nego meni posao mu je stresit i zelim da se opusti i odmori pri tome ne razmisljajuci na zene okolo user posted image na pamet mi ne padnu

ja kad odem dole ostanem duze vremena kod mame a on se vrati kuci tako da sam i ja sama dole i podrzavam odvojene odmore ,dva put  godicnje sa decom zajedno na odmor ili samo biti zajedno  ali kad kod se moze odvojeno bar 1 dan  bar vikend odvijeno  podrzavam ,  ja se opustim napunim baterije pri tome shvatim koliko mi on znaci  , pozelimo se   sta znam nama prija

< Poruku je uredio triputmama -- 29.11.2011 11:05:13 >

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:02:21   
maglaj_mum
Ja i MM i nemamo prilike da odemo na odvojene odmore...Jedva da nadjemo vremena za onaj jedan zajednicki i njemu se nadamo i radujemo cijelu godinu...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:04:38   
veeseelaa
ne ostajem ni ja do jutranjih sati, zbog malene, al rado bi nekad zaglavila do npr 1-2, kad mi se atmosfera svidi al kažem imam obaveze prema djetetu
prije rođenja djevojčice znala sam ostati do kasno u noć negdje s prijateljima, bez mm
osim toga izlazi se u 21-22 sata, normala je ostati do kasno al eto iskreno sad to ne radim...
mm on opet ne voli baš izlaske, ima kafić pa mu je valjda puna kapa raje hahah
al on svoje vrijeme rado troši na tenis, plivanje, fitnes, nogomet i sl Često ode s prijateljima na kasni ručak i meni je to ok, bude mi baš drago
Da znao je otići na Bjelašnicu na par dana s prijateljima na skijanje, i to mi je ok, ja ne znam da skijam, nažalost....
ok bi mi bilo da ode na more s prijateljima, ma meni je sve ok user posted image
ako on to želi, sretan mu put, ja ga lijepo ispratim i budem sva fina da se on prepadne hahahah valjda zato jer mu jarani stalno kukaju da im žene rondaju kad žele vrijeme provesti bez njih

Ja često sa snahom pričam o ovim odnosima i ona se meni ibreti i mom načinu življenja.... user posted image   i gledanja na partnerski odnos.... moja je parola da nikog ne treba sputavati, nikako, nikad


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:08:27   
maglaj_mum
bas sam sad pronasla u starom spomenaru jedan stih koji me podsjeti na tvoje postove

"Ne trci za njim neces ga stici, okreni mu ledja sam ce ti prici"

user posted image user posted image user posted image
I sada nakon 10 godina kada sam napisala taj stih cini mi se da ljubav isto funkcionise...nema gusenja


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:12:56   
Anoniman
uuuu kakvo sputavanje ne daj Boze ja mislim da bi se ugusila i kakvu bolescinu dobila a i on



< Poruku je uredio triputmama -- 29.11.2011 11:14:59 >

(odgovor članu maglaj_mum)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:16:50   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne ostajem ni ja do jutranjih sati, zbog malene, al rado bi nekad zaglavila do npr 1-2, kad mi se atmosfera svidi al kažem imam obaveze prema djetetu
prije rođenja djevojčice znala sam ostati do kasno u noć negdje s prijateljima, bez mm
osim toga izlazi se u 21-22 sata, normala je ostati do kasno al eto iskreno sad to ne radim...
mm on opet ne voli baš izlaske, ima kafić pa mu je valjda puna kapa raje hahah
al on svoje vrijeme rado troši na tenis, plivanje, fitnes, nogomet i sl Često ode s prijateljima na kasni ručak i meni je to ok, bude mi baš drago



Potpisujem u potpunosti ... ja sam mislila na ostajanje do 5 ujutro u gradu, a izlazak traje do 1-2. Bar ja to smatram normalnim. I mm provodi slicno svoje vrijeme sa prijateljima i meni je super. Moja zaova cesto me pita kako mu dam da ide na bazen, a tamo ima djevojaka.... ccccccccc ali meni uopste to ne pada na pamet.

Pa ako ce me varati naci ce on nacina ... i u podrumu, a ne na bazenu. Ja tako kad muza ispratim s osmjehom on bi odma rado ostao. Kaze sta li si ti smislila vidi ti osmjeha hahahhahah

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:21:23   
veeseelaa
oja zaova cesto me pita kako mu dam da ide na bazen, a tamo ima djevojaka.... ccccccccc ali meni uopste to ne pada na pamet.


da, da i mene nekad pitaju ovo hahahah pa idem i ja na bazen hahahah
ja sve mm zezam ajd obuci kupaći da vidim kako ti stoji hahahah opa rekoh dragi, nemoj da bi ko dirao.... puno hahahahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:22:14   
veeseelaa
"Ne trci za njim neces ga stici, okreni mu ledja sam ce ti prici"

user posted image user posted image user posted image
I sada nakon 10 godina kada sam napisala taj stih cini mi se da ljubav isto funkcionise...nema gusenja


user posted image hehe ima smisla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:27:49   
Anoniman
moj muz kad izlazi ja ga spremam , ne valja ti ovo on ti lepse stoji poljubim ga ispratim i na vrata kazem hajde pa nemoj tamo da sedis praznija ruku user posted image user posted image



< Poruku je uredio triputmama -- 29.11.2011 11:28:12 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:30:19   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: triputmama

moj muz kad izlazi ja ga spremam , ne valja ti ovo on ti lepse stoji poljubim ga ispratim i na vrata kazem hajde pa nemoj tamo da sedis praznija ruku user posted image user posted image




I onda ostanes kuci i grickas nokte dok ne dodje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sala mala


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:30:46   
veeseelaa
user posted image pa ja da me bruka hahahah nek odmah zbari kakvu ribu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
29.11.2011 11:36:34   
maglaj_mum
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *