|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
28.12.2011 11:22:57   
KupusLivada
Evo mali update, vjezbe na Vojnickom su samo utorkom u 16.30. Skroz je ok.

Ovaj utorak nece biti zbog praznika.

Oceve izgleda vise nigdje ne pustaju, neke zenice na otoci su mi rekle da su to ukinuli zbog guzve. Uglavnom, ja ni jednog nisam vidjela.



(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
9.1.2012 14:31:51   
eskimka
evo na Hippovoj stranici imaju podaci o vjezbama... http://www.hipp.ba/skola-za-trudnice.html 
prema vasim iskustvima, gdje je bolje, skerliceva ili otoka?

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
3.2.2012 16:01:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: eskimka

evo na Hippovoj stranici imaju podaci o vjezbama... http://www.hipp.ba/skola-za-trudnice.html 
prema vasim iskustvima, gdje je bolje, skerliceva ili otoka?


skerliceva 100 puta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
10.2.2012 23:08:00   
eskimka
joj danas, kako sam isla na komisiju na Djidjikovac, usput svratim do skerliceve da za svaki slucaj provjerim ima li vjezbi... i tako se ja prosetam do kartoteke da ih priupitam, jer je bilo oko pola 11, kad me gospodja sa kartoteke napade... kakve vjezbe, njima je sve gore poplavilo (od snijega valjda :)), ocita mi bukvicu kako mi trudnice ne smijemo po ovakvom vremenu nigdje ici, ma jedna glava hiljadu jezika.... katastrofa.... bas sam neugodno iznenadjena :( a do sada sam imala uglavnom pozitivna iskustva :(

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
10.2.2012 23:08:40   
teacher75
e svastauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
20.2.2012 11:46:26   
sarajka81
trudnice, jesu il termini u skerlicevoj i dalje utorkom i srijedom od 16:30 a petkom u 11h?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
20.2.2012 14:21:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sarajka81

trudnice, jesu il termini u skerlicevoj i dalje utorkom i srijedom od 16:30 a petkom u 11h?

utorkom i cetvrtkom su popodne u tom terminu, nisu vise srijedom,a petkom su i dalje ujutro al na zovi pa pitaj jesu li ponovo poceli s radom, jer nisu radili zbog ovih elementarnih nepogoda, krov im je prokisnjavao

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
20.2.2012 20:11:17   
bebaby
Nova sam na forumu, pa se nadam da ne smeta ako pitam ponovo.
Da li na otoci imaju vjezbe u jos nekom terminu osim ponedjeljkom? Kakva su vasa iskustva? user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
20.2.2012 20:26:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebaby

Nova sam na forumu, pa se nadam da ne smeta ako pitam ponovo.
Da li na otoci imaju vjezbe u jos nekom terminu osim ponedjeljkom? Kakva su vasa iskustva? user posted image

imaju i srijedom u istom terminu te petkom ujutro u pola 11 ili 11. meni je puno bolje u skerlica

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebaby)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
22.2.2012 13:03:22   
eminad
Vjezbe u Skerlica su u toku opet, ja zvala prije nekih 15min da provjerim - utorkom i cetvrtkom od 16:30 i srijedom od 11:00 user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
22.2.2012 13:04:51   
eminad
ja nisam jos nikad bila, al planiram od sljedece sedmice krenuti, sad sam usla u 6.mjesec user posted image inace idem na preglede u skerlica i zadovoljna sam user posted image

(odgovor članu eminad)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
22.2.2012 21:57:19   
bebaby
Hvala teacher75

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 16:24:53   
Monaa
Treba i nositi tene i trenerku na ove vjezbe u Skerlicevu? Ili samo onako doci?

(odgovor članu bebaby)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 16:27:12   
teacher75
ne treba, samo ono u cemu ti je ugodno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 17:07:55   
Monaa
Hvala. Znaci ni tene, u carapicama se bude?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 17:36:19   
suncesunce
nemojte se smijati i ljutiti ako ste vec negdje odgovorile na ovo pitanje, ali bila bih zahvalna ako bi mi neko mogao reci imaju li te vjezbe smisla (koristi) ako vec znam da cu morati na carski??
vjezbe pravilnog disanja mi pretpostavljam ne bi bile od pomoci, ali bih jako voljela saznati ponesto o pravilnoj nezi bebe, a i tjelovjezba ne bi bila na odmet.
Hvala na odg.
veliki pozz vjezbalice trudilice user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 20:01:44   
KupusLivada
Suncesunce, imaju koristi, dojenje, prvi dani sa bebom, opustanje itd.

Osim toga, iako oni forsiraju pricu o prirodnom porodu, insistiraj da odgovore i na tvoja pitanja o carskom rezu, rani itd...

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 20:40:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: suncesunce

nemojte se smijati i ljutiti ako ste vec negdje odgovorile na ovo pitanje, ali bila bih zahvalna ako bi mi neko mogao reci imaju li te vjezbe smisla (koristi) ako vec znam da cu morati na carski??
vjezbe pravilnog disanja mi pretpostavljam ne bi bile od pomoci, ali bih jako voljela saznati ponesto o pravilnoj nezi bebe, a i tjelovjezba ne bi bila na odmet.
Hvala na odg.
veliki pozz vjezbalice trudilice user posted image


naravno da ima koristi, evo kupus livada ti je napisala, s tim da bih ja preporucila u skerlica, na otoci je bezveze

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.2.2012 22:15:57   
suncesunce
e hvala vam... stvarno planiram doci. doduse tek smo usli u 5. pa cemo pricekat jos brem 20 dana.

druga stvar, prvi put cu doci sama a onda cu se vljda tamo uspjeti informirati kada bi bilo dobro da i mm dodje samnom. tako sam shvatila iz prethodnih postova... nadam se da cemo tamo zateci jos kojeg taticu inace ce ovaj moj umrijeti od neugodnosti :)))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
28.2.2012 11:01:46   
KupusLivada
Na Otoci i u Saraj polju partneri vise ne mogu prisustvovati, zbog guzve. Vjerujem da je isto i u Skerlicevoj?

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
28.2.2012 16:41:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: KupusLivada

Na Otoci i u Saraj polju partneri vise ne mogu prisustvovati, zbog guzve. Vjerujem da je isto i u Skerlicevoj?

nije, u skerlica je bar duplo manje zena, zato sam i hvalila skerlica (izmedju ostalog).al ne znam dolaze li partneri jos, provjerite

< Poruku je uredio teacher75 -- 28.2.2012 16:42:00 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
28.2.2012 16:59:55   
sabinos
treba li tu neka prijava prije nego sto se pocne sa vjezbama?ili samo ovjerena knjizica ili sta vec?

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.3.2012 22:24:52   
mia mama
najbolje ti je da nazoves i informises se, zavisno od toga gdje bi išla.
Vježbe su super stvar i svima bi ih preporucila, jer tu su zena koje su majke, pa mozda vec i nane user posted image ..uglavnom sa dosta iskustva i mnogo pomažu.
user posted image

_____________________________

My sunshine is coming :D

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.3.2012 22:30:31   
Miimy
mene interesuje od kojeg mjeseca se krece na vjezbe i kolko dugo traju i kolko puta sedmicno... hvala

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu mia mama)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
6.3.2012 12:10:22   
Monaa
Kazu da je najbolje krenuti od 25. sedmice, ali meni licno je to bilo rano pa evo planiram od danas krenuti a sad sam 31. sedmica. Imas 3 puta sedmicno po 2 sata.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *