|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
6.3.2012 14:41:43   
sarajevo_84
Negdje sam pročitala da postoje vježbe za trudnice u Vogošći. Može li neko potvrditi ovu informaciju?

Sljedeće pitanje: Šta treba ponijeti sa sobom na vježbe (trenerka, tene, ili je dovoljno skinuti obuću i ostati u čarapicama)??? Kako uopšte izgledaju vježbe? user posted image

Trenutno sam u 6. mjesecu, je li kasno/rano da počinjem sa vježbama?

Hvala unaprijed drage moje mame/trudnice... Pozz!!!

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
7.3.2012 11:01:30   
Alhemicarka
U Skerlićevoj se vježbe održavaju utorkom i četvrtkom u 16:30 i petkom u 11:00. Ne treba knjižica, imaju i pape tamo za obuti, obući se malo komotnije, trenerka i ponjeti flašicu vode i to je to,.
E sad meni su rekli kao može suprug doći, ali možda bi bilo zgodnije da dođe na zadnji dio kad su predavanja, jer kad su vježbe dosađivao bi se. I ja sam imala svog namjeru povesti, prvi put sam otišla sama da izvidim i nije bio nijedan muškarac, pa mom bilo glupo da bude sam. Ali ako će neka povesti svog nek najavi pa ću i ja ovog dotegliti da ne bude sam user posted image

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu sarajevo_84)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
12.3.2012 10:38:43   
Bambinoo
Hvala na korisnim informacijama, baš sam razmišljala kako doći do termina za vježbe. Veliki pozz za sve.

(odgovor članu sarajevo_84)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 10:35:41   
eminad
Ja imam jedno pitanje nevezano za vjezbe :D

na birou sam, sada sam u 8.mjesecu trudnoce. muz mi radi. da li cu imati kakva primanja sa biroa poslije poroda i kako doci do toga?? :)

(odgovor članu Bambinoo)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 10:57:16   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: eminad

Ja imam jedno pitanje nevezano za vjezbe :D

na birou sam, sada sam u 8.mjesecu trudnoce. muz mi radi. da li cu imati kakva primanja sa biroa poslije poroda i kako doci do toga?? :)


imaces ako si u kantonu Sa pomoc za majku koja nije u radnom odnosu a iznosi 120Km mjesecno godinu dana, za sve info odes u Opstinu poslije poroda (rok 60 dana) na info salter i dadnu ti obrazac na kojem stoji sta ti sve treba od dokumenata da prilozis uz zahtjev i to je to

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu eminad)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 11:46:11   
eminad
Super hvala ti puno, a jesam u Sa, opstina Centar. A da li ima veze sto mi je zadnji raskid radnog ugovora bio sporazumni. gospodja na birou mi je samo rekla o oslobadjanu od redovnog javljanja godinu dana, al je nisam jos pitala za ta primanja.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 11:53:37   
mamich
eminad ukoliko je raskid ugovora sporazumni onda gubis pravo na tu novcanu pomoc od 120 KM,tako su meni rekli user posted image ...ali vjerovatno i to zavisi od toga kada ste raskinuli ugovor?

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu eminad)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 12:18:29   
eminad
Kad se porodim bit ce 6 mjeseci kako sam na birou.. e da sam znala ne bih ga ni potpisala, jer nije bio sporazumni, al k'o privatnici, fuj. :( hvala u svakom slucaju. :)

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 12:27:29   
mamich
Draga moja bas mi je zao,ne bih ni ja znala ali kako je i moj direktor reagovao jako ruzno na moju trudnocu,ja sam ti se raspitivala o svojim pravima i tako mi rekose da ni slucajno ne potpisem sporazumni jer tim gubim prava i na tu novcanu naknadu od 120 KM....bas grozno...

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu eminad)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 12:49:38   
eminad
ja sam sada zvala biro i opstinu i rekli su mi da imam pravo na tu naknadu, i da to nije vezano za raskid ugovora, vec je bitno samo da imam potvrdu da sam sada trenutno na birou, pa vidjet cemo jel tako kako kazu :)

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.3.2012 12:56:23   
mamich
Ja se nadam da neces imati nikakvih problema,ipak si vec 6 mjeseci na birou...puno srece ti zelim u svakom slucaju..

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu eminad)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.6.2012 12:31:48   
ninosh
U 28. sedmici sam trunoce i razmisljam da krenem na vjezbe za trudnice...da li mi preporucujete Otoku ili Skerlicevu? Otoka bi mi odgovrala zbog posla, jer sam blize?

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
27.6.2012 12:37:31   
disaaa
U Skerlicevoj su ok one sestre,,na Otoci ne znam kakve su,,i u Skerlicevoj su ponedjeljkom i srijedom od 16:30h,,a petkom cini mi se od 11h ,,valjda se netko javi za Otoku kako je

(odgovor članu ninosh)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
10.7.2012 18:55:41   
Jeca_Perec
Cao svima..
ja sam nova.. ovo je moj prvi post..
vjezbe za trudnice na Vojnickom.. da li ima neko od Vas da je isao? zadovoljan?
utorkom termin od 16.30 ?

Hvala user posted image

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
26.7.2012 13:34:59   
KupusLivada

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

Cao svima..
ja sam nova.. ovo je moj prvi post..
vjezbe za trudnice na Vojnickom.. da li ima neko od Vas da je isao? zadovoljan?
utorkom termin od 16.30 ?

Hvala user posted image


isla sam ja na vojnicko, ok je sto nije bila guzva, ali su mi predavanja na otoci bila daleko bolja. ostale clanice tvrde da je najbolje u skerlicevoj. ti mozes ici gdje hoces, nekad tamo, nekad vamo :)

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
26.7.2012 13:37:06   
KupusLivada

IZVORNA PORUKA: sarajevo_84

Negdje sam pročitala da postoje vježbe za trudnice u Vogošći. Može li neko potvrditi ovu informaciju?

Sljedeće pitanje: Šta treba ponijeti sa sobom na vježbe (trenerka, tene, ili je dovoljno skinuti obuću i ostati u čarapicama)??? Kako uopšte izgledaju vježbe? user posted image

Trenutno sam u 6. mjesecu, je li kasno/rano da počinjem sa vježbama?

Hvala unaprijed drage moje mame/trudnice... Pozz!!!


Obavještavamo Vas da je JU „Zavod za zdravstvenu zaštitu žena i materinstva Kantona Sarajevo“, uvela dodatnu medicinsku uslugu – sala za psihofizičku pripremu trudnica za porođaj na lokalitetu Vogošća za potrebe pacijentica sa područja Općina Vogošća i Ilijaš.

Sala za psihofizičku pripremu trudnica, osposobljena i opremljena uz finansijsku pomoć Ministarstva zdravstva Kantoma Sarajevo i angažman JU „ Zavod za zdravstvenu zaštitu žena i materinstva „ Kantona Sarajevo, te donatora „FAMILY-PLUS“ doo, ekskluzivni zastupnik „Cryo-Save“za Bosnu i Hercegovinu i „HIPP“ doo, predstavništvo za Bosnu i Hercegovinu.

Sala za psihofizičku pripremu trudnica počinje sa radom 29.05.2012. godine u 17,00 sati.
Priprema trudnica će se za sada obavljati dva puta sedmično u trajanju od 90 minuta i to utorkom i četvrtkom od 17,00 sati te će se pacijentice moći prijaviti na termine putem telefona 033/434-135.

sa linka: http://www.zzzm.ba/obavijestenja.php

termini: http://www.zzzm.ba/kontakt.php

(odgovor članu sarajevo_84)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
28.7.2012 21:02:24   
dzana.
Pozdrav drage moje. Da li je neko od vas imao probl.sa povisenim pritiskom tokom trudnoce? Ja sam usla u 7 mj.i na zadnjem pregledu mi nije bio dobar pritisak, dr.,tako da bih sutra morala ponovo ici da vidim, ali je nedjelja pa cu ostaviti za pon. Pusa ya sve mame i one koje ce tek postati (kao i ja) user posted image

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
13.9.2012 12:14:56   
Arminaa
Kad je najbolje krenuti na vjezbe, od koje sedmice? Meni je Skerlica blizu, tako da bih isla tamo.

(odgovor članu dzana.)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
13.9.2012 12:32:20   
hapymum
j sam isla na Vojnicko i predobro mi je bilo tako da sam upoznala par zenica koje su dolazile a prije su bile i u Skerlicevoj i na Otoci,meni je super stvarno

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
30.10.2012 11:20:48   
Buduca_mamica
Pozdrav drage moje. Ja sam u 31 sedmici, ali nisam prije smjela ni pomisljati na vjezbe:( KONTAKCIJE:(( Sada je sve ok pa planiram da krenem na vjezbice na Vojnickom:) Zanima me da li je i dalje termin UTORAK 16:30 i do koliko traju?? Pozdravvuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ocekujem svoj prvi ponos -svoju djevojcicu 31.12.2012

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.11.2012 7:30:30   
Arminaa
Malo da osvjezim ovu temuuser posted image .
Sinoc sam prvi put bila na vjezbama za trudnice u Skerlicevoj i moram reci da sam odusevljena, kako vjezbama, tako i sestrom, zena je zaista zmaj!!! Bilo je stvarno interesantno i preporucujem svima da odu bar nekoliko puta, ima se mnogo toga korisnog cuti, a i novog, moram priznati.
Toliko od mene user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.11.2012 9:00:17   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: Buduca_mamica
Pozdrav drage moje. Ja sam u 31 sedmici, ali nisam prije smjela ni pomisljati na vjezbe:( KONTAKCIJE:(( Sada je sve ok pa planiram da krenem na vjezbice na Vojnickom:) Zanima me da li je i dalje termin UTORAK 16:30 i do koliko traju?? Pozdravvuser posted image user posted image user posted image


jeste, termin je utorak 16.30, traju obicno 2h, al nekad se desetak minuta oduzi..

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.11.2012 14:10:26   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Arminaa

Malo da osvjezim ovu temuuser posted image .
Sinoc sam prvi put bila na vjezbama za trudnice u Skerlicevoj i moram reci da sam odusevljena, kako vjezbama, tako i sestrom, zena je zaista zmaj!!! Bilo je stvarno interesantno i preporucujem svima da odu bar nekoliko puta, ima se mnogo toga korisnog cuti, a i novog, moram priznati.
Toliko od mene user posted image user posted image user posted image user posted image

Jel treba zdravstvena knjizica ili sta drugo od papira?U koliko je sati,kojim danima?Ja planiram ici,al jos mi je rano,to se ide oko 6 mj kako sam cula.Jel poneses trenerku ili je obuces od kuce?

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.11.2012 18:40:53   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Malo da osvjezim ovu temuuser posted image .
Sinoc sam prvi put bila na vjezbama za trudnice u Skerlicevoj i moram reci da sam odusevljena, kako vjezbama, tako i sestrom, zena je zaista zmaj!!! Bilo je stvarno interesantno i preporucujem svima da odu bar nekoliko puta, ima se mnogo toga korisnog cuti, a i novog, moram priznati.
Toliko od mene user posted image user posted image user posted image user posted image

Jel treba zdravstvena knjizica ili sta drugo od papira?U koliko je sati,kojim danima?Ja planiram ici,al jos mi je rano,to se ide oko 6 mj kako sam cula.Jel poneses trenerku ili je obuces od kuce?


Ne treba ti nista od dokumenata, vjezbe se odrzavaju ponedjeljkom i srijedom od 16:30, a petkom od pola 11 ili 11 (nisam sigurna, jer mi taj termin zbog posla ne odgovara). Trenerku mozes obuci kod kuce ili je ponijeti, pa se presvuci prije pocetka vjezbi, ima gdje. Juce su bile trudnice od 27 do 35 sedmice trudnoce.
I obavezno ponesi sebi flasu vode i deblje carapeuser posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
2.11.2012 9:19:09   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Arminaa


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Arminaa

Malo da osvjezim ovu temuuser posted image .
Sinoc sam prvi put bila na vjezbama za trudnice u Skerlicevoj i moram reci da sam odusevljena, kako vjezbama, tako i sestrom, zena je zaista zmaj!!! Bilo je stvarno interesantno i preporucujem svima da odu bar nekoliko puta, ima se mnogo toga korisnog cuti, a i novog, moram priznati.
Toliko od mene user posted image user posted image user posted image user posted image

Jel treba zdravstvena knjizica ili sta drugo od papira?U koliko je sati,kojim danima?Ja planiram ici,al jos mi je rano,to se ide oko 6 mj kako sam cula.Jel poneses trenerku ili je obuces od kuce?


Ne treba ti nista od dokumenata, vjezbe se odrzavaju ponedjeljkom i srijedom od 16:30, a petkom od pola 11 ili 11 (nisam sigurna, jer mi taj termin zbog posla ne odgovara). Trenerku mozes obuci kod kuce ili je ponijeti, pa se presvuci prije pocetka vjezbi, ima gdje. Juce su bile trudnice od 27 do 35 sedmice trudnoce.
I obavezno ponesi sebi flasu vode i deblje carapeuser posted image


E divnooooo,hvala na odg, necu ja jos ici rano mi je,almalo kasnije hocu naravno.Cuj deblje carape,heh,dobroooo,pusaaaaa.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *