|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
31.1.2012 14:39:59   
mlada majka
drage moje pomagajte,za sada ovo nema bas vezu sa UZ al valjda i to bude skoro, mlada sam majka i ovo mi prva trudnoća, mnogi su mi pominjali dr. lejlu mešalić da je odlična, vrlo stručna i odgovorna, ima nježnu ruku, puno razumijevanja i nije puno skupa i da je otvorila gin. ordinaciju Viva intima, al nemam broja telefona da se naručim za pregled, jel mozda koja od vas zna

(odgovor članu daca8282)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
3.4.2012 21:52:17   
selmaaa_sa
Evo mene ponovo sa lijepim vjestima.Nisam mogla da odolim da ponovo u 24 nedelji ne odem na 4D ultrazvucni pregled u plavu polikliniku.
Citala sam objave ostalih forumasica i razmisljala dal da odem ipak u polikliniku Agram , jer mnogo su pohvale bile na njihov racun.
Sad sam ipak presretna jer sam ipak ponovo isla u Tuzlu kod rodaka i tako zakazali i ponovni 4D pregled.

Platila sam 100 km ( jer sam vec jednom bila kod njih pa je cijena niza) .
Pregled je trajao 1h i 30 min ako ne i malo vise :)
Dobila sam nalaz na 2 stranice 4 A formata gdje pise : 2D, 3D , 4 D pregled i color dopller !!! uz nalaz prilozeno 15 crnobijelih slicica
Dobila sam CD sa 12 snimaka naseg bebana u prosjeku najkraci traje 40 sek a najduzi 85sek.(nevjerovatno kako se vide crte lice ,suze su mi na oci krenule)
Dobila sam i 4D sliku.

Sve u svemu jako sam sretna jer je prvo sve ok sa nasim bebanom a drugo sto sam stvrano odusevljena tom novom tehnologijom i naravno sa pristupom dr. Kurtcehajic .

(odgovor članu daca8282)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
3.4.2012 21:54:13   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: selmaaa_sa

Evo mene ponovo sa lijepim vjestima.Nisam mogla da odolim da ponovo u 24 nedelji ne odem na 4D ultrazvucni pregled u plavu polikliniku.
Citala sam objave ostalih forumasica i razmisljala dal da odem ipak u polikliniku Agram , jer mnogo su pohvale bile na njihov racun.
Sad sam ipak presretna jer sam ipak ponovo isla u Tuzlu kod rodaka i tako zakazali i ponovni 4D pregled.

Platila sam 100 km ( jer sam vec jednom bila kod njih pa je cijena niza) .
Pregled je trajao 1h i 30 min ako ne i malo vise :)
Dobila sam nalaz na 2 stranice 4 A formata gdje pise : 2D, 3D , 4 D pregled i color dopller !!! uz nalaz prilozeno 15 crnobijelih slicica
Dobila sam CD sa 12 snimaka naseg bebana u prosjeku najkraci traje 40 sek a najduzi 85sek.(nevjerovatno kako se vide crte lice ,suze su mi na oci krenule)
Dobila sam i 4D sliku.

Sve u svemu jako sam sretna jer je prvo sve ok sa nasim bebanom a drugo sto sam stvrano odusevljena tom novom tehnologijom i naravno sa pristupom dr. Kurtcehajic .

kako si ti ovo nafalila i ja cu otici kada odem u Tuzlu na odmor oni su mi u komsiluku :))) a koliko kosta normalno pregled ????

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
3.4.2012 22:05:43   
selmaaa_sa
:) :) :) :) upravu si .

Mada mislim da nisam nista pretjerala samo sam rekla kako je meni bilo, ako budes isla javi nam se, mozda sam ja imala neki ekstra tretman :))))).
Prvi pregled na 4 D ultrazvuku sam platila 150 km a ponovljeni je valjda 100 km.
Stvarno dugo pregled traje i dobijes sve ono sto sam navela predhodno.Nesto mi je ono bezveve sto kazu da pregled traje oko 15 minuta u Agramu.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *