|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:01:34   
Anoniman
jutros mi je bilo prvo da pogledam u Dnevni Avaz da slucajno nema nesto napisano da ce biti presuda danas, ali nista... u mislima sam sa Gordanom i njenom porodicom, drzim im palceve da bude zadovoljena ovozemaljska pravda, a sigurna sam da ce Bozija biti zadovoljena kad tad...
i ja bih voljela znati cim prije sta je odluceno, pa ko prije sazna neka javlja...
Evo ciza na satu... Gordana mislimo na tebe!!!user posted image

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:01:51   
Romali
... i ja čekam i nadam se da će Gordanasi i njena porodica biti zadovoljni presudom tako da njena sestra može mirno počivati u miru...

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:08:58   
Nedi
Evo 12:00 sati....voljela bih da sam u Sarajevu u sudnici, gordana mislim na tebe, šaljem ti zagrljaj podrške jer riječi su premalene da te podrže u ovako teškom trenutku

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:10:07   
mala curica
Gordana uz tebe smo.................user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:14:21   
tea lana
Gordana nadam se da ce ova presuda biti bar malo donijeti mira u tvoju porodicu,uz tebe smo.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:41:59   
lely
IZVORNA PORUKA: mala curica

Gordana uz tebe smo.................user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 12:53:09   
Skvo RR
I ja mislim citavo jutro na Gordanu.....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 15:12:57   
gordanasi
Drage moje,
Hvala puno na riječima podrške! Ne znam šta da napišem jer mi presuda nije baš najjasnija. Koliko sam ja shvatila suđenje će se prebaciti na Kantonalni sud pošto smatraju da je doktorica počinila teško krivično djelo i da Općinski sud nije nadležan za te vrste suđenja i odbacuje optužu.Bar sam ja to tako shvatila.user posted image Zato se nisam prije ni javila jer ne znam šta da napišem. Uglavnom bila je Federalna TV pa će vjerovatno biti na dnevniku i ja moram gledati da shvatim šta se dogodilo. Također su bili svi mediji pa će vjerovatno biti u svim novinama. Javiću se sutra...
Hvala još jednom
Mislila sam se sutra javiti dok se ja malo smirim i sredim utiske...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 15:14:43   
lely
Pratit cu dnevnik,a nadam se da je to sto je odluceno ipak odluceno u vasu korist.
Budi nam jaka....

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 15:17:09   
D_K
ako je prebaceno za novi postupak to ti vjerovatno znaci da cete ponovo proci sve ovo - sudjenje, suocavanja i sve.. ako oni mogu na osnovu dosadasnjih iznesenih dokaza donijeti odluku onda ok a ako budete morali sve ponovo - to ne izgleda bas dobro..bas cemo pratiti..
hajde ti se malo priberi i odmori - mogu mislitit kako je vama svima bilo..
srdacan pozdrav..

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 15:22:12   
Anoniman
Draga Gordana,
znam da si sada totalno zbunjena, ali ako je prebaceno na Kantonalni sud, on je veca instanca, sto meni predstavlja vecu nadleznost i mogucnost pravednije i vece kazne... to je moje misljenje i iskreno se nadam da necete morati sve prolaziti ponovo, vec da ce to biti u stvari samo stavljanje tacke na slovo I... bez obzira na ishod, znaj da postoji nas dosta koji dijelimo isto misljenje i uz tebe smo u svakom pogledu... nisi sama, budi hrabra... podrzat cemo te koliko god smo u mogucnosti... pozdrav iz Gorazda

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 16:04:29   
M kao Mama
Mila moja Gordana, baš si me obradovala ovom informacijom, znači suđenje je zbogm težine krivičnog djela predbačeno na K.Sud, mila moja to je super vijest, znači sudija je shvatio o čemu se radi, shvatio je da je dr. počinila teško krivično djelo, vjerujem da će i tužilac doći pametiu pa optužnicu prekvalifikovati u kd ubistvo,

uh, kako mki je laknula, bojala sam se da joj ne odcapare tri jadne godine ili manje ne daj Bože.

Nadam se da će neki drugi tužilac dobiri slučaj, sjeti se mog PP kada sam ti posiala sve u sudnici.



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 16:05:31   
M kao Mama
A suđenje će morati izpoečtak, sve nanove, neka barem Amila pati na taj način, vidiš mila moja da ipak ima Boga i pravde.

Ljubim te

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Optuznica KCU Koševo
10.7.2009 21:03:37   
nevenkagaragic
Dobra vece svima!

Slucajno nabasah na stranicu trazeci nesto o sudiji. Nazalost, Gordana i ja smo se upoznale upravo preko interneta i naseg pisanja o tragedijama koje su nas pogodile.
Podrzavam je i zelim da izdrzi do kraja, a kraj mora biti PRAVEDAN. Pravda za Cecu, pravda za Denisa, pravda za sve ostecene na bilo koji nacin, svakako ce doci, samo treba biti strpljiv, strpljiv... i nadati se, jer nada poslednja umire. Ah, da nije nade, zivot ne bi imao smisla.

Gledala sam u 17 h na FTV "Federacija danas" i dnevnik u 19,30, a cula sam se i sa Gordanom neposredno po zavrsetku sudjenja. Moje licno misljenje koje sam o sudiji Slobodanu Nastic vec stekla (blag je), jeste da je jedva docekao da prebaci "vruc krompir" nekom drugom. Mozda gresim, ali u BiH je "dr" pripadnik zasticene vrste, tako da i tuzioci i sudije nerado ucestvuju u tim procesima. Svakako i advokati, znam iz licnog iskustva (ni jedan u Tuzli ne prihvata da me zastupa u tuzbi protiv UKC-a).

Ipak, mislim da je dobro sto ce Kantonalni sud odlucivati o "doktorki smrt" Amili Cvijetic-Koldzo.  U poslednje vreme se sarajevske pravosudne institucije trude (pod pritiskom javnosti - medija) i cini mi se da su se gotovo probudili iz dubokog sna. Bez obzira na eventualno ponavljanje iskaza i kompetne procedure, Gordana ce sve to izdrzati, uverena sam, a svakako se slazem sa jednim komentarom na njenom blogu da bi njena sestrica Ceca bila vrlo, vrlo ponosna na takvu sestru.
Drzim joj fige i dalje i sve vas toplo pozdravljam.

P.S. Mozda ovo nije forum za mene, ali svakako cu ga preporuciti mladjim kolegicama i buducoj zenici mog Igora. Jednostavno nisan izdrzala da se ne javim.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.7.2009 1:46:05   
gordanasi
Evo, da vam se kratko javim. Još uvijek sam zbunjena i nisam sigurna šta se dogodilo i šta slijedi. Postavit ću vam link za prilog u dnevniku FTV i članak u Dnevnim novinama SAN:

http://www.youtube.com/watch?v=AaHv9qCqhmQ

http://www.san.ba/index.php?id=7394

ili na mom blogu http://gordanasi.blogger.ba gdje sam stavila i dvije fotografije doktorke smrt


Kad saznam tačno šta će se dalje dešavati javit ću vam.

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.7.2009 11:03:07   
brzamala
draga Gordana,upravo sam saslusala prilog FTV o presudi doktorici smrt,i ja sam shvatila da nisu odbacene optuzbe protiv nje u smislu da nije kriva za ono za sta se tereti vec bas suprotno.Zato sto sudija smatra da je pocinila uzasan,tako da kazem,zlocin,on slucaj prebacuje na kantonalni sud jer opcinski sud nije nadlezan za izricanje tako teske presude.Dakle,vi ste je optuzili za nesavjesno lijecenje a kazna za to je maksimalno 10 god. a sudija smatra da je to preblaga kazna za takav cin i salje vas na Kantonalni gdje je kazna  za djelo koje je ona pocinila 10-15 god.Tako sam ja shvatila iako nisam pravnica.user posted image Zao mi je samo sto cete morati prolaziti kroz novo sudenje a znam da je to samo kopanje po zivoj rani,ali znam i da ces ti to izdrzati,jaka si ti ,za svoju sestru ali i za druge zrtve doktora koji se tako lako igraju sa ljudskim zivotima.Uz tebe smo.user posted image

(odgovor članu gordanasi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.7.2009 11:15:58   
bloom
IZVORNA PORUKA: brzamala

draga Gordana,upravo sam saslusala prilog FTV o presudi doktorici smrt,i ja sam shvatila da nisu odbacene optuzbe protiv nje u smislu da nije kriva za ono za sta se tereti vec bas suprotno.Zato sto sudija smatra da je pocinila uzasan,tako da kazem,zlocin,on slucaj prebacuje na kantonalni sud jer opcinski sud nije nadlezan za izricanje tako teske presude.Dakle,vi ste je optuzili za nesavjesno lijecenje a kazna za to je maksimalno 10 god. a sudija smatra da je to preblaga kazna za takav cin i salje vas na Kantonalni gdje je kazna  za djelo koje je ona pocinila 10-15 god.Tako sam ja shvatila iako nisam pravnica.user posted image Zao mi je samo sto cete morati prolaziti kroz novo sudenje a znam da je to samo kopanje po zivoj rani,ali znam i da ces ti to izdrzati,jaka si ti ,za svoju sestru ali i za druge zrtve doktora koji se tako lako igraju sa ljudskim zivotima.Uz tebe smo.user posted image


Ja sam juce pitala MM o ovome i bas mi je rekao da je zbog ovoga prebaceno na kantonalni sud. Pravda se ceka, ali doceka akobogda.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Optuznica KCU Koševo
12.7.2009 11:26:13   
Visnja RR
Nadam se da ce pravda biti zadovoljena... user posted image

Jedino cega se plasim da se sve previse ne otegne pa da se skucaj ne proglasi zastarjelim... koliko vremena treba da prodje da bi se tako nesto desilo?...
I izvinjavam se sto imam mrvicu sumnje jer kao i svi mi navikla sam da se "neke" osobe stite na ovaj nacin...

Gordana svakako nam javljaj sta ce se dalje desavati...
Uz Vas smo!




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Optuznica KCU Koševo
13.7.2009 10:43:18   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: Visnja RR



Jedino cega se plasim da se sve previse ne otegne pa da se skucaj ne proglasi zastarjelim...




Ja ipak mislim da ako se vodi postupak onda ne moze zastarjeti...user posted image

U svakom slucaju zelim ti gordana puno snage!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Optuznica KCU Koševo
20.8.2009 8:42:38   
merima_s
Zna li ko kako se zavrsilo ovo sudjenje?

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Optuznica KCU Koševo
20.8.2009 9:31:06   
Mya_81 RR
Optužnica odbačena!!!

Navodno Općinski sud nije nadležan!!!

Ma, sramota!!!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Optuznica KCU Koševo
20.8.2009 9:38:36   
Anoniman
Ja tek sad shvatila o čemu se radi... baš mi je žaouser posted image user posted image user posted image . Ovo je grozno!!!

Da stvar bude gora, ova je tzv. doktorica mene ubjeđivala da idem na carski sa spinalnom anestezijom... Bogu hvala pa nisam...

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Optuznica KCU Koševo
20.8.2009 9:58:00   
merima_s
KATASTROFA! Kako ih nije sramota! Ma nemam rijeci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Optuznica KCU Koševo
20.8.2009 12:53:20   
tea lana
ne mogu vjerovati,i sta sada
nece valjda DOKTORICA SMRT OSTATI NEKAZNJENA


(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Optuznica KCU Koševo
20.8.2009 12:56:50   
Anoniman
Ja sam shvatila da Općinski sud nije nadležan pa slučaj ide na viši nivo tj. Kantonalni sud.
Mislim da uopće nije pitanje je li ona kriva ili ne... nego koji je sud nadležan za njen zločin!

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *