|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 23:06:58   
SdZ
Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???


user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 76
   [Obrisana poruka]
19.3.2012 23:18:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Pingvina)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 23:27:25   
ziki
Pingvinauser posted image  sabura mila.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 23:33:19   
napolitanka
pingiuser posted image user posted image

da znaš da sam mnogo tužna zbog tebe, želim ti puno sabura i šaljem veliki zagrljaj podrške :-)

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Danas sam tužna :(
19.3.2012 23:35:46   
napolitanka
pardon ta smajli, lapsuz u tipkanju user posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 9:28:29   
dush
Pingi, zao mi je draga user posted image user posted image user posted image

Ja sam danas strasno tuzna, ne mogu prestati da placem..... Javili su mi sinoc da mi je prijateljica umrla. Imala je samo 20 godina. Rak. Strasno. Nadam se da je naljepsem mjestu, bez bolova, sretna.... user posted image


(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 11:01:54   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: dush

Pingi, zao mi je draga user posted image user posted image user posted image

Ja sam danas strasno tuzna, ne mogu prestati da placem..... Javili su mi sinoc da mi je prijateljica umrla. Imala je samo 20 godina. Rak. Strasno. Nadam se da je naljepsem mjestu, bez bolova, sretna.... user posted image




:((((((

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 11:07:05   
reallove
Pingvina,zao mi je mila,Dush,zao mi jeuser posted image user posted image

Ja sam tuzna,jako tuzna,zbog ovih djevojcica sto su ubijene,kako su samo bile lijepe,Bozeuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 11:45:04   
sabinos
danas sam tuzna
1.jer je moja komsinica od 27 godina umrla,13.februara je zabolio stomak,operisana i juce dzenaza...
2.jer je dvoje neduzne djecice ubijeno,kako oac da ubije svoje dijete,ne ide mi u glavu nikako...
3.jer nakon godinu dana sto je umro moj rahmetli dajdza ja ga jos uvijek sanjam svaku drugu noc,tobejarabi...
uh nakupilo mi se basuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 11:47:35   
samedi
Pingvina,dush user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 11:48:24   
IceRose

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???



Pingvina, mila, zao mi je.. neka ti Allah da sabura,snage i hrabrosti da sve prebrodis. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 11:55:54   
pepika

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Nisam vise ni tuzna...ovo nije tuga..Ovo je neko stanje iz kog cini se nema izlaza..Od 5.3. kako je srce mog malog leptirica, moje mrvice prestalo da kuca-sve je stalo. Nazad se ne moze, naprijed ne vidim.
Malo bi to...rodica na porodu izgubi jednu od svoje dvije bebice...disao je samo 20 minuta.
Prijatelj umrije u 31 godini zivota...dedo mi preseli..i kad covjek misli da srce vise nece podnijeti...jos mi javise da mi je prijateljica porodjena.Beba mrtva u 7 mjesecu trudnoce.user posted image user posted image
Allahu smiluj se...Dovite molim vas...dovite..Neka vas svako zlo zaobidje..
Ja suza vise nemam..ne placem..cvilim.Jel srce moze puci???

Dusice nisam znala za tvoj gubitakuser posted image neizmjerno mi je zao Pingvi,cuvaj se mila...nemam rijeci utjehe,saljem ti jedan najaciuser posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 12:01:01   
pepika
Danas sam tuzna jer su dvije moje sugradjanke izgubile bitku za zivot. Danas im je sahrana. Nisam ih poznavala,al stalno mislim na te dvije djevojcice i kako su se njihovi mladi zivoti prekinuli na tako okrutan nacin. Emili i Nina pocivajte u miru user posted image user posted image Ne smijem ni misliti kako je njihovoj majci, Boze daj joj snage da to izdrzi,ako se moze izdrzati.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 12:10:31   
Rabi
Pingvina zao mi jeuser posted image prvo tvog gubitka pa svega ovog sto si dodala jer sve ovo izgleda i ti prezivljavasuser posted image

Dalje ima i mora biti......i vidis da sve ide dalje, ti moras ici dalje pa htjela ti to ili ne!!!

da ti dragi Allah olaksa i podari sabura!!!



< Poruku je uredio Rabi -- 20.3.2012 12:11:18 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 12:15:40   
disaaa
Pingvina user posted image user posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 13:23:23   
gerberka
piinnggiiiiiiiiiii  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 13:29:07   
emi7908
Pingvina zao mi je prvo tvog gubitka pa svega ovog sto si dodala jer sve ovo izgleda i ti prezivljavas

Dalje ima i mora biti......i vidis da sve ide dalje, ti moras ici dalje pa htjela ti to ili ne!!!

da ti dragi Allah olaksa i podari sabura!!!


Potpisujem.... sabur draga

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 13:34:30   
felix
pigvin , najezi se citajuci tvoj poštuser posted image user posted image zao mi je draga da abd .prebrodite to bit ce bolje abd inšallah hoceuser posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Danas sam tužna :(
20.3.2012 13:43:38   
proljece12
pingvina beskrajno mi je zaouser posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Danas sam tužna :(
21.3.2012 16:40:52   
rerica
.... sam tuzna jer je od moje drugarice mama umrla,a drugarica mi se porodila prije tri dana......
Place ko kisa,a i ja sa njom.......user posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu proljece12)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Danas sam tužna :(
21.3.2012 20:03:15   
pepika
A rericeuser posted image koja tuga,pretuzno...

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 9:50:42   
taze_mlada
tuzna sam jos od ponedjeljka jer sam na UZV saznala da nije sve ok sa bebom, ulazim u 7.mjesec, i sad sam u iscekivanju nalaza a vec je jedna bio i dr kaze nije dobar znak... pocinjem se miriti da cu morati na prekid trudnoce a tesko je.... vjernica nisam pa da mi bude "lakse" iako nikome ne bi bilo lako.... najgore mi je kad me neko pita kako sam, kako beba i ja moram da lazem da je sve ok......

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 9:56:31   
Lady26
Jako mi je zao user posted image , a da potrazis i drugo misljenje? Nadam se da ce sa tvojom bebicom sve biti u redu aBd.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 10:05:59   
nutellica
Tuzna sam jako jer je moja jako dobra prijateljica, nakon sto joj je uradjena serklaza kao i meni izgubila sinoc svoju mrvicu!
Jako sam se potresla zbog nje, a i sama cinjenica da i sama imam serklaz koji nam je radio isti dr tako sam zabrinuta!
Dragi Allahu,budi uz mene i da ova moja mrvica izdrzi do krajauser posted image user posted image

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Danas sam tužna :(
22.3.2012 11:06:20   
taze_mlada

IZVORNA PORUKA: Lady26

Jako mi je zao user posted image , a da potrazis i drugo misljenje? Nadam se da ce sa tvojom bebicom sve biti u redu aBd.... user posted image


nazalost, dr kod kojeg idem je jedan od vodecih strucnjaka u gradu..... jedina utjeha mi je moj trogodisnji djecak ;)hvala u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *